<
 • Главная
Статьи

Адаптер на різні типи розеток з вбудованим роутером Wi-Fi і 2 USB

Радикально багатофункціональне рішення для всіх, хто любить подорожувати по світу - універсальний перехідник, який підходить під наступні види розеток: американські, англійські, європейські, японські, китайські. Мало того, ще вбудований роутер і два USB-порту. Реклама про такий пристрій говорить однією фразою: «let your trip without power trouble». Перевіримо? Радикально багатофункціональне рішення для всіх, хто любить подорожувати по світу - універсальний перехідник, який підходить під наступні види розеток: американські, англійські, європейські, японські, китайські

Був період, коли ми з дружиною багато подорожували по світу. У більшості випадків це були європейські країни, тому проблем з розетками не виникало, всі вони були одного стандарту. Запам'ятався лише один готель, розташований на півдні Франції. У номері була присутня лише одна класична розетка. Ще в трьох місцях були розташовані платформи, оснащені двома USB виходами. У той час ми подумали, що це якийсь особливий технологічний підхід, і не надали цьому особливого уваги.

Особливий сюрприз нас чекав по приїзду на Кіпр. Він зустрів нас не тільки залишками англійського колоніалізму і лівостороннім рухом, а й відсутністю розеток під євро-вилки. Пішов купив в найближчому супермаркеті, покупка обійшлася в кілька євро (на фото праворуч). Проблема несумісності видно неозброєним поглядом. Під тризубі вилку не підходить навіть універсальна перенесення від компанії Сяомей. Як правило, її використовую для вирішення проблем харчування китайських пристроїв. Все це призвело до того, що прийняв рішення придбати універсальний перехідник для себе, і почав розглядати доступні варіанти.

Активні подорожі не входять до наші плани на даному етапі життя, тому пошук був неспішним. Це дозволило детально розглянути різноманітні варіанти, зважити всі «за» і «проти», і, без будь-яких обмежених термінів, вибрати остаточний варіант.

Можна пошукати перехідник на Алі, знайти пристрій сумнівної якості, але за низькою ціною (близько 10 доларів). Після такої покупки залишиться тільки сподіватися на те, що він не спалить який-небудь хостел або готельний номер. Бюджетні варіанти надані лише кількома типами вилок, ніяких додаткових функцій і можливостей не передбачено. Є і більш просунуті варіанти, які оснащені USB виходами (окрема подяка перенесенні від Сяомей). Як виглядає такий пристрій можна подивитися на фото. Вартість перехідника - близько 34 доларів, що є вельми адекватною ціною для пропонованого якості - http://shop.brando.com/Momax-1-World-USB-AC-Travel-Adapter_p14744c1612d001.html .

html

Я прийняв рішення зупинитися на найбільш просунутому варіанті, і знайшов модель, яка поєднує в собі все вищезгадане і вбудований роутер. Вартість такої моделі - висока і становить 48 доларів. У моєму розумінні це трохи перевищує всі межі розумного бюджету - http://shop.brando.com/wi-fi-universal-travel-adapter-with-dual-usb-ac-charger_p12862c1612d003.html . Цьому адаптера присвячується подальший огляд, який включає в себе детальний розбір пристрою і його тестування.

Цьому адаптера присвячується подальший огляд, який включає в себе детальний розбір пристрою і його тестування

Я отримав пристрій кілька тижнів тому. Слід зазначити, що це були вельми очікувані терміни. Все було, як я і уявляв, за винятком коробки! Я думав, що вона буде трохи презентабельнєє за такі гроші. Після детального вивчення лота і практично дійшов до думки, що це ноунейм. Але, як виявилося, це не так. Це просто скромний китайський бренд, про витоки якого згадаємо пізніше.

Це просто скромний китайський бренд, про витоки якого згадаємо пізніше

На коробці і інструкції міститися написи JY-189. Але де ж знайти найменування та адресу китайського підвалу, в якому проведено адаптер? І де знайти ім'я та фото того інженера, якому прийшла ідея поєднати все в одному пристрої? Це класичний символ китайської ментальності, а також звички пхати в один пристрій все, що тільки можна. Як правило, такі експерименти погано закінчуються, але бувають і виключення з правил.

Як правило, такі експерименти погано закінчуються, але бувають і виключення з правил

Інструкцію до адаптера я вивчив дуже докладно, навіть розворот на китайській мові уважно розглянув, але ніяких адрес, явок, паролів не виявив. Створюється враження, що це шпигунське виробництво якесь =)
Інструкцію до адаптера я вивчив дуже докладно, навіть розворот на китайській мові уважно розглянув, але ніяких адрес, явок, паролів не виявив Відійдемо від вивчення питання авторства, і перейдемо до огляду функціоналу. Уздовж корпуса розташований ковзний бігунок. З його допомогою можна висувати необхідні типи вилок.

З його допомогою можна висувати необхідні типи вилок

Американська / азіатська вилки об'єднані в одну. Змінюється тільки кут нахилу, який дозволяє вибрати необхідний варіант. Основний недолік відразу кидається в очі: якщо розетка буде злегка втоплена, то вилка не дістане. Як правило, вони робляться без заглиблень. Але за законом підлості, мені обов'язково десь попадеться поглиблена. У всякому разі, я буду тримати вас в курсі всіх подій.

У всякому разі, я буду тримати вас в курсі всіх подій

При пересуванні бігунка в іншу сторону, американська вилка ховається всередину корпусу, а зовні з'являється тризуба англійська вилка. Європейська вилка влаштована іншим чином: бігунок розташований по середині, і не пересуває блок з виделками. Натискання кнопки знизу пружної євровилку, після чого її можна вставляти в поглиблену розетку.

Натискання кнопки знизу пружної євровилку, після чого її можна вставляти в поглиблену розетку

На верху нас чекає універсальна розетка, в яку можна увіткнути навіть перехідник, з яким не сумісна навіть перенесення від Сяомей. Читач напевно вже зрозумів, що вилки знизу - один блок, а при спробі висунути американську вилку справа, англійська зліва автоматично затягнеться всередину корпусу. Певні дивацтва можна виявити і в маркуванні USB портів: вони пов'язані один з одним і зовсім рівнозначні.

Певні дивацтва можна виявити і в маркуванні USB портів: вони пов'язані один з одним і зовсім рівнозначні

Ще одна дивина пристрої - невідповідність характеристик. На сайті і на корпусі вказана цифра 2500 mA, а в інструкції - 2100 mA.

На сайті і на корпусі вказана цифра 2500 mA, а в інструкції - 2100 mA

Насправді тут близько 2200 mA, далі - жорстка просадка.

Насправді тут близько 2200 mA, далі - жорстка просадка

При подачі живлення загоряється світлоіндикатор, який розташований за портами USB. По ньому можна оцінювати роботу пристрою, але для початку необхідно його розглядати! Для того щоб оцінити навантаження універсальної розетки, я включив в адаптер тепловентилятор, потужністю 1000W, після чого залишив його працювати на одну годину. Заявлена ​​потужність складає 1320W (6А * 220V). В результаті не відбулося нічого страшного, і пристрій успішно пройшло випробування. Адаптер призначений для невеликих пристроїв: ноутбуки, зарядні мобільних пристроїв, дорожні фени.

Адаптер призначений для невеликих пристроїв: ноутбуки, зарядні мобільних пристроїв, дорожні фени

Прийшла пора перейти до огляду найцікавішої частини - Wi-Fi. Основна ідея може полягати в створенні ВЛАСНОЇ точки доступу з метою захисту даних на максимальній швидкості, так як пароль буде доступний тільки Вам. Мається на увазі, заміна встановленого в номері роутера на свій. Ну і захист інформації, звичайно ... Всяко краще, ніж вирішувати ділові питання / логінитися в платіжних системах через незрозумілі доступи до мережі. Цілком можливо, що це всього лише параноя, але функція присутня, так що спробуємо в ній розібратися.

Цілком можливо, що це всього лише параноя, але функція присутня, так що спробуємо в ній розібратися

Отже, підключаємо кабель. У будинку з'являється нова доступна мережа. Як для новачка, це нереальний плюс. Досить увіткнути кабель, один раз ввести пароль для використання пристрою, і на цьому все!

Досить увіткнути кабель, один раз ввести пароль для використання пристрою, і на цьому все

В інструкції зазначено пароль за замовчуванням - 12345678.

В інструкції зазначено пароль за замовчуванням - 12345678

Усередині кімнати, де знаходиться наш новий роутер все гранично просто і добре. Швидкість від провайдера - 50 мб / с. Доступно навіть назва бренду, але не будемо забігати вперед і робити поспішні висновки. Перейдемо до сусідньої кімнати, і побачимо, що швидкість вже не така цікава.

Перейдемо до сусідньої кімнати, і побачимо, що швидкість вже не така цікава

Виходить, що всередині кімнати, площею 20 квадратних метрів, все працює відмінно, та й сигнал вельми пристойний, але варто перейти в іншу кімнату, яка знаходиться за стіною, і сигнал став гірше в 2 рази.

Виходить, що всередині кімнати, площею 20 квадратних метрів, все працює відмінно, та й сигнал вельми пристойний, але варто перейти в іншу кімнату, яка знаходиться за стіною, і сигнал став гірше в 2 рази

Продовжимо вивчення можливостей адаптера / роутера. Можна взяти ip з даних мережі, а можна зайти по ip з інструкції, підключившись до мережі.

Можна взяти ip з даних мережі, а можна зайти по ip з інструкції, підключившись до мережі

Авторизація по інструкції - admin | admin. За назвою на лого мені вдалося знайти цих бравих китайських хлопців . Як виявилося, у них є ще багато такого.

Як виявилося, у них є ще багато такого

Меню виявилося досить цікавим. Мій домашній роутер, який нехай і є яскравим представником бюджетної лінійки, має аналогічний функціонал. Виходить, що в домашніх умовах з адаптера можна спокійно зробити стандартний ретрансляція або ще якесь збочення, і користуватися цим на постійній основі. Ось тільки ціна такого рішення буде, як 4 ціни репитера або 2 ціни дешевого роутера.

Ось тільки ціна такого рішення буде, як 4 ціни репитера або 2 ціни дешевого роутера

Залишилося тільки розібрати цю прибери-комбайн! Нижче багато подробиць розборки, які супроводжуються фото-звітом.

Нижче багато подробиць розборки, які супроводжуються фото-звітом

Бічні панелі на засувках, легко знялися з допомогою пластикової картки, ножа (на фото вище) і тихого мату (фото-доказів немає, значить не було).

Бічні панелі на засувках, легко знялися з допомогою пластикової картки, ножа (на фото вище) і тихого мату (фото-доказів немає, значить не було)

Всі деталі марковані, що не може не радувати

Всі деталі марковані, що не може не радувати

Дати не надто актуальні, з урахуванням того, що на дворі вже 2017 год!

Дати не надто актуальні, з урахуванням того, що на дворі вже 2017 год

Весь роутер в цій платі!

Весь роутер в цій платі

Не візьмуся судити, на скільки насправді вона RoHS.

Не візьмуся судити, на скільки насправді вона RoHS

Подивимося відео огляд, і перейдемо до висновків.

Багато китайських девайси не відповідають логічному і вельми очевидного принципу: чим вища ціна, тим краще пристрій. Досить часто найпростіший, дешевий аналог має не гіршу якість, ніж дорогий аналог іншого китайського виробника. Ряд відмінностей може бути присутнім, але приймати остаточне рішення необхідно самостійно: заплатити багато і отримати багатофункціональний пристрій, що включає роутер і ЮСБ, або придбати бюджетний перехідник на різні розетки.

Сподіваюся, що мій огляд дозволить Вам зробити найбільш оптимальний вибір в ситуації, що склалася! Дякую за увагу і до нових зустрічей!

А якщо вам сподобався мій стиль написання, багато оглядів самих різномастих речей з різних куточків Інтернету можна знайти в моєму блозі - Огляд покупок з Інтернету

Перевіримо?
189. Але де ж знайти найменування та адресу китайського підвалу, в якому проведено адаптер?
І де знайти ім'я та фото того інженера, якому прийшла ідея поєднати все в одному пристрої?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью