<
 • Главная
Статьи

Чому не встановлюються програми - 10 причин

 1. Відсутність Visual C ++ і Direct X необхідної версії
 2. Неправильна розрядність Windows
 3. Пошкоджений файл інсталяції
 4. Відсутність необхідної DLL-бібліотеки
 5. Криві складання програм
 6. Без прав адміністратора
 7. Блокування програмами безпеки
 8. Конфлікти з не повністю видаленими старими версіями програм
 9. недоліки обладнання

У цій статті я розповім вам про десяти найбільш частих причини, чому не встановлюються програми. Ви дізнаєтеся про симптоми тієї чи іншої причини і зможете діагностувати і усунути її самостійно.

Отже, поїхали - десятка причин, чому не встановлюються програми на Windows.

У цій статті я розповім вам про десяти найбільш частих причини, чому не встановлюються програми

Відсутність NET Framework необхідної версії

Найчастіша причина, чому не встановлюються програми, це відсутність системної бібліотеки NET Framework необхідної версії. У цій бібліотеці містяться ресурси, які потрібні для нормальної роботи тієї чи іншої програми. Тому якщо її немає, то і програма встановитися не зможе.

Рекомендується встановити на свій комп'ютер все версії NET Framework, починаючи з 2.0 і закінчуючи найстаршій, яку підтримує ваша Windows. Це забезпечить нормальну роботу всіх сумісних з вашої ОС програм.

Щоб дізнатися, яка версія NET Framework встановлена ​​на вашому комп'ютері, натисніть на кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління», потім відкрийте розділ «Програми», а потім - «Програми та засоби» (приклад для Windows 7).

Докачати версії, яких вам не вистачає, можна на сайті Microsoft, тут .

Як правило, якщо програми не встановлюються через відсутність потрібної NET Framework, з'являється повідомлення із зазначенням версії, яку потрібно докачать.

Відсутність Visual C ++ і Direct X необхідної версії

Наступною частою причиною, чому не встановлюються програми, є відсутність компонентів Visual C ++ і Direct X. Visual C ++ необхідна для роботи програм, які написані на популярному мові С ++, а Direct X потрібно для більшості ігор. Як і у випадку з NET Framework, є різні версії цих компонентів.

Дізнатися версію Visual C ++ можна так само, як і NET Framework - в розділі «Програми та засоби».

Дізнатися версію Visual C ++ можна так само, як і NET Framework - в розділі «Програми та засоби»

А для того, щоб дізнатися версію Direct X, натисніть «Пуск» і відкрийте «Виконати» (або ctrl + R). Запишіть команду dxdiag і натисніть «Ок».

Запишіть команду dxdiag і натисніть «Ок»

Як правило, якщо програма не встановлюється через відсутність цих компонентів або їх правильної версії, з'являється відповідне повідомлення. Необхідні версії Visual C ++ можна скачати тут , А Direct X тут .

Неправильна розрядність Windows

Windows можуть бути 32-х і 64-х розрядними. На 64-х розрядні операційні системи можна встановити 32-х і 64-х розрядні програми. А на 32-х розрядних системах буде працювати тільки 32-х розрядна програма. Тому ви не зможете встановити на неї 64-х розрядну програму.

Щоб визначити розрядність системи, натисніть правою кнопкою на «Комп'ютер» і виберіть «Властивості».

Щоб визначити розрядність системи, натисніть правою кнопкою на «Комп'ютер» і виберіть «Властивості»

Розрядність програми можна дізнатися в її описі. Якщо вона не підходить, то в процесі установки з'явиться відповідна помилка.

Пошкоджений файл інсталяції

Якщо при установці програми з'являється помилка про те, що файл установки пошкоджений, то слід отримати цей файл заново. Таке може статися через те, що файл програми не до кінця докачаєте, або був викладений на сайті вже пошкодженим. Щоб вирішити проблему, потрібно спробувати завантажити файл установки програми з іншого місця.

Відсутність необхідної DLL-бібліотеки

Рідкісної причиною, чому не встановлюються програми, є відсутність якихось бібліотек в системі, які повинні були б бути в ній за замовчуванням. Таке трапляється, якщо використовується неофіційна збірка Windows або ці бібліотеки були вилучені навмисно.

Проблема виявляється в повідомленні, яке лається на який-небудь файл DLL.

Щоб розв'язати цю проблему, необхідно докачати потрібний DLL файл і помістити його в потрібний каталог (в system32 або SysWOW64). Завантажити бібліотеки можна тут .

Після цього слід зареєструвати бібліотеку. Для цього потрібно натиснути «Пуск» і вибрати «Виконати» (або клавіші ctrl + R). Потім записати cmd і натиснути «Ок». У командному рядку бібліотеки реєструються командою regsvr32 file.dll, де file.dll - це найменування файлу бібліотеки.

Криві складання програм

Нерідко причиною, чому не встановлюються програми, є криві руки у піратів, які їх зламують і віддають вам в безкоштовне користування, або якось видозмінюють, тобто роблять власну збірку (ріпак). Щоб уникнути цього, ознайомтеся з коментарями тих, хто вже спробував те, що ви встановлюєте.

Складно сказати, які можуть бути помилки при установці таких програм. Може бути все, що завгодно.

Без прав адміністратора

Якщо ви працюєте в офісі, то ви можете зіткнутися з тим, що у вашого користувача немає прав адміністратора. Ваш системний адміністратор може навмисно заборонити установку програм. Щоб вирішити це, зверніться до нього за допомогою.

Це може статися не тільки в офісі, але і вдома, якщо ваш користувач на ПК не має прав адміністратора.

Блокування програмами безпеки

На всіх комп'ютерах є антивіруси і деякий софт може блокуватися ними. Це теж часта причина того, чому програми не встановлюються. Вирішити її просто - вимкніть ваш антивірус або іншу програму безпеки і встановіть програму. При необхідності внесіть цей софт в довірчий список антивирусе або в програмі безпеки.

Будьте пильні. Якщо ви не впевнені в благонадійності джерела програми, то краще не встановлюйте її, якщо антивірус лається.

Конфлікти з не повністю видаленими старими версіями програм

У разі оновлення версію програми, і спочатку видалили стару, а потім намагаєтеся встановити нову, то може статися конфлікт, якщо компоненти старої версії не були видалені повністю. Це часто буває при використанні стандартного удаляльщіка Windows.

Щоб виправити цю проблему, необхідно видалити всі компоненти попередньої версії вручну. Також можна скористатися програмами-чистильникам, наприклад, CCLeaner.

недоліки обладнання

Сьогодні з'явилися такі програми та ігри, які можуть встановитися вже не на всі комп'ютери. Так вони можуть пред'являти особливі вимоги до відеокарт, оперативної пам'яті, процесору.

Вирішити таку проблему докачування якихось файлів не вийде. Тут потрібно апгрейдити свій комп'ютер і докуповувати залізяки.

Для того, щоб спростити установку нових програм на свій комп'ютер, ви можете скористатися сайтом OfflineInstaller .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью