<
 • Главная
Статьи

Майнінг на відкритих (GPU процесорах) в 2019

 1. Майнінг на відкритих (GPU процесорах) в 2019 - від вибору карти до отримання прибутку При написанні...
 2. Виробники відеокарт
 3. Кращі відеокарти для Майнінг в 2018 році
 4. Чи можна Майні на 1-й відеокарти
 5. Яку криптовалюта Майні за допомогою відеокарт
 6. Як почати Майні
 7. Вибір ПО і початок Майнінг
 8. Заробіток на Майнінг

Майнінг на відкритих (GPU процесорах) в 2019 - від вибору карти до отримання прибутку

При написанні алгоритму роботи для мережі біткойнов, Сатоши Накамото заклав в його основу кілька головних принципів. По-перше, криптовалюта повинна бути децентралізованою. По-друге, її кількість повинна бути жорстко обмежена. По-третє, її використання має відбуватися без контролю держави. Перший принцип забезпечується за допомогою алгоритму видобутку криптовалюта, який називають Майнінг.

У 2009 році, коли мережу біткоіни була запущена, отримувати криптовалюта можна було за допомогою звичайного комп'ютера і вбудованої в нього відеокарти. Але, з часом індустрія цифрових валют почала розвиватися, Майнінг став більш вигідний, ніж на початку шляху і різні компанії почали виробляти обладнання призначене спеціально для видобутку цифрових валют. Зараз, ми знаємо це обладнання під назвою ASIC, що випускається компанією Bitmain. Але, цього виду Майнінг, ми присвятимо окрему статтю, а зараз розберемо особливості і тонкощі видобутку криптовалюта за допомогою графічних процесорів (GPU) або відеокарт.

Рекомендуємо прочитати нашу статтю про те: " Що таке біткоіни ".

Що таке GPU Майнінг

GPU Майнінг або Майнінг за допомогою відеокарт - це один з найпопулярніших способів видобутку криптовалюта і біткойнов зокрема. Ми говоримо один з найпопулярніших видів, тому що існує ще спосіб видобутку криптовалюта за допомогою центрального процесора (CPU), обладнання ASIC, комп'ютерного браузера і хмарних ресурсів. Але, про всі ці видах Майнінг ми поговоримо в окремих статтях.

Суть Майнінг полягає в обробці великої кількості завдань закладених в алгоритм криптовалюта, розгадуючи які в мережі з'являються нові монети. Графічний процесор (відеокарта) здатний виконувати велику кількість ідентичних і монотонних задач, тому він в рази сильніше центрального процесора (CPU), тому він більше підходить для видобутку цифрових грошей. Але, спеціалізоване для Майнінг обладнання - ASIC має більше технічних примочок, які роблять його ще потужнішим ніж GPU Майнінг.

Якщо ви хочете дізнатися як відбувається Майнінг, то можете прочитати нашу статтю " Що таке Майнінг ".

Виробники відеокарт

Завдяки популяризації та прибутковості Майнінг, виробники відеокарт зіткнулися з небувалим попитом на їхню продукцію. Починаючи з 2017 року покупка топових відеокарт стала дуже складним завданням, і часто нових поставок GPU покупцям доводилося чекати місяцями. Завдяки активізації лайнерів і скупки відеокарт, два найбільших виробника цих продуктів, компанії AMD і NVIDIA показали вражаюче зростання виручки за 2017 рік - 183% і 232% відповідно.

Представники цих компаній кілька разів зверталися до Майнер і просили їх залишити карти для геймерів, які б використовували їх за призначенням - для ігор. Але, в основному, ці заяви ігнорувалися "новими бізнесменами".

Варто сказати, що використовувати GPU процесори для Майнінг біткойнов практично марно, так як складність його мережі росла з кожним днем, а відеокарти не могли і не можуть з цим справлятися. У 2017 році, відеокарти AMD і NVIDIA найбільше використовувалися для Майнінг криптовалюта Ethereum, яка зробила 1000% зростання за рік.

Читайте статтю: " Що таке криптовалюта Ethereum "

Кращі відеокарти для Майнінг в 2018 році

При виборі відеокарти (GPU) для Майнінг, необхідно звертати увагу на обсяг і швидкість відеопам'яті, максимальний розгін і систему охолодження. Більш детально, про відеокарти для Майнінг ми писали в цій статті . Тому переходите за посиланням, щоб дізнатися про них більше, а тут, ми вкажемо 3 найвигідніших для Майнінг криптовалюта відеокарти:

• NVIDIA GTX 1050 Ti;

• NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti;

• AMD Radeon RX 580.

Термін окупності даних криптовалюта безпосередньо залежить від курсу видобувається криптовалюта і вартості електрики. Але, в середньому ця цифра дорівнює 200-ту днях.

Чи можна Майні на 1-й відеокарти

Для того, щоб почати заробляти на Майнінг криптовалюта, зовсім не обов'язково купувати багато відеокарт, щоб зібрати з них ферму. Для цього, вам цілком вистачить графічного процесора вашого комп'ютера. Так, дохід від цього буде не дуже великий, але це можливо. Більше того, якщо у вас є 2 відеокарти від різних виробників, то і в цьому випадку, ви зможете здобувати крипту. Тільки в цьому випадку, ви повинні запустити 2-е різних програми.

Варто уточнити, Майнінг за допомогою інтегрованих відеокарт - неможливий.

Яку криптовалюта Майні за допомогою відеокарт

За допомогою графічних процесорів можна добувати абсолютно будь-яку криптовалюта, але ви повинні розуміти, що для ефективного Майнінг необхідно більш ретельно підходити до вибору кандидатів. З огляду на популярність і силу спеціалізованого для Майнінг обладнання - ASIC, видобуток перших криптовалюта ( Bitcoin , Litecoin , Dogecoin , DASH та ін.) стала дуже складною, адже великі сили туди кинули ASIC Майнер. Всі вище перераховані монети, використовують алгоритми хешування SHA-256 і Scrypt, видобуток яких доступна за допомогою ASIC. Тому, щоб GPU-Майнінг був максимально вигідним, ми радимо звернути увагу на криптовалюта з алгоритмом CryptoNight, Equihash і Ethash, які не передбачають можливість видобутку через ASICі.

Зазначені вище алгоритми, закладені в основі криптовалюта Monero , Bytecoin , Zcash , Ethereum , Ethereum Classic та інші, тому зверніть увагу на них.

Як почати Майні

Якщо ви хочете почати займатися Майнінг, то ви повинні розуміти, що це золота жила або золотий Грааль. Майнінг - це, перш за все, процес приводить до заробітку грошей, тому відноситься до нього необхідно як до бізнесу. Перед тим, як приступати до даного процесу, ви повинні повністю скласти бізнес-план, в якому розписати фінансову частину і розрахувати період окупності даного виду бізнесу. Якщо ви це зробили, і вас все влаштувало, то можете переходити до другого етапу.

Наступний етап полягає в підготовці свого бізнесу до запуску. Для цього, ви повинні мати не тільки обладнання для Майнінг, а й підготовлене приміщення. Спеціаліст з обслуговування ферми, також не завадить. Ах да, що стосується обладнання. Крім наявності відеокарт (GPU процесорів), вам необхідна "інша частина комп'ютера" - це корпус ферми, процесор, материнська плата, оперативна пам'ять, жорсткий диск, блок живлення і система охолодження. Це можуть бути абсолютно прості комплектуючі, так як їх завдання полягає в підтримці обладнання у включеному стані. І ще, для настройки і запуску Майнінг, вам буде необхідний монітор, але потім його можна буде відключити.

Якщо ви виконали 1-й пункт, і склали бізнес-план, то ви вже повинні знати яку криптовалюта ви будете Майні, і на якому обладнанні. До речі, приблизні розрахунки окупності, ви можете розрахувати за допомогою спеціальних калькуляторів. Про них ми писали окрему статтю: " Калькулятор для Майнінг ". Далі, вам необхідно вибрати пул для Майнінг, до якого ви приєднаєтеся для максимально швидкого розгадування блоків. Ось список найпопулярніших пулів:

• MiningRigRentals - www.miningrigrentals.com ;

• ZPool - zpool.ca ;

• NiceHash - www.nicehash.com .

Деякі з цих пулів вимагають проходження реєстрації, а деяким від вас потрібен тільки адреса гаманця. Що стосується гаманця, то ми не рекомендуємо вам використовувати внутрішні гаманці бірж, так як це не дуже безпечно. До того ж, деякі біржі не приймають криптовалюта на свої адреси отримані в результаті видобутку.

Вибір ПО і початок Майнінг

Кожна монета має власне програмне забезпечення, за допомогою якого відбувається її видобуток. Найчастіше, творці тієї чи іншої монети, викладають докладну інструкцію про те, де завантажити і як запустити обладнання, щоб воно почало добувати вам криптовалюта. Для цього, вам необхідно відвідати офіційний топік обраної криптовалюта на профільному форумі BitcoinTalk.

При налаштуванні даного ПЗ, ми рекомендуємо звернути увагу виставлення налаштувань температури відеокарт, при досягненні яких ферма відключиться. Це допоможе зробити життєвий цикл вашого обладнання довшим. Інші налаштування полягають в:

• надання пулу;

• адресі гаманця;

• створенні логіна і пароля.

Вікно програми має ось такий вигляд.

Вікно програми має ось такий вигляд

У разі виникнення будь-яких помилок, ви побачите відповідне сповіщення у вікні програми.

Заробіток на Майнінг

Рівень заробітку на Майнінг в 2018 році, став на рівень нижче, ніж у 2-й половині 2017 року, коли курс криптовалюта був вищим за нинішній. Але, якщо ви не брали обладнання в кредит і для вашого нормального життєвого циклу, не обов'язково продавати добуті монети прямо зараз, ви можете їх трохи притримати і почекати зростання курсу.

Для отримання більш докладної інформації про прибутковість Майнінг, ви можете побачити нижче представлений відеоролик, в якому дізнаєтеся актуальність Майнінг.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью