<
 • Главная
Статьи

Злом пароля в windows 10/8/7 / xp. Якщо раптом забув пароль

 1. Як «обійти» пароль BIOS?
 2. Що робити, якщо забув пароль від Windows?
 3. Як зламати пароль Windows на комп'ютері або ноутбуці?
 4. Як дізнатися пароль від комп'ютера?
 5. Як дізнатися пароль адміністратора в Windows 7?
 6. Як скинути пароль на Windows 7?
 7. Як скинути пароль на Windows 8?
 8. Як скинути пароль на Windows 10?
 9. Як скинути пароль адміністратора Windows 7?
 10. Перегляд паролів, які зберігає Windows
 11. Паролі користувачів Windows XP
 12. Скидання паролів користувачів в режимі адміністратора в windows XP
 13. Програми для зміни паролів Windows XP / 7/8/10
 14. Підбір і розшифровка паролів
 15. Злом паролів
 16. Програми для злому пароля в Windows
 17. висновки

Це керівництво підкаже, як вчинити, якщо ви забули пароль Windows XP і як вирішити цю проблему без переустановлення операційної системи

Це керівництво підкаже, як вчинити, якщо ви забули пароль Windows XP і як вирішити цю проблему без переустановлення операційної системи. Крім того, ми розглянемо і інші можливі проблеми з паролями. Операційні системи Windows 10 і Windows 7 мають поліпшені можливостями безпеки в порівнянні з більш ранніми системами Windows XP / 2000.

зміст:

До речі, можливо на вашому ПК встановлено один з часто використовуваних паролів, повний список популярних паролів дивіться - ТУТ .

У крайніх версіях windows використовується більш ефективна система паролів, розрахована на застосування в бізнесі, щоб ніхто без необхідних повноважень не зміг отримати доступ до інформації на вашому комп'ютері. Це палиця з двома кінцями. Більшість користувачів хоча б раз забуває якийсь важливий пароль. І тоді «ворогом без прав доступу» для свого комп'ютера стає сам користувач / власник інформації.

Природно, для кожного способу захисту є спосіб його обійти, особливо, якщо у вас є фізичний доступ до комп'ютера.

У цій статті ми розглянемо різні методи захисту комп'ютера за допомогою пароля і способи їх обійти. Почнемо ми не з паролів облікових записів користувачів, але з не менш важливих паролів, таких, як паролі BIOS.

Як «обійти» пароль BIOS?

Пароль BIOS - один з найстаріших способів захисту комп'ютера від несанкціонованого доступу і один з найпоширеніших. Чому? Це одне з найбільш ефективних засобів, якщо користувач не має доступу до системного блоку. В іншому випадку, це все одно, що замкнути будинок на безліч замків і залишити відкритим вікно.

Установки BIOS за замовчуванням у всіх системних платах не зберігають інформацію про паролі. Так що все, що потрібно зробити, щоб прибрати пароль BIOS, - просто скинути поточні установки, відновивши конфігурацію за замовчуванням. Але пам'ятайте, що скидання поточних налаштувань BIOS знищить не тільки пароль, але і всі ті настройки, які ви встановлювали самостійно.

Є два способи скинути налаштування BIOS. У більшості системних плат є спеціальний джампер для очищення CMOS (пам'ять, в якій зберігаються настройки BIOS). Зазвичай цей джампер знаходиться близько батарейки на системній платі, але для повної впевненості бажано звернутися до інструкції від материнської плати. На деяких материнських платах замість джампера є просто два контакти, які для скидання CMOS потрібно замкнути металевим предметом, наприклад, викруткою.

Якщо на вашій платі є джампер, то для очищення CMOS вимкніть комп'ютер, встановіть перемичку так, щоб вона замикала контакти джампера, і натисніть кнопку включення комп'ютера. Ваш комп'ютер не завантажується, але установки в CMOS будуть скинуті. Приберіть перемичку і знову увімкніть комп'ютер. Швидше за все, ви побачите на екрані прохання натиснути F1, щоб провести установку параметрів BIOS. Якщо вас влаштовують установки за замовчуванням, натисніть F1, а в меню BIOS виберіть пункт 'Save and exit' (зберегти і вийти). Після цього комп'ютер завантажиться як завжди, за винятком пароля BIOS.

Після цього комп'ютер завантажиться як завжди, за винятком пароля BIOS

Якщо ви не знаєте, де на вашій платі знаходиться необхідний джампер або його взагалі немає, що цілком можливо, доведеться піти іншим шляхом. На кожній системній платі є батарейка, яка є джерелом живлення для пам'яті CMOS, дозволяючи зберігати інформацію. Як правило, це стандартна батарейка CR2032.

Щоб очистити CMOS, вимкніть комп'ютер і вийміть батарейку (можливо, вам знадобиться тонка викрутка). Через 5-10 хвилин встановіть батарейку на місце та увімкніть комп'ютер. В BIOS будуть встановлені параметри за замовчуванням, а пароля не буде. Для продовження завантаження потрібно буде натиснути клавішу F1, і якщо вас влаштовують установки за замовчуванням, вибрати в меню BIOS пункт 'Save and exit'.

Як ви переконалися, все це дуже просто на настільному комп'ютері, а ось з ноутбуком пароль BIOS може стати серйозною проблемою. Через часті крадіжок портативних комп'ютерів, виробники подбали про те, щоб отримати доступ, минаючи пароль, було практично неможливо. Так що, якщо ви забули пароль BIOS у свого ноутбука, швидше за все, вам доведеться звернутися в сервісний центр виробника.

Що робити, якщо забув пароль від Windows?

Якщо обставини склалися таким чином, що ви забули пароль Windows, то тоді, рекомендуємо вам виконати його скидання керуючись вбудованої обліковим записом під назвою Адміністратор. Робиться це в безпечному режимі, під час завантаження або перезавантаження вашого ПК.

Щоб відновити доступ до свого комп'ютера вам потрібно буде просто натиснути F8 і в уже розпочатому меню, в якому вашій увазі будуть представлені деякі додаткові варіанти завантаження вашої операційної системи, вам доведеться вибрати вищезгаданий «Безпечний режим». Далі вам знадобитися вибрати вбудовану обліковий запис, який, до речі кажучи, за замовчуванням, не може бути захищена якимось паролем.

Далі вам знадобитися вибрати вбудовану обліковий запис, який, до речі кажучи, за замовчуванням, не може бути захищена якимось паролем

Якщо ви все зробили правильно, так як точно дотримувалися вищезгадану послідовність дій то ще перебуваючи на робочому столі, вам повинно вибити вікно з повідомленням, що Windows працює в необхідному вам, «безпечному режимі», який є максимально спрощеним. Вам потрібно буде натиснути «Так» і зайти в Панель управління - Облікові записи користувачів, де знаходитися значок тієї облікового запису, пароль від якої ви власне кажучи і хочете скинути. Зліва ви повинні вибрати пункт «Зміна пароля» і у відповідному вікні ввести, а після і підтвердити новий пароль. В кінцевому підсумку, щоб вищезгадані зміни вступили в свою законну силу, вам потрібно буде перезавантажити ПК.

Як зламати пароль Windows на комп'ютері або ноутбуці?

Для того, щоб зробити це, вам доведеться дотримуватися такої послідовності дій:

 1. Приготуйте компакт-диск, або-ж флешку, на які повинен бути записаний спеціальний набір реанімаційних програм, що призначаються для відновлення Windows. Його вам потрібно буде вставити в дисковод або в відповідний порт під час наступної перезавантаження комп'ютера. Цей пакет реанімаційних програм можна підготувати самостійно, завантаживши туди програми, що призначаються для розділення, збереження і відновлення даних, або-ж завантажити якийсь, вже готові, RBCD 10.0, наприклад;
 2. Під час запуску ПК, для того, щоб зайти в BIOS, натискаємо кнопку «DELETE». Там нам потрібно буде поміняти пріоритет установки і призначити завантаження комп'ютера з CD-ROM. Після цього ми відвідуємо наш завантажувальний диск в дисковод і перезавантажуємо ПК;
 3. Зайшовши в мене диска-реаніматора, яке повинно у нас з'явиться після того, як сталася завантаження пакета реанімаційних програм, ми повинні вибрати редагується копію Windows і перейти в режим «Відновлення системи» - розділ, який буде знаходитися у вас в самому низу сторінки;
 4. Шукаємо командний рядок і вводимо туди «regedit» (шукаємо її в діалогових налаштуваннях цього ж вікна). Знаходимо, а після і виділяємо розділ HKEY_LOCAL_MACHINE, в якому нам буде потрібно вибрати File, а далі Load hive;
 5. Відкриваємо файл «SAM» і вибираємо розділ - HKEY_LOCAL_MACHINE \ імя_куста \ SAM \ Domains \ Account \ Users \ 000001F4. Двічі клацаємо по розміщеному там ключу F і переходимо до найпершого значення, що знаходиться в рядку, яке нам потрібно буде замінити цифрою 10;
 6. У тому ж розділі вибираємо «File», а після цього «Load Hive». Натискаємо «Так» для того, щоб підтвердити вивантаження куща. Закриваємо редактор реєстру, закінчуємо таким чином процес установки, дістаємо флешку або диск і перезавантажуємо комп'ютер.

Як дізнатися пароль від комп'ютера?

Питання: як зламати пароль на комп'ютері, залишається актуальним і досі. На жаль, реально дізнатися пароль від комп'ютера, представляється можливим тільки правильно підібравши його ручним способом. З цього, якщо ви не готові до того, щоб витрачати кілька годин свого вільного часу на цей процес, настійно рекомендуємо вам легко скинути його і придумати якийсь новий.

Як дізнатися пароль адміністратора в Windows 7?

Як дізнатися пароль адміністратора в Windows 7

Знову таки, набагато легше просто скинути пароль і придумати після якийсь новий. Проте, якщо вам потрібно саме дізнатися пароль, рекомендуємо вам в цих цілях користуватися програмою, що називається Elcomsoft System Recovery Professional , З образу якої, вам буде потрібно буде зробити завантажувальний диск. Правильно налаштувавши завантаження BIOS з приводу і встановивши цю програму, відразу-ж при вході на Робочий стіл, вам відкриється вікно, в якому ви зможете побачити імена користувачів, в тому числі і Адміністратора, а також паролі від їх облікових записів.

Як скинути пароль на Windows 7?

Переймаючись питанням: що робити якщо забув пароль від свого власного ПК, зовсім не обов'язково користуватися вже перерахованими вище методами його відновлення. Скидання пароля в операційній системі Windows 7, можна зробити також і за допомогою команди Net User. Для цієї справи, під час перезавантаження ПК вам знадобитися натиснути F8. Таким чином, ви зможете відкрити Меню дозволяє вам здійснити додаткові варіанти завантаження даної операційної системи, в якому вам потрібно буде вибрати не просто «Безпечний режим», а такий, який підтримував би ще і командного рядка. Перебуваючи в ньому, вам потрібно буде вибрати вбудовану обліковий запис Адміністратор і в вікні інтерпретатора команд, відразу-ж після цього, з'явитися запрошення системи, де вам потрібно буде ввести net user «ім'я користувача» «пароль».

Припускаємо, ви і самі розумієте, що замість «ім'я користувача» вам буде потрібно ввести ім'я вашої локальної користувальницької облікового запису, а замість «пароль» вам новий пароль. Якщо ви все зробили правильно, то для того, щоб закрити вікно, вам потрібно буде прописати в командному рядку: exit і перезавантажити ПК.

Як скинути пароль на Windows 8?

У випадку з цією операційною системою справи йдуть набагато простіше! Скидання пароля на Windows 8, можна здійснити в такий спосіб:

 • На екрані входу в систему вам знадобиться натиснути на спеціальний значок харчування, який знаходиться в правому нижньому кутку вашого екрана;
 • Далі вам потрібно натиснути клавішу Shift і клацнути «Перезавантаження»;
 • Натисніть «Пошук та усунення несправностей»;
 • Клацніть «Скидання ПК»;
 • Натисніть «Далі» і система автоматично перезавантажитися для того, щоб почати підготовку до скидання пароля.

Як скинути пароль на Windows 10?

Не так вже й складно скинути пароль користувачам Windows 10, звичайно-ж, за умови, якщо у них є доступ до електронної пошти, або-ж до телефону, до якого була прив'язана їх обліковий запис. В іншому випадку, вам доведеться скидати пароль з флешки, як це вже було описано вище.

Як скинути пароль адміністратора Windows 7?

Скидати пароль адміністратора Windows 7 найкраще через інтерпретатора команд Windows. Дотримуйтесь наступну послідовність дій:

 1. По-перше, запустіть його. Зробити це можна дотримуючись наступного шляху: Пуск - Виконати - Запуск програми - cmd. У меню, інтерпретатора команд, вам потрібно буде ввести: control userpasswords, після чого у вас відкриється вікно під назвою «Облікові записи користувачів»;
 2. Виділіть ту обліковий запис пароль від якої ви хочете скинути і не забудьте при цьому зняти прапорець їх пункту «Вимагати введення імені користувача і пароль»;
 3. У вікні, від вас буде потрібно ввести, а після і підтвердити новий пароль. Далі, у вікні командного завантаження вам знадобитися ввести Exit і перезавантажити ПК, як зазвичай.

Перегляд паролів, які зберігає Windows

Крім паролів доступу різних користувачів Windows зберігає і ряд інших, не менш важливих: пароль з'єднання з інтернет, паролі поштових скриньок або доступу до web-сайтам. Їх, як правило, досить багато, так що цілком природно, що вони з часом забуваються.

Операційна система пропонує функцію «автозаповнення» для паролів та іншої часто введеної інформації в браузерах (Google Chrome, яндекс.браузер, Opera (Blink), Firefox, Explorer 11 і д.р.). Так що не рідкісні ситуації, коли користувач вводить пароль один раз, а через кілька місяців, природно, не може його пригадати. Всі розуміють, що важливі паролі потрібно записувати, але роблять це далеко не все. А якщо ви вже не пам'ятаєте пароль, як його дізнатися, адже він відображається у вигляді ряду зірочок: ******?

Рішення пропонують програми різних виробників, які можуть отримати пароль з цього рядка зірочок. Існує досить багато вільно розповсюджуваних програм для розшифровки паролів Windows або прихованих паролів з рядків введення в різних браузерах.

Ми будемо використовувати програму Asterisk Key від компанії Passware. Це зручна в зверненні вільно поширювана програма, яка аналізує приховані зірочками паролі і повідомляє їх вам. З нею дуже просто працювати. Досить виділити рядок з паролем і натиснути кнопку 'recover'.

Досить виділити рядок з паролем і натиснути кнопку 'recover'

Звичайно, є і комерційні версії програм, які, як правило, володіють великим набором функцій. Наприклад, програма Password Recovery Toolbox сканує систему і визначає збережені паролі, дані, збережені для автоматичного заповнення, паролі Outlook Express, паролі для з'єднання з інтернет і т.д. Ця інформація потім представляється в зручній формі. Ще кілька альтернатив вище описаних програм: Pwdcrack , Peeper Password або Password Viewer.

Паролі користувачів Windows XP

Windows XP зберігає паролі користувачів в зміненому вигляді. Наприклад, пароль «password» буде зберігатися у вигляді рядка, подібної до цієї: 'HT5E-23AE-8F98-NAQ9-83D4-9R89-MU4K'. Ця інформація зберігається у файлі c назвою SAM в папці C: \ windows \ system32 \ config.

Ця частина файлу SAM шифрується системною утилітою syskey, щоб поліпшити захищеність паролів. Дані, необхідні для розшифровки інформації після syskey, зберігаються в файлі system в тій же папці. Але ця папка недоступна нікому з користувачів. Доступ до неї має тільки сама операційна система під час своєї роботи. Отримати доступ до файлів SAM і system можна тільки під керуванням іншої операційної системи або підключивши диск до іншого комп'ютера з системою Windows.

Скидання паролів користувачів в режимі адміністратора в windows XP

Всі версії Windows XP мають обліковий запис «administrator». Це ім'я дає користувачеві повний доступ до системи і можливість скидати паролі всіх інших користувачів. Це може вас врятувати, якщо ви з якоїсь причини не можете зайти під своїм звичайним паролем користувача. Специфіка використання пароля адміністратора залежить від версії Windows XP: XP Professional.

Пароль адміністратора задається під час установки операційної системи. Якщо ви його записали або просто натиснули enter, залишивши його порожнім, то ви легко ввійдете в систему як адміністратор і скинете паролі користувачів. Щоб увійти в систему в режимі адміністратора, на екрані з привітанням системи натисніть два рази CTRL + ALT + DEL, з'явиться вікно для введення пароля адміністратора.

Щоб увійти в систему в режимі адміністратора, на екрані з привітанням системи натисніть два рази CTRL + ALT + DEL, з'явиться вікно для введення пароля адміністратора

Коли комп'ютер завантажиться, зайдіть в 'start \ control panel \ user accounts' (пуск \ панель керування \ облікові записи користувачів) і змініть необхідний пароль. Коль ви вже тут, це гарна можливість виправити свою помилку, якщо ви залишили пароль адміністратора порожнім. Крім того, бажано змінити назву облікового запису 'adminisrator'. Це назва відома всім, і його використовують першим, щоб отримати доступ до вашого комп'ютера. Для зміни назви облікового запису натисніть правою кнопкою миші на 'my computer' (мій комп'ютер) і виберіть 'manage' (управління). Розкрийте 'local users and groups' (локальні користувачі та групи) і відкрийте папку 'users' (користувачі). Натисніть правою кнопкою миші на запис 'administrator' і змініть її.
XP Home.

Ця система не дасть вам просто так отримати доступ до комп'ютера в режимі адміністратора. Спочатку знадобиться завантажити комп'ютер в режимі захисту від збоїв. Для цього: перезавантажте комп'ютер; відразу ж після тестування BIOS натисніть кілька разів F8; в меню оберіть 'start Windows XP in safe mode' (завантажити Windows XP в режимі захисту від збоїв). Коли комп'ютер завантажиться, зайдіть з ім'ям користувача 'administrator'. Пароль за замовчуванням відсутній. Тепер ви можете змінювати паролі користувачів, зайшовши в 'start \ control panel \ user accounts' (пуск \ панель керування \ облікові записи користувачів). Коли ви закінчите, перезавантажте комп'ютер звичайним способом.
Створення диска, що скидає паролі

Windows XP дозволяє записати на звичайну дискету інформацію, яка надає можливість скинути пароль. Природно, якщо ви вже забули пароль і не можете отримати доступ до системи, то ніякого диска ви створити не зможете, а ось завести таку дискету заздалегідь, щоб убезпечити себе від подібних випадків, варто.

Для створення дискети: зайдіть в 'start \ control panel \ user accounts' (пуск \ панель керування \ облікові записи користувачів); виберіть ім'я, під яким ви увійшли в систему; в меню пов'язаних завдань виберіть 'prevent a forgotten password' (запобігти забування паролів); дотримуйтесь інструкцій запуститься майстер.

Для скидання паролів за допомогою дискети: якщо ви введете пароль при вході в систему неправильно, система запитає, чи ви його не забули; на цьому етапі ви зможете використовувати свою дискету, слідуючи покроковим інструкціям операційної системи.

Будьте обережні: якщо ви використовували вбудовані можливості Windows щодо шифрування файлів і папок, але не встановлювали оновлення операційної системи (service pack 1), видалення пароля призведе до втрати зашифрованої інформації.

Програми для зміни паролів Windows XP / 7/8/10

Існують спеціальні утиліти, що дозволяють редагувати або скидати паролі користувачів Windows XP / 7/8/10. Принцип роботи більшості з них полягає у завантаженні мінімальної версії альтернативної операційної системи, наприклад DOS або Linux, під управлінням якої можна отримати доступ до файлів з паролями.

Приклад подібної утиліти можна знайти за цією адресою: http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/ Інструкції по роботі, так само як файли для створення завантажувального диска Linux, доступні на цьому ж сайті.

Звертаємо вашу увагу, що якщо ви використовували функції операційної системи щодо шифрування файлів і папок, змінивши пароль за допомогою будь-якої програми, ви позбудетеся доступу до зашифрованих даних. У цьому випадку може допомогти наступний метод, що дозволяє не замінювати забутий пароль новим, а дізнатися старий.

Підбір і розшифровка паролів

Якщо ніщо інше не допомагає, але у вас є фізичний доступ до комп'ютера, значить ще не все втрачено. Можна переписати файли config і SAM і спробувати розшифрувати паролі, які в них зберігаються, за допомогою спеціальних утиліт сторонніх виробників. Як ми вже говорили, для цього доведеться використовувати альтернативну операційну систему, наприклад DOS або Linux. А коли файли будуть у вашому розпорядженні, можна використовувати одну з програм для розшифровки паролів, наприклад, LC4 або Proactive Windows Security Explorer .

Вам знадобляться:

 1. Доступ до іншого комп'ютера.
 2. Як мінімум дві порожні дискети.
 3. Архіватор, розрахований на роботу з командним рядком, наприклад, RAR.
 4. Завантажувальний диск DOS або Windows 98 (імідж необхідного диска можна отримати за адресою http://www.bootdisk.com/) або мінімальна версія Linux (наприклад, Knoppix). Необхідність в завантажувальних дисках відпадає, якщо ви можете просто підключити до іншого комп'ютеру свій жорсткий диск. Якщо ви використовуєте завантажувальний диск DOS, а розділи на вашому жорсткому диску використовують файлову систему NTFS, то для доступу до них вам знадобиться програма, що дозволяє під управлінням DOS переглядати розділи в форматі NTFS, наприклад, NTFSDOS.
 5. Програма для отримання паролів. Ми рекомендуємо використовувати Proactive Windows Security Explorer , Так як бета-версія цієї програми є безкоштовною, а безкоштовна версія LC4 дуже обмежена.

Використання завантажувальної флешки:

 1. Якщо на вашому жорсткому диску є розділи в форматі NTFS, необхідно скопіювати файл NTFSDOS на вашу завантажувальну флешку.
 2. Скопіюйте на завантажувальну флешку архіватор (RAR).
 3. Завантажте комп'ютер з цієї флешки. Якщо є розділи з NTFS, наберіть команду NTFSDOS, ця програма покаже, яка буква присвоєна вашому системному диску, її і потрібно буде використовувати замість букви C в наступному пункті.
 4. Помістіть в архів системні файли з паролями. Наприклад, якщо ви використовуєте архіватор rar32, відповідна команда буде виглядати так: Rar32 a -va: \ systemandsam c: \ windows \ system32 \ config \ system c: \ windows \ system32 \ config \ sam Якщо файли не помістяться на одну флешку, архіватор попросить вас вставити другу.

Злом паролів

Кожна з обраних вами програм виведе список виявлених у файлі SAM облікових записів. Виберіть ті з них, паролі до яких вам потрібно визначити. Якщо ви використовуєте Proactive Windows Security Explorer , Виберіть Atack type: Brute-force. Якщо ви використовували в паролі тільки цифри, відзначте пункт 'all digits (0-9)'. Почніть процес підбору пароля за допомогою команди з меню Recovery.

Підбір пароля може тривати від 10 хвилин до декількох годин, а то й кількох днів, і може закінчитися невдало. Особливо, якщо в паролі використовуються букви в різних регістрах, цифри і спеціальні символи.

Це хороший спосіб перевірки надійності своїх паролів. Якщо ви хочете просто перевірити свій пароль, виконайте описані вище кроки і подивіться, скільки часу займе його підбір.

Програми для злому пароля в Windows

Програмних засобів, здатних допомогти вам зламати пароль в Windows існує величезна кількість. Крім вищезгаданої програми, існує також і Windows Admin Password Hack. Але, на жаль, назвати її актуальною вже не можна, оскільки працює вона тільки в Windows 2000 / XP. Її найближчій заміною є MultiBoot 2k10, який по суті справи, є собою багатий функціоналом завантажувальний диск.

висновки

У будь-якому випадку, якщо хтось із ваших близьких забув пароль на Windows 7, ну або ви самі змушені були зіткнуться з цим - не впадайте у відчай, існує маса вирішення даної проблеми. Ну а для того, щоб питань: як зламати пароль на ноутбуці - у вас більше не виникало, настійно рекомендуємо вам зберігати їх де-небудь, в нотатках всередині власного смартфона, наприклад.

Ми сподіваємося, що вам не доведеться вдаватися до описаних нами методів. Щоб така необхідність не виникала, пам'ятайте, що всі важливі паролі потрібно записувати. А якщо є реальна необхідність захищати інформацію на вашому комп'ютері, то використовуйте паролі із символів в обох регістрах і цифр та не використовуйте звичайних слів. У цьому випадку ваші паролі буде дуже важко зламати.

Ще 3 корисних статті:

Як «обійти» пароль BIOS?
Що робити, якщо забув пароль від Windows?
Як зламати пароль Windows на комп'ютері або ноутбуці?
Як дізнатися пароль від комп'ютера?
Як дізнатися пароль адміністратора в Windows 7?
Як скинути пароль на Windows 7?
Як скинути пароль на Windows 8?
Як скинути пароль на Windows 10?
Як скинути пароль адміністратора Windows 7?
Як «обійти» пароль BIOS?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью