<
 • Главная
Статьи

Обдурили інтернет шахраї. Як повернути свої гроші

 1. Інтернет-фішинг
 2. Подайте будь ласка на прожиток
 3. Поповни гаманець
 4. «Чесний» заробіток
 5. Шахрайства Інтернет-магазинів
 6. Законодавча база

Робота з безліччю Інтернет-ресурсів пов'язана з різного роду ризиками, також як і можливістю нарватися на шахраїв. Робота може бути пов'язана як з поданням послуг, роботи або ж з придбанням, будь-якого продукту. А спілкування з такими шахраями може привести вас і до зараження ПК вірусами, і до втрати величезних грошових сум.

А спілкування з такими шахраями може привести вас і до зараження ПК вірусами, і до втрати величезних грошових сум

Інтернет-фішинг

Ця стаття буде присвячена питанню, як вчинити в тому випадку, якщо вас обдурили інтернет шахраї і як повернути гроші в цій ситуації. У всіх складнощах ми розберемося досить докладно. Найпопулярнішою схемою є фішинг, або простіше кажучи, розлучення довірливих користувачів на їх кровні гроші. Це, так звані розсилки, від імені різних платіжних систем і банків. Дуже часто, на поштову адресу приходить лист, в якому міститься прохання зайти на сайт грошової систем. А привід може бути яким завгодно. Найпоширеніші - зміна пунктів у договорі-оферті, або загроза закриття рахунку. В даному випадку, людина отримує липову посилання. Після того, як ви перейдете а сайт, який дуже сильно схожий оригінальний сайт організації. далі ви вводите номер своєї пластикової картки, пін-коду і інші відомості. Є інший варіант - дзвінок з банківської установи з проханням оплатити у повному обсязі кредит після того, як ви станете заперечувати, вас попросять надати необхідні відомості для перевірки - той же номер, первинне число, ПІН-код і т.д. після отримання потрібної інформації, шахраї без проблем обнулять ваш рахунок.

Існує ще один дуже популярний метод - прохання відправити СМС-повідомлення на безкоштовний номер. За практикою, даний номер виявляється зовсім не безкоштовним, Вартість одного повідомлення - від 100 рублів і більше. Дуже часто практикують такі схеми:

 • Для проходження процедури реєстрації на сайтах потрібно спершу відправити Смс-повідомлення на короткий номер.
 • Повідомлення про виграш. Всі подробиці користувач може дізнатися за вказаною в листі номером, або в Смс-повідомлення.
 • Прохання від друга або знайомого проголосувати за його, зробити відправку повідомлення.
 • Повідомлення від соц.сети з проханням відправити СМС-повідомлення для того, щоб підтвердити будь-яку дію.

Слід завжди пам'ятати про те, що на одному серйозному і поважному сайті тим більше в соціальній мережі ви не побачите обов'язкової вимоги відправки повідомлення. Як правило, вони самі виробляють відправку СМС з кодом підтвердження.

Подайте будь ласка на прожиток

Якщо вам зустрілися шахраї в інтернеті, то дізнайтеся про те, куди звертатися для того, щоб ці люди виявилися покарані. В мережі Інтернет, також відмінно процвітає жебрацтво. Головних тем тут кілька:

Начебто людина потрапила в складну ситуацію і йому просто необхідна певна грошова сума для вирішення проблеми. Наприклад, людина була незаконно засуджений. І для хабара потрібно зібрати або 10 000 ілі100000 тис.рублей.

Збір коштів на лікування дитини або тяжкохворого громадянина. Варто відзначити, що всі відомості і фото насправді належать хворій людині. І дуже часто всі ці відомості беруться з офіційного сайту. А ось що стосується номера карти, на яку потрібно перевести грошові кошти - то він, як правило, є фальшивим.

Велику популярність в даний час набрала схема в соц.сетях яка працює на зламаних сторінках. Наприклад, ваш друг або знайомий може вам написати, що йому потрібно дуже терміново зайняти певну грошову суму на короткий період часу, всього на день. Він просить вас зробити переказ грошей йому на карту або гаманець. Запам'ятайте, це розлучення. Ні в якому разі не відправляйте гроші, поки ви самі не переговорите з одним по телефону.

Ні в якому разі не відправляйте гроші, поки ви самі не переговорите з одним по телефону

Поповни гаманець

Тут ми говоримо про те, що робити якщо обдурили шахраї в інтернеті на гроші. Дана стаття є дуже корисною. Так як тут ми говоримо про популярних схемах шахрайства і про те, як не стати жертвою цих людей. Варто відзначити те, що існує ще дуже популярний вид шахрайства пов'язаний з поповненням акаунтів або гаманця. Найпопулярнішими є такі схеми:

Вам запропонували просту схему отримання грошей на сайті, наприклад, ви проходите реєстрацію на сайті і отримуєте відразу ж в якості подарунка курочку, яка несе золоті яйця. Кожне таке віртуальне яйце ви можете продати за справжні гроші. Після того моменту, коли на вашому особистому рахунку з'явитися певна грошова сума, дані кошти ви можете вивести. Але для здійснення цієї дії вам спершу потрібно зробити маленьку річ - просто поповнити особистий аккаунт на певну суму. Дуже часто ця сума становить 100 рублів. Зрозуміло, нічого вивести ви так і не зможете.

На ваш особистий аккаунт в соц.сети або на поштову скриньку вам приходить повідомлення про те, що ви виграли в лотереї подарунок. Але для його отримання, вам знову потрібно здійснити переказ грошей на гаманець організаторів лотереї, певну грошову суму. В результаті всього того, ви не отримаєте ні подарунка, і втратите свої гроші.

Чарівний гаманець. Ви робите переказ грошей на рахунок і вам відразу ж повертають подвоєну суму на рахунок. Підсумок вам, напевно, вже ясний.

«Чесний» заробіток

Ви можете також стати жертвою шахраїв на сайті ціною. Наприклад, вам пропонують роботу, яка просто не буде оплачена. У деяких випадках з вас навіть зажадають сплатити необхідні матеріали для роботи або внести певну грошову суму для перевірки серйозності ваших особистих намірів. Головні види пропозицій:

 • Сортування паперу, листів, файлів.
 • Виготовлення мила.
 • Набір тексту.
 • Вишивка картин.

Даний список можна перераховувати до безкінечності. Головною відмінною рисою всіх цих пропозицій є висока оплата пропонованої роботи за вчинення найпростіших дій.

Шахрайства Інтернет-магазинів

Варто також з побоюванням ставитися до Інтернет- магазинах. В даний час дуже просто відкрити свій Інтернет-магазинчик з дуже привабливими цінами. А замовлення в даному магазині, як правило, передбачає стовідсоткову передоплату - відправка грошових коштів на електронний гаманець. В даному випадку після оплати товару вам його просто е доставлять. А на ваші дзвінки навряд чи хто-небудь відповість. Що стосується ж самого сайту магазину, то він просто зникне з мережі протягом одного місяця.
Головні ознаки підставних Інтернет- шахраїв:

 • Використання тільки електронних гаманців для оплати.
 • Низька вартість товару.
 • Відсутність адреси або телефону продавця.

Тепер вам зрозуміло як діють шахраї в інтернет магазинах і як повернути свої гроші.
Для того, щоб не стати жертвою шахраїв в мережі Інтернет, слід спершу навести довідки про обраний магазині, і намагатися оформляти замовлення тільки з оплатою за фактом отримання товару.

Прочитайте ще одну публікацію сайту: Чи можна знайти людину за номером картки

Куди слід звертатися за допомогою?

Що слід зробити, якщо ви все ж стали жертвою аферистів в мережі? Вам необхідно відразу ж звернутися за допомогою у відділення поліції із заявою. Розглядає справи, які пов'язані з Інтернет-шахрайством, відділ кібербезпеки МВС РФ. Коротко він називається - відділ К. Подати заяву Ви можете на спеціальному сайті, вибравши розділ Управління К.

А зробити це вам потрібно якомога раніше. Тоді, гаманець шахрая заблокують. А він вже не зможе зробити висновок грошових коштів. Крім того, має бути попереджено свій банк або платіжну електронну систему про те, що трапилося. Слід зазначити, що постаратися повернути гроші ви можете лише в разі, якщо відразу ж зверніться в поліцію. А рішення про повернення грошей виносить суд, після проведення розслідування.

Як потрібно складати заяву про шахрайство? Даний документ слід складати в письмовій формі на аркуші Форматом А4. Воно складається з:

 • Шапки, в якій потрібно вказати: ПІБ самого заявника, паспортні дані та адресу проживання.
 • Основний частини, що містить опис того, що сталося. Як правило, викладається у вільній формі.
 • Підпис і дата.

Підпис і дата

Законодавча база

Шахраї можуть бути засуджені за такими статтями Кримінального Кодексу РФ:

Стаття № 159. Шахрайство. Дана стаття є основною, по якій призначається покарання.

покарання:

 • штраф у вигляді річного прибутку обвинуваченого:
 • штраф до 120 000 тисяч руб.
 • примусові роботи до ста вісімдесяти годин.
 • арешт на 2-4 місяці.
 • виправні роботи на пів року, рік.
 • позбавлення волі на строк до 2-ох років.

Зловмисників можуть засудити за такими статтями КК РФ:

 • 1. Ст. 159 Шахрайство.
 • Стаття 171. ведення незаконного підприємництва.
 • Стаття 182. свідомо помилкова реклама.
 • Стаття 199. ухилення від сплати податку.
 • Стаття 200. обман споживача.

Як же убезпечити себе від шахрайства в мережі Інтернет?

 1. Необхідно користуватися тільки перевіреним антивірусом.
 2. Переглядати всю інформацію про сайт за допомогою перевірки доменних імен WHOIS.
 3. Переглядати відгуки про сайт, про програму заробітку, і Інтернет- магазині.
 4. Не слід нікому повідомляти реквізити своїх банківських карток і електронних гаманців.
 5. Не потрібно відкривати підозрілі посилання.

Перерахований вище в нашій статті список різних видів і схем шахрайства не можна назвати повним. Є безліч інших схем - нігерійські листи, заробіток на Інфобізнес, вимагання грошей. Працюючи в мережі, слід пам'ятати про те, що безкоштовний сир знаходиться в мишоловці!

Рекомендуємо до перегляду відео по темі: Як перевірити інтернет-магазин на шахрайство.

Що слід зробити, якщо ви все ж стали жертвою аферистів в мережі?
Як потрібно складати заяву про шахрайство?
Як же убезпечити себе від шахрайства в мережі Інтернет?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью