<
 • Главная
Статьи

Microsoft Office 2007

 1. Опис MS Office 2007
 2. Word
 3. Головна
 4. вставка
 5. Розмітка сторінки
 6. посилання
 7. розсилки
 8. рецензування
 9. вид
 10. Як прибрати режим обмеженої функціональності в Word 2007
 11. Як в Word 2007 видалити порожню сторінку
 12. Ворд 2007 Онлайн
 13. Excel
 14. Головна
 15. вставка
 16. Розмітка сторінки
 17. формули
 18. Створення найпростішої формули в Microsoft Excel 2007
 19. PowerPoint
 20. Microsoft Office Access 2007
 21. Microsoft Office Groove 2007
 22. Microsoft Office InfoPath 2007
 23. Microsoft Office Publisher 2007
 24. установка
 25. Microsoft Office 2007 - золота середина
 26. Викачуємо Офіс 2007

Більшості з нас доводиться працювати з документами, і, зрозуміло, що всі хочуть робити це з максимальною зручністю, яке може забезпечити тільки якісний редактор. Існує багато пакетів для роботи з офісними документами, це і LibreOffice, і OpenOffice і той же Ms Word. Перші два є безкоштовними, але на цьому їх переваги закінчуються, в усьому іншому продукт від Майкрософт далеко пішов вперед від конкурентів.

Перші два є безкоштовними, але на цьому їх переваги закінчуються, в усьому іншому продукт від Майкрософт далеко пішов вперед від конкурентів

Існує багато версій Microsoft Office, старі відрізняються невисоким функціоналом, широкими можливостями налаштування і простотою, нові ж, навпаки, великовагових і під зав'язку набиті різними пляшками, які на старих ПК просто викликають гальмування при роботі. Для того щоб отримати максимальний функціонал і при цьому не перечікувати задумливі дії офісу, потрібно вибрати правильну версію. Microsoft office 2007 є тією самою золотою серединою. Завантажити безкоштовно російську версію Макйрософт Офіс 2007 можна в самому низу сторінки через торрент або за прямим посиланням, поки ж давайте розглянемо офісний пакет докладніше.

Завантажити Microsoft Office 2007

Опис MS Office 2007

Нижче ми докладно розповімо, ніж хороша дана редакція, які у неї недоліки, навчимося користуватися офісом 2007 і встановлювати його. Також поговоримо про особливості, які можуть виникнути в процесі роботи. В даний пакет входять декілька окремих інструментів, серед них:

 • Word;
 • Excel;
 • OneNote;
 • PowerPoint;
 • і т.д.

Існує багато інших компонентів, що входять до складу Microsoft Office 2007, популярність яких невисока, користується ними лише вузьке коло людей, тому згадувати про них ми будемо коротко.

Додаткові компоненти Microsoft office 2007: Додати

 • Access;
 • Groove;
 • InfoPath;
 • Project;
 • Publisher;
 • SharePoint Designer;
 • Visio.

Приступаємо до докладного розгляду кожної з програм, для наочності ми будемо не тільки описувати їх, а й супроводжувати скриншотами.

Word

Найбільшою популярністю, серед всіх продуктів, які входять в офісний пакет від Майкрософт користується саме Майкрософт Ворд 2007. При цьому від загального функціоналу найчастіше задіяна лише невелика частина. Тут є маса додаткових можливостей, ви можете конфігурувати панель швидкого доступу або ховати стрічки, до того ж в Office 2007 робити це стало по-справжньому зручно. Тепер ми все в кілька кліків можемо приховати непотрібні інструменти і залишити ті, які використовуємо.

Розглянемо програму докладніше, і почнемо з її меню, воно поділено на 7 вкладок. Так як ми встановили додатковий компонент OfficeTab, у нас їх 8.

Головна

Дане меню (стрічка) розділене на 5 блоків, таке структурування дуже зручно, візуальна пам'ять людини добре розвинена, і ви просто звикаєте куди тикати. У першому блоці ми бачимо інструменти для роботи з буфером обміну, тут є велика кнопка «Вставити», копіювати і вирізати, але набагато зручніше користуватися гарячими клавішами, Ctrl + V, Ctrl + C і, відповідно, Ctrl + X.

Далі, у нас йдуть основні настройки тексту, це шрифт, розмір, кнопки масштабування, жирність, курсив, підкреслення, великі букви, колір і маркер. У правому нижньому кутку є стрілочка, натиснувши яку відкриє меню налаштувань і дозволить настроїти вид і напрямок тексту за замовчуванням.

У блоці «Абзац» можна налаштувати вирівнювання тексту, оформити маркований і нумерований списки (в тому числі багаторівневі), змінити відступ, міжрядковий інтервал або колір заливки. Точно так же, як і в розділі «Шрифт», за допомогою стрілочки можна встановити значення за замовчуванням.

Наступний блок - це «Стилі». Тут можна встановити профілі розміру і кольору тексту для виділень, заголовків різного рівня або цитат. Стрілочка в правому нижньому кутку здатна відкрити додаткове меню з докладними настройками.

І останній розділ меню «Головна» включає в себе основні інструменти редагування. Це пошук, заміна або робота з виділенням.

вставка

Тут у нас, подібно до попереднього пункту, є кілька колонок, з різними інструментами. Всього їх 7, це:

 1. Сторінки.
 2. Таблиця.
 3. Ілюстрації.
 4. Зв'язки.
 5. Колонтитули.
 6. Текст.
 7. Символи.

У першому пункті є «Титульна сторінка», «Порожня сторінка» і «Розрив сторінки». При натисканні по кожній із цих кнопок відкривається список готових шаблонів, які допоможуть попередньо відформатувати наш документ.

Трохи правіше знаходиться інструмент для створення таблиць. У Word 2007 вони реалізовані дуже зручно, налаштовується буквально все і робиться це просто.

З картинками і іншими мультимедійних об'єктів теж легко розібратися, для цього існує блок «Ілюстрації». Він містить малюнки, кліпи, фігури, SmartArt і діаграми.

У розділі «Зв'язки» реалізована вставка гіперпосилань, закладок і перехресних посилань. За допомогою останніх можна зв'язати дві частини одного і того ж документа. Наприклад, можна прив'язати будь-яку фразу до об'єкта, малюнку або діаграмі.

Налаштувати можна і колонтитули (додати або видалити їх). Є безліч шаблонів колонтитулів, тут же вийде і пронумерувати сторінки.

Наступний блок меню «Вставка», це «Текст». Тут є безліч різних об'єктів, які вставляються з шаблонів. Це і простий напис, і експрес блоки, і WordArt, і літери. Також ви можете додати дату і час або підпис, невелика кнопка в нижньому правому куті відкриває меню об'єктів.

В останньому блоці «Символи» можна налаштувати вставку формул або спеціальних символів.

Розмітка сторінки

«Розмітка сторінки» поділена на 6 основних блоків. Перший - це «Теми». Клікнувши по кнопці, ми можемо побачити ряд готових шаблонів і підібрати для себе найбільш підходящий. Тут же є і ще кілька кнопок, які налаштовують кольору, шрифти і ефекти нашої теми. У цьому розділі можна активувати і автоматичний перенос слів.

Наступний блок налаштовує параметри сторінки, а точніше: поля, орієнтацію, розмір, колонки, розриви, номери рядків і переноси.

У розділі «Фон сторінки» можна налаштувати підкладку, колір фону і межі. Тут же регулюються і абзаци.

посилання

Ця вкладка потрібна для тонкої настройки роботи з посиланнями. Вся інформація структурована в блоки, тут є: зміст, виноски, посилання і списки літератури, назви, предметний покажчик і таблиця посилань. За допомогою цього ж розділу можна створити автоматичне зміст в Word.

розсилки

Дане меню потрібно для масової розсилки документів по електронній пошті. Вручну можна написати кілька листів, але, якщо мова йде про сотні чи тисячі, рятує тільки подібний інструмент.

рецензування

Вкладка «Рецензування» має на увазі перевірку тексту і внесення зауважень у разі помилок. Тут багато інших функцій, але частіше за все її використовують саме для цього. Алгоритм перевірки в Майкрософт Ворд 2007 здатний навчатися, ті слова, які він з яких-небудь причин, сприймає невірно, заносяться в базу за допомогою контекстного меню.

вид

І нарешті розділ «Вид». У ньому є режим перегляду документа, наприклад, чернетка, структура або читання, установка додаткових панелей, лінійка, сітка або схема документа і регулювання масштабу. В цьому ж меню створюються і макроси. Макрос - інструмент за допомогою якого можна записати будь-яка дія, щоб програма могла виконувати його автоматично.

Розмір тексту будь-якого вмісту в документі можна регулювати і за допомогою кнопок. Для цього потрібно затиснути клавішу Ctrl і обертати коліщатко миші.

Для того щоб відкрити настройки Word 2007 клікніть по круглому значку в лівому верхньому кутку програми.

Для того щоб відкрити настройки Word 2007 клікніть по круглому значку в лівому верхньому кутку програми

Як прибрати режим обмеженої функціональності в Word 2007

У новій версії Word розробники перейшли на формат Docx, в зв'язку з цим в старіших офісах, такі документи відкриваються в режимі обмеженої функціональності. Щоб виправити незручність можна відкрити головне меню старої версії Ворд і вибрати пункт «Перетворити», далі, підтверджуємо команду. Готово, з файлом можна працювати навіть в Office 2003.

Як в Word 2007 видалити порожню сторінку

Для того щоб це зробити потрібно клікнути по значку розриву сторінки, який знаходиться в меню «Абзац».

Ворд 2007 Онлайн

існує і онлайн-версія програми Word. Для того щоб нею скористатися потрібна обліковий запис Microsoft або Skype, тепер це одне і те ж. Виглядає сервіс практично так, як і офлайн-програма.

Excel

Ексель саме з 2007 року став кроком вперед і приніс пакету Microsoft Office ще більше визнання серед користувачів. Програма почала підтримувати майже 1 000 000 рядків і 16 000 стовпців. Попередні версії могли працювати з об'ємом даних, меншим в сотні разів. Зазнав позитивних змін і алгоритм створення діаграм. Тепер вони можуть будуватися в 3D-форматі. Виглядати вони почали ще краще, присутні тіні і інші красиві ефекти. Але головне, такі діаграми можна в пару кліків відправити Word і PowerPoint.

Давайте докладніше розглянемо нове стрічкове меню Excel 2007.

Головна

Тут у нас все аналогічно Майкрософт Ворд 2007. Додалися стилі осередків, застосувавши які ми можемо урізноманітнити свою таблицю і зробити її більш читабельною. Є й деякі інші деталі, властиві Excel.

вставка

Розділ «Вставка» теж побудований за аналогією з Майкрософт Ворд 2007, крім нового підміню «Діаграма». У програмі можна використовувати такі типи діаграм:

 • гістограма;
 • графік;
 • кругова діаграма;
 • лінійчата;
 • з областями;
 • точкова;

Є й інші, наприклад: поверхня, кільцева, бульбашкова, пелюсткова і т. Д.

Розмітка сторінки

У розмітці сторінки для нас нічого нового немає, все в точності схоже на аналогічне меню в Майкрософт Ворд 2007.

формули

А ось в формулах багато чого цікавого. Саме формула диктує Excel як потрібно працювати з числами, значеннями в осередку або їх групі. Якби не було формул, електронні таблиці опинилися б непотрібними. Усередині формул можуть бути: константи, оператори, посилання, функції, імена діапазонів або круглі дужки містять аргументи і інші формули. У таблиці представлені основні формули, які можуть вам знадобитися в редакторі формул.

Якщо виділити графік в тілі нашої таблиці, ми побачимо кілька додаткових вкладок з її налаштування, а саме, конструктор, макет і формат.

Якщо виділити графік в тілі нашої таблиці, ми побачимо кілька додаткових вкладок з її налаштування, а саме, конструктор, макет і формат

Створення найпростішої формули в Microsoft Excel 2007

Розглянемо створення елементарного розрахунку за допомогою формули. Припустимо, у вас є заробітна плата від 10 000 до 15 000 рублів, кожен місяць потрібно відраховувати 2 000 рублів дитині у вигляді аліментів, крім цього, платити за електроенергію і воду по 500 рублів, залишок ділити навпіл з новою дружиною. Ми складемо формулу, яка дозволить це все дуже швидко порахувати, ви просто введете ставку, яку отримали в поточному місяці, а на виході буде сума, яка покладена вам і дружині. Приступаємо ...

 1. Створюємо простеньку табличку, в якій для зручності вказуємо назву полів.

Створюємо простеньку табличку, в якій для зручності вказуємо назву полів

 1. Тепер потрібно, власне, задати формулу. Виділяємо потрібну комірку і тиснемо знак «=». У нас повинна вийти наступна формула: (оклад - аліменти - вода - електроенергія) / 2. Ставимо дужку і натискаємо по осередку «Отримав в поточному місяці».

Ставимо дужку і натискаємо по осередку «Отримав в поточному місяці»

 1. Як бачимо, осередок прийняла аргумент А2, йдемо далі. Пишемо «-» і тиснемо на значення під «Відрахування Аліменти», бачимо, що координати осередку додалися в нашу формулу, робимо те ж з «Вода» і «Електроенергія», і закриваємо дужку.

Пишемо «-» і тиснемо на значення під «Відрахування Аліменти», бачимо, що координати осередку додалися в нашу формулу, робимо те ж з «Вода» і «Електроенергія», і закриваємо дужку

 1. Тепер потрібно поділити наш результат на двоє. Для цього ставимо знак «/» і 2, потім тиснемо Enter. Формула готова.

Формула готова

Як видно, програма порахувала скільки грошей залишиться нам. Тестуємо формулу, міняємо оклад, вартість води і світла (вони ж можуть подорожчати). На виході отримуємо нове число, яке Excel вважає за нас.

Ми описали лише найпростішу формулу, але за таким же принципом можна розрахувати що завгодно.

PowerPoint

Microsoft PowerPoint 2007 містить масу зручних нововведень в порівнянні з попередніми версіями. В основному розробники робили акцент на створення великої кількості якісних шаблонів для ваших презентацій. Найчастіше можна просто вибрати один з них і отримати результат, вибір настільки великий що нічого редагувати вже не доводиться.

Повер Поінт 2007 став краще працювати і з такими додатками як, SmartArt або WordArt. Зазнали змін і інструменти для побудови графіків, тепер робити це набагато простіше і зручніше. SmartArt допоможе намалювати якісний 3D-графік, наділений різними ефектами: тінями, м'яким сяйвом і масою інших стилів. А WordArt красиво оформить текст, який буде володіти тими ж ефектами.

Багато чого в PowerPoint 2007 запозичили з Excel 2007. Особливо різні шаблони і стилі оформлення. Також форми, фото, картинки, та інші об'єкти, які є у вкладці «Вставка». Програма здатна зберігати готовий матеріал на CD або DVD-диск, на вінчестер вашого ПК або зовнішній носій. Ви можете створити презентацію для Повер Поінт в PDF і XPS.

Microsoft Office Access 2007

Даний компонент Майкрософт Офіс 2007 потрібен для роботи з базами даних. Нарешті і він отримав оновлення, яке зробило роботи з додатком по-справжньому комфортною. За великим рахунком Access - єдиний інструмент, який не отримав переваги від нового стрічкового інтерфейсу. Крім доповнення Office Tab, інших розділів тут просто немає.

Microsoft Office Groove 2007

Новинка, що побачила світ у складі Office 2007, це пірінгових рішення здатне забезпечити спільну роботу, яка раніше велася в рамках Groove Virtual Office. Додаток функціонує спільно з Groove Server 2007, що дає можливо вести роботу над одним проектом кільком користувачам одночасно.

Microsoft Office InfoPath 2007

InfoPath - додаток для створення електронних форм, вперше було представлено в Office 2003. Зараз InfoPath може інтегруватися з новою функцією InfoPath Forms Services в Office Server 2007, точно таким же чином, як і інші продукти, той же Outlook, які в подальшому можуть передавати потрібну інформацію іншим користувачам.

Microsoft Office Publisher 2007

Publisher від Microsoft для роботи з видавництвом містить кілька нових відмінно виглядають тим оформлення, також додалася яку можна оглянути панель і бібліотека для повторного використання. Почав працювати і експорт в формат PDF і XPS, тепер поєднувати проект з друкарнею стало просто і зручно.

установка

Ми будемо використовувати Repack-збірку бо для її встановлення не потрібен код активації або ліцензійний ключ. Дистрибутив вже «вилікуваний», його інсталяція не викличе проблем. Розглянемо процес установки Microsoft Office 2007 докладніше.

 1. Після того як файл вагою близько 600 МБ буде завантажений, знайдіть його на своєму ПК (за замовчуванням це папка «Для дорослих») і запустіть подвійним кліком лівої кнопки миші.

Після того як файл вагою близько 600 МБ буде завантажений, знайдіть його на своєму ПК (за замовчуванням це папка «Для дорослих») і запустіть подвійним кліком лівої кнопки миші

 1. Програма готується до установки, тимчасові файли будуть розпаковані в потрібну папку, вибираємо мову і тиснемо «ОК».

Програма готується до установки, тимчасові файли будуть розпаковані в потрібну папку, вибираємо мову і тиснемо «ОК»

 1. Це вітальне вікно, все що нам потрібно зробити - це клікнути по клавіші «Далі».

Це вітальне вікно, все що нам потрібно зробити - це клікнути по клавіші «Далі»

 1. У нас є два варіанти, встановити офіс або оновити вже існуючий, у нас програми немає, тому тиснемо першу кнопку.

У нас є два варіанти, встановити офіс або оновити вже існуючий, у нас програми немає, тому тиснемо першу кнопку

 1. Процес установки почався, чекаємо його завершення.

Процес установки почався, чекаємо його завершення

 1. Кількома по кнопці «Встановити» щоб почати інсталяцію. При необхідності можна відключити непотрібні компоненти, для цього є кнопка «Налаштування».

При необхідності можна відключити непотрібні компоненти, для цього є кнопка «Налаштування»

 1. Йде установка обраних компонентів Microsoft Office 2007.

Йде установка обраних компонентів Microsoft Office 2007

 1. На цьому наша інсталяція закінчується, натискаємо по віртуальній кнопці з текстом: «Закрити».

На цьому наша інсталяція закінчується, натискаємо по віртуальній кнопці з текстом: «Закрити»

По завершенні основної установки програма виконає ще деякі процедури, поки вони не закінчаться не користуйтеся офісом.

По завершенні основної установки програма виконає ще деякі процедури, поки вони не закінчаться не користуйтеся офісом

Microsoft Office 2007 - золота середина

Прихильники Office точно знають, що протягом останніх 15 років Microsoft постійно удосконалювала свій продукт. Ми говорили про Office 2007 в позитивних тонах, в чималому ступені заслужених новим стрічковим меню, але є й інші переваги. Всі документи, починаючи з 2007 року, ґрунтуються на XML, що робить їх відкриття, зберігання і запис на диск більш швидкої і надійної. Це не дивно, Microsoft Office Enterprise є серйозним продуктом, рівних якому, за великим рахунком, немає. На відміну від того ж 2003 офісу, даний пакет додатків зробив величезний крок вперед і це помітно при його першому запуску.

Викачуємо Офіс 2007

Безкоштовно скачати російську версію Microsoft Office 2007 можна прямо на нашому сайті, причому ні ліцензійний ключ, ні код активації вам не знадобляться, це перепакований (repack) дистрибутив, який можна просто встановити і починати використовувати. Тим більше що при завантаженні не потрібно вводити код з СМС або реєструватися, це пряме посилання, ви натискаєте на кнопку і скачування стартує в ту ж секунду. Ми перевірили інсталяційний дистрибутив, все працює добре, помилок при установці Microsoft Office 2007 виникати не повинно.

Додаток працює на наступних операційних системах:

 • Windows XP;
 • Windows Vista;
 • Windows 7;
 • Windows 8;
 • Windows 10.

Розробник: Microsoft Corporation

Завантажити Microsoft Office 2007Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью