<
 • Главная
Статьи

Windows 10: десять причин відкласти оновлення

 1. Windows 10: десять причин відкласти оновлення Сьогодні мільйонам користувачам по всьому світу стане...
 2. Windows 10: десять причин відкласти оновлення

Windows 10: десять причин відкласти оновлення

Сьогодні мільйонам користувачам по всьому світу стане доступна операційна система Windows 10. "Десятка" здається самої ретельно продуманої версією ОС Microsoft останніх років. Доказів на користь апдейта чимало: безкоштовність, покращений інтерфейс, браузер Edge з підтримкою передових веб-технологій, універсальні додатки. Проте, Windows 10, як і будь-якого нового продукту, притаманні слабкі місця. Чим загрожує поспішне оновлення, з'ясували Весті.Hi-tech.

Невідключувані автообновления. У Windows 10 компанія відмовилася від випуску пакетів оновлень Service Pack і "латочок" безпеки, що виходять строго за розкладом. "Десятка", на відміну від Windows 7 і Vista, регулярно перевірятиме, завантажувати та встановлювати оновлення і драйвери автоматично. Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється.

Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється

По-перше, установка апдейтів Windows 10 буде відбуватися без відома користувачів - до цього їх зобов'язує ліцензійну угоду. "Програмне забезпечення періодично перевіряє наявність оновлень системи і додатків, завантажує і встановлює їх за вас ... Беручи цю угоду, ви погоджуєтеся отримувати автоматичні оновлення без додаткового повідомлення", - сказано в документі. Після завантаження та установки апдейта користувачам Windows 10 буде запропоновано перезавантажити комп'ютер (автоматично або вручну).

По-друге, відмовитися від автоматичного скачування оновлень або вибрати тільки деякі з них, як раніше, тепер не можна. Нові правила стосуються тільки "домашнього" видання операційної систем (Windows 10 Home). Користувачі бізнес-версії "десятки" (Windows 10 Pro), хоч і з деякими обмеженнями, як і раніше зможуть відкласти завантаження оновлень на невизначений час.

Потрібно розуміти - оновлення встановлюються автоматично з тією метою, щоб пристрій користувача було максимально захищене. Користувач може "відкотитися" тільки на 1 реліз тому, знову ж таки, з метою забезпечення безпеки. Що стосується переходу зі старих версій Windows, то протягом місяця після установки Windows 10 користувач зможе повернутися на попередню версію ОС, яка була спочатку встановлена ​​на його пристрої, за умови, що ця ОС - Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1.

1

Обмежена безкоштовність. Windows 10 - перша операційна система Microsoft, яка буде доступна користувачам абсолютно безкоштовно. Правда, за умови, що ви - власник пристрою з ліцензійною копією Windows 7 або 8.1. Зробити прямий апгрейд до "десятки" з Vista, Windows XP або більш старої версії ОС не можна. Крім того, на ПК повинна бути встановлена ​​найостанніша підтримувана їм версія Windows. Це може бути Windows 7 з пакетом оновлень 1 (SP1) або Windows 8.1 з оновленням.

Згідно з офіційним сайтом Microsoft, користувачі, оновити з Windows 7 / 8.1, отримають аналогічне "видання" Windows 10. Наприклад, на ПК з "сімкою" (для Starter, Home Basic, Home Premium) буде встановлена ​​Windows 10 Home, для Professional або Ultimate - Windows 10 Pro. Так що за перехід з "домашньої" Windows 7 на бізнес-версію, очевидно, доведеться доплачувати.

Відсутність медіаплеєра Windows Media Center (WMC). Мультимедійний програвач WMC відсутня в Windows 10. Додаток, який служить для відтворення музики, фотографій і потокового телебачення, не було включено в нову ОС "через спад популярності", пояснили в Microsoft. Проте, багато користувачів вже давно звикли до WMC, який дебютував ще в 2002 році, з релізом Windows XP.

В основному плеєр використовували для відтворення DVD-фільмів і перегляду на комп'ютері ТВ-шоу, записаних з телевізора у вітальні. Альтернативу WMC в Windows 10 компанія не включила (щоб дивитися DVD, доведеться встановлювати стороннє додаток), але пообіцяла "надати ще один варіант використання цієї функції в майбутньому".

У Windows 10 включено новий додаток, яке називається "Музика і відео", призначене для відтворення будь-якого мультимедійного контенту. Підтримуються музичні файли в форматах стиснення без втрат (FLAC і т.п.), а також відео в контейнері .mkv.

З Windows 10 також пропадуть такі класичні елементи, як гаджети робочого столу, ігри Пасьянс і Сапер (їх місце займуть нові версії). Причому користувачів примусять розкладати пасьянс з показом реклами. Позбутися від неї, а також отримати бонусні функції можна буде тільки за гроші (1,49 долара в місяць / $ 9,99 на рік). Microsoft дотримувалася тієї ж стратегії в Windows 8 / 8.1, проте гра не поставлялася в комплекті в операційній системою, а була доступна в якості додаткового завантаження.

У будь-якій операційній системі в момент виходу можуть міститися помилки і уразливості, що не були виявлені на етапі бета-тестування. З цієї причини деякі обережні користувачі напевно захочуть почекати місяць-другий, поки Microsoft не усуне найочевидніші баги. Так, 5 мільйонів добровольців, тестировавших технічну бету ОС, зробили все, щоб помилки виловити. Але зараз Windows 10 напевно встановлять куди більше число людей, так що, цілком ймовірно, спливуть якісь недоробки - в кінці кінців, без них не виходить жоден програмний продукт, тим більше - такий складний як ОС. Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на "десятку" стане платним для всіх користувачів.

Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на десятку стане платним для всіх користувачів

За кілька днів до релізу Windows 10, наприклад, з'ясувалося, що пристрої з новою "віссю" працюють до 10% менше. Правда, проблема була виявлена ​​на нефінальних збірках ОС, говорити про присутність проблеми у фінальній версії поки передчасно. Прискорена розрядка була виявлена ​​на деяких ПК, обладнаних чіпами Intel. У компанії вже визнали недопрацювання і почали працювати над оптимізацією драйверів. Так що якщо ви захочете встановити "десятку" 29 липня, слід бути готовим до установки пакетів оновлень в цей же день.

Анонсуючи Windows 10, в Microsoft називали "розумну" помічницю Cortana однією з найважливіших функцій "десятки". Вона дозволяє управляти системою за допомогою голосових команд (запускати додатки, відтворювати музику, шукати файли і т.п.), як Siri на i-пристроях. Проте, до моменту виходу Windows 10 секретар буде доступна тільки в малому числі країн, а саме в США, Великобританії, Канаді, Китаї, Франції, Італії, Німеччини та Іспанії. На відміну від тієї ж Siri, Cortana поки не розмовляє російською мовою, і невідомо, коли вона його вивчить. Затримка пов'язана з високим ступенем інтеграції "асистента" в операційну систему і сервісами Microsoft.

Microsoft посилила безпеку Windows 10, забезпечивши підтримку біометричних паролів. "Десятку" можна налаштувати так, щоб вхід в систему виконувався лише при скануванні відбитка пальця, оболонки ока або розпізнавання особи. Ці функції, однак, будуть працювати при наявності сумісного обладнання. Щоб Windows 10 змогла дізнатися господаря, їй знадобиться інфрачервона камера в ноутбуці або ПК, а для сканування відбитку пальця - відповідний датчик.

Який би активної маркетингова кампанія не була, Microsoft не може переконати всіх користувачів переключитися на Windows 10. Деякі керуються принципом "не чини, якщо не зламалося", і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню "Пуск", встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в "десятці" для них не аргумент).

Деякі керуються принципом не чини, якщо не зламалося, і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню Пуск, встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в десятці для них не аргумент)

Необхідності перемикатися на "десятку" прямо зараз особливо не бачать користувачі Windows 7, найпопулярнішою ОС в світі. Незважаючи на те що основна підтримка "сімки" минула в січні, вона продовжить отримувати безкоштовні оновлення безпеки ще протягом п'яти років - аж до 14 січня 2020 го. Разом з усунення вразливості можна отримувати і інші поліпшення, сплативши продовжену підтримку. Що стосується Windows 8, то цю версію Microsoft буде підтримувати до 2023 року.

В якості доказів проти переходу на Windows 10 в соцмережах і блогах також називають трудомісткий процес оновлення, так як на створення резервних копій всіх файлів і налаштування системи, в разі установки на комп'ютер із застарілим "залізом", може піти кілька годин. Більш того, абсолютно необхідно виконати перевірку додатків на сумісність з "десяткою". Далеко не всі розробники взяли участь в програмі бета-тестування Microsoft, тому після установки нової системи може виявитися так, що улюблена програма з нею несумісна, а "відкотити" оновлення вже не вийде.

Втім, не все так погано.
У Windows 10 є і маса плюсів, з головними з них можна ознайомитися за цим посиланням

Поділіться новиною:

Windows 10: десять причин відкласти оновлення

Сьогодні мільйонам користувачам по всьому світу стане доступна операційна система Windows 10. "Десятка" здається самої ретельно продуманої версією ОС Microsoft останніх років. Доказів на користь апдейта чимало: безкоштовність, покращений інтерфейс, браузер Edge з підтримкою передових веб-технологій, універсальні додатки. Проте, Windows 10, як і будь-якого нового продукту, притаманні слабкі місця. Чим загрожує поспішне оновлення, з'ясували Весті.Hi-tech.

Невідключувані автообновления. У Windows 10 компанія відмовилася від випуску пакетів оновлень Service Pack і "латочок" безпеки, що виходять строго за розкладом. "Десятка", на відміну від Windows 7 і Vista, регулярно перевірятиме, завантажувати та встановлювати оновлення і драйвери автоматично. Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється.

Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється

По-перше, установка апдейтів Windows 10 буде відбуватися без відома користувачів - до цього їх зобов'язує ліцензійну угоду. "Програмне забезпечення періодично перевіряє наявність оновлень системи і додатків, завантажує і встановлює їх за вас ... Беручи цю угоду, ви погоджуєтеся отримувати автоматичні оновлення без додаткового повідомлення", - сказано в документі. Після завантаження та установки апдейта користувачам Windows 10 буде запропоновано перезавантажити комп'ютер (автоматично або вручну).

По-друге, відмовитися від автоматичного скачування оновлень або вибрати тільки деякі з них, як раніше, тепер не можна. Нові правила стосуються тільки "домашнього" видання операційної систем (Windows 10 Home). Користувачі бізнес-версії "десятки" (Windows 10 Pro), хоч і з деякими обмеженнями, як і раніше зможуть відкласти завантаження оновлень на невизначений час.

Потрібно розуміти - оновлення встановлюються автоматично з тією метою, щоб пристрій користувача було максимально захищене. Користувач може "відкотитися" тільки на 1 реліз тому, знову ж таки, з метою забезпечення безпеки. Що стосується переходу зі старих версій Windows, то протягом місяця після установки Windows 10 користувач зможе повернутися на попередню версію ОС, яка була спочатку встановлена ​​на його пристрої, за умови, що ця ОС - Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1.

1

Обмежена безкоштовність. Windows 10 - перша операційна система Microsoft, яка буде доступна користувачам абсолютно безкоштовно. Правда, за умови, що ви - власник пристрою з ліцензійною копією Windows 7 або 8.1. Зробити прямий апгрейд до "десятки" з Vista, Windows XP або більш старої версії ОС не можна. Крім того, на ПК повинна бути встановлена ​​найостанніша підтримувана їм версія Windows. Це може бути Windows 7 з пакетом оновлень 1 (SP1) або Windows 8.1 з оновленням.

Згідно з офіційним сайтом Microsoft, користувачі, оновити з Windows 7 / 8.1, отримають аналогічне "видання" Windows 10. Наприклад, на ПК з "сімкою" (для Starter, Home Basic, Home Premium) буде встановлена ​​Windows 10 Home, для Professional або Ultimate - Windows 10 Pro. Так що за перехід з "домашньої" Windows 7 на бізнес-версію, очевидно, доведеться доплачувати.

Відсутність медіаплеєра Windows Media Center (WMC). Мультимедійний програвач WMC відсутня в Windows 10. Додаток, який служить для відтворення музики, фотографій і потокового телебачення, не було включено в нову ОС "через спад популярності", пояснили в Microsoft. Проте, багато користувачів вже давно звикли до WMC, який дебютував ще в 2002 році, з релізом Windows XP.

В основному плеєр використовували для відтворення DVD-фільмів і перегляду на комп'ютері ТВ-шоу, записаних з телевізора у вітальні. Альтернативу WMC в Windows 10 компанія не включила (щоб дивитися DVD, доведеться встановлювати стороннє додаток), але пообіцяла "надати ще один варіант використання цієї функції в майбутньому".

У Windows 10 включено новий додаток, яке називається "Музика і відео", призначене для відтворення будь-якого мультимедійного контенту. Підтримуються музичні файли в форматах стиснення без втрат (FLAC і т.п.), а також відео в контейнері .mkv.

З Windows 10 також пропадуть такі класичні елементи, як гаджети робочого столу, ігри Пасьянс і Сапер (їх місце займуть нові версії). Причому користувачів примусять розкладати пасьянс з показом реклами. Позбутися від неї, а також отримати бонусні функції можна буде тільки за гроші (1,49 долара в місяць / $ 9,99 на рік). Microsoft дотримувалася тієї ж стратегії в Windows 8 / 8.1, проте гра не поставлялася в комплекті в операційній системою, а була доступна в якості додаткового завантаження.

У будь-якій операційній системі в момент виходу можуть міститися помилки і уразливості, що не були виявлені на етапі бета-тестування. З цієї причини деякі обережні користувачі напевно захочуть почекати місяць-другий, поки Microsoft не усуне найочевидніші баги. Так, 5 мільйонів добровольців, тестировавших технічну бету ОС, зробили все, щоб помилки виловити. Але зараз Windows 10 напевно встановлять куди більше число людей, так що, цілком ймовірно, спливуть якісь недоробки - в кінці кінців, без них не виходить жоден програмний продукт, тим більше - такий складний як ОС. Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на "десятку" стане платним для всіх користувачів.

Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на десятку стане платним для всіх користувачів

За кілька днів до релізу Windows 10, наприклад, з'ясувалося, що пристрої з новою "віссю" працюють до 10% менше. Правда, проблема була виявлена ​​на нефінальних збірках ОС, говорити про присутність проблеми у фінальній версії поки передчасно. Прискорена розрядка була виявлена ​​на деяких ПК, обладнаних чіпами Intel. У компанії вже визнали недопрацювання і почали працювати над оптимізацією драйверів. Так що якщо ви захочете встановити "десятку" 29 липня, слід бути готовим до установки пакетів оновлень в цей же день.

Анонсуючи Windows 10, в Microsoft називали "розумну" помічницю Cortana однією з найважливіших функцій "десятки". Вона дозволяє управляти системою за допомогою голосових команд (запускати додатки, відтворювати музику, шукати файли і т.п.), як Siri на i-пристроях. Проте, до моменту виходу Windows 10 секретар буде доступна тільки в малому числі країн, а саме в США, Великобританії, Канаді, Китаї, Франції, Італії, Німеччини та Іспанії. На відміну від тієї ж Siri, Cortana поки не розмовляє російською мовою, і невідомо, коли вона його вивчить. Затримка пов'язана з високим ступенем інтеграції "асистента" в операційну систему і сервісами Microsoft.

Microsoft посилила безпеку Windows 10, забезпечивши підтримку біометричних паролів. "Десятку" можна налаштувати так, щоб вхід в систему виконувався лише при скануванні відбитка пальця, оболонки ока або розпізнавання особи. Ці функції, однак, будуть працювати при наявності сумісного обладнання. Щоб Windows 10 змогла дізнатися господаря, їй знадобиться інфрачервона камера в ноутбуці або ПК, а для сканування відбитку пальця - відповідний датчик.

Який би активної маркетингова кампанія не була, Microsoft не може переконати всіх користувачів переключитися на Windows 10. Деякі керуються принципом "не чини, якщо не зламалося", і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню "Пуск", встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в "десятці" для них не аргумент).

Деякі керуються принципом не чини, якщо не зламалося, і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню Пуск, встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в десятці для них не аргумент)

Необхідності перемикатися на "десятку" прямо зараз особливо не бачать користувачі Windows 7, найпопулярнішою ОС в світі. Незважаючи на те що основна підтримка "сімки" минула в січні, вона продовжить отримувати безкоштовні оновлення безпеки ще протягом п'яти років - аж до 14 січня 2020 го. Разом з усунення вразливості можна отримувати і інші поліпшення, сплативши продовжену підтримку. Що стосується Windows 8, то цю версію Microsoft буде підтримувати до 2023 року.

В якості доказів проти переходу на Windows 10 в соцмережах і блогах також називають трудомісткий процес оновлення, так як на створення резервних копій всіх файлів і налаштування системи, в разі установки на комп'ютер із застарілим "залізом", може піти кілька годин. Більш того, абсолютно необхідно виконати перевірку додатків на сумісність з "десяткою". Далеко не всі розробники взяли участь в програмі бета-тестування Microsoft, тому після установки нової системи може виявитися так, що улюблена програма з нею несумісна, а "відкотити" оновлення вже не вийде.

Втім, не все так погано.
У Windows 10 є і маса плюсів, з головними з них можна ознайомитися за цим посиланням

Поділіться новиною:

Windows 10: десять причин відкласти оновлення

Сьогодні мільйонам користувачам по всьому світу стане доступна операційна система Windows 10. "Десятка" здається самої ретельно продуманої версією ОС Microsoft останніх років. Доказів на користь апдейта чимало: безкоштовність, покращений інтерфейс, браузер Edge з підтримкою передових веб-технологій, універсальні додатки. Проте, Windows 10, як і будь-якого нового продукту, притаманні слабкі місця. Чим загрожує поспішне оновлення, з'ясували Весті.Hi-tech.

Невідключувані автообновления. У Windows 10 компанія відмовилася від випуску пакетів оновлень Service Pack і "латочок" безпеки, що виходять строго за розкладом. "Десятка", на відміну від Windows 7 і Vista, регулярно перевірятиме, завантажувати та встановлювати оновлення і драйвери автоматично. Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється.

Ця зміна виявилося одним із суперечливих - адже багато користувачів хочуть мати повний контроль над своєю системою і всім, що в ній змінюється

По-перше, установка апдейтів Windows 10 буде відбуватися без відома користувачів - до цього їх зобов'язує ліцензійну угоду. "Програмне забезпечення періодично перевіряє наявність оновлень системи і додатків, завантажує і встановлює їх за вас ... Беручи цю угоду, ви погоджуєтеся отримувати автоматичні оновлення без додаткового повідомлення", - сказано в документі. Після завантаження та установки апдейта користувачам Windows 10 буде запропоновано перезавантажити комп'ютер (автоматично або вручну).

По-друге, відмовитися від автоматичного скачування оновлень або вибрати тільки деякі з них, як раніше, тепер не можна. Нові правила стосуються тільки "домашнього" видання операційної систем (Windows 10 Home). Користувачі бізнес-версії "десятки" (Windows 10 Pro), хоч і з деякими обмеженнями, як і раніше зможуть відкласти завантаження оновлень на невизначений час.

Потрібно розуміти - оновлення встановлюються автоматично з тією метою, щоб пристрій користувача було максимально захищене. Користувач може "відкотитися" тільки на 1 реліз тому, знову ж таки, з метою забезпечення безпеки. Що стосується переходу зі старих версій Windows, то протягом місяця після установки Windows 10 користувач зможе повернутися на попередню версію ОС, яка була спочатку встановлена ​​на його пристрої, за умови, що ця ОС - Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1.

1

Обмежена безкоштовність. Windows 10 - перша операційна система Microsoft, яка буде доступна користувачам абсолютно безкоштовно. Правда, за умови, що ви - власник пристрою з ліцензійною копією Windows 7 або 8.1. Зробити прямий апгрейд до "десятки" з Vista, Windows XP або більш старої версії ОС не можна. Крім того, на ПК повинна бути встановлена ​​найостанніша підтримувана їм версія Windows. Це може бути Windows 7 з пакетом оновлень 1 (SP1) або Windows 8.1 з оновленням.

Згідно з офіційним сайтом Microsoft, користувачі, оновити з Windows 7 / 8.1, отримають аналогічне "видання" Windows 10. Наприклад, на ПК з "сімкою" (для Starter, Home Basic, Home Premium) буде встановлена ​​Windows 10 Home, для Professional або Ultimate - Windows 10 Pro. Так що за перехід з "домашньої" Windows 7 на бізнес-версію, очевидно, доведеться доплачувати.

Відсутність медіаплеєра Windows Media Center (WMC). Мультимедійний програвач WMC відсутня в Windows 10. Додаток, який служить для відтворення музики, фотографій і потокового телебачення, не було включено в нову ОС "через спад популярності", пояснили в Microsoft. Проте, багато користувачів вже давно звикли до WMC, який дебютував ще в 2002 році, з релізом Windows XP.

В основному плеєр використовували для відтворення DVD-фільмів і перегляду на комп'ютері ТВ-шоу, записаних з телевізора у вітальні. Альтернативу WMC в Windows 10 компанія не включила (щоб дивитися DVD, доведеться встановлювати стороннє додаток), але пообіцяла "надати ще один варіант використання цієї функції в майбутньому".

У Windows 10 включено новий додаток, яке називається "Музика і відео", призначене для відтворення будь-якого мультимедійного контенту. Підтримуються музичні файли в форматах стиснення без втрат (FLAC і т.п.), а також відео в контейнері .mkv.

З Windows 10 також пропадуть такі класичні елементи, як гаджети робочого столу, ігри Пасьянс і Сапер (їх місце займуть нові версії). Причому користувачів примусять розкладати пасьянс з показом реклами. Позбутися від неї, а також отримати бонусні функції можна буде тільки за гроші (1,49 долара в місяць / $ 9,99 на рік). Microsoft дотримувалася тієї ж стратегії в Windows 8 / 8.1, проте гра не поставлялася в комплекті в операційній системою, а була доступна в якості додаткового завантаження.

У будь-якій операційній системі в момент виходу можуть міститися помилки і уразливості, що не були виявлені на етапі бета-тестування. З цієї причини деякі обережні користувачі напевно захочуть почекати місяць-другий, поки Microsoft не усуне найочевидніші баги. Так, 5 мільйонів добровольців, тестировавших технічну бету ОС, зробили все, щоб помилки виловити. Але зараз Windows 10 напевно встановлять куди більше число людей, так що, цілком ймовірно, спливуть якісь недоробки - в кінці кінців, без них не виходить жоден програмний продукт, тим більше - такий складний як ОС. Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на "десятку" стане платним для всіх користувачів.

Занадто довго, однак, краще не чекати - з 29 липня 2016- го перехід на десятку стане платним для всіх користувачів

За кілька днів до релізу Windows 10, наприклад, з'ясувалося, що пристрої з новою "віссю" працюють до 10% менше. Правда, проблема була виявлена ​​на нефінальних збірках ОС, говорити про присутність проблеми у фінальній версії поки передчасно. Прискорена розрядка була виявлена ​​на деяких ПК, обладнаних чіпами Intel. У компанії вже визнали недопрацювання і почали працювати над оптимізацією драйверів. Так що якщо ви захочете встановити "десятку" 29 липня, слід бути готовим до установки пакетів оновлень в цей же день.

Анонсуючи Windows 10, в Microsoft називали "розумну" помічницю Cortana однією з найважливіших функцій "десятки". Вона дозволяє управляти системою за допомогою голосових команд (запускати додатки, відтворювати музику, шукати файли і т.п.), як Siri на i-пристроях. Проте, до моменту виходу Windows 10 секретар буде доступна тільки в малому числі країн, а саме в США, Великобританії, Канаді, Китаї, Франції, Італії, Німеччини та Іспанії. На відміну від тієї ж Siri, Cortana поки не розмовляє російською мовою, і невідомо, коли вона його вивчить. Затримка пов'язана з високим ступенем інтеграції "асистента" в операційну систему і сервісами Microsoft.

Microsoft посилила безпеку Windows 10, забезпечивши підтримку біометричних паролів. "Десятку" можна налаштувати так, щоб вхід в систему виконувався лише при скануванні відбитка пальця, оболонки ока або розпізнавання особи. Ці функції, однак, будуть працювати при наявності сумісного обладнання. Щоб Windows 10 змогла дізнатися господаря, їй знадобиться інфрачервона камера в ноутбуці або ПК, а для сканування відбитку пальця - відповідний датчик.

Який би активної маркетингова кампанія не була, Microsoft не може переконати всіх користувачів переключитися на Windows 10. Деякі керуються принципом "не чини, якщо не зламалося", і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню "Пуск", встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в "десятці" для них не аргумент).

Деякі керуються принципом не чини, якщо не зламалося, і цілком задоволені старими версіями ОС: вони можуть повернути класичне меню Пуск, встановивши сторонню програму (наприклад Classic Shell), не планують використовувати помічницю Cortana і не грають в ігри (тому наявність DirectX 12 в десятці для них не аргумент)

Необхідності перемикатися на "десятку" прямо зараз особливо не бачать користувачі Windows 7, найпопулярнішою ОС в світі. Незважаючи на те що основна підтримка "сімки" минула в січні, вона продовжить отримувати безкоштовні оновлення безпеки ще протягом п'яти років - аж до 14 січня 2020 го. Разом з усунення вразливості можна отримувати і інші поліпшення, сплативши продовжену підтримку. Що стосується Windows 8, то цю версію Microsoft буде підтримувати до 2023 року.

В якості доказів проти переходу на Windows 10 в соцмережах і блогах також називають трудомісткий процес оновлення, так як на створення резервних копій всіх файлів і налаштування системи, в разі установки на комп'ютер із застарілим "залізом", може піти кілька годин. Більш того, абсолютно необхідно виконати перевірку додатків на сумісність з "десяткою". Далеко не всі розробники взяли участь в програмі бета-тестування Microsoft, тому після установки нової системи може виявитися так, що улюблена програма з нею несумісна, а "відкотити" оновлення вже не вийде.

Втім, не все так погано.
У Windows 10 є і маса плюсів, з головними з них можна ознайомитися за цим посиланням

Поділіться новиною:Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью