<
 • Главная
Статьи

Що таке верстка і як зробити її якісно?

 1. Що таке верстка?
 2. Чим відрізняється якісна верстка від неякісної?

Чому зазвичай надають особливу увагу замовники при розробці сайту?

 1. Дизайн. Оформлення сайту для замовників найчастіше найважливіше в сайті. Якщо розробник погодив із замовником дизайн, можна сказати, що найскладніша частина шляху погоджень пройдена.
 2. Коректна робота сайту. Коли сайт вже зданий і працює, для замовника важливо, щоб не виникало помилок в його роботі.
 3. Система управління сайтом . Найчастіше буває 2 вимоги: або система управління повинна бути зручна для звичайного користувача, або система управління повинна бути поширена (для просунутих в програмуванні замовників).

Тобто основна частина уваги замовника прикута до самої першої частини розробки сайту і до періоду обслуговування (якщо виникають проблеми).
На жаль, незнання ще кількох важливих моментів про процес створення сайту, іноді призводить до того, що замовники отримують те, що просили, але не зовсім те, що хотілося б.

У даній статті ми хочемо звернути вашу увагу на такий етап розробки, як верстка.

Що таке верстка?

Верстка - це процес опису візуальної частини сайту програмними кодами. Це означає, що верстальники (фахівці у верстці) беруть макети оформлення сторінок сайтів і описують їх буквами, цифрами та іншими спеціальними символами так, щоб оформлення ставало "живим": кожна деталь виконувала якусь функцію.

При цьому, незалежно від того, яким браузером ви користуєтеся (Internet Explorer, Google Chrome, Opera або Mozilla Firefox), сайт повинен виглядати і працювати однаково в кожному з них при будь-якому дозволі монітора (монітора з різним розміром діагоналі).

Чим відрізняється якісна верстка від неякісної?

Насправді важливість чистої і грамотної верстки сайту дуже велика. Ми наведемо 3 простих факту: "На що впливає якість верстки?"

 1. Коректне відображення в різних браузерах і при різних дозволах моніторів.
  (Крос-браузерна верстка)
  На жаль, часто навіть якісні по дизайну сайти мають "криву" верстку. Це призводить до того, що в різних браузерах і на різних моніторах у користувачів виникають помилки або проблеми з коректним відображенням сайту.
  Даною проблемою страждають навіть сайти відомих розробників.
 2. Сприйняття сайту пошуковими системами.
  (SEO-оптимізована верстка)
  Чистий і грамотна верстка впливає на якість, швидкість і легкість просування сайту. Оскільки крім розробки сайтів ми також надаємо послугу просування сайтів в пошукових системах , Ми точно знаємо, які помилки часто допускають безвідповідальні розробники і як це впливає на просування. Іноді нам доводилося переробляти значну частину програмного коду для коректного сприйняття сайту пошуковими системами.
  Якщо ви припускаєте, що ваш сайт буде просуватися в пошукових системах, на стадії розробки сайту зверніть увагу на коректність верстки. Це дозволить вам заощадити час і гроші при просуванні сайту.
 3. Швидкість завантаження сторінок.
  (Оптимізована верстка)
  Чим чистіше і якісніше зверстаний сайт, тим швидше завантажуються сторінки.
  Добре, якщо у користувача сайту високошвидкісний інтернет. Але навіть у таких користувачів виникають іноді проблеми зі швидкістю завантаження сторінок. Що вже говорити про власників dial-up підключення.
  Даний пункт також відноситься і до власників мобільних телефонів і смартфонів. Ще не у багатьох сайтів є мобільні версії, однак якщо на звичайному сайті верстка зроблена якісно, ​​на мобільних пристроях він буде завантажуватися швидко і виглядати гідно.

На жаль, з огляду на те, що про важливість верстки замовники знають не багато (якщо взагалі знають), розробники часом не звертають увагу на етап верстки сайту і не надають значення якості його виконання (клієнт все одно нічого не розуміє і не помітить).


У нашій компанії є правило: робити все потрібно ідеально або не братися за роботу зовсім. На всіх етапах розробки сайту ми приділяємо увагу кожній деталі. Це стосується не тільки дизайну , Але також верстки, надання повноцінної і при цьому дуже простий і зрозумілої системи управління сайтом.

Також як частина етапу роботи з сайтом виступають консультації. Саме консультації, як зізнаються наші клієнти, виявляються безцінним подарунком для наших замовників.

Якщо ви хочете замовити якісний сайт або зробити редизайн існуючого сайту, зв'яжіться з нами за телефонами:
(017) 2-220-220 або (017) 2-220-120

Повернутися назад

Статті по темі:

Що таке верстка?
Чим відрізняється якісна верстка від неякісної?
Чому зазвичай надають особливу увагу замовники при розробці сайту?
Що таке верстка?
Чим відрізняється якісна верстка від неякісної?
Ми наведемо 3 простих факту: "На що впливає якість верстки?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью