<
 • Главная
Статьи

Активація Windows 8: докладна покрокова інструкція

 1. Що буде, якщо вчасно не зробити
 2. Коли не потрібно активувати ОС самостійно
 3. Офіційна активація
 4. Введення ключа по телефону
 5. Продовження пробного періоду
 6. Використання активатора
 7. висновок
 8. Відео

Після установки операційної системи необхідно провести активацію Після установки операційної системи необхідно провести активацію. Ця процедура потрібна як на ліцензійної версії продукту, так і на піратської. Якщо не активувати ОС вчасно, то вас чекають деякі незручності, а згодом повне відключення ПК до перевстановлення. У даній статті ви дізнаєтеся, як провести активацію Windows 8 з ключем і без ліцензії.

Що буде, якщо вчасно не зробити

Після установки оригінального способу або будь-який інший збірки операційної системи користувачеві надається пробний період на 30 днів. Протягом терміну ви можете користуватися повноцінної ОС і всім функціоналом. Цей час дається для того, щоб активувати OS ключем або спеціальною програмою. Якщо цього не зробити, то:

 • на робочому столі з'явиться напис про необхідність активації. Прибрати її можна буде тільки після введення ключа від Win 8;
 • ви не зможете змінити візуальне оформлення операційної системи (шпалери, теми, заставки);
 • обмежуються можливості в налаштуванні параметрів в «Панелі управління»;
 • неможливо включити автоматичне оновлення;
 • ваш комп'ютер або ноутбук буде перезавантажувати самостійно кожні 12 годин;
 • ОС перестане завантажуватися після декількох днів попереджень.

Тепер ви розумієте, наскільки важливо мати саме активовану Windows 8. Розглянемо всі способи.

Коли не потрібно активувати ОС самостійно

Якщо ви придбали ноутбук з попередньо встановленою операційною системою, то при відновленні до заводських налаштувань вам не доведеться заново вводити ключ. Якщо ви повністю перевстановлюєте Windows, то обов'язково скачайте дистрибутив саме тієї версії, яка була встановлена ​​спочатку. В такому випадку активація відбудеться автоматично. Це пов'язано з тим, що виробник «вшивають» дані про ліцензії в BIOS процесора.

Офіційна активація

Вперше, коли ви можете ввести код активації - це інсталяція Windows 8. У меню установки вам буде потрібно вказати 25-значний ключ продукту. Якщо мова йде про ноутбук з встановленою ОС, як в попередньому випадку, то даний пункт можна пропустити.

Якщо ви не активували Windows 8 на даному етапі, то зробити це можна вже після установки. Для цього у вас повинен бути встановлений оригінал OS будь-якої збірки: Preview Build 9200, 9600 і ін.

Для початку необхідно відкрити «Властивості комп'ютера»:

 1. Відкрийте провідник за допомогою іконки на панелі завдань.

Відкрийте провідник за допомогою іконки на панелі завдань

 1. Натисніть ПКМ по пункту «Комп'ютер» і перейдіть в «Властивості».

Натисніть ПКМ по пункту «Комп'ютер» і перейдіть в «Властивості»

 1. У графі «Активація Windows» повинна бути відповідний напис. Натисніть на кнопку, зазначену на скріншоті. Далі клікніть на «Активувати».

Далі клікніть на «Активувати»

 1. Тепер введіть 25-значний код. Після введення почнеться автоматична перевірка.

Після введення почнеться автоматична перевірка

 1. Якщо код підійшов, то у вікні властивостей ви побачите такий напис:

Якщо код підійшов, то у вікні властивостей ви побачите такий напис:

Введення ключа по телефону

Провести процедуру активації можна за допомогою мобільного телефону. Спочатку потрібно виконати деякі дії в командному рядку:

 1. Клацніть по іконці «Пуск» за допомогою ПКМ і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)».

Клацніть по іконці «Пуск» за допомогою ПКМ і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)»

 1. Спочатку введіть команду:

slmgr.vhs / ipk ХХХХХ-ХХХХХ-ХХХХХ-ХХХХХ-ХХХХХ

Де X - це символи ліцензійного ключа). Потім натисніть Enter.

Потім натисніть Enter

 1. Тепер знову відкрийте «Властивості комп'ютера» за вищеописаною інструкції. У нижній частині натисніть на кнопку «Детальніше про активацію Windows».

У нижній частині натисніть на кнопку «Детальніше про активацію Windows»

 1. У вікні, виберіть зазначену кнопку.

У вікні, виберіть зазначену кнопку

 1. Вибирайте країну і тисніть «Далі».

Вибирайте країну і тисніть «Далі»

 1. Далі наберіть номер телефону «Майкрософт», вказаний у вікні (1). Дзвінок здійснюється безкоштовно. Автовідповідач попросить вказати тип ліцензії ( «1» - індивідуальна, «2» - корпоративна). Після цього вас попросять ввести на мобільному телефоні цифри, які відображаються в блоці «2». Якщо перевірка пройшла успішно, натисніть на «1», підтверджуючи використання даної копії на одному комп'ютері. Потім автовідповідач продиктує 6 блоків з цифрами, які потрібно правильно ввести в поле під номером «3». Для завершення процедури натисніть на кнопку «Активувати».

Для завершення процедури натисніть на кнопку «Активувати»

Описані способи активації операційної системи вважаються офіційними. Вони підходять для Домашньої, Професійної або Корпоративної версії Windows 8 (32/64 bit). Нижче ви можете дізнатися, як активувати копію OS без ліцензійного ключа.

Продовження пробного періоду

Операційна система Windows 8 надає користувачеві 30-денний пробний період. Ви можете оновлювати його в разі потреби. Таким чином ви отримуєте повноцінну ОС, однак з'являється необхідність регулярно виконувати наступну операцію:

 1. Натисніть ПКМ по іконці «Пуск» і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)».

Натисніть ПКМ по іконці «Пуск» і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)»

 1. У командному рядку введіть:

cscript% windir% \ system32 \ slmgr.vbs -rearm

І натисніть клавішу Enter для запуску.

І натисніть клавішу Enter для запуску

 1. Після цього перезавантажте комп'ютер. Знову запустіть командний рядок з правами адміністратора і введіть:

cscript% windir% \ system32 \ slmgr.vbs -dlv

На екрані ви побачите кількість днів до закінчення пробного періоду. Якщо у вас злетіла активація, ніхто не заважає вам провести дану процедуру знову. Даний спосіб підходить для професійної та домашньої версії ОС з розрядністю 32/64 біта.

Даний спосіб підходить для професійної та домашньої версії ОС з розрядністю 32/64 біта

Використання активатора

Найпоширеніший варіант активації - це використання спеціальної утиліти. Windows 8 і 10 використовують сервера KMS для підтвердження ліцензійного ключа. Утиліта дозволяє «обдурити» систему і емулювати сервер на комп'ютері, а потім видалити його. Одна з таких програм - KMS Auto. Її можна завантажити на сайті розробників http://kms-activator.net .

Цей додаток являє собою комплексний інструмент для активації софта від Microsoft. З його допомогою ви зможете відновити працездатність системи навіть після закінчення пробного терміну. Перед використанням KMS Activator рекомендується відключити антивірус і захисник Windows. Через конфлікт ПО ви ризикуєте побачити на екрані помилку з кодом 0x8007007b або іншим. Тому заздалегідь вимкніть захист в реальному часі і скачайте активатор. Потім запустіть програму і виконайте наступні дії:

 1. На головному екрані натисніть кнопку «Активація».

На головному екрані натисніть кнопку «Активація»

 1. Далі виберіть кнопку «Активувати Windows».

Далі виберіть кнопку «Активувати Windows»

 1. Після натискання утиліта почне активувати операційну систему, про що свідчить вікно стану в нижній частині.

Якщо не вдалося активувати OS в автоматичному режимі, то спробуйте зробити це вручну:

 1. Відкрийте вкладку «Система». Натисніть на кнопку «1», потім на «2». Ви також можете вибрати спосіб активації, якщо «Auto» не приносить результату.

Ви також можете вибрати спосіб активації, якщо «Auto» не приносить результату

 1. Після цього перезавантажте комп'ютер. За допомогою KMS Auto ви також зможете отримати повну версію пакету програм Microsoft Office.

Ще одна програма з аналогічним функціоналом - Microsoft Toolkit (посилання для скачування - http://microsofttoolkit.co/ ). Після запуску клікніть на іконку Windows в кутку вікна:

Потім перейдіть у вкладку «Activation» і клацніть на кнопці «Activate»:

Обидві утиліти не вимагають установки - ви можете заздалегідь скопіювати одну з них на флешку і після установки Windows 8 відразу ж скористатися функціоналом.

KMS Auto і Microsoft Toolkit універсальні: вони підтримують всі збірки «сімки», «вісімки» і «десятки» на 32 і 64 біт.

висновок

Якщо ви використовуєте ліцензійну копію ПО, то вам не будуть потрібні сторонні програми: введіть ключ при установці, скористайтеся телефонним дзвінком або просто впишіть код в інтерфейсі ОС.

З піратськими збірками трохи складніше. Вам буде потрібно відключити стандартний антивірус і завантажити одну з описаних утиліт. В іншому, процедура займає не більше хвилини і мінімум дій з боку користувача.

Відео

Обов'язково ознайомтеся з представленим відеороликом. З його допомогою ви зможете покроково розібратися у всіх діях з інструкції і подивитися їх виконання для наочного прикладу.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью