<
 • Главная
Статьи

Книга HTML і XHTML. Детальний керівництво, Кеннеді, Муссіано, 5-93286-104-5, купити, ціна

зазирнути всерединуБілл Кеннеді , Чак Муссіано

паперова книга

кращий вибір

2.00 (7 голосів)

Це книга на папері. А ще можна

видавництво: Символ-Плюс Дата виходу: грудень 2012 ISBN: 5-93286-104-5 ISBN: 978-5-93286-104-2 Тираж: 2 000 примірників Обсяг: 752 сторінок Маса: 1155 Отримати г Розміри (висота, ширина, товщина), см: 24 x 17 x 3 Обкладинка: м'яка Папір: офсетний Перекладне видання: HTML & XHTML. The Definitive Guide, 6th Edition Мова оригіналу: англійська ISBN оригіналу: 0-596-52732-2 Рік виходу оригіналу: 2006 Місце в рейтингу продажів: 125 З 2002 року книга «HTML і XHTML. Детальний керівництво »перевидавалася 3 рази. Дата першого видання «HTML і XHTML. Детальний керівництво »: лютий 2002 року, останнє, 3-е видання вийшло в грудні 2012 року. Зараз книгу можна купити в 1 виданні на папері , скачати файл з електронною книгою .

Шосте видання всеосяжного керівництва по HTML! Попереднє видання російські читачі оцінили досить високо:

"Одна з найкращих книг по даній темі. Поза всяких сумнівів вона буде корисна всім, хто працює або просто цікавиться розробкою веб-сайтів! Ця книга зробить з вас професіонала HTML-верстки."

Шосте видання «HTML і XHTML» - найповніша і сучасна книга по мовам HTML і XHTML, що роз'яснює роботу і взаємодію кожного їх елемента. Вона вдало поєднує в собі кращі якості зрозумілого навчального по-собія, адресованого початківцям, і всеосяжного довідника, який завжди під рукою навіть у досвідчених веб-програмістів. Ця праця, що став класичним, містить всі від базового опису синтаксису і семантики до практичних порад, допоможе вам знайти свій неповторний стиль і в вдосконалення-шенствует опанувати мову веб-дизайну.

Описано стандарти HTML 4.01, XHTML 1.0 і CSS2, наведено огляд ще не вступили в силу стандартів XHTML 2 і CSS3. Приділено увагу і новітнім ініціативам розробників XHTML (XFroms, XFrames і модулярізаціі), а також основам XML. Розглянуто: управління зовнішнім виглядом доку-мента за допомогою таблиць стилів; робота з HTML-кодом, що згенерував автоматично; робота з кадрами, інтерактивними формами, динамічними документами; інтеграція HTML-коду з мультимедійними даними, сценаріями JavaScript і Java-апплетами.

У третьому виданні детально розглядаються всі властивості CSS і їх взаємодія. Книга допоможе уникнути поширених помилок. Вона є повним довідником по CSS і буде корисна як досвідченому веб-розробнику, так і новачкові в цих питаннях.

про авторів

Чак Муссіано отримав ступінь бакалавра в галузі інформатики в Університеті штату Джорджія в 1982 році. Він пропрацював 15 років в Harris Corporation в Мельбурні (Флорида) в якості розробника компіляторів і інструментального програмного забезпечення, а потім увійшов до складу Advanсed Technology Group в корпорації Harris. Його спеціалізація в області UNIX- і інтернет-технологій дозволила йому підтримувати ранні ініціативи корпорації Harris у Всесвітній павутині.

Просуваючись по службових сходах в IT-індустрії, він до теперішнього часу досяг відповідальній посаді віце-президента з інформаційних служб в компанії Martin Marietta Materials в м Ролі (Північна Кароліна). Протягом своєї кар'єри він опублікував багато робіт, як друкованих, так і в Інтернеті, в число яких слід включити і постійні колонки "Webmaster" в "SunWorld" і "Tag of the Week" в "WebReview". Вільний час він присвячує родині - дружині Сінді, дочки Кортні і синові Коулу.

Білл Кеннеді в даний час займає пост головного технолога в MobileRobots, Inc., фірмі, яка проектує і виробляє мобільні роботи і інші інтелектуальні машини. Його професійний інтерес до роботам зі штучним інтелектом недивний, якщо взяти до уваги повороти в його кар'єрі. Білл отримав вчений ступінь в області біохімії і біофізики в університеті Лойола в Чикаго. У 70-ті та на початку 80-х він 12 років займався біомедицини. "Захворівши" персональними комп'ютерами (конкретно кажучи, Apple II з 32 До пам'яті!), Він заснував компанію з розробки комп'ютерних ігор і освітніх програм. Щоб займатися серйозною і добре оплачуваною роботою, Білл в 80-е і 90-е роки служив технічним редактором, старшим редактором і головним редактором в різних журналах групи International Data Group, в тому числі "inCider", "Sun TechnologyJournal", "SunWorld" і "Publishing / Mac Computing". Палкий шанувальник Інтернету ще з середини 80-х, Білл (разом з дружиною Джин Дитч) заснував ActiveMedia Research, першу фірму, яка вивчала бізнес у Всесвітній павутині з метою маркетингових досліджень. Здається неймовірним, але їх перший звіт, опублікований в 1995 році, містив дані, для збору яких потрібно відвідати буквально кожен комерційний веб-сайт, що існував у той час. Завжди готовий вітати нові технології, Білл разом з партнерами заснував в 1996 р компанію ActiveMedia Robotics, відому тепер під ім'ям MobileRobots, Inc. (Http://www.mobilerobots.com) і яка є світовим лідером в області розробки інтелектуальних платформ для досліджень в сфері штучного інтелекту. Створені цією фірмою навігаційні технології із застосуванням мобільного робототехніки знайшли широке комерційне і промислове застосування. Цікаво, що за цим піде.

6-е видання

Вийшло нове видання цієї книги!
HTML змінюється так швидко, що майже неможливо встежити за його розвитком. Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати? Відповіді на всі питання ви знайдете в цій книзі, яка на даний момент є найбільш всеосяжною.
Розглянуто діючі стандарти HTML 4.01 і XHTML 1.0 і всі засоби, підтримувані Netscape Navigator 6.0 і Internet Explorer 5.0. Дане видання має ...

Вийшло нове видання цієї книги!
HTML змінюється так швидко, що майже неможливо встежити за його розвитком. Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати? Відповіді на всі питання ви знайдете в цій книзі, яка на даний момент є найбільш всеосяжною.
Розглянуто діючі стандарти HTML 4.01 і XHTML 1.0 і всі засоби, підтримувані Netscape Navigator 6.0 і Internet Explorer 5.0. Дане видання має повнотою довідника, охоплює синтаксис і семантику мови. Докладно описані всі елементи основних стандартів: їх робота і взаємодія з іншими елементами.
Безліч корисних порад щодо хорошого стилю в HTML і сотні прикладів допоможуть вам при написанні самих різних документів - від простих онлайнових довідників до складних маркетингових презентацій.
Матеріал, присвячений XHTML, допоможе перейти від HTML до мережевого мови розмітки нового покоління.
Якщо ви цікавитеся конструюванням документів і веб-сторінок за допомогою HTML, матеріал видання допоможе вам освоїти створення складних таблиць, інтерактивних форм і динамічних документів, використання таблиць стилів, фреймів, аудіо- та відеофайлів, аплетів і програм JavaScript. Ви навчитеся створювати документи, які добре виглядають в самих різних браузерах.
про авторів
Чак Муссіано ([email protected])
виріс на Східному Узбережжя, жив в Меріленді, Джорджії і Нью-Джерсі до отримання ступеня бакалавра з комп'ютерів в Технологічному Інституті штату Джорджія в 1982 році. Протягом наступних 15 років він працював в Harris Corporation в Мельбурні, штат Флорида. Спочатку Чак займався написанням компіляторів і розробкою додатків, а потім став членом Групи передових технологій корпорації Harris. Його інтерес до технологій на основі Unix привів його на посаду системного адміністратора в Інформаційному Центрі корпорації Harris. Крім того, він дізнався і полюбив Інтернет, створив для нього безліч загальнодоступних програм, кілька років підтримував різні веб-сайти. Зовсім недавно Массіано зайняв пост головного директора за інформацією в American Kennel Club в Рейлі, штат Північна Кароліна. Протягом останнього десятиліття Чак писав на теми, пов'язані з Unix і Інтернетом, будучи найбільше відомим в ка честве автора колонок "HTML Q & A" в "Netscape World" , "Webmaster" в "SunWorld" і "Tag of the Week" в "WebReview" . В інший час він насолоджується життям у Північній Кароліні разом зі своєю дружиною Сінді, дочкою Кортні і сином Коулом.
Білл Кеннеді ([email protected])
в даний час займає пост президента і головного директора з технологій в ActiveMedia Inc. - фірмі, що займається високотехнологічним маркетингом і дослідженням ринків). Білл діяльно бере участь в розробці і продажі мобільних систем автоматичного управління, що застосовуються головним чином в системах штучного інтелекту, в дослідженнях по нечітким логікам і в навчанні. Білл має ступінь Ph.D. і протягом 12 років займався дослідженнями в області біохімії і біофізики; розробляв навчальні програми з Kinemation; був головним редактором "A + Publishing" і старшим редактором у журналі "SunWorld / AdvancedSystems".
Відгуки читачів c amazon.com
-Для мене ця книга - безцінний помічник, але я рекомендував би її тим, хто вже працює з HTML. Вона не для "експертів", але для того щоб витягти з неї максимальну користь, необхідно мати деякі знання цієї мови. Автори не витрачають часу даром і відразу починають суть справи. Той, хто шукає вичерпне, "досконале" керівництво по HTML, може вважати, що знайшов його.
-Чудово всебічне керівництво по HTML. У мене багато книг на роботі, і ця - одна з постійно позичають співробітниками. Це дійсно Повне Посібник. Тим, хто серйозно займається справою, просто необхідно поповнити свою довідкову бібліотеку цією книгою.
-Я програміст зі стажем, але з HTML ще не стикався. Ця книга чудова для таких, як я - для тих, хто не хоче, щоб їх втомлювали зайвими прикладами і нудними історіями. Абсолютно вичерпне і змістовне керівництво, в яке включені рекомендації по хорошому стилю програмування. Можливо, все-таки, що це не найкращий вибір для початківця.

Ця книга в інших форматах:

Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати?
Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью