<
 • Главная
Статьи

Створення шаблону wordpress з нуля

На сьогоднішній день найпростішою і популярною системою управління є WordPress

На сьогоднішній день найпростішою і популярною системою управління є WordPress. У ній розробляються блоги. Що потрібно для того, щоб мати власну сторінку на WordPress? Це не так складно, як Вам могло виглядати на перший погляд. Спочатку потрібно завантажити скрипт, робиться це через інтернет, все просто і швидко. Після скачування потрібно встановити його собі на комп'ютер, для цього потрібен браузер з підтримкою PHP і MySQL. Установка дуже проста, тому ви зможете без особливих зусиль провести її.

Після завершення установки WordPress, необхідно запустити його в своєму браузері, після чого з'явиться звичайний шаблон
Після завершення установки WordPress, необхідно запустити його в своєму браузері, після чого з'явиться звичайний шаблон. Такого виду шаблон може зробити кожен і для того щоб не було як у всіх необхідно створити шаблон самостійно. Для цього вибираємо шаблон і уважно вивчаємо його, так як він складається з безлічі файлів. Не дивуйтеся, якщо побачите велику кількість файлів так і повинно бути. Найчастіше шаблон має такі файли:
style.css - сюди вписуємо повністю css. Це файл служить для оформлення та проектування сторінки;
header.php - початок нашого шаблону проектування;
index.php - основний файл шаблону, то файл на чому все базується;
single.php - файл кожного індивідуального поста;
comments.php - шаблон для написання коментарів;
sidebar.php - панель збоку;
footer.php - "підвал", який завершує ваш шаблон.

Для того щоб почати побудову шаблону потрібно вибрати стиль, яким хочемо оформити для цього існують: базовий css і універсальний, які є ключовими всього шаблону
Для того щоб почати побудову шаблону потрібно вибрати стиль, яким хочемо оформити для цього існують: базовий css і універсальний, які є ключовими всього шаблону. Після обраного Вами оформлення, переступаємо до наступного кроку. Але для початку Вам слід перевірити все те, що Ви зробили раніше, адже це можливо може зіграти роль в подальшому. Створення LOOP WordPress. Це дуже кропіткий процес і потрібно все робити дуже уважно, слідуючи інструкціям.
Буває таке, що для сайту на WordPress потрібен самостійний оригінальний файл, який повинен бути несхожим на інші. Буває, сторінка з картою сервісу Google Maps, є оригінальною. Для того щоб не сталося подібного, потрібно скопіювати файл single.php і дати йому оригінальне власну назву, яка не має збігтися з службовими назвами. Якщо у вас не правильно відображаються карти, то ви можете завантажити драйвер.
Якщо слідувати поетапні інструкції, то конструювання шаблону виявиться не таким вже і складним, головне підійти до завдання відповідально. Можете спробувати створити свої шаблони для WordPress кожного виду складності, або взяти вже існуючі. Для того щоб зробити більш привабливий вигляд шаблону потрібно більш детально познайомитися з WordPress Codex, де вказані всі подробиці побудови template tags і є безліч прикладів. Безлічі прикладів з якими ви можете ознайомитися.

(Всього відвідувачів: 309, сьогодні: 1)

Що потрібно для того, щоб мати власну сторінку на WordPress?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью