<
 • Главная
Статьи

Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні

 1. Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні...
 2. Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.
 3. Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.
 4. 2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3
 5. Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні
 6. Чому нам потрібен windows XP SP3?
 7. Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.
 8. Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.
 9. 2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3
 10. Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні
 11. Чому нам потрібен windows XP SP3?
 12. Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.
 13. Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.
 14. 2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3

Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні

В даній статті хочу розповісти трохи про те, як правильно встановити Windows XP SP3. Так, навіть у такій, здавалося б, простий темі знаходиться маса питань і підводних каменів. У зв'язку з великою популярністю даної теми, дана стаття має кодовий номер v 2.5, так як піддалася 80% переробці на прохання тудящіхся до 10000 перегляду даного матеріалу, а потім переробці після 220 000 перегляду. Я розглянув основні труднощі виникають при установці, але я не розглянув такі дрібниці, як "де купити диск з виндой" або "що мені тиснути коли вилазить ліцензійну угоду" та ін., Я сподіваюся на вашу кмітливість і самодостатність.

Як встановити windows 8 а також як встановити windows 7 можна прочитати там.

Чому моя стаття має назву "Про те як правильно встановити Windows XP SP3"? Тому що я досить часто переконуюся, що навіть в цьому питанні люди стикаються з помилками, і в результаті мають криво встановлену windows, яка постійно глючить, викидає сині екрани смерті, і різноманітні помилки, а потім повільно вмирає з втратою цінної інформації.

Отже, для того щоб правильно встановити Windows XP SP3 нам необхідно: знайти інсталяційний диск з цією версією вінди, в даний момент SP3 - service pack 3 - останній пакет оновлень вразливостей Windows, в який включені Internet explorer 8 і Windows media player 11.

Sp3 інтегрується в windows XP автоматично, тобто зазвичай встановлювати його окремо не потрібно, просто встановити вінду з інсталяційного диска.

Чому нам потрібен windows XP SP3?

Тому що, це саме останнє творіння Білла Гейтса, яке має заплатки від всіх знайдених на даний момент вразливостей, забезпечує найбільшу швидкодію в роботі системи, а також іграх, плюс величезна кількість всіляких твиков, які зроблять з цієї windows цукерку, так що її не можна буде відрізнити від win 7 або vista.

 • Чому не windows Vista?

Vista задоволена тормознутая система і я б не рекомендував її ставити навіть на досить потужні комп'ютери, так як навіть на них вона працює набагато повільніше ніж XP.

 • Чому не Windows 7?

Питання скоріше етичний, так як зараз більшість переходить на windows 7. Однак вона як і раніше вимоглива до заліза, особливо до оперативці - від 1 Гб. Тобто якщо під xp вам вистачало 1 гіга оперативки, то під сімкою вам потрібно під ті ж потреби два. Плюс на офісних комп'ютерах потрібні специфічні програми які працюють нормально тільки на windows xp.

Перейдемо до самого процесу установки. Скажу відразу тут є два шляхи - один для ледачих, два кліка і у вас все варто, або довший, але не менш ефективний. Самі розумієте, що виграючи у швидкості можна програти в чомусь іншому, в гілках, знову таки синіх екранах або нестабільної роботи.

Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.

Я рекомендую ставити збірки zverCD, SanBuilD або REANIMATOR EE. (скачати можна в кінці статті 700 мб)

Ставив їх не один раз і навіть не 10, а набагато більше і можу сказати що збірки досить стабільні і не вбивається, хоча дивлячись які руки візьмуться за це. Знову таки з різним, особливо старим, залізом можливі конфлікти на рівні драйверів, в результаті чого збірка може нормально не встать, зате ви економите час, і якщо у вас немає дисків з драйверами від комп'ютера, то ще й не обтяжує себе пошуком драйверів під нього .

Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.

Переваги даного способу в тому, що ви практично не маєте конфліктів при установці, встановлюєте рідні драйвера, і вінда працює на порядок більш стабільною. Недоліки способу в трудомісткості процесу.

Власне тут і починається розповідь, про те,

 1. Шлях номер один - Як правильно встановити windows XP SP3

1.1 Знаходимо диск із збіркою. Варіантів де знайти безліч - купити в магазині, попросити у друзів, знайомих сис адмінів, скачати з інтернету. Я рекомендую ставити sanbuild, вона досить професійна, плюс там якісний драйвер пак (то звідки можна встановити драйвера на ваші комп'ютерні залізяки). Також можна поставить reanimator EE, але там більше складний процес установки. У Zvercd процес установки легкий, так само там багато стиренного (тобто зламаного софтвера, за що не гладять по голівці), але останнім часом вона видає занадто багато глюків, тому вибір редакції - sanbuild в зв'язці з zvercd для установки пакета програм.

1.2 Зберігаємо важливу інформацію з диска С: на інший розділ жорсткого диска, наприклад, з робочого столу і моїх документів Детально це описано в моїй статті - збереження важливої ​​інформації . Також можливо якісь конфігурації для програм з program files. Багато програм типу the bat, opera і тд зберігає свої настройки, кеш, закладки, стосовно бата ще й сам ящик з листами в папці Documents and Settings, де вони лежать далі залежить від конфігурації програми. Якщо ви скопіюєте всю папку, то гірше вам від цього точно не буде, зате порадуєте потім свого старого точно таким же розташуванням ярликів на робочому столі, а також усіма закладками в браузері.

1.3 Беремо диск з сподобалася вам складанням, засовуємо в дисковод, за замовчуванням завантаження з дисків вимкнена (її потрібно включити для того щоб завантажитися з під диска з виндой, для того щоб встановити windows), для того щоб завантажиться з під диска заходимо в bio s натиснувши кнопку del клавіатури при перезавантаженні (на ноутбуках і деяких материнках можливо, що кнопка f2 відповідає за вхід в біос, тиснемо що небудь з цього і биос з'явиться.).

Жати потрібно, коли тільки включається комп'ютер і видно чорний екран і таблиці всякі, заходимо в advanced setup, а там boot device priority і вибираємо першим загружатся з cd-rom а другим з hdd. Далі тиснемо f10.

1.4 Перезавантажуємося і тут вже у нас повинен почати крутиться диск і з'явиться екран із вітанням, в якому є рядок встановити windows XP SP3 в автоматичному режимі або щось схоже,

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться.

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться

Чекаємо поки завантажаться всі драйвера, після цього система запропонує вибрати куди встановити windows, на який розділ жорсткого диска, вибираємо для установки розділ С: \. Розділ З: \ при установці найкраще форматувати, це такий стандарт де-факто для того, щоб правильно встановити windows xp sp3 і не тільки xp. Менше потім буде проблем.

Далі вибираємо швидке форматування в NTFS і все, на цьому наше втручання в нашу правильну установку windows XP SP3 практично закінчена.

Спочатку система скопіює файли, потім перезавантажиться, додаткове діалогове вікно більш цивільне, де будуть писати всякі слогани, навіщо вам потрібна винда з третім сервіс-паком і чому вона найкраща, одночасно система встановиться. Час, необхідний, щоб встановити цю збірку близько 40 хвилин на середній комп'ютер. Драйвера встановлюються автоматично, тому після установки з ними проблем виникнути не повинно, звичайно ж, якщо це не ноутбук. Одночасно там же повинні встановиться всякі примочки для windows, твіки, net framework 3.5 і інші пакети для коректної роботи. Далі інсталяційний пакет програмного забезпечення на диску попросить вибрати програми для установки в спеціальному віконці, за замовчуванням галочки стоять на найпопулярніших, вибираємо потрібні програми тиснемо далі і тут наша стаття, про те як правильно встановити windows xp sp3 підходить до логічного кінця.

1.5 Що робити далі? Юзати новоспечену копію windows xp sp3, зазвичай у мене при середній завантаженості, винда побивається за пів року - рік. При бажанні цю процедуру можна повторити для кращого засвоєння курсу, а також можна попрактикуватися на комп'ютерах знайомих або родичів для більш гладкого ефекту установки.

2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3

Тут ми розглянемо як встановити голу вінду, і потім налаштувати її під себе.

2.1 Для цього можна використовувати диск REAnimator EE, або завантажити звичайний установник вінди, без твиков, без програм та іншого. Зазвичай він займає не більше 700 мб.

2.2 Робимо тут те ж саме що і в пункті 1.2, тобто копіюємо важливі дані.

2.3 робимо теж що і в 1.3, тобто здійснюємо можливість установки windows xp sp3

2.4 Тут вже йде безпосередньо сама установка, все як і раніше, але додаються деякі пункти, по-перше вам скажуть прочитати ліцензійну угоду, потім попросять ввести ключ, потім регіональні настройки. Після чого завантажиться сама вінда, але там не буде ні програм ні драйверів.

Насамперед треба встановити драйвера. Якщо є рідний диск від материнки, то беремо його і ставимо драйвера на всі необхідні запчастини, якщо є окрема відеокарта, принтери та інше обладнання, то знадобляться диски з драйверами і від них.

Якщо дисків немає або вони втрачені то можна скачати драйверпак, в якому є практично всі важливі драйвера, і установка їх проходить в автоматичному режимі. Драйвер пак можна скачати. Важить близько 3 гигов, але в безвихідних ситуаціях дуже полегшує життя.

Далі у нас установленая винда з усіма драйверами, залишається поставити необхідні програми і можна використовувати її за прямим призначенням.

Ось ви і дізналися всю основну інформацію, про те як правильно встановити WINDOWS XP SP3 на будь-який комп'ютер, якщо виникли якісь питання, або якийсь пункт вам здається незрозумілим, прошу писати в коментарі.

Якщо хочете DVD версію реаніматора з купою програм і драйверами для всього то натисніть на посилання. Увага! Перезаліт DVD версію - тепер всього 7 файлів по 700 мб. доступні всі !.

Читайте також:

Як реально заробити в інтернеті

Задати питання на форумі >>

Увага!! Коментування закрито, в зв'язку з великим числом коментарів. Всі питання задавайте будь ласка у нас на форумі!

Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні

В даній статті хочу розповісти трохи про те, як правильно встановити Windows XP SP3. Так, навіть у такій, здавалося б, простий темі знаходиться маса питань і підводних каменів. У зв'язку з великою популярністю даної теми, дана стаття має кодовий номер v 2.5, так як піддалася 80% переробці на прохання тудящіхся до 10000 перегляду даного матеріалу, а потім переробці після 220 000 перегляду. Я розглянув основні труднощі виникають при установці, але я не розглянув такі дрібниці, як "де купити диск з виндой" або "що мені тиснути коли вилазить ліцензійну угоду" та ін., Я сподіваюся на вашу кмітливість і самодостатність.

Як встановити windows 8 а також як встановити windows 7 можна прочитати там.

Чому моя стаття має назву "Про те як правильно встановити Windows XP SP3"? Тому що я досить часто переконуюся, що навіть в цьому питанні люди стикаються з помилками, і в результаті мають криво встановлену windows, яка постійно глючить, викидає сині екрани смерті, і різноманітні помилки, а потім повільно вмирає з втратою цінної інформації.

Отже, для того щоб правильно встановити Windows XP SP3 нам необхідно: знайти інсталяційний диск з цією версією вінди, в даний момент SP3 - service pack 3 - останній пакет оновлень вразливостей Windows, в який включені Internet explorer 8 і Windows media player 11.

Sp3 інтегрується в windows XP автоматично, тобто зазвичай встановлювати його окремо не потрібно, просто встановити вінду з інсталяційного диска.

Чому нам потрібен windows XP SP3?

Тому що, це саме останнє творіння Білла Гейтса, яке має заплатки від всіх знайдених на даний момент вразливостей, забезпечує найбільшу швидкодію в роботі системи, а також іграх, плюс величезна кількість всіляких твиков, які зроблять з цієї windows цукерку, так що її не можна буде відрізнити від win 7 або vista.

 • Чому не windows Vista?

Vista задоволена тормознутая система і я б не рекомендував її ставити навіть на досить потужні комп'ютери, так як навіть на них вона працює набагато повільніше ніж XP.

 • Чому не Windows 7?

Питання скоріше етичний, так як зараз більшість переходить на windows 7. Однак вона як і раніше вимоглива до заліза, особливо до оперативці - від 1 Гб. Тобто якщо під xp вам вистачало 1 гіга оперативки, то під сімкою вам потрібно під ті ж потреби два. Плюс на офісних комп'ютерах потрібні специфічні програми які працюють нормально тільки на windows xp.

Перейдемо до самого процесу установки. Скажу відразу тут є два шляхи - один для ледачих, два кліка і у вас все варто, або довший, але не менш ефективний. Самі розумієте, що виграючи у швидкості можна програти в чомусь іншому, в гілках, знову таки синіх екранах або нестабільної роботи.

Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.

Я рекомендую ставити збірки zverCD, SanBuilD або REANIMATOR EE. (скачати можна в кінці статті 700 мб)

Ставив їх не один раз і навіть не 10, а набагато більше і можу сказати що збірки досить стабільні і не вбивається, хоча дивлячись які руки візьмуться за це. Знову таки з різним, особливо старим, залізом можливі конфлікти на рівні драйверів, в результаті чого збірка може нормально не встать, зате ви економите час, і якщо у вас немає дисків з драйверами від комп'ютера, то ще й не обтяжує себе пошуком драйверів під нього .

Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.

Переваги даного способу в тому, що ви практично не маєте конфліктів при установці, встановлюєте рідні драйвера, і вінда працює на порядок більш стабільною. Недоліки способу в трудомісткості процесу.

Власне тут і починається розповідь, про те,

 1. Шлях номер один - Як правильно встановити windows XP SP3

1.1 Знаходимо диск із збіркою. Варіантів де знайти безліч - купити в магазині, попросити у друзів, знайомих сис адмінів, скачати з інтернету. Я рекомендую ставити sanbuild, вона досить професійна, плюс там якісний драйвер пак (то звідки можна встановити драйвера на ваші комп'ютерні залізяки). Також можна поставить reanimator EE, але там більше складний процес установки. У Zvercd процес установки легкий, так само там багато стиренного (тобто зламаного софтвера, за що не гладять по голівці), але останнім часом вона видає занадто багато глюків, тому вибір редакції - sanbuild в зв'язці з zvercd для установки пакета програм.

1.2 Зберігаємо важливу інформацію з диска С: на інший розділ жорсткого диска, наприклад, з робочого столу і моїх документів Детально це описано в моїй статті - збереження важливої ​​інформації . Також можливо якісь конфігурації для програм з program files. Багато програм типу the bat, opera і тд зберігає свої настройки, кеш, закладки, стосовно бата ще й сам ящик з листами в папці Documents and Settings, де вони лежать далі залежить від конфігурації програми. Якщо ви скопіюєте всю папку, то гірше вам від цього точно не буде, зате порадуєте потім свого старого точно таким же розташуванням ярликів на робочому столі, а також усіма закладками в браузері.

1.3 Беремо диск з сподобалася вам складанням, засовуємо в дисковод, за замовчуванням завантаження з дисків вимкнена (її потрібно включити для того щоб завантажитися з під диска з виндой, для того щоб встановити windows), для того щоб завантажиться з під диска заходимо в bio s натиснувши кнопку del клавіатури при перезавантаженні (на ноутбуках і деяких материнках можливо, що кнопка f2 відповідає за вхід в біос, тиснемо що небудь з цього і биос з'явиться.).

Жати потрібно, коли тільки включається комп'ютер і видно чорний екран і таблиці всякі, заходимо в advanced setup, а там boot device priority і вибираємо першим загружатся з cd-rom а другим з hdd. Далі тиснемо f10.

1.4 Перезавантажуємося і тут вже у нас повинен почати крутиться диск і з'явиться екран із вітанням, в якому є рядок встановити windows XP SP3 в автоматичному режимі або щось схоже,

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться.

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться

Чекаємо поки завантажаться всі драйвера, після цього система запропонує вибрати куди встановити windows, на який розділ жорсткого диска, вибираємо для установки розділ С: \. Розділ З: \ при установці найкраще форматувати, це такий стандарт де-факто для того, щоб правильно встановити windows xp sp3 і не тільки xp. Менше потім буде проблем.

Далі вибираємо швидке форматування в NTFS і все, на цьому наше втручання в нашу правильну установку windows XP SP3 практично закінчена.

Спочатку система скопіює файли, потім перезавантажиться, додаткове діалогове вікно більш цивільне, де будуть писати всякі слогани, навіщо вам потрібна винда з третім сервіс-паком і чому вона найкраща, одночасно система встановиться. Час, необхідний, щоб встановити цю збірку близько 40 хвилин на середній комп'ютер. Драйвера встановлюються автоматично, тому після установки з ними проблем виникнути не повинно, звичайно ж, якщо це не ноутбук. Одночасно там же повинні встановиться всякі примочки для windows, твіки, net framework 3.5 і інші пакети для коректної роботи. Далі інсталяційний пакет програмного забезпечення на диску попросить вибрати програми для установки в спеціальному віконці, за замовчуванням галочки стоять на найпопулярніших, вибираємо потрібні програми тиснемо далі і тут наша стаття, про те як правильно встановити windows xp sp3 підходить до логічного кінця.

1.5 Що робити далі? Юзати новоспечену копію windows xp sp3, зазвичай у мене при середній завантаженості, винда побивається за пів року - рік. При бажанні цю процедуру можна повторити для кращого засвоєння курсу, а також можна попрактикуватися на комп'ютерах знайомих або родичів для більш гладкого ефекту установки.

2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3

Тут ми розглянемо як встановити голу вінду, і потім налаштувати її під себе.

2.1 Для цього можна використовувати диск REAnimator EE, або завантажити звичайний установник вінди, без твиков, без програм та іншого. Зазвичай він займає не більше 700 мб.

2.2 Робимо тут те ж саме що і в пункті 1.2, тобто копіюємо важливі дані.

2.3 робимо теж що і в 1.3, тобто здійснюємо можливість установки windows xp sp3

2.4 Тут вже йде безпосередньо сама установка, все як і раніше, але додаються деякі пункти, по-перше вам скажуть прочитати ліцензійну угоду, потім попросять ввести ключ, потім регіональні настройки. Після чого завантажиться сама вінда, але там не буде ні програм ні драйверів.

Насамперед треба встановити драйвера. Якщо є рідний диск від материнки, то беремо його і ставимо драйвера на всі необхідні запчастини, якщо є окрема відеокарта, принтери та інше обладнання, то знадобляться диски з драйверами і від них.

Якщо дисків немає або вони втрачені то можна скачати драйверпак, в якому є практично всі важливі драйвера, і установка їх проходить в автоматичному режимі. Драйвер пак можна скачати. Важить близько 3 гигов, але в безвихідних ситуаціях дуже полегшує життя.

Далі у нас установленая винда з усіма драйверами, залишається поставити необхідні програми і можна використовувати її за прямим призначенням.

Ось ви і дізналися всю основну інформацію, про те як правильно встановити WINDOWS XP SP3 на будь-який комп'ютер, якщо виникли якісь питання, або якийсь пункт вам здається незрозумілим, прошу писати в коментарі.

Якщо хочете DVD версію реаніматора з купою програм і драйверами для всього то натисніть на посилання. Увага! Перезаліт DVD версію - тепер всього 7 файлів по 700 мб. доступні всі !.

Читайте також:

Як реально заробити в інтернеті

Задати питання на форумі >>

Увага!! Коментування закрито, в зв'язку з великим числом коментарів. Всі питання задавайте будь ласка у нас на форумі!

Як встановити Windows XP SP3 правильно | Блог про комп'ютери, мережах, Касперський, програмному забезпеченні

В даній статті хочу розповісти трохи про те, як правильно встановити Windows XP SP3. Так, навіть у такій, здавалося б, простий темі знаходиться маса питань і підводних каменів. У зв'язку з великою популярністю даної теми, дана стаття має кодовий номер v 2.5, так як піддалася 80% переробці на прохання тудящіхся до 10000 перегляду даного матеріалу, а потім переробці після 220 000 перегляду. Я розглянув основні труднощі виникають при установці, але я не розглянув такі дрібниці, як "де купити диск з виндой" або "що мені тиснути коли вилазить ліцензійну угоду" та ін., Я сподіваюся на вашу кмітливість і самодостатність.

Як встановити windows 8 а також як встановити windows 7 можна прочитати там.

Чому моя стаття має назву "Про те як правильно встановити Windows XP SP3"? Тому що я досить часто переконуюся, що навіть в цьому питанні люди стикаються з помилками, і в результаті мають криво встановлену windows, яка постійно глючить, викидає сині екрани смерті, і різноманітні помилки, а потім повільно вмирає з втратою цінної інформації.

Отже, для того щоб правильно встановити Windows XP SP3 нам необхідно: знайти інсталяційний диск з цією версією вінди, в даний момент SP3 - service pack 3 - останній пакет оновлень вразливостей Windows, в який включені Internet explorer 8 і Windows media player 11.

Sp3 інтегрується в windows XP автоматично, тобто зазвичай встановлювати його окремо не потрібно, просто встановити вінду з інсталяційного диска.

Чому нам потрібен windows XP SP3?

Тому що, це саме останнє творіння Білла Гейтса, яке має заплатки від всіх знайдених на даний момент вразливостей, забезпечує найбільшу швидкодію в роботі системи, а також іграх, плюс величезна кількість всіляких твиков, які зроблять з цієї windows цукерку, так що її не можна буде відрізнити від win 7 або vista.

 • Чому не windows Vista?

Vista задоволена тормознутая система і я б не рекомендував її ставити навіть на досить потужні комп'ютери, так як навіть на них вона працює набагато повільніше ніж XP.

 • Чому не Windows 7?

Питання скоріше етичний, так як зараз більшість переходить на windows 7. Однак вона як і раніше вимоглива до заліза, особливо до оперативці - від 1 Гб. Тобто якщо під xp вам вистачало 1 гіга оперативки, то під сімкою вам потрібно під ті ж потреби два. Плюс на офісних комп'ютерах потрібні специфічні програми які працюють нормально тільки на windows xp.

Перейдемо до самого процесу установки. Скажу відразу тут є два шляхи - один для ледачих, два кліка і у вас все варто, або довший, але не менш ефективний. Самі розумієте, що виграючи у швидкості можна програти в чомусь іншому, в гілках, знову таки синіх екранах або нестабільної роботи.

Шлях перший - встановити windows xp sp3 з будь-якої збірки "все включено" - Швидко і досить якісно.

Я рекомендую ставити збірки zverCD, SanBuilD або REANIMATOR EE. (скачати можна в кінці статті 700 мб)

Ставив їх не один раз і навіть не 10, а набагато більше і можу сказати що збірки досить стабільні і не вбивається, хоча дивлячись які руки візьмуться за це. Знову таки з різним, особливо старим, залізом можливі конфлікти на рівні драйверів, в результаті чого збірка може нормально не встать, зате ви економите час, і якщо у вас немає дисків з драйверами від комп'ютера, то ще й не обтяжує себе пошуком драйверів під нього .

Шлях другий - встановити windows xp sp3 голу, і потім налаштувати її під себе.

Переваги даного способу в тому, що ви практично не маєте конфліктів при установці, встановлюєте рідні драйвера, і вінда працює на порядок більш стабільною. Недоліки способу в трудомісткості процесу.

Власне тут і починається розповідь, про те,

 1. Шлях номер один - Як правильно встановити windows XP SP3

1.1 Знаходимо диск із збіркою. Варіантів де знайти безліч - купити в магазині, попросити у друзів, знайомих сис адмінів, скачати з інтернету. Я рекомендую ставити sanbuild, вона досить професійна, плюс там якісний драйвер пак (то звідки можна встановити драйвера на ваші комп'ютерні залізяки). Також можна поставить reanimator EE, але там більше складний процес установки. У Zvercd процес установки легкий, так само там багато стиренного (тобто зламаного софтвера, за що не гладять по голівці), але останнім часом вона видає занадто багато глюків, тому вибір редакції - sanbuild в зв'язці з zvercd для установки пакета програм.

1.2 Зберігаємо важливу інформацію з диска С: на інший розділ жорсткого диска, наприклад, з робочого столу і моїх документів Детально це описано в моїй статті - збереження важливої ​​інформації . Також можливо якісь конфігурації для програм з program files. Багато програм типу the bat, opera і тд зберігає свої настройки, кеш, закладки, стосовно бата ще й сам ящик з листами в папці Documents and Settings, де вони лежать далі залежить від конфігурації програми. Якщо ви скопіюєте всю папку, то гірше вам від цього точно не буде, зате порадуєте потім свого старого точно таким же розташуванням ярликів на робочому столі, а також усіма закладками в браузері.

1.3 Беремо диск з сподобалася вам складанням, засовуємо в дисковод, за замовчуванням завантаження з дисків вимкнена (її потрібно включити для того щоб завантажитися з під диска з виндой, для того щоб встановити windows), для того щоб завантажиться з під диска заходимо в bio s натиснувши кнопку del клавіатури при перезавантаженні (на ноутбуках і деяких материнках можливо, що кнопка f2 відповідає за вхід в біос, тиснемо що небудь з цього і биос з'явиться.).

Жати потрібно, коли тільки включається комп'ютер і видно чорний екран і таблиці всякі, заходимо в advanced setup, а там boot device priority і вибираємо першим загружатся з cd-rom а другим з hdd. Далі тиснемо f10.

1.4 Перезавантажуємося і тут вже у нас повинен почати крутиться диск і з'явиться екран із вітанням, в якому є рядок встановити windows XP SP3 в автоматичному режимі або щось схоже,

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться.

залежить від збірки, натискаємо - встановити виндовс в автоматичному режимі, і бачимо перед собою синій екран, з рядком внизу - на якій написано які зараз драйвера вантажаться

Чекаємо поки завантажаться всі драйвера, після цього система запропонує вибрати куди встановити windows, на який розділ жорсткого диска, вибираємо для установки розділ С: \. Розділ З: \ при установці найкраще форматувати, це такий стандарт де-факто для того, щоб правильно встановити windows xp sp3 і не тільки xp. Менше потім буде проблем.

Далі вибираємо швидке форматування в NTFS і все, на цьому наше втручання в нашу правильну установку windows XP SP3 практично закінчена.

Спочатку система скопіює файли, потім перезавантажиться, додаткове діалогове вікно більш цивільне, де будуть писати всякі слогани, навіщо вам потрібна винда з третім сервіс-паком і чому вона найкраща, одночасно система встановиться. Час, необхідний, щоб встановити цю збірку близько 40 хвилин на середній комп'ютер. Драйвера встановлюються автоматично, тому після установки з ними проблем виникнути не повинно, звичайно ж, якщо це не ноутбук. Одночасно там же повинні встановиться всякі примочки для windows, твіки, net framework 3.5 і інші пакети для коректної роботи. Далі інсталяційний пакет програмного забезпечення на диску попросить вибрати програми для установки в спеціальному віконці, за замовчуванням галочки стоять на найпопулярніших, вибираємо потрібні програми тиснемо далі і тут наша стаття, про те як правильно встановити windows xp sp3 підходить до логічного кінця.

1.5 Що робити далі? Юзати новоспечену копію windows xp sp3, зазвичай у мене при середній завантаженості, винда побивається за пів року - рік. При бажанні цю процедуру можна повторити для кращого засвоєння курсу, а також можна попрактикуватися на комп'ютерах знайомих або родичів для більш гладкого ефекту установки.

2. Шлях номер два - Як правильно встановити windows XP SP3

Тут ми розглянемо як встановити голу вінду, і потім налаштувати її під себе.

2.1 Для цього можна використовувати диск REAnimator EE, або завантажити звичайний установник вінди, без твиков, без програм та іншого. Зазвичай він займає не більше 700 мб.

2.2 Робимо тут те ж саме що і в пункті 1.2, тобто копіюємо важливі дані.

2.3 робимо теж що і в 1.3, тобто здійснюємо можливість установки windows xp sp3

2.4 Тут вже йде безпосередньо сама установка, все як і раніше, але додаються деякі пункти, по-перше вам скажуть прочитати ліцензійну угоду, потім попросять ввести ключ, потім регіональні настройки. Після чого завантажиться сама вінда, але там не буде ні програм ні драйверів.

Насамперед треба встановити драйвера. Якщо є рідний диск від материнки, то беремо його і ставимо драйвера на всі необхідні запчастини, якщо є окрема відеокарта, принтери та інше обладнання, то знадобляться диски з драйверами і від них.

Якщо дисків немає або вони втрачені то можна скачати драйверпак, в якому є практично всі важливі драйвера, і установка їх проходить в автоматичному режимі. Драйвер пак можна скачати. Важить близько 3 гигов, але в безвихідних ситуаціях дуже полегшує життя.

Далі у нас установленая винда з усіма драйверами, залишається поставити необхідні програми і можна використовувати її за прямим призначенням.

Ось ви і дізналися всю основну інформацію, про те як правильно встановити WINDOWS XP SP3 на будь-який комп'ютер, якщо виникли якісь питання, або якийсь пункт вам здається незрозумілим, прошу писати в коментарі.

Якщо хочете DVD версію реаніматора з купою програм і драйверами для всього то натисніть на посилання. Увага! Перезаліт DVD версію - тепер всього 7 файлів по 700 мб. доступні всі !.

Читайте також:

Як реально заробити в інтернеті

Задати питання на форумі >>

Увага!! Коментування закрито, в зв'язку з великим числом коментарів. Всі питання задавайте будь ласка у нас на форумі!

Чому нам потрібен windows XP SP3?
Чому не windows Vista?
Чому не Windows 7?
Що робити далі?
Чому нам потрібен windows XP SP3?
Чому не windows Vista?
Чому не Windows 7?
Що робити далі?
Чому нам потрібен windows XP SP3?
Чому не windows Vista?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью