<
 • Главная
Статьи

Як відновити вилучені фотографії карти пам'яті, фотоапарата, комп'ютера програмою для відновлення фотографій Starus Photo Recovery

 1. Як відновити стерті фотографії програмою:
 2. Установка програми для відновлення фотографій
 3. Як відновити фотографії за допомогою майстра
 4. Вибір розділу для аналізу
 5. Вибір методу аналізу розділу
 6. Фільтрація відновлених фотографій
 7. Відновлення цифрових зображень з пред переглядом
 8. Як зберегти відновлені фотографії?
 9. Збереження на комп'ютер
 10. Запис відновлених фотографій на CD / DVD диск
 11. Створення ISO образу
 12. Збереження на сервер

Шукайте, як відновити видалені фотографії або цифрові зображення? Видалили неповторний кадр? Не знаєте, як відновити фотографії віддалені з карти пам'яті після її очищення або форматування? Випадково очистили пам'ять фотоапарата, отформатировали жорсткий диск або флешку, заздалегідь не скопіювавши цінні фотокадри? Ваші фото-архіви були відформатовані, пошкоджені в результаті збою апаратури або вірусної атаки? Шукайте, як відновити видалені фотографії або цифрові зображення

Як відновити стерті фотографії
програмою:


Starus Photo Recovery


Напевно кожен з нас користується цифровою камерою, професійної або просто вбудованої в мобільний телефон. В середньому фото архів кожного користувача становить кілька гігабайт і, немає нічого образливіше, втратити дорогоцінні кадри важливих моментів вашого життя. Втратити файли легко, але, на щастя, повернути втрачені фотографії - також не проблема!

Starus Photo Recovery - безцінний інструмент відновлення видалених зображень для фотографів-любителів та досвідчених професіоналів. Дане рішення поверне Вам стільки фотографій, наскільки це взагалі можливо!

Функціональну частину програми можна оцінити до її покупки. У вікні попереднього перегляду Ви побачите всі знімки, які можливо відновити.

Установка програми для відновлення фотографій

У програмі використовується зручний майстер, який допоможе легко і швидко встановити продукт на Ваш комп'ютер. При установці програми враховуйте, з якого диска ви збираєтеся відновлювати фотографії - не можна інсталювати програму на диск або в розділ, в яких містяться відновлювані дані.

Як відновити фотографії за допомогою майстра

Програма розроблена як покроковий майстер, який допоможе вказати всі необхідні для пошуку і відновлення фотографій настройки. У процесі аналізу диска ви зможете переглянути відновлені зображення і вибрати необхідні для запису файли.

Вибір розділу для аналізу

Запускаємо програму і вибираємо логічний розділ, на якому знаходяться вилучені фотографії. Також ви можете вибрати сканування всього жорсткого диска, але чим більше буде обсяг інформації для сканування, тим більше це займе часу.

Перед вибором розділу, ви можете скористатися пошуком віддалених дисків. Для цього необхідно вибрати жорсткий диск, на якому ви бажаєте знайти розділи, і натиснути «Опції» - «Знайти диски».

Програма знайде вам всі розділи і додасть до списку дисків. Далі ви зможете працювати з ними, як з існуючими дисками.

Натисніть «Далі» для переходу до вибору варіанту сканування розділу.

Вибір методу аналізу розділу

На цьому кроці ви можете вибрати необхідний тип аналізу з трьох варіантів: «Нормальне сканування», «Глибокий аналіз» або «Обидва типи аналізу».

«Нормальне сканування» дозволить вам знайти вилучені файли за наявною інформацією в файлової системі. Використовуючи цю опцію, ви можете відновити всю інформацію про ваших файлах (ім'я файлу, дата, атрибути, ...).

Використовуючи «Глибокий аналіз», програма буде шукати видалені файли по сигнатурам (пошук по вмісту файлів). В цьому випадку ви не зможете відновити інформацію про файлах (ім'я файлу, дата, атрибути, ...). Програма відновить тільки їх вміст.

Вибравши «Обидва типи аналізу», ви зможете поєднати ці дві опції. Процедура аналізу займе більше часу, але при цьому буде залучена вся залишилася на диску інформація про віддалених файлах.

Натисніть «Далі» для переходу до установки фільтрації результатів.

Фільтрація відновлених фотографій

На даному етапі ви можете вказати необхідні критерії для пошуку файлів - програма буде шукати файли певної дати, розміру, всі файли або тільки віддалені. Ви можете відключити фільтр, зазначивши опцію «Всі файли», відфільтрувати файли по масці (ця опція доступна, тільки якщо в попередньому кроці вибрано «Нормальне сканування») або вибрати необхідні типи файлів із запропонованих.

Натисніть «Далі» для переходу до відновлення фотографій.

Відновлення цифрових зображень з пред переглядом

У міру аналізу носія інформації програма буде відображати знайдені для відновлення фотографії у вигляді маленьких «preview» картинок. Ви можете переглянути та вибрати необхідні для відновлення файли. Функції фільтрації і сортування, реалізовані в програмі, допоможуть вам скоротити список файлів. Після закінчення сканування розділу всі виявлені на ньому зображення будуть виведені в окремому вікні і доступні для попереднього перегляду.

Натисніть «Далі» для переходу до збереження відновлених файлів.

Як зберегти відновлені фотографії?

Дотримуйтесь простим інструкціям майстра для збереження відновлених фотографій. Ви можете вибрати бажаний метод збереження файлів та інші необхідні опції (збереження на жорсткий диск, запис на CD / DVD, створення віртуального образу ISO, збереження на віддалений сервер по FTP).

Збереження на комп'ютер

Виберіть папку, для збереження відновлених файлів. Програма дозволяє зберегти відновлені фотографії на жорсткий диск, USB-носій або будь-який інший фізичний або знімний диск. Строго рекомендується, що не зберігати зображення на той же диск, з якого відбувається відновлення!

Якщо ви хочете відновити структуру директорій, в яких знаходяться видалені файли, виберіть опцію «Відновити структуру папок». Якщо опція виділена, будуть відновлені всі піддиректорії, і всі файли будуть зберігатися в тих же папках, в яких знаходилися до видалення. В іншому випадку всі файли будуть збережені в одну обрану папку.

Разом з основними даними файлу ви можете відновлювати альтернативні потоки даних (підтримуються тільки в файлових системах NTFS). Для цього виберіть опцію «Відновлювати альтернативні потоки даних».

При відновленні деяких файлів втрачається перша буква з їх назв, вона замінена знаком «?». Існують файли, в яких втрачені і інші частини назви. Для того щоб при збереженні файлів автоматично замінювати все невідомі символи, виберіть опцію «Замінювати всі невідомі символи на", якщо опція відключена, то замінювати символи вам буде запропоновано в процесі відновлення.

Запис відновлених фотографій на CD / DVD диск

Програма дозволяє зберегти відновлені зображення на CD або DVD-носії. Ви можете очистити перезаписуваний диск, якщо він заповнений. Виберіть носій для запису зі списку встановлених на вашому комп'ютері CD / DVD-приводів і натисніть «Далі».

Наступне вікно дозволяє вибрати необхідні опції для запису фотографій на диск: вказати назву диска, вибрати швидкість запису диска і файлову систему. Для створення або продовження мультисессии вкажіть опцію «мультисесійного диск». Якщо в привід вставлений мультисесійний диск, вам буде запропоновано почати нову сесію або вибрати доріжку для продовження існуючої.

У наступному вікні відзначте необхідні для відновлення файли і натисніть «Запис» для початку їх записи на диск.

Створення ISO образу

Вибираючи опцію Створення віртуального образу ISO, ви можете зберегти всі відновлені файли в один ISO-файл - віртуальний образ даних CD або DVD диска. Тут можна вказати назву диска і файлову систему. У наступному вікні відзначте необхідні для відновлення фотографії та натисніть «Створити» для початку створення віртуального образу.

Збереження на сервер

Інтегрований FTP-клієнт дозволить вам вивантажити відновлені фотографії на сервер. Вкажіть необхідні опції для збереження файлів. У наступному вікні відзначте необхідні для відновлення файли і натисніть «Далі» для продовження. Вкажіть настройки вашого FTP-сервера. Ви можете ввести шлях до необхідної віддаленої директорії на сервері, щоб при підключенні програма автоматично відкривала цю директорію.

Видалили неповторний кадр?
Не знаєте, як відновити фотографії віддалені з карти пам'яті після її очищення або форматування?
Випадково очистили пам'ять фотоапарата, отформатировали жорсткий диск або флешку, заздалегідь не скопіювавши цінні фотокадри?
Ваші фото-архіви були відформатовані, пошкоджені в результаті збою апаратури або вірусної атаки?
Як зберегти відновлені фотографії?
При відновленні деяких файлів втрачається перша буква з їх назв, вона замінена знаком «?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью