<
 • Главная
Статьи

Активатор Windows 7

 1. Принцип роботи
 2. установка
 3. Інструкція по активації
 4. Автоматичний режим
 5. Ручна активація
 6. завантажити

KMSAuto Net - це свіжа версія одного з найпопулярніших активаторів Windows 7. Вона забезпечує надійну установку ліцензійного ключа, який не злітає навіть при особливо шкідливих оновлення системи, таких як сумнозвісна збірка 7601.

Крім того, механізм її роботи не включає в себе видалення важливих елементів ОС, завдяки чому активатор не реєструється антивірусним ПЗ.

Ще одна важлива перевага програми - можливість тонкої настройки, яка робить її доступною для користувачів будь-якого рівня. Завантажити активатор Windows 7 KMSAuto можна для будь-якої редакції системи.
Ще одна важлива перевага програми - можливість тонкої настройки, яка робить її доступною для користувачів будь-якого рівня

Принцип роботи

Існує кілька версій Windows 7, розрахованих на користувачів різного рівня. У більшості випадків люди стикаються з наступними редакціями ОС:

 • Starter;
 • Home Basic;
 • Home Premium;
 • Professional;
 • Ultimate;
 • Enterprise.

Всі ці варіанти системи можуть поставлятися з різними типами ліцензії - OEM, FFP, MAK або KMS. Перші три види ключів схожі один на одного - вони призначені для приватних користувачів і використовуються з усіма редакціями, крім Enterprise. Активатори різного типу використовують, як правило, OEM-ключі, «злиті» виробниками комп'ютерів. Вони відмінно працюють з «Домашньої» або «Максимальної» версією Windows 7, але для редакції «Ентерпрайз» не підходять.

Чи не підходять вони тому, що для ліцензування бізнес-версій системи застосовується KMS (Key Management Service - сервіс управління ключами). Працює це таким чином. Великою компанією набувається корпоративна ліцензія. Microsoft видає їй один ключ, який активує систему на комп'ютері з встановленим KMS-сервером. На ПК співробітників встановлюються дистрибутиви корпоративної Windows 7. Для активації ОС не потрібно вводити ключі на кожній машині (а на великому підприємстві їх можуть бути тисячі) - всі вони зв'язуються з сервером, який в свою чергу отримує ключ від Microsoft. З метою безпеки відбувається це кожні 180 днів.

В інтернет спливло безліч дистрибутивів систем VL-редакцій (Volume License - по суті, ліцензія, розділена на частини), до яких відносяться Windows 7 Professional і Enterprise. Активувати їх OEM-ключем неможливо - тому і потрібен активатор KMSAuto, який створює віртуальний KMS-сервер і змушує систему думати, що вона отримує ключі від Microsoft. З іншого боку, цей тип ліцензування не підходить для приватних версій системи, тому використовувати цей активатор для редакцій Home або Ultimate можна.

установка

Отже, перше, що потрібно засвоїти - KMSAuto Net потрібен вам тільки в тому випадку, якщо ви скачали з торрента VL-редакцію Windows 7 ( «Професійну» або «Корпоративну»). У програмі є функція конвертації молодших версій ( «Початковою» і «Домашньої») в старші - зробити це, в принципі, можна, якщо ви купили ноутбук або ПК з такою системою і не хочете доплачувати за апгрейд. В інструкції нижче докладно описано, як це зробити. Якщо ж у вас «Максимальна» редакція, обмінювати її на «Ентерпрайз» немає сенсу - краще використовувати інший робочий активатор.

Що ще потрібно для роботи активатора:

 1. .NET Framework5 або новіше - його доведеться встановити, скачавши з нашого сайту, т. К. «З коробки» в Windows 7 варто застаріла третя версія бібліотеки.
 2. Відключений антивірус - зазвичай захисне ПЗ не лається на KMSAuto, але про всяк випадок варто його деактивувати.
 3. Права адміністратора.

Встановлювати активатор не потрібно - тільки розпакувати скачаний архів і запустити виконавчий файл.

Інструкція по активації

У загальному випадку користуватися програмою дуже просто - потрібно лише натиснути на кнопку «Активація» в головному вікні і дати згоду на внесення змін до «Планувальник Windows». В останньому буде створена завдання на повторну активацію кожні 10 днів - як було сказано раніше, ліцензія в VL-редакціях системи видається на обмежений термін, і її потрібно регулярно продовжувати. Відбуватиметься це автоматично, так що з точки зору користувача активація вийде безстроковою.

Якщо при натисканні кнопки нічого не відбувається або вискакує помилка, то доведеться повозитися з настройками. Варіанта два: підкоригувати автоматичний режим або перейти в професійний режим з повним набором регулювань.

Автоматичний режим

Для початку варто докладніше познайомитися з головним вікном KMSAuto. У ньому є три основні частини: кнопки активації та інформації, а також поле статусу. Що робить перша вже відомо; «Інформація» ж видає дані про поточний стан системи.

У рядку під цифрою 1 вказана редакція встановленої системи, а під цифрою 2 - стан активації. Якщо ліцензійний ключ ще не видано, в цьому рядку буде написано Trial.

Якщо активатор не працює, слід перейти з головного вікна на вкладку «Система». Тут можна вручну активувати базові функції програми і вибрати режим її роботи.

Розглянемо вкладку докладніше:

 1. Блок KMS-Service. Дозволяє вручну вмонтувати KMS-сервер в систему.
 2. Меню вибору режиму. Детальніше про нього - нижче.
 3. Блок «за розкладом». Ручне створення завдання на повторну активацію кожні 10 днів.
 4. Блок «Установка GVLK-ключа». GVLK-ключ - це той самий ліцензійний ключ, який видається компаніям при покупці бізнес-редакції Windows 7 і активує KMS-сервер. Тут його можна встановити примусово.

Натискати на кнопки потрібно по порядку - від верхньої до нижньої. Потім знову натискається «Активація» в головному меню.

Якщо KMS-сервер не встановлюється або встає з помилками, слід кілька разів натиснути на кнопці «Видалити KMS-Service» і перезавантажити ПК. Потім всі кроки потрібно повторити.

Потім всі кроки потрібно повторити

Режими, які обираються на другому кроці, відрізняються способом, використовуваним для створення KMS-сервера. Більшості користувачів варто залишити режим Auto - повний автомат, який перебирає всі доступні способи активації. Програма запам'ятає підійшов варіант, і його можна буде використовувати на цьому комп'ютері знову, якщо система буде переінстальовано - наприклад, якщо доведеться перейти з x86-версії на 64 bit.

У режимі WinDivert в систему встановлюється драйвер, що симулює дистанційне з'єднання з KMS-сервером - він змушує ОС думати, що сервер знаходиться там, де повинен, а не в ній самій. TAP-режим діє схожим чином, тільки емулюється мережева карта.

Режим Hook підміняє системні файли для обману Windows. Відбувається це тимчасово, після закінчення активації все повертається в початковий стан. Свіжі серії KMSAuto роблять заміну ще більш щадним чином, виробляючи тільки маніпуляції з оперативною пам'яттю.

Режим NoAuto відключає всю автоматику і змушує програму діяти відповідно до професійних настройками, виставленими вручну. Вибирати цей варіант слід, якщо інші не спрацювали.

Ручна активація

Режим професійної ручної настройки генератора ключів включається на вкладці «Про програму». Після натискання кнопки програма попросить підтвердити, що базових параметрів недостатньо. Після переходу в новий режим на поле стану в головному вікні активатора з'явиться відповідне повідомлення.

У професійному режимі з'являється три нові вкладки - «Налаштування», «Програми» і «Додатково».

В меню налаштувань потрібно зробити наступне:

 1. Зняти галочку з пункту «Видалити IP KMS-Service». Ця функція «підчищає сліди» програми після активації, що унеможливлює автоматичне повторну активацію - доведеться самостійно запускати KMSAuto раз на місяць.
 2. Поставити галочку в пункті «Зберігати налаштування в папці програми» - в разі, якщо активатор запускається з флешки або іншого знімного носія.
 3. Натиснути «Мені мало налаштувань!».
 4. Вибрати порт, через який система буде підключатися до KMS-сервера. Міняти стандартний порт слід тільки в тому випадку, якщо 1688 заблокований з яких-небудь причин.
 5. Вибрати PID в графі PWin. Підійде будь-який із запропонованих; якщо не підходить, можна натиснути на «Генерувати ePID» - в такому разі не буде використаний офіційний PID, що зробить активацію менш надійною. Рядки PO14, PO15 і PO16 чіпати не треба - вони для Office.
 6. Налаштувати RI - період повторної активації і AI - період повторної спроби активації, якщо щось пішло не так. Перший може бути будь-яким (до 180 днів), другий краще зробити в межах доби.

Перший може бути будь-яким (до 180 днів), другий краще зробити в межах доби

Коли все буде налаштоване, потрібно буде включити KMS-сервіс на вкладці «Система» і активувати Windows так само, як в автоматичному режимі.

В меню «Додатково» можна не заходити, там немає нічого корисного. «Програми» ж будуть корисні деяким користувачам. По-перше, тут можна вручну вибрати тип GVLK-ключа. По-друге, тут здійснюється конвертація редакції системи.

Припустимо, у вас встановлена ​​«Домашня Розширена» версія системи. Для її активації потрібно проапгрейдить ОС до «Професійної» або «Корпоративної» редакції. Зробити це без ключа не можна; KMSAuto ж самостійно вбудовує в програму поліпшення системи потрібний ключ.

Здійснюється апгрейд наступним чином:

 1. У блоці «Зміна редакції» вибирається потрібна версія ОС;
 2. Натискається кнопка «Змінити редакцію»;
 3. Комп'ютер перезавантажується;
 4. Активатор підміняє ключ;
 5. Нова версія системи завантажується з серверів Microsoft.

Отриману в результаті зламану Enterprise-систему потрібно буде активувати кряком по інструкції вище.

При використанні цієї утиліти змінюється тільки редакція системи, але не її архітектура - отримати 64-бітну ОС замість 32 bit не вийде.

Таким же чином можна міняти і інші редакції - хоч «Максимальну» на Home Basic, якщо з якоїсь причини захочеться це зробити.

Розробник:

KMSAuto Операційна система: Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10 / Vista Мова програми: Російська Ліцензія: Безкоштовно Рейтинг:

Активатор Windows 7

3.8 (75%) 16 чол.

завантажити

Коли активація буде завершена, програму можна закрити і більше не запускати. Створений KMS-сервер буде завжди працювати непомітно для користувача, відраховуючи час до наступної активації. Завантаживши таблетку KMSAuto Net без реєстрації з нашого сайту, ви назавжди забудете про проблеми з ліцензією Windows 7, так само ви можете подивитися інший активатор Windows Loader , RemoveWAT , AAct Portable або взяти готові ключі .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью