<
 • Главная
Статьи

Open source для Mac. Візуальний редактор сайтів Blue Griffon

 1. установка
 2. Створюємо веб-сторінку
 3. додатки
 4. висновок

Візуальний багатоплатформовий html-редактор BlueGriffon може стати в нагоді коли треба швидко зверстати статичну веб-сторінку, а часу вивчити HTML і CSS немає. У ньому можна накидати ескіз корпоративного сайту, щоб поділитися з колегами своїм поданням про його структуру. BlueGriffon - відмінне рішення у всіх випадках, коли швидкість веб-розробки значно приоритетнее її якості.

установка

Завантажити інсталяційний файл програми можна на офіційному сайті BlueGriffon . У програми є версії для Windows, Linux і Mac.

Установка займає кілька миттєвостей Установка займає кілька миттєвостей. У разі її успішного завершення інсталятор запропонує помістити ярлик BlueGriffon в папку Applications.

При кліці на цей ярлик відобразиться стартовий екран додатка і вікно з 20 корисними фактами про BlueGriffon При кліці на цей ярлик відобразиться стартовий екран додатка і вікно з 20 корисними фактами про BlueGriffon.

Створюємо веб-сторінку

Для того щоб створити нову веб-сторінку необхідно вибрати пункт меню File -> New.

Після цього з'явиться біле поле, на якому можна набирати текст і змінювати його зовнішній вигляд за допомогою інструментів на верхній панелі Після цього з'явиться біле поле, на якому можна набирати текст і змінювати його зовнішній вигляд за допомогою інструментів на верхній панелі.

Внизу білого поля є перемикач Wysiwyg / Source для перемикання між візуальним редактором і текстовим редактором вихідного коду сторінки Внизу білого поля є перемикач Wysiwyg / Source для перемикання між візуальним редактором і текстовим редактором вихідного коду сторінки.

При виділенні блоку тексту можна відкрити панель для редагування його зовнішнього вигляду При виділенні блоку тексту можна відкрити панель для редагування його зовнішнього вигляду. BlueGriffon підтримує всі можливості CSS 3.

Також в документ можна вставляти будь-які теги HTML 5 Також в документ можна вставляти будь-які теги HTML 5.

Ще на сторінку можна підключати шрифти за допомогою сервісів  FontSquirrel  і  Google Font Directory Ще на сторінку можна підключати шрифти за допомогою сервісів FontSquirrel і Google Font Directory .

Для перегляду ієрархічної структури документа можна включити відображення панелі DOM Explorer Для перегляду ієрархічної структури документа можна включити відображення панелі DOM Explorer.

При ручному редагуванні розмітки часто допускаються типові помилки: зайві переноси рядків, порожні блоки, неправильне вирівнювання тексту При ручному редагуванні розмітки часто допускаються типові помилки: зайві переноси рядків, порожні блоки, неправильне вирівнювання тексту. Усунути їх допоможе інструмент Markup Cleaner.

На сторінці можна використовувати зовнішні JavaScript-сценарії На сторінці можна використовувати зовнішні JavaScript-сценарії. Підключити їх можна на панелі Script Inspector.

Відстежувати помилки, що виникають при виконанні підключених скриптів можна за допомогою JavaScript Console Відстежувати помилки, що виникають при виконанні підключених скриптів можна за допомогою JavaScript Console.

Зберегти веб-сторінку можна за допомогою пункту меню File -> Save Зберегти веб-сторінку можна за допомогою пункту меню File -> Save. Перед збереженням BlueGriffon попросить ввести заголовок сторінки.

Готова сторінка зберігається у форматі Готова сторінка зберігається у форматі .html.

html

додатки

Для BlueGriffon існує кілька десятків комерційних аддонів Для BlueGriffon існує кілька десятків комерційних аддонів. Їх можна встановити тут. Коротенько розповімо про найкорисніших з них:

 • Mobile Viewer - за допомогою цього доповнення можна протестувати зовнішній вигляд сторінки на мобільних пристроях;
 • User Manual - уроки для оволодіння основами використання Blue Griffon;
 • Word Count - підраховує число символів і слів в тексті;
 • Table Layots - розширений редактор таблиць;
 • FireFTP - за допомогою цього доповнення можна редагувати веб-сторінки безпосередньо на сервері;
 • Math ML - це доповнення дозволяє додавати на сторінку математичні формули.

висновок

У такій тонкій і складно процесі як верстка веб-сайтів візуальний редактор ніколи не замінить людський інтелект. Одержуваний на виході HTML-код в Blue Griffon не ідеальний і це може не дуже добре позначитися на індексації сайту пошуковими системами. Рекомендуємо перевіряти створені сторінки валідатором від W3C.

Список корисних тем:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Open source для Mac. Візуальний редактор сайтів Blue GriffonНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью