<
 • Главная
Статьи

Як встановити Windows 8 з флешки або диска на комп'ютер і ноутбук

 1. Підготовка до встановлення Windows 8
 2. Установка Windows 8

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як встановити Windows 8 з флешки або диска на комп'ютер і ноутбук. В даний час ця система є найбільш інноваційною, комфортною і максимально швидкої операційною системою від компанії Microsoft. Ми детально розберемо, як записати образ Windows 8 на диск за допомогою спеціальної утиліти, розглянемо те, як встановлюється Windows 8 на комп'ютер або ноутбук - наприклад це можна зробити з повним видаленням попередньої версії системи або встановити її як другу. Все це я вам докладно поясню і покажу на прикладах.

Все це я вам докладно поясню і покажу на прикладах

Але, перш ніж перейти до розмови про встановлення Windows 8, логічно буде перерахувати переваги і мінуси нової системи. Я не скажу, що вона мені дуже сподобалася, але те, що приємно в ній працювати - можу сказати з повною упевненістю. Щоб звикнути до нового, потрібно трохи часу! Але в будь-якому випадку, хочете ви чи ні, але ті, хто сидить ще за Windows XP - доведеться погодитися, що час не стоїть на місці.

До речі, у мене є оригінальний диск Windows 8, якщо він вам потрібен, то пишіть сюди .

Самі основні зміни в версії Windows 8: новий інтерфейс Metro, який прийшов на заміну старому меню «Пуск». До якого я не можу звикнути, так як найбільше звик користуватися Пуском. Ми ж з вами розуміємо, що зараз багато користувачів сидять в інтернеті через планшетники. Microsoft також про це в курсі і якби вони зробили Windows тільки під комп'ютери, ноутбуки і нетбуки, то ця була б сама безглузда помилка.

Дуже порадувало час завантаження і виключення комп'ютера. Доданий офіційний магазин додатків. А також тепер є можливість швидкої переустановлення системи зі збереженням важливих файлів, тобто своєрідне оновлення. Звучить заманливо, чи не так? І це далеко не всі нововведення Windows 8!

Приємно те, що при установці Windows 8 встановлюються майже всі драйвера. Тепер на їх пошуки будемо витрачати ще менше часу.

Перед установкою необхідно переконатися, що комп'ютер відповідає мінімальним системним вимогам, а це процесор з частотою від 1 ГГц, 1 ГБ для 32-бітової версії і 2 ГБ для 64-бітної, дозвіл монітора від 1024 × 768 (бажано), а також від 20 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК оснащений цим обладнанням, то Windows 8 буде стабільно працювати, і серйозних проблем не виникне. Щоб отримати додаткову інформацію про системні вимоги, натисніть.

Перш ніж я розповім, як встановити Windows 8 на комп'ютер або ноутбук, обговоримо програмний софт, який нам буде потрібно для цього:

 1. Образ диска в форматі .iso, на якому записана копія Windows 8. Купити ліцензійний файл можна на офіційному сайті компанії Microsoft. Якщо ви не проти піратства, то можна спробувати пошукати на торрентах. Якщо немає нормального інтернету, то не забуваємо, що є сусіди, друзі і просто товариші, які може бути вже встановили Windows 8 на свій комп'ютер.
 2. Але одного файлу буде недостатньо, тому нам буде потрібно безкоштовна утиліта Windows 7 USB / DVD Tool. З її допомогою ми запишемо наш iso-образ на DVD-диск або USB-накопичувач (в народі - флешку). Тим самим ви зрозумієте, як встановити Windows 8 з флешки.
 3. Також необхідно мати або DVD-диск, або USB-накопичувач. Тут підійде, що завгодно, головне щоб розмір перевищував позначку 4 ГБ. Якщо будете використовувати флешку, то скопіюйте дані з неї, так як вона форматуватиметься і всі дані втечуть.
 4. Після установки треба буде встановити необхідні програми і драйвера.
 5. Ну і наостанок, всім нам треба запастися крапелькою терпіння, тому що процес установки Windows 8 займає певний час. Звичайно, також треба трохи сміливості хто пробує встановити перший раз Windows на свій комп'ютер. Думаю, що у вас все вийде!

Підготовка до встановлення Windows 8

Теорію пройшли. Тепер почнемо готуватися до установки. Мається на увазі, що у вас вже є все вище перераховане. Вставляємо диск у DVD-привід, або, якщо це флешка, то у відповідний роз'єм.

Тепер встановлюємо програму Windows 7 USB / DVD Tool. Щоб її завантажити зайдіть на.

Запускаємо її через меню «Пуск» - «Програми», якщо ярлик на робочому столі не створився. Перед нами з'являється віконце з рядком, в якій потрібно вказати шлях до файлу ISO. Щоб не прописувати весь шлях вручну, праворуч від цього рядка передбачена спеціальна кнопка «Browse». Натискаємо на неї, знаходимо наш образ, клікаєм по ньому, і шлях до файлу підставить в рядку. Після всього цього натискаємо кнопку «Next».

На місці рядка з'явиться напис англійською мовою. Її читати не потрібно, далі цікавить тільки кнопка, яка з'явилася на місці «Next», під назвою «USB Device». Або «DVD». Залежить від того, що ви вибрали в якості завантажувального носія. Якщо ви збираєтеся встановити Windows 8 за допомогою DVD диска, то вибираєте «DVD», в тому випадку якщо збираєтеся проводити встановлення з флешки, то натискаємо на «USB device». Я вибираю DVD, тому що флешки з таким обсягом немає під рукою.

Після вибору, справа внизу з'явиться кнопка «Begin burning», в перекладі - «Почати запис».

Натискаємо по ній і чекаємо закінчення запису. Зазвичай це займає від 5 до 25 хвилин.

Як тільки смуга завантаження дійшла до кінця, ваша флешка або диск повністю готові до того, щоб з них зробили установку системи на комп'ютер. Ось так виглядає програма, після запису образу на DVD диск:

Примітка: далі я буду розповідати, як встановити Windows 8 з диска або флешки. Читайте статтю уважно, і у вас обов'язково все вийде.

Тепер ми готові приступити до наступного кроку, а саме - запуску майстра установки Windows 8. Для початку треба зайти в BIOS і зробити так, щоб комп'ютер завантажувався при запуску ні з жорсткого диска, а з носія, на якому у нас записаний ISO-образ. Багато, можливо, побояться це робити, але, тим не менше, я докладно поясню, як це зробити.

Покладіть тільки що записаний диск в ваш дисковод або підключіть флешку, після чого вимкніть комп'ютер. Потім знову включаємо і при запуску натискаємо безперервно на клавіатурі кнопку «F2», «ESC» (зліва в самому верхньому кутку клавіатури), або «Delete», якщо перші не спрацюють. Щоб точно дізнатися, яка клавіша в вашому комп'ютері служить для входу в настройки BIOS, при включенні вгорі або зазвичай внизу екрану, шукайте напис «BIOS Setup» або «for setup». Навпаки цього напису повинна бути написана клавіша для входу в BIOS.

Після відкриття Bios-а не бійтеся що все англійською мовою. Далі спробую пояснити, послідовність дій, які нам потрібні. Шукаємо в Bios-е, пункт зі словом «Boot». Коли ми зайшли, нам потрібно вибрати пункт під назвою «First Boot Device», а там вказати наш носій. Якщо збираєтеся встановлювати з DVD, то вибираєте «CDROM», якщо з USB носія, то шукайте слово USB.

Далі шукаємо на екрані рядок «Save and Exit Setup» або натискаємо F10, що означає «Зберегти зміни і вийти». Після чого комп'ютер перезавантажується. Якщо все зроблено правильно, то при завантаженні комп'ютера з'явиться чорний екран з написом вгорі «Press any key to boot from CD or DVD ...».

Вона буде знаходитися на екрані вашого монітора протягом 5 секунд. За цей час потрібно просто натиснути на клавіатурі будь-яку кнопку, і майстер установки системи запуститься.

У цій статті я розгляну приклад, коли буду проводити встановлення Windows 8 на чистий диск С :. Тому настійно рекомендую вам скопіювати цінні фотографії на інший диск, наприклад D :, на флешку, або завантажити їх в інтернет, наприклад в Яндекс Диск.

Установка Windows 8

Отже, ми змогли з вами запустити майстер установки системи, все попередні приготування успішно завершені.

Значить, настала пора, нарешті, розповісти вам про те, як встановлюється Windows 8 на ваш комп'ютер. Найперше, що ви побачите - це вікно, яке пропонує вам вибрати мову, а також формат часу і грошових одиниць. Вибираємо все, як вам потрібно і натискаємо на кнопку «Далі».

Після цього у вікні установки буде знаходитися одна єдина кнопка: «Встановити». Як ви вже, напевно, здогадалися, нам слід просто натиснути на неї.

Windows запропонує вам ввести ключ. Якщо ви купували iso-образ на офіційному сайті компанії Microsoft, то при покупці ви повинні були отримати і цей ключ. При покупці в магазині вам його вручать.

У разі якщо ви завантажили піратську копію Windows з інтернету, то знайдете ключі на цьому ресурсі. У будь-якому випадку вводимо, якийсь би там не було, ключ і натискаємо «Далі».

Картинку нижче запозичив в інтернеті, тому що свою збірку корпоративний.

На екрані з'явиться ліцензійну угоду. Ставимо галочку в поле: «Я приймаю умови угоди». В іншому випадку установка не зможе бути продовжена.

Наступне вікно запропонує вам два варіанти продовження: «Оновлення» і «Вибіркова». Пояснення: при виборі першого пункту, Windows 8 зробить оновлення, тобто дані, які зараз знаходяться у вашому Windows, будуть збережені в окрему папку. Це не найкращий варіант. Краще встановити на відформатований (порожній) диск C :.

Краще встановити на відформатований (порожній) диск C :

Тому нас цікавить другий варіант - «Вибіркова», натискаємо на неї.

Тому нас цікавить другий варіант - «Вибіркова», натискаємо на неї

Тепер необхідно відформатувати жорсткий диск, на який збираєтеся встановити Windows 8.

У моєму скріншоті ми бачимо, що у мене всього один диск розміром 73.6 ГБ. Для того щоб зробити форматування, вибираєте його (натисканням лівою кнопкою миші) і натискаєте «Налаштування диска». Далі тиснете «Форматувати».

З'явиться повідомлення, в якому вас сповістять, що на цьому диску є будь-які дані. Нагадуючи нам, що перед цією процедурою треба зберегти всі дані на інший носій. Погоджуємося, натискаємо «Так».

Погоджуємося, натискаємо «Так»

Я вас вітаю! Ми з вами пройшли довгий шлях і, нарешті, настав час злегка розслабитися. Зараз на протязі від 15 до 35 хвилин буде йти копіювання файлів. Можете поспостерігати або попити чаю з смачними печивом, що я і зроблю 😉.

Можете поспостерігати або попити чаю з смачними печивом, що я і зроблю 😉

Щоб продовжити установку Windows 8, необхідне перезавантаження. Нічого не натискаєте, просто чекаєте.

Нічого не натискаєте, просто чекаєте

Далі з'явиться вікно під назвою «Персоналізація». Тут вам пропонується вибрати найбільш підходяще колірне оформлення, можете вказати на свій смак або залишити як є. Трохи нижче є рядок введення, де слід ввести будь-яке ім'я комп'ютера. Після всього цього натискаємо кнопку «Далі» в нижній правій частині екрану.

Звертаю вашу увагу на те, які символи можна використовувати в імені комп'ютера. На скріншоті нижче ми бачимо, що не можна використовувати спецсимволи і пробіл (и):

На екрані відкриється чергове вікно, під назвою «Стандартні параметри». Кількома по кнопці «Використовувати стандартні параметри», оскільки тут нічого особливого і важливого, на мій погляд, немає. Якщо ви хочете щось налаштувати, то можете зайти в «Налаштувати».

Потім вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти, для входу в Windows. Щоб не морочитися або з якихось причин ви не хочете реєструватися, натиснувши «Зареєструвати нову адресу електронної пошти», кращим виходом тут буде вибір варіанта: «Вхід без облікового запису Microsoft». У будь-якому випадку, пропускаємо цю можливість, оскільки після установки створити обліковий запис можна буде в будь-який момент.

Знову нам буде запропоновано створити обліковий запис, але ми ж настирливі, натискаємо «Локальна обліковий запис».

Тепер введіть ім'я користувача та пароль. Також можете ввести підказку - для забудькуватих.

Ось, власне, і все! Після всіх цих дій, Windows 8 зустріне вас своїм новим інтерфейсом «Metro», який замінив меню «Пуск».

Отже, є встановлений Windows 8, але тепер потрібно подивитися, які драйвера не встановив і відповідно провести їх установку.

Якщо у вас є диск з драйверами, який вам давали в магазині при покупці ноутбука або комп'ютера, то можете скористатися ним. Однак не завжди версії цих драйверів виявляються актуальними на даний момент. Якщо скачували драйвера, наприклад, рік тому, то рекомендую завантажити «свіжі» драйвера, розробники не сидять на місці.

Наприклад, у вас материнська плата марки ASRock. Набираємо в Google «asrock», виходимо на офіційний сайт фірми. Вибираємо там свою, конкретну модель. Викачуємо на неї драйвера і встановлюємо їх. Так слід чинити і з відеокартою, і звуковою картою, і взагалі з будь-платою - набираємо в інтернеті назву - заходимо на офіційний сайт - завантажуємо і встановлюємо. На будь-якому подібному ресурсі є пошук, якщо ви не можете знайти кнопку для скачування. Все це робиться на інтуїтивно зрозумілому рівні, і докладно розповідати про це, сенсу немає.

До речі, більш детально про встановлення драйверів я розповідаю в одній зі своїх статей: « Як встановити драйвер ». Як тільки все драйвера встановлені, перезавантажуємо комп'ютер. Тепер можете приступити до установки програм, якими ви будете користуватися. Про установку необхідних програм для користувачів, читайте в статті: « Які програми потрібні для комп'ютера після установки Windows ». Ось начебто і все, що можна було розповісти про те, як встановити Windows 8 на ноутбук або комп'ютер. Тепер можете зайти в інтернет і насолоджуватися роботою в Windows 8, яка встановлена ​​на вашому пристрої.

PS: Якщо ви раніше встановлювали Windows XP або Windows 7, то в принципі нічого важкого для вас не буде.

Пазли 5-го туру:

Відправляємо відповідь СЮДИ

Звучить заманливо, чи не так?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью