<
 • Главная
Статьи

Твій Сток - часто задають питання, тут всі ваші запитання і наші відповіді

 1. 1. Що таке МІКС?
 2. 2. Що входить до складу мікс?
 3. 3. Де подивитися каталог?
 4. 4. Як розрахувати вартість мікс?
 5. 5. Ціна вказана за кг або за штуку?
 6. 6. Чому немає або мало фотографій?
 7. 7. Які розміри в мікс?
 8. 8. Чи є у вас філії в інших містах?
 9. 9. Чи можна набрати МІКС самому?
 10. 10. Яка мінімальна сума закупівлі?
 11. 11. Скільки важить одна упаковка?
 12. 12. Яка максимальна знижка?

Шановні покупці! В даному розділі сайти ми зібрали всі питання, які нам задають найчастіше. Можливо, перш ніж подзвонити нам, Ви знайдете відповідь на своє питання.

1. Що таке МІКС?

МІКС - це комплект одягу, взуття або аксесуарів складений відповідно до сезону з речей одного бренду або декількох брендів. МІКС це також товар однієї тематики, наприклад жіноча і чоловіча молодіжна одяг, джинси, шорти, жіночий одяг великих розмірів і так далі. Мікси ми самі не формуємо. Їх формують виробники стокового товару.

2. Що входить до складу мікс?

До складу мікс входить товар однієї торгової марки, наповнений різноманітними речами за розміром, кольором, фасонами, відповідно до сезонністю (літо, весна, зима, демісезон). Зразкове утримання одного жіночого мікс сезону «літо», може включати в себе: футболки, майки, спідниці, шорти, джинси, брюки, вітровки, сукні, спідниці, туніки, толстовки і так далі. Про ймовірність отримати в комплекті шлюб читайте тут .

3. Де подивитися каталог?

деякі позиції в прайс-листі мають фото. Всі інші можна побачити перед покупкою по скайпу. Наша компанія надає таку послугу. Зв'язавшись з нами по скайпу, Viber і WhatsApp, через відео зв'язок, Ви зможете побачити і докладно розглянути будь-яке вас МІКС. Менеджери складу покажуть і детально опишуть будь-який комплект. Наш SKYPE: tvoy-stock або tvoy-stock.

4. Як розрахувати вартість мікс?

У прайс-листі представлені вагові і штучні позиції. Вагові продаються упаковками, і їх вага вказаний в описі товару, а ціна визначена за 1 кг. Штучні мікс продаються певною кількістю, і ця кількість так само вказано в описі товару. Вартість мікс = Ціна (за 1 кг / шт) * Кількість в упаковці.

5. Ціна вказана за кг або за штуку?

Все залежить від мікс, яка Вас цікавить. У деяких мікс ціна вказана за кілограмів, а в деяких за штуку. У прайс-листі є вагові позиції (які продаються упаковками і вага яких вказано в описі товару, а ціна розрахована за 1 кг). І так само є штучні позиції (вони продаються певною кількістю, яке так само вказано в описі товару).

6. Чому немає або мало фотографій?

Асортимент мікс на складі змінюється щотижня, тому щоб не вводити клієнтів в оману для більшості позицій просто неможливо фізично змінювати фото, кожен раз, коли змінюється найменування речей в мікс Асортимент мікс на складі змінюється щотижня, тому щоб не вводити клієнтів в оману для більшості позицій просто неможливо фізично змінювати фото, кожен раз, коли змінюється найменування речей в мікс. До того ж упаковки товару, так чи інакше, відрізняються один від одного, за кольорами і за наповненням. Для цього ми пропонуємо перегляд упаковок по скайпу, щоб ви в підсумку отримали саме той сподобався вам МІКС, який був переглянутий особисто Вами.

7. Які розміри в мікс?

Кожен мікс зібраний відповідно до своєї марці і наповненню: в мікс молодіжного одягу товар розбитий рівноцінно в розмірної лінійці від XS до L. В мікс жіночої класичного одягу розміри представлені від 46 до 54. У міксах одягу великих розмірів від 48 до 56.

8. Чи є у вас філії в інших містах?

На сьогоднішній день таких філій немає. Але в даний момент ми розглядаємо таку можливість для деяких регіонів нашої країни. З допомогою надійної транспортної компанії ми допоможемо організувати доставку нашого товару в будь-який куточок Росії.

9. Чи можна набрати МІКС самому?

Така можливість передбачена тільки для деяких позицій з прайс-листа, які в розділі «кількість» відзначені фразою - «НА ВИБІР». В інших випадках можна вибрати будь-яку вподобану упаковку (МІКС), але вибирати речі з мікс (упаковки) не можна.

10. Яка мінімальна сума закупівлі?

Як такої мінімальної суми закупівлі немає. Ви можете зробити покупку будь-якої упаковки, товару не залежно від її вартості. Мінімальна закупка один МІКС (комплект).

11. Скільки важить одна упаковка?

Все мікс на нашому складі щодо ваги діляться на три категорії - це комплекти одягу упаковані поштучно, на вагу і з позначкою «на вибір». Тяжкість вагового мікс вказана в прайс-листі. Штучні упаковки все важать по-різному в залежності від товару. В цілому вага штучної упаковки варіюється в діапазоні від 3 до 20 кг.

12. Яка максимальна знижка?

Знижки на складі компанії Твій Стік - накопичувальні. Всі покупки підсумовуються, завдяки чому можна досягти суттєвої знижки. Більш детально з умовами накопичувальних знижок Ви можете ознайомитися тут ( подивитися варіанти знижок ). Але також доводимо до Вашого відома, що в залежності від обсягу і частоти покупок для постійних клієнтів передбачені особливі знижки, які обговорюються з кожним клієнтом окремо.

Якщо у Ви не знайшли відповідь на своє питання, і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на нього за контактними телефонами або SKYPE "tvoy-stock".

1. Що таке МІКС?
2. Що входить до складу мікс?
3. Де подивитися каталог?
4. Як розрахувати вартість мікс?
5. Ціна вказана за кг або за штуку?
6. Чому немає або мало фотографій?
7. Які розміри в мікс?
8. Чи є у вас філії в інших містах?
9. Чи можна набрати МІКС самому?
10. Яка мінімальна сума закупівлі?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью