<
 • Главная
Статьи

3 кращі Віртуальні Машини

 1. Загальні відомості про віртуальних машинах
 2. ORACLE VirtualBox - універсальна, безкоштовна віртуальна машина
 3. Windows Virtual PC - віртуальна машина від Microsoft
 4. VMware Workstation - для серйозних завдань
 5. резюме

Кожен користувач ПК іноді бажає спробувати в роботі будь-яку іншу операційну систему, але не наважується встановити її на свій робочий комп'ютер Кожен користувач ПК іноді бажає спробувати в роботі будь-яку іншу операційну систему, але не наважується встановити її на свій робочий комп'ютер. Дійсно, установка незнайомій ОС - дуже ризикована дія. Однією неправильної командою можна втратити всі дані на диску. Але сьогодні є спосіб випробувати на одному комп'ютері відразу кілька операційних систем, причому, при бажанні, навіть одночасно! Називається цей спосіб - віртуальна машина або віртуальний комп'ютер. Розглянемо три кращі програми, які дозволяють використовувати технологію віртуалізації в домашніх умовах.

Загальні відомості про віртуальних машинах

Загальні відомості про віртуальних машинах

У існуючих сьогодні систем віртуалізації багато спільного. Зокрема кожна віртуальна машина розпізнає CD-привід, а також дисковод для флоппі. Крім того, можлива робота з віртуальними приводами і образами дисків. Дуже корисною є можливість вручну виставляти кількість оперативної пам'яті для кожної з віртуальних машин, список пристроїв, що підключаються і т.д. Такі гнучкі настройки дозволяють комфортно користуватися гостьовий системою. Дуже зручною функцією є можливість призупинити роботу віртуальної машини в будь-який момент. Це дозволяє звільнити необхідні апаратні ресурси для хостовой системи.

Всі відмінності існуючих віртуальних машин, по суті, зводяться лише до переліку підтримуваних ними операційних систем, а так само вартості. Найбільш поширені сьогодні системи VirtualBox, Windows Virtual PC і VMWare. Чим же вони відрізняються?

ORACLE VirtualBox - універсальна, безкоштовна віртуальна машина

VirtualBox - дуже простий, потужний і безкоштовний інструмент для віртуалізації, що розвивається завдяки поддержжке знаменитої корпорації ORACLE VirtualBox - дуже простий, потужний і безкоштовний інструмент для віртуалізації, що розвивається завдяки поддержжке знаменитої корпорації ORACLE. Дозволяє встановлювати в якості "гостьовий" практично будь-яку сучасну операційну систему, будь то Windows, MacOS або будь-який з численних представників сімейства Linux.

Створення віртуальних машин в VirtualBox виконується за допомогою покрокового майстра. Розібратися в її роботі зможе будь-хто, більш-менш досвідчений пльзователь ПК. Система підтримує роботу з мережами, тому, при бажанні можна дати віртуальній машині вихід в Інтернет.

VirtualBox дозволяє створювати "знімки" операційної системи. З їх допомогою можна створити "точки відновлення", до яких в будь-який момент можна "відкотити" гостьову систему в разі виникнення помилок або збоїв.

Детальніше про віртуальній машині VirtualBox

Windows Virtual PC - віртуальна машина від Microsoft

Windows Virtual PC - віртуальна машина для роботи тільки і виключно з Windows Windows Virtual PC - віртуальна машина для роботи тільки і виключно з Windows. Установка Linux, MacOS та інших операційних истем не підтримується.

Virtual PC дозволяє запускати кілька різних копій Windows на одному комп'ютері. При цьому можна задати їм пріоритет, щоб в автоматичному режимі виділяти під потреби тієї чи іншої віртуальної машини більшу кількість ресурсів сповільнюючи роботу інших.

Моноплатформенность віртуальної машини Virtual PC є її головним недоліком. Втім, якщо потрібно тестувати тільки програми, що працюють на Windows, це не актуально. Деяким недоліком можна вважати менш функціональний і менш зручний ніж в VirtualBox інтерфейс. В іншому Virtual PC цілком надійний інструмент, що дозволяє створювати віртуальні машини з Операцонная системами Microsoft Windows.

Детальніше про Windows Virtual PC

VMware Workstation - для серйозних завдань

VMware Workstation - потужна, платна, максимально-надійна програма для віртуалізації, яка підтримує роботу з Windows і Linux VMware Workstation - потужна, платна, максимально-надійна програма для віртуалізації, яка підтримує роботу з Windows і Linux. Для віртуалізації MacOS, дана машина не призначена.

Завдяки високій надійності і найширшої функціональності VMware Workstation часто використовується не тільки для тестування, а й для постійної роботи віртуальних машин в якості серверів, будь то фаєрвол, що відокремлює мережу організації від Інтернет або навіть сервер будь-якої бази даних.

VMware Workstation можна дуже гнучко налаштовувати, включаючи безліч параметрів обладнання і опції мережевих підключень для роботи з Інтернет. Ця система краще інших можемо відтворювати на віртуальних машинах графічні додатки, оскільки має спеціальний віртуальний 3D-прискорювач для отримання високої якості графіки.

Інтерфейс VMware Workstation досить грамотно організований, тому освоїтися з усім її багатим функціоналом досить легко. У програмі повністю підтримується російську мову.

Необхідно відзначити, що у VMware Workstation є безкоштовний "молодший брат" - VMWare Player. Плеєр не вміє створювати віртуальні машини, але дозволяє запускати раніше створені в VMware Workstation. Ця програма буде корисна у випадках тестування, коли, наприклад, розробник будь-якої автоматизованої системи передатчиком її на ознайомлення у вигляді образу віртуальної машини. Ця практика набуває все більшого поширення, оскільки позбавляє користувача від необхідності розгортати незнайому програму самостійно.

Детальніше про VMware Workstation

Детальніше про VMWare Player

резюме

Якщо ви хочете просто потестувати якусь програму або нову операційну систему, кращим вибором буде безкоштовна віртуальна машина - ORACLE Virtual Box . Вона підтримує будь-які сучасні ОС і гнучко настроюється.

VirtualBox орієнтована на актуальні версії операційних систем, тому, якщо потрібно забезпечити роботу будь-якої програми, написаної для однієї зі старих версій Windows, ідеальним вибором буде Windows Virtual PC - вона найбільш надійно реалізує тонкощі роботи будь-яких версій Windows на найсучаснішому обладнанні.

Якщо ж ви хочете розгорнути серйозне віртуальне рішення, яке вимагає стабільної, тривалої роботи, слід вибрати VMWare Workstation . Хоч це і платна система, але вона гарантує надійність роботи для відповідальних завдань.

Розкажіть друзям:

Залиште ваш відгук:

Чим же вони відрізняються?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью