<
 • Главная
Статьи

Windows 7: Як скинути пароль адміністратора

 1. Крок 1: Вибираємо жорсткий диск, на якому встановлено Windows
 2. Крок 2: Вибираємо шлях до файлів реєстру
 3. Крок 3: Зміна пароля або редагування реєстру
 4. Крок 4: Зберігаємо зміни

В одній з попередніх статей я розповідав як увійти в Windows 7 під Адміністратором . Для цього нам треба було включити обліковий запис Адміністратор, яка за замовчуванням відключена. Нам це вдалося зробити завдяки тому, що наша обліковий запис входить до групи Адміністратори, але може статися так, що обліковий запис під якою ми працюємо не входить в групу Адміністратори, а пароль користувача Адміністратор нам не відомий - в такому випадку Windows не дозволить включити його обліковий запис і вже тим більше увійти в систему від його імені.

Вихід з даної ситуації є - програма, яка може без особливих зусиль скинути пароль адміністратора Windows, або будь-який інший облікового запису на даному комп'ютері. Також, використовуючи цю програму можна включити вимкнуту обліковий запис, в тому числі Адміністратора.

Отже, вітаємо нашого героя Offline NT Password Editor , Використовуючи який ми зможемо отримати повний доступ до системи. З його допомогою можна включити вимкнуту обліковий запис Адміністратора, а також скинути або змінити пароль.

переходимо на сайт розробника , Знайти який можна ввівши в пошуковому рядку браузера фразу Offline nt password, в першому рядку маємо шуканий адресу.

Завантажуємо архів: cd110511.zip для запису на компакт диск, або usb110511.zip для установки на USB.

zip для установки на USB

Записуємо програму на Компакт диск або копіюємо на флешку (дивіться файл ридми в розпакованому архіві, для того, щоб прописати на флешці завантажувач), завантажується з записаного змінного носія. У випадку необхідності, в BIOS і змінюємо черговість завантажувальних пристроїв . Змінний носій, із записаним Offline NT Password Editor, повинен бути першим у списку завантажувальних пристроїв.

Змінний носій, із записаним Offline NT Password Editor, повинен бути першим у списку завантажувальних пристроїв

Крок 1: Вибираємо жорсткий диск, на якому встановлено Windows

В даному випадку слід вибрати пункт 1, яка була обрана за замовчуванням, тому можна просто натиснути ентер. У вашому випадку номер може відрізнятися, вибирайте правильний системний диск орієнтуючись по його розміру - введіть його цифру і натисніть Ентер:

Крок 2: Вибираємо шлях до файлів реєстру

Шлях за замовчуванням, запропонований програмою нас влаштовує - натискаємо Ентер:

Система запитує яку частину реєстру завантажувати. Нас цікавить скидання пароля, тому вибираємо "1":

Крок 3: Зміна пароля або редагування реєстру

У меню, "chntpw Main Interactive Menu", можна змінювати інформацію про користувачів і їх паролі. Для того щоб скинути пароль користувача нам потрібен 1-й пункт, який вже обраний за замовчуванням, тому просто натискаємо Ентер:

Скидаємо пароль адміністратора

Якщо у вас система російськомовна і ім'я користувача "Адміністратор" записано російською - замість імені ви побачите незрозумілий набір символів. Для такого випадку передбачена можливість вибору користувача по його шістнадцятиричним коду (RID). Наприклад у мого адміна RID - 0x01f4 (перші два символи - Нуль і Екс, позначають що число шістнадцяткове). Якщо у вашого користувача інший RID, вводите такий як у вас.

У моєму випадку за замовчуванням обраний користувач Admin, тому мені нічого набирати не потрібно - просто натискаю Ентер:

Тепер сама дія, яке потрібно виконати щодо обраного користувача. Вводимо цифру 1 - "Clear (blank) user password" і натискаємо ентнер:

У разі успіху, програма повідомляє Password cleared!

Тепер залишилося зберегти зміни і вийти з системи.

Крок 4: Зберігаємо зміни

 • Вводимо (!) І натискаємо Ентер для виходу з "User Edit Menu".
 • Вводимо (q) і натискаємо Ентер для виходу з "chntpw Main Interactive Menu".
 • Система попереджає, що були зроблені зміни і запропонує їх зберегти.

Система попереджає, що були зроблені зміни і запропонує їх зберегти

 • На питання About to write file (s) back! Do it? відповідаємо ствердно (y)
 • На питання New Run? (За замовчуванням немає), відповідаємо негативно, тобто просто натискаємо Ентер.
 • Пишемо команду reboot, або натискаємо резет на системному блоці.

Пишемо команду reboot, або натискаємо резет на системному блоці

Якщо потрібно, повертаємо назад порядок завантажувальних пристроїв в BIOS .

Завантажуємося з жорсткого диска Входимо в систему з обліковим записом Адміністратор - система пускає без пароля.

Скидання пароля адміністратора Windows, описаний в даній статті має один недолік - файли, зашифровані за допомогою EFS, прочитати не вдасться. Для того, щоб їх прочитати, потрібно знати пароль, яким вони зашифровані.

Хотілося-б згадати ще одну програму - kon-boot , Яка серед інших програм з розблокування облікових записів вигідно відрізняється тим, що вона не змінює нічого в системі - просто змушує систему пустити під адміністративним аккаунтом без запиту пароля. На жаль програма в повному обсязі безкоштовна - частина операційних систем можна розблокувати в платній версії. Хоча вартість не сильно висока, якщо вам потрібна вона для професійної діяльності.

Ну і висловлю попередження - використовуйте програму скидання пароля адміністратора виключно в законних цілях, бо незаконне проникнення в чужий комп'ютер може привести до сумних наслідків.

Do it?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью