<
 • Главная
Статьи

Установка Windows 7 з флешки

 1. Установка за допомогою WinSetupFromUSB
 2. Установка Windows 7 з флешки за допомогою UltraISO
 3. Установка Windows 7 з флешки і через командний рядок

Думаю, нікому не треба пояснювати переваги способу установки Windows 7 з флешки. По-перше, це єдиний метод установки Windows на комп'ютери, нетбуки та ноутбуки без дисковода DVD. Зрозуміло, завжди можна підключити зовнішній дисковод через USB, але ось у кого він є? Особисто у мене - ні, зате є нетбук Acer, є у нього порти USB, немає дисковода і є велике бажання поставити Windows 7. І знадобиться для цього звичайна флешка, обсягу якої повинно бути достатньо для запису настановних файлів Windows 7.

У цій статті ми розглянемо кілька способів такої установки:

 • За допомогою WinSetupFromUSB
 • За допомогою UltraISO
 • Через командний рядок

Установка за допомогою WinSetupFromUSB

В інтернеті можна знайти багато якихось заплутаних описів, як зробити завантажувальну флешку. Там і командний рядок, і що хочеш. В даному випадку windata.ru пропонує спосіб куди простіше - напевно, взагалі найпростіший з усіх доступних методів. І знадобиться нам для установки Windows 7 з флешки, власне, сама флешка і програма з нехитрою назвою WinSetupFromUSB. Хоч програма і на буржуйському мовою, але вона дуже проста у використанні, і в цій статті ми поетапно розглянемо всі необхідні дії.

Завантажити цю, без перебільшення, чудову програму можна з гілки буржуйського форуму Microsoft Software Forum Network .

Завантажити цю, без перебільшення, чудову програму можна з гілки буржуйського форуму  Microsoft Software Forum Network

На форумі перейдіть перше повідомлення трохи вниз і побачите виділене червоним слово Stable versions (тобто стабільні версії) і заповітну посилання Download.

На форумі перейдіть перше повідомлення трохи вниз і побачите виділене червоним слово Stable versions (тобто стабільні версії) і заповітну посилання Download

Якщо ж вам ліньки, то ось ця посилання на останню (на момент написання цієї статті) версію програми 0.2.3:

завантажити WinSetupFromUSB

Увага - деякі похмурі антивіруси можуть фиркнути. Хибна тривога, ніяких вірусів в програмі немає!

Cкачіваем і встановлюємо. Клацаємо на кнопці Next в першому вікні, потім на ній же в вікні з ліцензійною угодою (попередньо обравши перемикач I agree with above terms and conditions). У третьому вікні вказуйте папку для установки програми.

У третьому вікні вказуйте папку для установки програми

Клацаємо на кнопці Next, потім на кнопці Yes, щоб програма створила нову папку. Тепер клацніть на кнопці Start. Програма буде встановлена. Жмакаем на кнопці Next, в останньому вікні на кнопці Exit і програма буде запущена.

Жмакаем на кнопці Next, в останньому вікні на кнопці Exit і програма буде запущена

Якщо ви ще не вставили флешку в USB-порт, саме час це зробити. Потім клацніть на кнопці Refresh праворуч від поля USB Disk Selection (вибір диска USB), щоб програма побачила нашу флешку.

Зрозуміло, на флешці повинно бути достатньо вільного місця для установки Windows 7, а це не менше 4 Гбайт. Як бачите, на малюнку вище у флешки явно недостатньо вільного місця. Так що якщо місця мало - видаляйте непотрібні дані або візьміть флешку більшого обсягу.

Крім того, якщо флешка відформатована в FAT32, програма запропонує переформатувати її в NTFS. Чесно кажучи, це зовсім не обов'язково - Windows 7 чудово встановиться і з FAT32.

Тепер головний етап. Вставте в дисковод інсталяційний диск Windows 7. Тепер встановіть прапорець Vista / 7 setup / PE / RecoveryISO, після чого клацніть на кнопці із зображенням трьох крапок.

У вікні, вкажіть букву дисковода з встановленим диском Windows 7 (в даному конкретному прикладі це диск G:) і клацніть на кнопці ОК.

Програма перевірить, чи достатньо місця на флешці, після чого вам залишиться клацнути на кнопці GO і процес перенесення почнеться. В цілому, можна розраховувати на 15-20 хвилин перекуру в залежності від швидкісних характеристик вашої флешки. Поки можна попити пивка і почухати кота за вухом.

Ось і все, робота закінчена. Клацніть на кнопці ОК у спливаючому вікні, яке з'явиться після закінчення перенесення, і перевірте, чи є файли Windows 7 на флешці.

Клацніть на кнопці ОК у спливаючому вікні, яке з'явиться після закінчення перенесення, і перевірте, чи є файли Windows 7 на флешці

Тепер вам залишилося лише вибрати в BIOS завантаження з флешки. Звичайно, BIOS-и все різні, так що нижче лише приклад:

Звичайно, BIOS-и все різні, так що нижче лише приклад:

Ну а тепер можна розслабитися і насолодитися усіма перевагами установки Windows 7 з флешки.

Установка Windows 7 з флешки за допомогою UltraISO

Якщо вам не хочеться возитися з програмою WinSetupFromUSB, описаної вище, це можна поправити. Досить скористатися дуже популярною програмою UltraISO, яка в пару кліків мишкою дозволить нам зробити завантажувальний USB-флешку.

Отже, по-перше нам знадобиться сама програма UltraISO, де її скачати ви і самі розберетеся.

Тепер вставляйте флешку в USB-порт.

Переходимо в новий диск, клацаємо на файлі ISO з образом Windows 7 правою кнопкою миші і вибираємо команду Відкрити за допомогою> UltraISO.

Відкриється головне вікно програми з нашим способом.

Або можна вибрати команду Файл> Відкрити і вказати потрібний образ.

Тепер виберіть команду Самозавантаження> Записати образ жорсткого диска.

Тепер виберіть команду Самозавантаження> Записати образ жорсткого диска

Відкриється нове вікно. Якщо ви заздалегідь вставили флешку в USB-порт, вона відразу буде обрана. В іншому випадку, вкажіть флешку в меню Disk Drive. Метод запису залиште USB-HDD +. Власне кажучи, залишилося натиснути на кнопці Записати і образ благополучно перебереться на флешку.

Власне кажучи, залишилося натиснути на кнопці Записати і образ благополучно перебереться на флешку

Залишилося перезавантажити комп'ютер (флешку, не виймайте), зайти в BIOS і вибрати завантаження з USB-HDD. Збережіть внесені зміни і після перезавантаження почнеться установка Windows 7 з флешки.

Далі установка абсолютно нічим не відрізняється від звичайної установки Windows 7 , Хіба що піде швидше завдяки роботі швидкісний флеш-пам'яті.

Установка Windows 7 з флешки і через командний рядок

Ну а цей спосіб підходить тільки справжнім мачо. Якщо ви жити не можете без командного рядка і хочете вразити всіх ботаніків в районі, то саме час дізнатися, як можна забезпечити установку з флешки за допомогою декількох команд в чорній і страшною командному рядку.

Я мачо і хочу встановити Windows 7 з флешки і через командний рядок

Прямо скажемо, такий спосіб не особливо цікавий в практичному плані, зате принесе справжнє задоволення тим, хто вважає себе просунутим користувачем :)

Зрозуміло, завжди можна підключити зовнішній дисковод через USB, але ось у кого він є?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью