<
 • Главная
Статьи

Чи можна повернути гроші, вкрадені з карти шахраями?

 1. Що робити в разі крадіжки грошей
 2. Як захистити свою карту

Люди охоче користуються перевагами цифрової ери і з задоволенням купують або оплачують щось онлайн або за допомогою мобільних банків. Ми провели опитування, яке показало, що більшість людей (81%) використовують Інтернет для проведення фінансових операцій, а майже половина (44%) зберігає фінансову інформацію в своїх гаджетах.

При цьому тільки 60% користувачів встановлюють захисні рішення на всі свої пристрої. Недостатньою пильністю інших 40% і користуються кіберзлочинці .

В результаті інтернет-шахрайства, як ми з'ясували, користувачі в середньому втрачають $ 476 за раз. Це середній показник, а кожна десята жертві дії онлайн-аферистів обходяться в $ 5000. Щорічні збитки, пов'язані з інтернет-шахрайством, крадіжкою особистості і шкідливим ПЗ, по всьому світу досягають мільярдів доларів, і це не рахуючи тих випадків шахрайства, про які потерпілі не повідомляють. Тобто насправді втрати виявляються ще більше.

В середньому жертви кіберзлочинців втрачають $ 476, а кожна десята жертві шахрайство обходиться в $ 5000

як нам підказує РБК , Громадян Росії від шахраїв повинен захищати закон «Про національну платіжну систему». Згідно з ним, банки зобов'язані повернути вкрадені гроші, якщо жертва звернулася в банк протягом доби з моменту крадіжки. Власне, більшість людей упевнені, що безпека рахунку - це проблема банку. Однак в кожному договорі з банком можна знайти пункт про персональну відповідальність клієнта за збереження банківської інформації.

Ми спробували розібратися, наскільки легко отримати назад гроші, вкрадені в результаті онлайн-шахрайства, і скільком користувачам це вдалося.

згідно дослідженню , Проведеним «Лабораторією Касперського», практично кожна друга людина абсолютно впевнений: якщо шахраї доберуться до його накопичень, то банки компенсують вкрадене. Але реальність виявляється кілька суворішою: більше половини (точніше, 52%) жертв інтернет-шахраїв не змогли повернути свої гроші або ж отримали назад тільки частину втрачених коштів.
згідно  дослідженню  , Проведеним «Лабораторією Касперського», практично кожна друга людина абсолютно впевнений: якщо шахраї доберуться до його накопичень, то банки компенсують вкрадене

На жаль, більшість фінансових експертів сходяться в одному : Банки вкрай неохоче повертають гроші, вкрадені кіберзлочинцями.

«Не варто розраховувати на те, що ви завжди зможете повернути вкрадені шахраями гроші, - пояснює старший вірусний аналітик« Лабораторії Касперського »В'ячеслав Закоржевскій. - Кращий спосіб зберегти свої кошти - це не ставати жертвою аферистів. Для захисту від них можна використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке не дозволить злочинцям перехопити ваші фінансові та персональні дані ».

Що робити в разі крадіжки грошей

При здійсненні фінансової операції банк є всього лише посередником між відправником і отримувачем грошей, тому не чекайте, що він зможе повернути гроші, відправлені вами комусь добровільно (наприклад, помилково). Чи вдасться вам отримати назад свої гроші? Це залежить від того, в якій ситуації ви опинилися.

Отже, у вас вкрали гроші. Перше, що потрібно зробити, - це відразу ж повідомити в банк про шахрайство. Пам'ятайте, що, відповідно до закону, ви повинні повідомити про крадіжку грошей не пізніше ніж через добу після інциденту.

Вам знадобиться паперове підтвердження того, що ви повідомили банк вчасно. Якщо співробітники банку відмовляються вам його видавати з якихось причин, вимагайте у них офіційне повідомлення з поясненням, чому такого-то числа вам не видали необхідний папір. Після цього вам потрібно буде написати заяву в поліцію і прикласти в тому числі і цей документ. Тепер у вас є все, щоб вимагати від банку повернення коштів, а якщо він вам в цьому відмовить - то подавати в суд.

У ряді випадків кошти спочатку резервуються, а переводяться пізніше. Якщо це ваша ситуація, то повернути гроші цілком реально. Але краще, ясна річ, взагалі не допускати того, щоб гроші з карти витікали в невідомому напрямку.

Як захистити свою карту

 • Ніколи і нікому не повідомляйте PIN-код від своєї карти, CVC-код на зворотному боці карти, а також одноразові SMS-паролі.
 • Чи не розплачуйтеся картою в сумнівних місцях - краще використовуйте готівку.
 • Не передавайте банківську карту третім особам. Якщо ви віддали її касиру або офіціантові, що не випускайте карту з поля зору.
 • Підключіть послугу SMS-інформування. Шахраї можуть красти гроші в кілька підходів, так що завдяки своєчасно прийшла SMS ви зможете запобігти додаткові втрати.
 • Відразу ж блокуйте карту при найменшій підозрі на шахрайство.
 • Для оплати інтернет-покупок використовуйте віртуальну карту. Не зберігайте на ній гроші. На всіх інших картах встановіть нульовий інтернет-ліміт.
 • На всіх пристроях, за допомогою яких ви що-небудь оплачуєте, використовуйте надійне захисне рішення.

Наприклад, в Kaspersky Internet Security і Kaspersky Total Security вбудований спеціальний компонент - «Безпечні платежі». Цей модуль стежить за тим, щоб фінансові операції проводилися на цьому, а не на фішинговому сайті, по захищеному з'єднанню і в безпечному середовищі. «Безпечні платежі» неодноразово брали участь в тестах незалежних лабораторій і отримували самі високі оцінки .

Чи вдасться вам отримати назад свої гроші?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью