<
 • Главная
Статьи

Як створити фотокнигу?

 1. 1. Визначте мета фотокниги
 2. 2. Тип фотокниги
 3. 3. Тема фотокниги
 4. 4. Відбір фотографій
 5. 5. Хронологія фотографій
 6. 6. Верстка фотокниги
 7. 7. Фотокнига з текстом або без нього
 8. 8. Вибираємо обкладинку для фотокниги
 9. 9. Чи потрібно переводити фотокнигу в електронний варіант
 10. 10. Не бійтеся експериментувати!

Створення фотокниг за останні кілька років стало одним з найбільш розвинених і затребуваних напрямів в фотографії. Довірити створення фотокниги можна студії, яка надає подібні послуги або ж взятися за цю справу самостійно.

Якщо у вас з'явилося бажання створити фотокнигу своїми руками, ми пропонуємо вам прочитати 10 порад, які допоможуть вам не розгубитися і не змарнувати свій час і гроші.

1. Визначте мета фотокниги

Перш за все, вам необхідно визначити мету фотокниги і відповісти на питання - навіщо ви хочете створити фотокнигу. Як тільки ви відповісте на це питання, ви легко зрозумієте, які фотографії варто включати в свою фотокнигу і який варіант верстки вибрати. Цілі для створення фотокниги можуть бути абсолютно різними - портфоліо своїх робіт, подарунок для друзів, фотокнига як заміна традиційного фотоальбому для домашнього користування або ж для продажу.

Після цього потрібно вибрати програму для створення фотокниги. Їх існує досить багато, і вам належить вибрати таку, яка підійде для досягнення ваших цілей. Також потрібно визначитися зі студією, яка надрукує вашу книгу і з'ясувати, чи візьмуться вони за друк вашої роботи.

Також потрібно визначитися зі студією, яка надрукує вашу книгу і з'ясувати, чи візьмуться вони за друк вашої роботи

2. Тип фотокниги

Отже, мета фотокниги і програму для її створення визначили, тепер потрібно вибрати тип. Тип фотокниги залежить від її змісту і вашого бюджету.

Зазвичай фотокнигу створюють в твердій палітурці з глянсовою обкладинкою, але ці параметри дотримуватися необов'язково. Ви хочете створити фотокнигу самостійно, тому тільки вам вирішувати, якою вона буде - з твердою палітуркою в форматі А4 або в форматі А5 і м'якій палітурці. Вибираючи тип фотокниги, відразу уявляйте собі, які фотографії ви будете використовувати для неї і чи будуть вони гармонійно виглядати в обраному форматі.

3. Тема фотокниги

Ідеальний варіант - це коли всі фотографії фотокниги відповідають одній тематиці, не просто збірка різноманітних фото. Теми для фотокниги можуть бути абсолютно різні - фотографії певного часу року або зроблені в певному місці. Це може бути дитяча фотокнига, яка відображає певний період життя дитини, весільна фотокнига , Фотокнига, присвячена хобі, фотокнига love story, фотокнига до ювілею і т.д. У книзі повинна бути послідовність, структура і фотографії повинні об'єднуватися тематикою фотокниги.

4. Відбір фотографій

Оформляючи фотокнигу, необхідно відповідально підійти до вибору фотографій. Бажано вибирати найбільш вдалі кадри, не забуваючи при цьому про обраної теми. Фотографії варто підбирати так, щоб в результаті книга розповіла певну історію і була завершеною. До книги повинні фотографії - категорії "найкращі фотографії" і "хороші фотографії", в такому випадку, створюючи колажі, легше буде розставити акценти.

5. Хронологія фотографій

Як тільки ви відібрали всі необхідні фотографії, вирішите, в якому порядку потрібно їх розмістити, щоб отримати необхідну історію. Якщо фотокнига розповідає історію, не варто збирати фотографії по типу (портрети, макро, пейзажі і т.д.). Дотримуйтесь баланс, створюйте "сцену". Наприклад візьміть кілька пейзажів гір, портрет місцевого жителя, пейзаж з більш високою місцевістю і крупний план гірського квітки. Якщо ви створюєте фотокнигу якоїсь події, то можна просто розташовувати знімки в хронологічному порядку.

6. Верстка фотокниги

Найвідповідальніший крок - верстка фотокниги. Варіантів розташування фотографій на сторінках книги величезна кількість. Тут вам варто витратити свій час і спробувати різні варіанти, перш ніж зупинити свій вибір на якому-небудь.

Вирішіть, чи повинен знімок весь розворот фотокниги або ви хочете зробити його в рамці. Якщо ви віддаєте перевагу зайняти знімком весь розворот, стежте, щоб не залишалося білих полів і фото не виходило за межі. Якщо вирішили укласти знімок в рамочку, продумайте її колір і товщину, щоб все виглядало гармонійно.

Подумайте про двосторінкових розкладках фотокниги. На одній сторінці можна розмістити фотографію, а другу половину розвороту доповнити текстом.

Постарайтеся не допустити хаосу, витримуйте один стиль верстки і не міняйте стиль від сторінки до сторінки.

Постарайтеся не допустити хаосу, витримуйте один стиль верстки і не міняйте стиль від сторінки до сторінки

7. Фотокнига з текстом або без нього

Підписувати кожен знімок в фотокнизі не обов'язково. Бажано додавати тільки необхідну інформацію, а не повторювати очевидні речі. Продумайте де помістити текст і який шрифт використовувати для його написання.

8. Вибираємо обкладинку для фотокниги

Обкладинка - це обличчя вашої фотокниги. Фотографія на обкладинці повинна привертати уваги і закликати глядача "прочитати" вашу фотокнигу. Тому на обкладинку потрібен якісний знімок. Бажано, щоб по обкладинці можна було зрозуміти, про що фотокнига.

9. Чи потрібно переводити фотокнигу в електронний варіант

Для чого створюється фотокнига? Для того, щоб показати її друзям і близьким, потримати в руках або подарувати комусь.

Звичайно, сьогодні цілком прийнятна і електронна версія книги. Таку фотокнигу створювати простіше і дешевше. Який варіант фотокниги вибрати - надрукований або електронний - вибір за вами. Вирішуючи це питання, подумайте, на яку аудиторію ви розраховуєте.

10. Не бійтеся експериментувати!

Ось 10 основних порад для створення фотокниги своїми руками. Спочатку вам може здатися що створити фотокнигу самостійно - завдання складне і витратна за часом. Не будемо заперечувати, це дійсно так в деякій мірі, але отримавши свій перший результат, ви зрозумієте, що це того варто. Створивши свою фотокнигу, ви з гордістю будете демонструвати її своїм друзям і близьким!
Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью