<
 • Главная
Статьи

Оцифровка відеокасет Зеленоград, оцифровка відеокасет Москва, оцифровка відео, оцифровка відеокасет, оцифровка домашнього відео, оцифровка аналогового відео - Студія «Т-Дизайн»

 1. Ви оплачуєте тільки вартість оцифрованого відео, а не цілої касети!
 2. Як виглядають відеокасети різних форматів
 3. Як визначити формат Digital8?
 4. Порядок оцифровки відеокасет в Зеленограді і в Москві
 5. Варіант 2: підсумковий формат - AVI
 6. Запис на носій і постобробка
 7. Чи можна переглянути вміст касет у нас в офісі?
 8. Мінімальна вартість замовлення, націнки і знижки
 9. Тривалість робіт з оцифрування відео в Зеленограді і в Москві від 1 дня
 10. Працюємо без передоплати! оплата при отриманні замовлення
 11. Послуги відеомонтажу та обробки відео
 12. Можливі проблеми при оцифрування відеокасет

Головна послуги Оцифровка

Ні для кого не секрет, що будь-яка плівка з домашнім архівом з плином часу руйнується, будь то касети від цифрової камери або ж стандартні відеокасети, які ми «крутили» на відеомагнітофоні Ні для кого не секрет, що будь-яка плівка з домашнім архівом з плином часу руйнується, будь то касети від цифрової камери або ж стандартні відеокасети, які ми «крутили» на відеомагнітофоні. Найпростіший спосіб зберегти спогади практично назавжди - це оцифровка відеокасет Зеленоград, оцифрування відеокасет Москва з подальшим записом на DVD-, HDD-диск або флеш-карту.

Ви оплачуєте тільки вартість оцифрованого відео, а не цілої касети!

Ми оцифровувати відеокасети наступних форматів:

 • VHS (ві-Ейч-Ес) - касетний аналоговий формат відеозапису, розроблений корпорацією JVC - один з перших побутових форматів, що використовують відеокасету;
 • VHS-C (ві-Ейч-Ес-Сі) - VHS Compact - 30-, 45- або 60-хвилинні VHS-відеокасети зменшеного розміру; вперше зроблені компанією Panasonic для легких ручних відеокамер;
 • Video8 (відео-8) - аналоговий формат відеозапису на 8-міліметрову магнітну стрічку, розроблений фірмою Sony;
 • Hi8 (хай-8) - формат відеозапису, який прийшов на зміну Video8; в ньому використовуються аналогічні відеокасети, однак внаслідок вдосконаленого магнітного шару досягається більш висока якість запису;
 • MiniDV (міні-ді-ві) - формат цифрового відеозапису на магнітну стрічку, що використовує внутрікадрове стиснення «DV»; на відміну від MPEG-стиснення, в DV-стисненні кожен кадр стискається незалежно, і ніяк не пов'язаний з попереднім або наступним кадром.

Вартість оцифровки відео

Як виглядають відеокасети різних форматів

Працюємо з усіма форматами відеокасет крім Digital8 і S-VHS-C

Digital8 (Діджитал-8) - цифровий формат записи, випущений компанією Sony в 1998 році Digital8 (Діджитал-8) - цифровий формат записи, випущений компанією Sony в 1998 році. У цьому форматі запис зображення і звуку здійснюється на звичайну касету формату Hi8 або Digital8.

S-VHS-C (ес-ві-Ейч-Ес-Сі) - Super VHS Compact - касети формату S-VHS (Super VHS) зменшеного розміру, аналогічного VHS-C.

Як визначити формат Digital8?

Перший і самий вірний варіант визначення цього формату - напис «Digital8» на касеті. Це означає, що відеокасета спочатку має цифровий 8-міліметровий формат і призначена для запису саме в цьому форматі. У другому варіанті, як було сказано вище, запис може здійснюватися і на «звичайну» касету Hi8. В такому випадку визначити формат запису відео можна лише за допомогою відеокамери або спеціалізованого програвача.

Порядок оцифровки відеокасет в Зеленограді і в Москві

Варіант 1: підсумковий формат - MPEG2

Вихідний матеріал (відеокасета) оцифровується на жорсткий диск комп'ютера. Оптимальний формат «на виході» - файл з розширенням MPG в форматі MPEG2. Дозвіл відео - 720 × 576 пікселів - відповідає системі PAL аналогового кольорового телебачення, прийнятою в якості стандарту телевізійного мовлення в 1966 році в Німеччині, Великобританії та ряді інших країн Західної Європи.

MPEG2 - це назва групи стандартів цифрового кодування відео- і аудіосигналів, організації транспортних потоків відео- і аудіоінформації, передачі супутніх даних. Стандарт MPEG2 набув широкого застосування в цифрових DVD-дисках, системах стиснення відеозображень, цифровому телебаченні. Він використовується для «загального» стиснення відео-та аудіо.

Приблизний розмір при оцифрування відео в формат MPEG2: 4 ГБ = 1 ... 1,5 години запису в максимальній якості.

Варіант 2: підсумковий формат - AVI

У разі оцифровки відеокасети формату MiniDV «на виході» виходить тільки нестислий AVI-файл, причому кількість AVI-файлів відповідає кількості сюжетів на оцифровувати відеокасеті формату MiniDV. AVI-файли займають набагато більше місця, ніж MPEG-файли.

AVI-файли можуть містити аудіо- і відеодані, стислі з використанням різних кодеків, що забезпечує синхронність відтворення медіафайлів. Такий файл може містити різні види стислих даних. Як і DVD, AVI-файли підтримують багатопотоковості аудіо і відео.

Приблизний розмір при оцифрування відео в формат нестислого AVI: 1 ... 1,5 години відео = 13 ... 15 ГБ.

Запис на носій і постобробка

Далі ми записуємо файл (и) на наш (DVD-диски входять у вартість роботи) або ваш (HDD-диск або флеш-карту) носій. У разі запису на DVD-диски, на них можуть бути або окремі MPEG-файли з окремими сюжетами, або, в разі тривалого відео, на дисках буде записаний багатотомний архів. Всі частини багатотомного архіву необхідно буде переписати на комп'ютер і розпакувати. Після розпакування архіву у вас вийде один великий MPEG-файл на вашому ПК. Якщо ж при здачі касет на оцифровку ви принесете з собою HDD-диск або флеш-карту, підсумкове оцифрованное відео ми запишемо на них. Важливо пам'ятати, що для запису файлів розміром більше 2 ГБ диск або «флешка» повинні мати формат NTFS.

При необхідності ми розіб'ємо все відео за сюжетами (файлів), приберемо розриви в запису (наприклад, затемнення і т.п.). Як доповнення - монтаж, накладення музики і заставок за сюжетами. При необхідності ми зробимо статичне або анімоване меню на DVD-диск.

Завдяки тому, що наша студія з оцифрування відеокасет знаходиться в Зеленограді, ми можемо пропонувати нашим клієнтам найбільш оптимальний рівень послуг оцифровки відео-, фото- та кіноматеріалів за демократичними цінами!

Чи можна переглянути вміст касет у нас в офісі?

У зв'язку з тим, що апаратура для оцифровки у нас знаходиться не в офісі, а в спеціалізованій студії, переглянути вміст ваших касет в нашому офісі не представляється можливим. Що ж робити, якщо ви не знаєте, що записано на ваших касетах і не впевнені в тому, потрібно їх оцифровувати чи ні? В цьому випадку безпосередньо перед оцифруванням ми зателефонуємо вам і повідомимо про вміст ваших касет, по результату чого ви прийміть рішення про необхідність їх оцифровки.

Мінімальна вартість замовлення, націнки і знижки

Звертаємо вашу увагу, що мінімальна вартість замовлення з оцифрування відео становить 500 рублів.

Якщо оцифровується «проблемна» касета (застрягання чи розриви плівки, труднощі з відтворенням та інші дефекти), то вартість збільшується на 100%.

При термінової оцифрування (1-2 дні), вартість збільшується на 100%.

При загальній тривалості відео більше 15 годин (за 1 замовлення) надається знижка 10%.

Вартість оцифровки відео

Тривалість робіт з оцифрування відео в Зеленограді і в Москві від 1 дня

Тривалість робіт з оцифрування відеокасет безпосередньо залежить від кількості касет і тривалості записаного на них відео, яке необхідно оцифрувати:

 • Оцифровка відеокасет в Зеленограді займає 2-3 дні + реальна тривалість відео;
 • Оцифровка відеокасет в Москві займає 3-4 днів + реальна тривалість відео.

Якщо необхідно оцифрувати відео терміново (1-2 дня), вартість збільшується на 100%.

Працюємо без передоплати! оплата при отриманні замовлення

Оплата робіт з оцифрування відео здійснюється при отриманні вами готового замовлення: ми повертаємо вам касети і оцифрованное відео, ви оплачуєте замовлення.

Наша служба оцифровки відео в Зеленограді працює щодня з 9:00 до 21:00. Ви можете зателефонувати нам по телефону 8 499 340-17-82 та домовитися про місце і час, коли наш кур'єр під'їде до вас і забере ваші відеокасети для подальшої оцифровки. По готовності кур'єр передасть вам оцифрованное відео і ваші відеокасети.

Послуги відеомонтажу та обробки відео

Додаткові послуги відеомонтажу та обробки відео можуть включати в себе:

 • «Склеювання» сюжетів відеозаписів - прибираються прогалини між сюжетами, робляться плавні переходи;
 • «Розбивка» відеозаписів на сюжети - оцифроване відео ми можемо розбити за сюжетами на Ваше або наш розсуд;
 • накладення музики - на оцифрованное відео ми належимо музичний супровід;
 • створення меню - статичне або анімоване меню для навігації по диску і вибору необхідного файлу відеозапису;
 • створення обкладинки на диск - барвиста обкладинка на компакт диск.

Можливі проблеми при оцифрування відеокасет

Наступні дефекти плівки можуть стати причиною неможливості її оцифровки:

 • застрягання;
 • розриви;
 • розмагнічування.

При наявності подібних дефектів ми просто «виріжемо» проблемні ділянки відео.

Див. також

Як визначити формат Digital8?
Чи можна переглянути вміст касет у нас в офісі?
Що ж робити, якщо ви не знаєте, що записано на ваших касетах і не впевнені в тому, потрібно їх оцифровувати чи ні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью