<
 • Главная
Статьи

Відновлення даних після форматування диска

 1. Як бути?
 2. Важлива роль форматування
 3. Про що потрібно пам'ятати
 4. Вибір програмного забезпечення для відновлення

Сьогодні, в світі комп'ютерних технологій, практично у кожного вдома є свій комп'ютер Сьогодні, в світі комп'ютерних технологій, практично у кожного вдома є свій комп'ютер. Але як часто буває, що разом з придбанням нового комп'ютера пересічний користувач одночасно набуває і новий головний біль.

Дуже часто можна почути від знайомих і друзів сумні розповіді про те, як він абсолютно випадково видалив важливі дані з комп'ютера, або провів форматування жорсткого диска, при цьому, не зваживши можливі наслідки. І тут же починають сипатися питання: "Як відновити інформацію після форматування диска? "

Як бути?

Добре якщо вилучені файли можуть бути швидко відновлені з іншого диска або будь-яким іншим способом. Але що робити в тому випадку, якщо відновити втрачену інформацію традиційним шляхом відсутня? А ці дані - результат роботи за довгі місяці, або того гірше - роки. У такій ситуації найголовніше не панікувати, все можна зробити самому, але краще віддати комп'ютер (або сам жорсткий диск) фахівцям. Якщо ж ви все-таки вирішили відновлювати інформацію самостійно - уважно прочитайте цю статтю.

Відновлення даних після форматування диска - це дуже трудомісткий процес, який вимагає не тільки уваги, а й певних знань. Для початку розглянемо сам процес, що б зрозуміти, як і що відбувається.

При проведенні первинного (низкоуровневого) форматування жорсткого диска відбувається створення треків (доріжок), секторів - в загальному, нової файлової таблиці, в якій знаходиться потрібні дані для подальшої роботи. Далі на жорсткий диск постійно записуються або стираються дані. З процесом запису, поступово збільшується кількість файлів, отже, і розміри головної файлової таблиці.

При форматуванні диска ця файлова таблиця обнуляється, і в результаті стара інформація, яка перебувала на ньому, не потрапляє в новий розмір створеної файлової таблиці. При цьому файли не видаляються - вони стають невидимими для операційної системи.

Важлива роль форматування

Важливу роль також відіграє тип проведеного форматування. При форматуванні жорсткого диска відбувається часткове або повне видалення всієї інформації, всіх заголовків каталогів. Якщо було проведено швидке форматування - то вся інформація, яка була записана на жорсткому диску, не зачіпається, а виконується тільки очищення заголовків файлової системи.

У разі проведення повного форматування в кожному секторі жорсткого диска відбувається повне стирання інформації та подальше відновлення практично не можливо.

Якщо говорити про операцію по відновленню файлів після форматування, то все відбувається за тією ж схемою, що і роботи, спрямовані на пошук і відновлення просто віддалених файлів. Відновлення даних після форматування диска - це реальність, якщо дотримуватися основних кроків і рад.

Про що потрібно пам'ятати

Найголовніше, що потрібно запам'ятати - після проведення форматування і втрати важливої ​​інформації не можна нічого записувати на жорсткий диск. Рекомендується зовсім відключити даний диск до повного відновлення втраченої інформації. Також потрібно звернути свою увагу - операційна система Windows Vista і XP самостійно створює файли і каталоги на "порожньому" жорсткому диску, навіть тоді, коли її про це не просять.

З цього можна зробити висновок - якщо вже нам не можна нічого записувати на відформатований жорсткий диск - нам потрібен ще один жорсткий диск для того, що б повністю відновити загублені дані, він повинен бути обсягом перевершувати перший жорсткий диск.

Так само варто відзначити, що весь процес відновлення інформації з відформатованого жорсткого диска займе багато часу, тому варто запастися терпінням. Наприклад, жорсткий диск об'ємом 200 Gb відновлюється приблизно 4-7 годин. А сучасні жорсткі диски досягають обсягів в 10 Tb.

Вибір програмного забезпечення для відновлення

Відновлення даних на диску так само залежить від вибору програмного забезпечення. Сьогодні в мережі Інтернет існує величезна кількість різноманітних утиліт, які розроблені для відновлення втраченої інформації. Але потрібно пам'ятати - чим більше програм ви відчуєте - тим набагато менші шанси на успіх, бо нікому не відомо наскільки відповідально була створена та, чи інша утиліта.

Ми радимо Вам скористатися програмою R-Studio, яка описана в статті " Програма для відновлення даних "

Так само потрібно знати, що навіть в самому кращому варіанті не вийде повністю відновити після форматування, частина даних обов'язково втрачається. Але якщо не дотримуватися всі ці поради, то це буде значна частина. Якщо ж ви все правильно зробили, але віддалену інформацію відновити не вдалося - не варто опускати руки. Сьогодні існує багато фірм, які на професійному рівні займаються відновленням даних.

Як бути?
Як бути?
Але що робити в тому випадку, якщо відновити втрачену інформацію традиційним шляхом відсутня?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью