<
 • Главная
Статьи

Марк Комісарів: шахрай, геній або .......

Ось ми і підійшли до самої делікатній і такої жахливої ​​Інтернет останні кілька років темі: Інфовіденіе. Що це, і з чим його їдять? Чому до сих пір Марку Коміссарова, першовідкривач цього явища, не вручена Нобелівська премія? А, якщо це фокус, то чому він до сих пір не в тюрмі, як шахрай, що обманює бідних сліпих дітей?

Отже, про все по порядку. Відео з дітьми-чарівниками, читають в пов'язках на очах, бачили, напевно все. Ще два роки тому дорослі і не пробували працювати за методом Марка Коміссарова в пов'язках. Згідно з його методикою, описаної в його ж книзі, дорослий (старше 12 років) не може бачити без допомоги очей. Це доля дітей. Це уявлення про здатність бачити мозком (приймати інформацію) цілком вкладалося в сформовані стереотипи, і в той же час, в ньому залишалося місце чуду - нашим дітям! Дорослим відводилися тренування (набір певних вправ) на розвиток інтуїції. Не більше.

Пів року тому Марк приїхав до нас і заявив, що дорослі теж можуть бачити в пов'язці. Більш того, без попередження він навчив пару дорослих людей на курсі бачити. Мій скептицизм ріс і міцнів, тому Марку нічого не залишалося, як позайматися зі мною. Кольори назвати я змогла, але зрозуміти, як я бачу - ні. Після всього побаченого, як у бородатому анекдоті, вилки знайшлися, але осад залишився! Тому все жорсткіше стала звучати наша "рекомендація" досліджувати метод Марка Коміссарова в Національній академії наук РБ, і "роздати всім сестрам по сережках"

У жовтня 2013 Марк приїхав до Мінська, щоб зустрітися з представниками Національної академії наук РБ і почати попередньо експерименти. У перший же день ми почали з того, що одягли маски і "стали бачити". Повністю все, що відбувалося особисто зі мною, можна подивитися в наступному ролику.

Спершу я хотіла не давати свої коментарі всього, що відбувається - просто викласти весь блок експериментів (три фільми) і "підірвати мозок" як стороні развенчателей, так і стороні шанувальників. Але, якщо прокоментую не я, то це зробить хтось. Але ж проживала-то я! На власному досвіді!

Відносно бачення кольорів - було сумнів, що бачу не очима. Стан легкого трансу, близьке до того, коли народжуються образи (як уві сні). Коли стала читати - ні, більше схиляюся до підглядання, причому не навмисного, просто очей адаптується і здатний найменшу дірочку сприймати, як вікно. Але, я можу помилятися. Тому:

ЗВЕРТАЮСЬ До ПРОФЕСІЙНИМ офтальмології, психіатрії та фокусник з проханням надіслати СВОЇ КОМЕНТАРІ НА INFO ЗВЕРТАЮСЬ До ПРОФЕСІЙНИМ офтальмології, психіатрії та фокусник з проханням надіслати СВОЇ КОМЕНТАРІ НА INFO  PUP PUP.BY.

Чи не професійних офтальмологів, психиаторов і фокусників, а також всіх всіх бажаючих залишити свої коментарі, прошу робити це під роликом за адресою http://www.youtube.com/watch?v=MAML0yrOowY&feature=c4-overview&list=UUhRtqfVXTuaEdxgSforrP-g Чи не професійних офтальмологів, психиаторов і фокусників, а також всіх всіх бажаючих залишити свої коментарі, прошу робити це під роликом за адресою  http://www

Ось, здавалося б, завіса, яка тут наука? Не тут то було. Марк Комісарів не простий дядечко. Він приготував багато сюрпризів. І один з них чекав нас при роботі з тотально сліпими дівчатками. Зауважу, Марк Комісарів зі сліпими займається тільки безкоштовно. Всі звинувачення в Інтернеті в корисливості щодо сліпих - брехня!

Отже, з представником Національної академії наук ми вирушили до двом молодим особам - Христині та Юлі. Вони повнолітні. Одна сліпа від народження, друга - з 3 років (зовсім сліпі, тотально, немає навіть світловідчуття!). У першій ніколи не було в мозку образів, включаючи світлових, у другій - були, але вона не пам'ятає навіть колірну різницю. До експерименту вони пройшли тест по багатовимірному шкалированию, який вже опрацьований в МГУ в Москві, після - також пройдуть, але вже без нашої присутності. У нашій присутності були досягнуті цікаві результати: до занять з Марком Христина дала на запропоновані 24 питання 30% правильних відповідей, Юля - 50%. Потім були вправи з Марком (по тій методиці, яка описана в його книзі, і по якій він займається з дорослими на курсі по Інфовіденію). Через 40 хвилин занять - знову тест. Христина замість 30% дає 64% правильних відповідей на 25 запитань, Юля - замість 50% - 60%!

Покажіть мені ще один курс на розвиток інтуїції з такими результатами! Тим більше, за 40 хвилин! Повний відеозвіт тут:

Ось, здавалося б і все. Апплодіруем, курс на розвиток інтуїції (інфовіденія) для дорослих зводимо на п'єдестал і забуваємо про той конфуз, який був на самому початку з пов'язками. І знову наш внутрішній дитина не зміг зупинитися! Ну як же, а діти? Що робити з ними? Невже всіх маленьких чарівників однієї гребінкою сумнівів зметемо в обманщики? Які підглядають і дурять своїх батьків?

Але як перевірити, що бачить дитина?

І тут на допомогу прийшов регресивний гіпноз! Олег Гребенюк запросив Артура, молодої людини, який був відомий нашим читачам по вонзанію спиці в своє тіло і регуляції своєї тиску біля кабінету лікаря при необхідності взяти лікарняний лист, природного сомнамбула, готового провести черговий експеримент на собі.

Спершу тест: одягаємо пов'язку на дорослого Артура, пробуємо навчити бачити кольору. Не йде. Він нічого не бачить. Потім Олег Гребенюк занурює Артура в гіпноз, робить регресію в 6-річний вік і дає команду слухати Марка Коміссарова. Марк починає заняття, повільно навчає, потім Артур починає називати кольори, як дитина розкладає кульки по стаканчиках (зауважу, у дорослих це навіть після навчання не виходить, тут потрібна орієнтація в просторі, це складніше, ніж читати і бачити просто кольорові листочки). Читати не виходить - він в 6-річному віці знає не всі букви алфавіту! ............. Після виходу зі стану гіпнозу Олег зберіг установку пам'ятати все, як це було в дитинстві. Артур каже, він не підглядав, він бачив!

Думаєте все? Після цього експерименту поле для досліджень відкрилося до самого горизонту !!!!!!!!

Ми сподіваємося, що Марк Комісарів і представники НАН РБ знайдуть ту точку дотику в господарському договорі, яка дозволить провести справжні дослідження, без освітлення в ЗМІ, але на результат, з написанням наукового висновку! Ми раді будемо знову бачити Марка Коміссарова в Мінську, адже дослідження плануються тут!

Наталія Зайцева для сайту PUP.BY.

Копіювання матеріалу дозволяється лише з активним посиланням на ресурс PUP.BY

Відео-матеріали:

Що це, і з чим його їдять?
Чому до сих пір Марку Коміссарова, першовідкривач цього явища, не вручена Нобелівська премія?
А, якщо це фокус, то чому він до сих пір не в тюрмі, як шахрай, що обманює бідних сліпих дітей?
Com/watch?
Ну як же, а діти?
Що робити з ними?
Невже всіх маленьких чарівників однієї гребінкою сумнівів зметемо в обманщики?
Які підглядають і дурять своїх батьків?
Але як перевірити, що бачить дитина?
Думаєте все?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью