<
 • Главная
Статьи

Кращі Live CD \ DVD 2018 - завантажити Live CD торрент або образ і записати live cd на флешку для Windows XP, 7, 10

 1. Застосування Live CD
 2. Завантажити Live CD / Live DVD
 3. Як створити завантажувальну флешку з Live CD

Live CD дослівно перекладається, як «живий диск»

Live CD дослівно перекладається, як «живий диск». Це операційна система, яка завантажується на носій. Зовсім не обов'язково, щоб це був CD або DVD диск - можна використовувати USB флешку.

Завданням Live CD є швидкий початок роботи з пристроєм, без необхідності проводити встановлення ОС. Як приклад можна сказати про порівняння термінів. У разі використання «живого диска» буде потрібно всього кілька хвилин на завантаження, в той час, як установка вимагає кілька годин.

Застосування Live CD

Існує кілька основних сфер використання, які заслуговують до себе на окрему увагу:

 • Ознайомчі мети. «Живий диск» добре підходить для того, щоб провести демонстрацію основних можливостей ОС.
 • Відновлення. У деяких ситуаціях функціонування системи є неможливим в ході виникнення різних проблем. Live CD дозволяє провести відновлювальні заходи.
 • Можливість роботи на іншому пристрої. Досить просто завжди носити Live CD з собою і використовувати в разі потреби.

Завантажити Live CD / Live DVD

У цьому розділі можна завантажити необхідні образи.

Абсолютно новий Live CD Windows 10 PE 2018 року випуску, підтримує завантаження як з BIOS, так і з UEFI. Так само бачить жорсткі диски з розміткою MBR і GPT. Містить безліч утиліт для діагностики комп'ютерів і ноутбуків. Незамінна річ для ІТ фахівця!

Відмінний вибір для звичайного користувача або системного адміністратора. Системні вимоги передбачають можливість запуску практично на будь-якому пристрої. Передбачаються широкі функціональні можливості і зручність роботи. Для кожної з представлених програм в описі є докладна інформація. Це дозволяє завжди знати, для чого використовуються конкретні програми, якщо їх назва незнайоме.

Тут зібрана велика кількість програм, які є незамінними для роботи будь-якого комп'ютера. З'являється можливість виконати будь-які дії, без необхідності завантаження додаткових додатків. З повним списком утиліт можна ознайомитися за представленими вище посиланнях.

Як створити завантажувальну флешку з Live CD

Після того, як Ви скачали собі на комп'ютер образ Live CD, необхідно перенести його на зовнішній носій (флешку). Для цього потрібно здійснити розглянуту далі послідовність дій. Слід використовувати спеціалізоване ПО для виконання поставленого завдання. Існує кілька додатків, але ми будемо розглядати роботу з WinSetupFromUSB. Вона поєднує в собі простоту і досить великий функціонал, який може знадобитися просунутим користувачам. Найкраще виконати завантаження з офіційного сайту за вказаною засланні .

1. На підготовчому етапі потрібно забезпечити скачування Live CD. На скріншоті нижче представлені відразу два варіанти. Вам буде достатньо завантажити на свій комп'ютер тільки один.

Вам буде достатньо завантажити на свій комп'ютер тільки один

2. Тепер відкриваємо скачаний архів програми WinSetupFromUSB і розпаковуємо його. Відкриваємо файл WinSetupFromUSB-1-4.exe, якщо використовується 32-х розрядна ОС. Якщо встановлена ​​операційна система 64-х розрядного типу, то виконується відкриття файлу з відповідною відміткою.

Якщо встановлена ​​операційна система 64-х розрядного типу, то виконується відкриття файлу з відповідною відміткою

3. Відбувається перехід в основне вікно програми. Вона запропонує вибрати флешку і треба вказати її. Обов'язково поставте галочку навпроти «Auto format it with FBinst». В якості файлової системи встановлюємо NTFS. Далі вибирається конкретна ОС.

Далі вибирається конкретна ОС

4. На скріншоті нижче є стрілочка, яка вказує на кнопку вибору поруч з ОС, після натискання на неї нам запропонують задати розташування образу Live CD.

На скріншоті нижче є стрілочка, яка вказує на кнопку вибору поруч з ОС, після натискання на неї нам запропонують задати розташування образу Live CD

5. Тепер залишилося тільки ввести назву або залишити його зазначеним за замовчуванням.

Тепер залишилося тільки ввести назву або залишити його зазначеним за замовчуванням

6. Нас повертає в основне меню, де потрібно тільки натиснути кнопку «Go»

Нас повертає в основне меню, де потрібно тільки натиснути кнопку «Go»

Слід враховувати, що подібна операція призведе до видалення всіх даних з зовнішнього носія (флешки). Відповідні попередження будуть видані в ході роботи програми. В цілому, не має значення, який саме додаток стане застосовуватися для створення завантажувальної флешки Live CD. Вони всі мають простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью