<
 • Главная
Статьи

Як зробити календар самому і чому варто співпрацювати з друкарнями?

 1. огляд програм
 2. Як створити календар онлайн?
 3. Що краще: виготовити календар своїми руками або замовити в друкарні?
 4. підсумки

Для початку розповімо про створення календарів в офісних редакторах Word і Excel. Функції цих додатків ОС Windows не обмежуються набором текстів і математичними розрахунками. Підготовка макета в офісних редакторах - це простий і доступний процес.

У програмі Word є розділ «Таблиця», на вкладці «Вставка» можна відкрити шаблон календарної сітки на один місяць і внести корективи вручну.

В Excel відсутні подібні шаблони, зате є можливість вибрати для кожного осередку формат дати. Після чого потрібно виділити стовпець або рядок і протягнути першу клітку. В результаті виходить автоматична нумерація осередків по днях. Після 30 або 31 числа програма перемикається на наступний місяць.

Календарна область в Word визначається розміром полів на вкладці «Розмітка». В Excel установка параметрів сторінки доступна в налаштуваннях друку.

Створення календаря на рік вимагає багато часу і зусиль щодо заповнення сітки. Це головний недолік офісних додатків. Ще один мінус - обмежені можливості оформлення. Щоб вставити в макет картинки або фото, потрібно підганяти в таблиці розміри полів або встановлювати параметри для зображень в окремому графічному редакторі.

Сітка дат з шаблонів Word Сітка дат з шаблонів Word

огляд програм

«Дизайн Календарів»

Спеціалізоване додаток російською мовою. Не вимагає установки на комп'ютер, працює з віддаленого сервера. У мережі зустрічаються версії з третьої по десяту. Опція «Календар з нуля» дозволяє створювати унікальні і оригінальні зразки.

Порядок дій в програмі:

 • Вибираємо шаблон і часовий період: рік, квартал або місяць.
 • Вказуємо формат заголовків.
 • Вставляємо зображення - розміри змінюються пропорційно параметрам осередків.
 • Відзначаємо свята і додаємо особисту інформацію: дні народження, зустрічі, заходи.
 • Відправляємо готовий документ до друку: додаток підтримують всі моделі принтерів.

Переваги: ​​зрозумілий інтерфейс, просте користування, варіативність дизайнерського оформлення.

Недоліки: додаток працює 10 днів безкоштовно, постійне користування коштує 600 рублів.

Такий календар легко створити самостійно Такий календар легко створити самостійно

«Генератор Календарів»

Нова розробка, в якій можливо створення макетів професійного рівня, з інтеграцією фото. Кількість знімків необмежено.

Порядок роботи:

 • Вибираємо розмір друкованого аркуша.
 • Вказуємо місяць або рік.
 • Кількома на «Створити календар».
 • Редагуємо настройки.
 • Вибираємо фон: заливка градієнтом, графічні зображення, колаж, власні фото.
 • Прикрашаємо макет фоторамкой або маскою.
 • Відправляємо на друк.

Переваги: ​​є колекція готових дизайнерських рішень і п'ять форматів календарів, необмежену кількість запусків додатки, безкоштовні оновлення, оперативна технічна підтримка.

Недоліки: платна реєстрація. Пакет «Стандартний», який підходить для більшості користувачів, варто 660-950 руб. Версія «Профі» обходиться в 1360-2000 руб.

У програмі можна створювати календарі з оригінальним дизайном У програмі можна створювати календарі з оригінальним дизайном

Calendar Wizard

Сервіс пропонує створення календаря кишенькового, настінного і настільного типів, перекидного або з відривними листами. Доступні формати вихідного файлу flash, html, jpeg, cdr, pdf.

Переваги: ​​іншомовні варіанти (5 вбудованих мов), варіативність відображення сітки дат, вибір структури місяці і орієнтації тижнів, виділення святкових дат, настройки оформлення елементів календаря, зміна форм і розмірів.

Недоліки: за користування Calendar Wizard потрібно заплатити 25 доларів. Безкоштовна демоверсія має обмеження.

Можна зробити календар у вигляді листівки Можна зробити календар у вигляді листівки

Як створити календар онлайн?

Для цього необов'язково витрачатися на покупку спеціалізованих програм. Використання онлайн-конструктора з набором професійних макетів дозволить створити свій календар дуже легко.

Переваги онлайн-сервісу:

 • робота в браузері;
 • підключення безкоштовне: без реєстрації;
 • вибір форматів, шаблонів;
 • колекція фонів, шрифтів;
 • множинні засоби редагування;
 • проста сітка дат;
 • бібліотека фото, ілюстрацій, векторних кліпартів;
 • завантаження власних фотографій.

Деякі програми виділили частину зображень і елементів дизайну в окрему категорію «Преміум». За кожне використання стягується символічна плата.

Онлайн-конструктор пропонує створити дизайн-макет перекидного, квартального чи кишенькового формату. Можна вибрати шаблон, скачати готові макети або зробити календар з нуля. Шаблонні варіанти допускають зміни: редагування тексту, переміщення окремих елементів і шарів. В онлайн-сервісах дії зрозумілі й прості, є підказки, інструкції, описи.

Найпопулярніші онлайн-програми: «Календарум», PrintDesign, Offnote.

«Олівець» - ще один редактор календарів «Олівець» - ще один редактор календарів

Що краще: виготовити календар своїми руками або замовити в друкарні?

Щоб самому розробити макет і надрукувати календар на наступний рік, буде потрібно:

 • підключення до інтернету;
 • мінімальні навички дизайну;
 • наявність принтера, витратних матеріалів (паперу, фарби).

Відсутність останньої позиції не проблема. Можна звернутися в друкарню з власним макетом і замовити друк тиражу.

Самостійна друк вироби - це реалізація фантазії і штучний проект, який виливається в практичний і пам'ятний презент. За великою кількістю календарів потрібно звертатися до послуг професійних поліграфістів.

До речі, про користь календарів для бізнесу можна почитати тут .

Переваги замовлення в друкарні:

 1. Варіативність форматів. Умови типографського виробництва дозволяють виготовити календарі типового вигляду (плакати, перекидні будиночки, настінні квартальні, настільні, кишенькові) і нестандартних форм.
 2. Якість друку. Спеціалізоване обладнання та матеріали дозволяють створювати продукцію, що відповідає поліграфічним стандартам.
 3. Послуги дизайнера. При розробці макета професіонал враховує особливості замовлення: тип календаря, щільність паперу, спосіб друку. Для підприємств використовує корпоративні кольори, логотип, слоган. На твердження пропонує вибір з 2-3-х варіантів дизайну.
 4. Підготовка до. Оригінал-макети замовника проходять перевірку на відповідність технічним вимогам. Інженер сам вносить коригувальні поправки.
 5. Швидкість виконання. Розподіл обов'язків, налагоджені процеси, чітка взаємодія персоналу забезпечують здачу замовлення у зазначений термін.
 6. Економічність. Розмір тиражу безпосередньо пов'язаний з вартістю кінцевого продукту. При замовленні великим і дрібним оптом можна розраховувати на солідну знижку.

Якщо ви вирішили зробити замовлення в друкарні, то вибрати найближчу до вас за місцем знаходження можна за допомогою нашого сервісу . А подивитися, як друкуються настінні календарі на базі поліграфічного центру, можна за допомогою цього відео:

підсумки

 • В офісних додатках Word і Excel легко виготовити календар в домашніх умовах. Мінуси процесу: тривалість і трудомісткість.
 • За допомогою спеціальних програм можливе створення кишенькових форматів, візиток , Конвертів. Платні додатки надають великий пакет послуг. У демоверсії і умовно безкоштовних програм мінімальні можливості.
 • Онлайн-конструктор дозволяє створити календар без шаблонів і заготовок.
 • Звернення до співробітників друкарень - гарантія якості і швидкості виконання замовлення.

Що краще: виготовити календар своїми руками або замовити в друкарні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью