<
 • Главная
Статьи

Установка Windows 8 другий системою поруч з Windows 7 на одному комп'ютері

 1. Підготовка до встановлення Windows 8
 2. Починаємо установку Windows 8
 3. Якщо ви встановлювали Windows 8 другий системою поруч з Windows 7
 4. висновок

Доброго дня! Нарешті я знайшов час встановити Windows 8 і звичайно ж написати докладну статтю з картинками для читачів свого блогу. Повністю відмовитися від Windows 7 я поки не зважився, хотілося спочатку перевірити Windows 8, зрозуміти чи правда те, що про неї пишуть в інтернеті і зробити свої висновки. Тому я вирішив встановити Windows 8 другий системою поруч з Windows 7, яка вже встановлена на моєму комп'ютері.

встановити Windows 8 другий системою поруч з Windows 7,

Весь процес установки я зараз постараюся докладно розписати і доповнити свої слова фотографіями. Відразу хочу вибачиться за якість фото, так як я встановлював Windows 8 нема на віртуальну машину, а на звичайний комп'ютер, то можливості зробити красиві скріншоти у мене не було. Весь процес я фотографував на телефон, а фотографувати монітор не дуже зручно, і відповідно фото не дуже :).

Але це не завадить мені продемонструвати вам процес установки Windows 8.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Значить встановлювати вісімку я буду на комп'ютер, на якому вже встановлена ​​Windows 7. Якщо ви хочете встановити Windows 8 як єдину систему, можливо навіть на новий комп'ютер, то ця інструкція вам так само підійде, є деякі нюанси про які я напишу.

Для установки Windows 8 я створив ще один розділ на жорсткому диску, про те як це зробити я писав в статті Створюємо розділ на жорсткому диску стандартним засобом в Windows 7 , Якщо ви так само хочете встановити вісімку другий системою, то раджу вам створити таку саму додаткову розділ. Я відвів під нього майже 20 Гб (хотілося більше, але немає стільки вільного місця на жорсткому диску), для 32-х розрядної Windows 8 цього вистачить, для 64-х розрядної краще зробити розділ більшого розміру.

Підготовка до встановлення Windows 8

 • Нам звичайно ж знадобиться завантажувальний диск з Windows 8. Якщо у вас його немає, то доведеться зробити, докладніше про це читайте в статті Як записати образ Windows на диск? Створюємо інсталяційний диск з Windows 7 (XP, Vista, 8) .
 • Якщо ви будете встановлювати Windows 8 поруч з уже встановленою Windows 7, то досить просто створити додатковий розділ, так, як це описано в статті, посилання на яку є вище.
 • Якщо ж будете встановлювати Windows 8 як єдину систему, то потрібно буде відформатувати диск C, при форматуванні вся інформація на ньому буде видалена. Тому потрібно заздалегідь зробити копію потрібних файлів і зберегти їх наприклад на диск D.
 • Установка на новий комп'ютер відрізняється тільки розбивкою жорсткого диска на розділи в процесі установки, я про це напишу докладніше.

Починаємо установку Windows 8

Увага!

Процес установки може відрізнятися від того, який покажу я. Це залежить від складання системи, яку ви встановлюєте. Просто дотримуйтесь інструкції і у вас все вийде.

Беремо наш завантажувальний диск, ставимо його в CD / DVD привід і перезавантажуємо комп'ютера. Якщо ви побачите напис Press any key to boot from CD or DVD ... швидко натисніть будь-яку клавішу і можете пропустити наступний абзац.

Якщо ж завантаження з диска не розпочалася, то потрібно зайти в БІОС і виставити завантаження з CD / DVD дисків. Детально про те як це зробити читайте в статті Як в БІОС виставити завантаження з приводу або флешки . Якщо ви все зробили правильно, то при перезавантаженні комп'ютера побачите напис "Press any key to boot from CD or DVD", продовжуємо.

Далі з'явиться чорне вікно з новим логотипом Windows 8. Дивимося на нього і милуємося 🙂

Дивимося на нього і милуємося 🙂

Потім з'явиться синє вікно з написом "Початок установки", знову чекаємо поки не з'явиться вікно з вибором мови. Вибираємо мову і натискаємо "Далі".

Вибираємо мову і натискаємо Далі

Далі в залежності від того, яку збірку ви встановлюєте, з'явиться вікно з вибором операційної системи для установки. У мене вона як бачите одна, тому просто тиснемо "Далі".

У мене вона як бачите одна, тому просто тиснемо Далі

Приймаємо ліцензійну угоду і натискаємо "Далі".

Приймаємо ліцензійну угоду і натискаємо Далі

Наступний пункт напевно найскладніший в процесі установки Windows 8. Потрібно вибрати розділ в який ми будемо встановлювати систему. Я коли створював розділ під Windows 8, то так його і назвав, тому виділяємо потрібний нам розділ і натискаємо "Налаштування диска" потім "Форматувати". З'явиться повідомлення, що під час форматування будуть знищені всі дані з розділу. Натискаємо "Ок".

Натискаємо Ок

Якщо ви робите установку Windows 8 на новий комп'ютер, або новий жорсткий диск, то потрібно зробити розбивку диска на розділи. У Windows 8 цей процес нічим не відрізняється від Windows 7, тому інформацію по розбивці жорсткого диска дивіться в статті Як розбити новий жорсткий диск при установці Windows 7 .

Після завершення форматування вироблені потрібний нам розділ і натискаємо "Далі".

Спостерігаємо процес копіювання та підготовки файлів. Найскладніше вже позаду, можна трохи відпочити, після завершення підготовки до установки, комп'ютер сам перезавантажиться. Якщо з'являється Press any key to boot from CD or DVD ... нічого не чіпаємо.

Після перезавантаження відразу почне запускатися Windows 8. Але якщо ви встановлюєте систему поруч з Windows 7, то не варто лякатися, сімка нікуди не пропала. Після чергової демонстрації красивого логотипу з'явиться вікно з вибором операційної системи. Як бачите, Windows 7 залишилася, але ми ще не закінчили установку Windows 8, тому її і вибираємо.

Якщо ви встановлюєте Windows 8 як єдину систему, то таке вікно у вас не з'явиться.

Якщо ви встановлюєте Windows 8 як єдину систему, то таке вікно у вас не з'явиться

Продовжуємо установку. На сторінці "Персоналізація" Вводимо ім'я комп'ютера і вибираємо колір за смаком. Натискаємо "Далі".

Натискаємо Далі

Наступна сторінка установки, це "Параметри", думаю що налаштувати комп'ютер можна пізніше, а зараз раджу вибрати "Використовувати стандартні параметри".

Ви напевно вже знаєте, що в Windows 8 є сильна прив'язка до всяким там онлайн сервісів від Microsoft Ви напевно вже знаєте, що в Windows 8 є сильна прив'язка до всяким там онлайн сервісів від Microsoft. Тому навіть в процесі установки нам пропонують авторизуватися, або ж створити новий обліковий запис. Звичайно ж потрібно з'єднання з інтернетом. Я раджу виконати вхід в систему під своїм обліковим записом, якщо знадобиться вже після установки, а зараз просто натисніть "Вхід без облікового запису Microsoft".

Виберіть "Локальна обліковий запис".

Вводь ім'я користувача, пароль (якщо необхідно) і натискаємо на кнопку "Готово".

Треба трохи почекати, поки комп'ютер готується до роботи.

Все, ось він робочий стіл з плитками.

Натисніть на плитку Робочий стіл, і перед вами з'явиться майже такий же робочий стіл як в Windows 7 Натисніть на плитку "Робочий стіл", і перед вами з'явиться майже такий же робочий стіл як в Windows 7.

Натисніть на плитку Робочий стіл, і перед вами з'явиться майже такий же робочий стіл як в Windows 7

Все, установка Windows 8 закінчена! Можете приступати до вивчення системи.

Якщо ви встановлювали Windows 8 другий системою поруч з Windows 7

Як я вже писав, ніяких проблем з роботою двох систем на одному комп'ютер немає. Але, мені не сподобався один момент із завантаженням і вибором операційної системи.

Функцію з управління вибором операційної системи взяла на себе Windows 8, при включенні комп'ютера з'являється красиве вікно в якому можна вибрати яку систему завантажувати, там же є можливість налаштувати час і систему за замовчуванням. Все б добре, але це занадто довго.

У мене спочатку починає завантажується Windows 8, потім з'являється вікно з вибором ОС.

Я вибираю Windows 7 (а найчастіше мені потрібно завантажувати саме її) і тут комп'ютер знову перезавантажується і тільки тоді починається завантаження Windows 7. Це дуже довго. Тому я вирішив виправити проблему, і зараз поділюся з вами.

Я просто зробив так, що б вибором ОС для завантаження управляла Windows 7. У неї вікно з вибором операційної системи не таке гарне, але зате швидко.

Завантажуємося в Windows 7. Натискаємо "Пуск" і в пошуку пишемо "cmd", в результатах пошуку запускаємо утиліту cmd.exe.

Відкриється вікно, в якому пишемо команду msconfig і натискаємо "Enter".

Відкриється вікно, в якому пишемо команду msconfig і натискаємо Enter

У вікні, переходимо на вкладку "Завантаження", виділяємо Windows 7, натискаємо кнопку "Використовувати за замовчуванням". Тиснемо "Застосувати" і "Ок". Погоджуємося на перезавантаження.

Погоджуємося на перезавантаження

Тепер завантаженням і вибором операційної системи буде керувати Windows 7.

Тепер завантаженням і вибором операційної системи буде керувати Windows 7

висновок

Хочеться ще написати про враження від установки і від самої Windows 8. Багато писати не буду, чесно кажучи вже трохи втомився, не маленька стаття вийшла :).

Мені сподобалося. Процес встановлення не дуже сильно відрізняється від установки Windows 7, але все ж родзинка є. Ці різнокольорові сторінки з великими елементами в стилі мінімалізму мені дуже подобаються. Якщо по швидкості установки, то Windows 8 встановлюється швидше сімки, я не засікав, але мені так здалося. Сподобалося ще те, що не виникло проблем з установкою Windows 8 як другої системи на одному комп'ютері.

Що стосується самої системи і інтерфейсу, то мені теж сподобалося. Не скажу що я в захваті, але прикольно. А коли переходиш на звичайний робочий стіл, то майже та ж Windows 7, тільки свіже чи що. Про швидкість роботи писати не буду, тут все індивідуально, але за моїми спостереженнями працює Windows 8 не швидше сімки.

На цьому все, якщо у вас виникли якісь питання, то задавайте їх у коментарях. Удачі друзі!Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью