<
 • Главная
Статьи

WordPress або статичний HTML - що краще для бізнес сайту?

 1. Що таке WordPress?
 2. Переваги використання WordPress
 3. Недоліки використання WordPress
 4. Що таке статичний HTML сайт?
 5. Переваги HTML сайту
 6. Недоліки HTML сайту
 7. Що краще? WordPress або HTML?
 8. Бізнес сайт на WordPress - з чого почати?

Хочете запустити бізнес сайт, але не впевнені, з чого почати? Нещодавно, під час одного заходу, користувач запитав нас, в чому полягає перевага WordPress в порівнянні зі статичним HTML сайтом. Якщо розробник сказав, що вам потрібен HTML сайт, або ви зацікавилися, почувши про це десь ще, то ви потрапили за адресою. У цій статті ми порівняємо WordPress і HTML, а також розберемося, що краще підходить для вашого бізнес сайту.

У цій статті ми порівняємо WordPress і HTML, а також розберемося, що краще підходить для вашого бізнес сайту

Що таке WordPress?

WordPress - це Система управління контентом (CMS). Системи управління контентом дозволяють ВАМ управляти своїм сайтом, використовуючи зручний інтерфейс, орієнтований на користувача.

Ви можете вносити зміни на своєму сайті з розділу адміністратора, в якому досить легко розібратися навіть новачкам.

Незважаючи на те, що існує безліч CMS, WordPress є найпопулярнішим, так як він підтримує майже 26% всіх сайтів в інтернеті.

Важливо не плутати WordPress.org і WordPress.com. WordPress - open source CMS - доступний на WordPress.org. У той час як WordPress.com надає хостинг для блогів. Детальніше чітатйте в нашій статті: Різниця між WordPress.org і WordPress.com.

Тепер давайте розглянемо плюси і мінуси використання WordPress.

Переваги використання WordPress

Легко оновлювати - Ви можете просто увійти на свій сайт WordPress, додати нові сторінки і не платити за це розробнику. WordPress зручний у використанні і має інтуїтивний інтерфейс, який дозволяє з легкістю додавати або оновлювати сторінки на вашому сайті.

Професійні шаблони - Сущевствуют тисячі готових шаблонів, які ви можете використовувати для свого сайту. Ці теми розроблені професіоналами з усього світу.

Неймовірно потужний - Сайти на WordPress можуть бути легко розширені за допомогою плагінів. Встановлюючи плагіни, ви можете додати будь-яку функцію до вже існуючого сайту, наприклад: додати контактну форму, систему резервацій, фото галерею і багато іншого.

Повний контроль і право власності - Вам дається повний контроль над вашим сайтом, ім'ям домену та усім його вмістом. Ви можете вносити будь-які зміни, які тільки захочете, без обмеження зростання популярності, трафіку, продажів і користувачів на вашому сайті.

Недоліки використання WordPress

Процес навчання - Незважаючи на те, що WordPress нескладно використовувати, більшості новачків потрібен час, щоб звикнути до програмного забезпечення. Існує безліч допоміжних ресурсів, але навчання зажадає деяких зусиль.
Технічне обслуговування - Ви будете відповідальні за оновлення WordPress, встановлених плагінів і тем. Також ви можете використовувати обслуговується хостинг WordPress, який буде робити це за вас.

Що таке статичний HTML сайт?

HTML - цієї мову розмітки, що використовується для відображення веб-сторінок. Більшість сайтів в інтернеті використовують HTML з безліччю інших мов розмітки і скриптових мов для створення веб-сторінок.
Як правило, вам знадобитися найняти веб-розробника, щоб створити HTML сайт для вашого бізнесу. Він скористається HTML, CSS, JavaScript і поруч інших технологій, щоб побудувати ваш сайт.

CMS, такі як WordPress, використовують бази даних, щоб зберігати і мати доступ до контенту. З іншого боку, HTML сайти містять весь ваш контент в статичних файлах.

А тепер давайте розглянемо плюси і мінуси HTML сайту для вашого бізнесу.

Переваги HTML сайту

Практично не потребує обслуговування - Після моменту початку роботи вашого сайту вам не потрібно буде встановлювати оновлення або регулярно зберігатися. Якщо немає змін, ви можете один раз зробити резервну копію сайту і забути про це.

Низькі вимоги - HTML сайти не потребують серверах з встановленими на них PHP або MySQL. Вони можуть працювати на більш дешевих серверах з обмеженими ресурсами. Хоча більшість хороших веб-хостингових компаній підтримують PHP і MySQL.

Недоліки HTML сайту

Немає оновлень - Якщо ви не володієте HTML / CSS, статичний HTML сайт дуже важко відновити новачкові. Вам буде потрібно веб-розробник навіть для нескладних завдань - додавання нових сторінки, поновлення старого контенту або завантаження відео або зображень.

Немає додаткових функцій - Якщо ваш бізнес виріс і ви захотіли додати на свій сайт нову функцію, таку як магазин, опитування або голосування, галерею та ін., Вам буде потрібно найняти розробника і в більшості випадків він Порадьте вам переміститися на WordPress.

Ціна - З огляду на, що вам потрібно буде наймати людину навіть для самих маленьких завдань, ціна HTML сайту може вийти набагато більше, ніж на WordPress.

Що краще? WordPress або HTML?

Тепер, коли ви знаєте за і проти як WordPress, так і HTML сайту, давайте поговоримо про те, що ж краще для вашого бізнес сайту.

Якщо ви впевнені, що вам ніколи не захочеться оновити, змінити або додати щось нове на свій сайт, тоді в будь-якому випадку вибирайте HTML сайт. Так ви швидше за все досягнете своєї мети.

Якщо ж ви хочете бути вільніше, контролювати свій сайт і не витрачати даремно гроші щомісяця наймаючи розробників для додавання зображень, то WordPress очевидно вам підходить більше.

Для тих, хто хоче, щоб бізнес сайт розвивався і приносив гроші, WordPress буде правильним вибором.

Використовуючи WordPress, ви можете додавати контент на ваш сайт, нікого не наймаючи. Ви можете створити стільки сторінок, скільки забажаєте, в будь-який момент. Ви можете додати блог, щоб ваші клієнти дізнавалися про оновлення, або зробити власну розсилку, щоб залучити більше клієнтів. Ви станете частиною глобального співтовариства компаній, що використовують WordPress для управління своїм онлайн присутністю. Ви знайдете безкоштовну допомогу, ресурси, інструменти та плагіни, що сприяють росту бізнесу. Замість того, щоб платити розробникам багато грошей за виконання простих завдань, ви зможете витратити ці гроші на розвиток бізнесу з WordPress.

Бізнес сайт на WordPress - з чого почати?

Для початку вам потрібно звернутися до сервіс-провайдеру для хостингу WordPress. Це спеціалізовані компанії, які розмістять ваш сайт на своїх серверах.

Ми рекомендуємо Bluehost , Так як це офіційний хостинг провайдер WordPress.
WordPress знаменитий швидкої і простий установкою. Читайте нашу покрокову інструкцію установки WordPress для новачків.

Після установки вам буде потрібно вибрати тему для вашого сайту. Також можете ознайомитися зі списком must-have плагінів WordPress для бізнес сайтів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам справно WordPress і HTML і знайти найкращий варіант для вашого бізнес сайту. Також читайте: 19 сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Що таке WordPress?
WordPress або HTML?
Бізнес сайт на WordPress - з чого почати?
Хочете запустити бізнес сайт, але не впевнені, з чого почати?
Що таке WordPress?
Що таке статичний HTML сайт?
Що краще?
WordPress або HTML?
Бізнес сайт на WordPress - з чого почати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью