<
 • Главная
Статьи

Книга HTML і XHTML. Детальний керівництво, Кеннеді, Муссіано, 5-93286-104-5, купити, ціна

зазирнути всерединуБілл Кеннеді , Чак Муссіано

паперова книга

кращий вибір

2.00 (7 голосів)

Це книга на папері. А ще можна

видавництво: Символ-Плюс Дата виходу: грудень 2012 ISBN: 5-93286-104-5 ISBN: 978-5-93286-104-2 Тираж: 2 000 примірників Обсяг: 752 сторінок Маса: 1155 Отримати г Розміри (висота, ширина, товщина), см: 24 x 17 x 3 Обкладинка: м'яка Папір: офсетний Перекладне видання: HTML & XHTML. The Definitive Guide, 6th Edition Мова оригіналу: англійська ISBN оригіналу: 0-596-52732-2 Рік виходу оригіналу: 2006 Місце в рейтингу продажів: 125 З 2002 року книга «HTML і XHTML. Детальний керівництво »перевидавалася 3 рази. Дата першого видання «HTML і XHTML. Детальний керівництво »: лютий 2002 року, останнє, 3-е видання вийшло в грудні 2012 року. Зараз книгу можна купити в 1 виданні на папері , скачати файл з електронною книгою .

Шосте видання всеосяжного керівництва по HTML! Попереднє видання російські читачі оцінили досить високо:

"Одна з найкращих книг по даній темі. Поза всяких сумнівів вона буде корисна всім, хто працює або просто цікавиться розробкою веб-сайтів! Ця книга зробить з вас професіонала HTML-верстки."

Шосте видання «HTML і XHTML» - найповніша і сучасна книга по мовам HTML і XHTML, що роз'яснює роботу і взаємодію кожного їх елемента. Вона вдало поєднує в собі кращі якості зрозумілого навчального по-собія, адресованого початківцям, і всеосяжного довідника, який завжди під рукою навіть у досвідчених веб-програмістів. Ця праця, що став класичним, містить всі від базового опису синтаксису і семантики до практичних порад, допоможе вам знайти свій неповторний стиль і в вдосконалення-шенствует опанувати мову веб-дизайну.

Описано стандарти HTML 4.01, XHTML 1.0 і CSS2, наведено огляд ще не вступили в силу стандартів XHTML 2 і CSS3. Приділено увагу і новітнім ініціативам розробників XHTML (XFroms, XFrames і модулярізаціі), а також основам XML. Розглянуто: управління зовнішнім виглядом доку-мента за допомогою таблиць стилів; робота з HTML-кодом, що згенерував автоматично; робота з кадрами, інтерактивними формами, динамічними документами; інтеграція HTML-коду з мультимедійними даними, сценаріями JavaScript і Java-апплетами.

У третьому виданні детально розглядаються всі властивості CSS і їх взаємодія. Книга допоможе уникнути поширених помилок. Вона є повним довідником по CSS і буде корисна як досвідченому веб-розробнику, так і новачкові в цих питаннях.

про авторів

Чак Муссіано отримав ступінь бакалавра в галузі інформатики в Університеті штату Джорджія в 1982 році. Він пропрацював 15 років в Harris Corporation в Мельбурні (Флорида) в якості розробника компіляторів і інструментального програмного забезпечення, а потім увійшов до складу Advanсed Technology Group в корпорації Harris. Його спеціалізація в області UNIX- і інтернет-технологій дозволила йому підтримувати ранні ініціативи корпорації Harris у Всесвітній павутині.

Просуваючись по службових сходах в IT-індустрії, він до теперішнього часу досяг відповідальній посаді віце-президента з інформаційних служб в компанії Martin Marietta Materials в м Ролі (Північна Кароліна). Протягом своєї кар'єри він опублікував багато робіт, як друкованих, так і в Інтернеті, в число яких слід включити і постійні колонки "Webmaster" в "SunWorld" і "Tag of the Week" в "WebReview". Вільний час він присвячує родині - дружині Сінді, дочки Кортні і синові Коулу.

Білл Кеннеді в даний час займає пост головного технолога в MobileRobots, Inc., фірмі, яка проектує і виробляє мобільні роботи і інші інтелектуальні машини. Його професійний інтерес до роботам зі штучним інтелектом недивний, якщо взяти до уваги повороти в його кар'єрі. Білл отримав вчений ступінь в області біохімії і біофізики в університеті Лойола в Чикаго. У 70-ті та на початку 80-х він 12 років займався біомедицини. "Захворівши" персональними комп'ютерами (конкретно кажучи, Apple II з 32 До пам'яті!), Він заснував компанію з розробки комп'ютерних ігор і освітніх програм. Щоб займатися серйозною і добре оплачуваною роботою, Білл в 80-е і 90-е роки служив технічним редактором, старшим редактором і головним редактором в різних журналах групи International Data Group, в тому числі "inCider", "Sun TechnologyJournal", "SunWorld" і "Publishing / Mac Computing". Палкий шанувальник Інтернету ще з середини 80-х, Білл (разом з дружиною Джин Дитч) заснував ActiveMedia Research, першу фірму, яка вивчала бізнес у Всесвітній павутині з метою маркетингових досліджень. Здається неймовірним, але їх перший звіт, опублікований в 1995 році, містив дані, для збору яких потрібно відвідати буквально кожен комерційний веб-сайт, що існував у той час. Завжди готовий вітати нові технології, Білл разом з партнерами заснував в 1996 р компанію ActiveMedia Robotics, відому тепер під ім'ям MobileRobots, Inc. (Http://www.mobilerobots.com) і яка є світовим лідером в області розробки інтелектуальних платформ для досліджень в сфері штучного інтелекту. Створені цією фірмою навігаційні технології із застосуванням мобільного робототехніки знайшли широке комерційне і промислове застосування. Цікаво, що за цим піде.

6-е видання

Вийшло нове видання цієї книги!
HTML змінюється так швидко, що майже неможливо встежити за його розвитком. Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати? Відповіді на всі питання ви знайдете в цій книзі, яка на даний момент є найбільш всеосяжною.
Розглянуто діючі стандарти HTML 4.01 і XHTML 1.0 і всі засоби, підтримувані Netscape Navigator 6.0 і Internet Explorer 5.0. Дане видання має ...

Вийшло нове видання цієї книги!
HTML змінюється так швидко, що майже неможливо встежити за його розвитком. Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати? Відповіді на всі питання ви знайдете в цій книзі, яка на даний момент є найбільш всеосяжною.
Розглянуто діючі стандарти HTML 4.01 і XHTML 1.0 і всі засоби, підтримувані Netscape Navigator 6.0 і Internet Explorer 5.0. Дане видання має повнотою довідника, охоплює синтаксис і семантику мови. Докладно описані всі елементи основних стандартів: їх робота і взаємодія з іншими елементами.
Безліч корисних порад щодо хорошого стилю в HTML і сотні прикладів допоможуть вам при написанні самих різних документів - від простих онлайнових довідників до складних маркетингових презентацій.
Матеріал, присвячений XHTML, допоможе перейти від HTML до мережевого мови розмітки нового покоління.
Якщо ви цікавитеся конструюванням документів і веб-сторінок за допомогою HTML, матеріал видання допоможе вам освоїти створення складних таблиць, інтерактивних форм і динамічних документів, використання таблиць стилів, фреймів, аудіо- та відеофайлів, аплетів і програм JavaScript. Ви навчитеся створювати документи, які добре виглядають в самих різних браузерах.
про авторів
Чак Муссіано ([email protected])
виріс на Східному Узбережжя, жив в Меріленді, Джорджії і Нью-Джерсі до отримання ступеня бакалавра з комп'ютерів в Технологічному Інституті штату Джорджія в 1982 році. Протягом наступних 15 років він працював в Harris Corporation в Мельбурні, штат Флорида. Спочатку Чак займався написанням компіляторів і розробкою додатків, а потім став членом Групи передових технологій корпорації Harris. Його інтерес до технологій на основі Unix привів його на посаду системного адміністратора в Інформаційному Центрі корпорації Harris. Крім того, він дізнався і полюбив Інтернет, створив для нього безліч загальнодоступних програм, кілька років підтримував різні веб-сайти. Зовсім недавно Массіано зайняв пост головного директора за інформацією в American Kennel Club в Рейлі, штат Північна Кароліна. Протягом останнього десятиліття Чак писав на теми, пов'язані з Unix і Інтернетом, будучи найбільше відомим в ка честве автора колонок "HTML Q & A" в "Netscape World" , "Webmaster" в "SunWorld" і "Tag of the Week" в "WebReview" . В інший час він насолоджується життям у Північній Кароліні разом зі своєю дружиною Сінді, дочкою Кортні і сином Коулом.
Білл Кеннеді ([email protected])
в даний час займає пост президента і головного директора з технологій в ActiveMedia Inc. - фірмі, що займається високотехнологічним маркетингом і дослідженням ринків). Білл діяльно бере участь в розробці і продажі мобільних систем автоматичного управління, що застосовуються головним чином в системах штучного інтелекту, в дослідженнях по нечітким логікам і в навчанні. Білл має ступінь Ph.D. і протягом 12 років займався дослідженнями в області біохімії і біофізики; розробляв навчальні програми з Kinemation; був головним редактором "A + Publishing" і старшим редактором у журналі "SunWorld / AdvancedSystems".
Відгуки читачів c amazon.com
-Для мене ця книга - безцінний помічник, але я рекомендував би її тим, хто вже працює з HTML. Вона не для "експертів", але для того щоб витягти з неї максимальну користь, необхідно мати деякі знання цієї мови. Автори не витрачають часу даром і відразу починають суть справи. Той, хто шукає вичерпне, "досконале" керівництво по HTML, може вважати, що знайшов його.
-Чудово всебічне керівництво по HTML. У мене багато книг на роботі, і ця - одна з постійно позичають співробітниками. Це дійсно Повне Посібник. Тим, хто серйозно займається справою, просто необхідно поповнити свою довідкову бібліотеку цією книгою.
-Я програміст зі стажем, але з HTML ще не стикався. Ця книга чудова для таких, як я - для тих, хто не хоче, щоб їх втомлювали зайвими прикладами і нудними історіями. Абсолютно вичерпне і змістовне керівництво, в яке включені рекомендації по хорошому стилю програмування. Можливо, все-таки, що це не найкращий вибір для початківця.

Ця книга в інших форматах:

Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати?
Які нові можливості з'явилися і як їх використовувати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью