<
 • Главная
Статьи

Як створити віртуальний диск в Windows 7

 1. Спосіб 1: DAEMON Tools Ultra
 2. Спосіб 2: Disk2vhd
 3. Спосіб 3: Інструменти Windows
 4. Спосіб 4: UltraISO
 5. Чи допомогла вам ця стаття?

Іноді перед користувачами ПК гостро ставиться питання, як створити віртуальний жорсткий диск або CD-ROM

Іноді перед користувачами ПК гостро ставиться питання, як створити віртуальний жорсткий диск або CD-ROM. Вивчимо процедуру виконання даних завдань в Windows 7.

урок: Як створити і користуватися віртуальним жорстким накопичувачем

Методи створення віртуального диска, перш за все, залежать від того, який саме варіант ви бажаєте отримати в результаті: образ жорсткого носія або CD / DVD. Як правило, файли жорсткого накопичувача мають розширення VHD, а для монтування CD або DVD використовуються образи ISO. Для того щоб здійснити ці операції, можна використовувати вбудовані інструменти Віндовс або ж звернутися до допомоги сторонніх програм.

Спосіб 1: DAEMON Tools Ultra

Перш за все, розглянемо варіант створення віртуального жорсткого диска за допомогою сторонньої програми для роботи з накопичувачами - DAEMON Tools Ultra .

 1. Відкрийте програму з правами адміністратора. Переходьте у вкладку «Інструменти».
 2. Переходьте у вкладку «Інструменти»

 3. Відкривається вікно з переліком доступних інструментів програми. Вибирайте пункт «Додати VHD».
 4. Вибирайте пункт «Додати VHD»

 5. Відкривається вікно додавання VHD, тобто створення умовного жорсткого носія. Перш за все, потрібно прописати директорію, де буде розміщений даний об'єкт. Для цього тисніть на кнопку праворуч від поля «Зберегти як».
 6. Для цього тисніть на кнопку праворуч від поля «Зберегти як»

 7. Відкривається віконце збереження. Увійдіть в ньому в той каталог, де хочете розташувати віртуальний накопичувач. В поле «Ім'я файлу» можна змінити назву об'єкта. За замовчуванням це «NewVHD». Далі тисніть «Зберегти».
 8. Далі тисніть «Зберегти»

 9. Як бачите, обраний шлях тепер відображається в полі «Зберегти як» в оболонці програми DAEMON Tools Ultra. Тепер необхідно вказати розмір об'єкта. Для цього шляхом перемикання радиокнопки встановіть один із двох типів:
  • Фіксований розмір;
  • Динамічне розширення.

  У першому випадку обсяг диска буде точно заданий вами, а при виборі другого пункту в міру наповнення об'єкт буде розширюватися. Фактичним його межею стане розмір порожнього місця в тому розділі HDD, де буде поміщений файл VHD. Але навіть при виборі такого варіанту, все одно в поле «Розмір» потрібно встановити початковий обсяг. Чи вписується просто число, а одиниця виміру вибирається праворуч від поля в випадаючому списку. Є такі одиниці виміру:

  • мегабайти (за замовчуванням);
  • гігабайти;
  • терабайти.

  Уважно поставтеся до вибору потрібного пункту, адже при помилку різниця в розмірах в порівнянні з бажаним обсягом буде на порядок більше або менше. Далі при необхідності можна поміняти найменування диска в полі «Мітка». Але це не обов'язкова умова. Провівши описані дії, для запуску формування файлу VHD тисніть «Старт».

 10. Провівши описані дії, для запуску формування файлу VHD тисніть «Старт»

 11. Виконується процес формування файлу VHD. Його динаміка відображається за допомогою індикатора.
 12. Його динаміка відображається за допомогою індикатора

 13. Після того як процедура закінчиться, в оболонці DAEMON Tools Ultra відобразиться наступна напис: «Процес створення VHD успішно завершено!». Тисніть «Готово».
 14. Тисніть «Готово»

 15. Таким чином, віртуальний жорсткий накопичувач за допомогою програми DAEMON Tools Ultra створений.

Таким чином, віртуальний жорсткий накопичувач за допомогою програми DAEMON Tools Ultra створений

Спосіб 2: Disk2vhd

Якщо DAEMON Tools Ultra є універсальним інструментом для роботи з носіями, то Disk2vhd - це вузькоспеціалізована утиліта, призначена тільки для створення файлів VHD і VHDX, тобто віртуальних жорстких дисків. На відміну від попереднього способу, застосувавши даний варіант дій, не можна зробити порожній віртуальний носій, а тільки створити зліпок вже існуючого диска.

 1. Дана програма не вимагає установки. Після того як ви розпакували архів ZIP , Скачаний з посиланням вище, запустіть виконуваний файл disk2vhd.exe. Відкриється віконце з ліцензійною угодою. Тисніть «Agree».
 2. Тисніть «Agree»

 3. Тут же відкривається вікно створення VHD. Адреса папки, де буде створено даний об'єкт, відображається в полі «VHD File name». За замовчуванням це той же каталог, в якому розташований виконуваний файл Disk2vhd. Звичайно, в більшості випадків користувачів не влаштовує такий варіант розташування. Для того щоб змінити шлях до директорії створення накопичувача, тисніть на кнопку розміщеної праворуч від зазначеного поля.
 4. Для того щоб змінити шлях до директорії створення накопичувача, тисніть на кнопку розміщеної праворуч від зазначеного поля

 5. Відкривається віконце «Output VHD file name ...». Перейдіть з його допомогою в ту директорію, де збираєтеся помістити віртуальний накопичувач. Можете змінити назву об'єкта в поле «Ім'я файлу». Якщо ж ви його залишите без змін, то воно буде відповідати назві вашого профілю користувача на даному ПК. Тисніть «Зберегти».
 6. Тисніть «Зберегти»

 7. Як бачите, тепер шлях в поле «VHD File name» змінений на адресу тієї папки, яку користувач вибрав сам. Після цього можете зняти галочку з пункту «Use Vhdx». Справа в тому, що за замовчуванням Disk2vhd формує носій не в форматі VHD, а в більш просунутому варіанті VHDX. На жаль, поки з ним не все програми вміють працювати. Тому рекомендуємо проводити збереження саме в VHD. Але якщо ви впевнені, що для ваших цілей підійде і VHDX, то можете позначку не знімати. Тепер в блоці «Volumes to include» залиште галочку тільки біля пунктів, відповідних об'єктів, зліпок яких ви збираєтеся зробити. Навпаки всіх інших позицій позначку необхідно зняти. Для запуску процесу тисніть «Create».
 8. Для запуску процесу тисніть «Create»

 9. Після закінчення процедури віртуальний зліпок обраного диска в форматі VHD буде створений.

Спосіб 3: Інструменти Windows

Умовний жорсткий носій можна сформувати і за допомогою штатних інструментів системи.

 1. Тисніть «Пуск». Правою кнопкою миші (ПКМ) клацайте по найменуванню «Комп'ютер». Відкривається перелік, де вибирайте «Управління».
 2. Відкривається перелік, де вибирайте «Управління»

 3. З'являється віконце управління системою. У лівому його меню в блоці «Сховище» переходите по позиції "Керування дисками".
 4. У лівому його меню в блоці «Сховище» переходите по позиції Керування дисками

 5. Запускається оболонка інструменту управління накопичувачами. Натискаючи на позиції «Дія» та виберіть варіант «Створити віртуальний жорсткий диск».
 6. Натискаючи на позиції «Дія» та виберіть варіант «Створити віртуальний жорсткий диск»

 7. Відкривається віконце створення, де слід вказати, в якій директорії розміститься диск. Тисніть «Обзор».
 8. Тисніть «Обзор»

 9. Відкривається вікно перегляду об'єктів. Прокрутіть в ту директорію, де плануєте розміщувати файл накопичувача в форматі VHD. Бажано, щоб цей каталог розташовувався не на тому розділі HDD, на якому встановлена ​​система. Обов'язковою умовою є те, щоб розділ не був стиснутий, інакше виконати операцію не вийде. В поле «Ім'я файлу» обов'язково вкажіть назву, під яким ви будете ідентифікувати даний елемент. Потім тисніть «Зберегти».
 10. Потім тисніть «Зберегти»

 11. Відбувається повернення в вікно створення віртуального диска. В поле «Розташування» ми бачимо шлях до обраної на попередньому кроці директорії. Далі необхідно призначити розмір об'єкта. Виконується це практично так само, як і в програмі DAEMON Tools Ultra. Перш за все, виберіть один з форматів:
  • Фіксований розмір (встановлено за умовчанням);
  • Динамічне розширення.

  Значення даних форматів відповідають значенням типів дисків, які ми раніше розглядали в DAEMON Tools.

  Далі в поле «Розмір віртуального жорсткого диска» встановіть його початковий обсяг. Не забувайте вибрати одну з трьох одиниць виміру:

  • мегабайти (за замовчуванням);
  • гігабайти;
  • терабайти.

  мегабайти (за замовчуванням);  гігабайти;  терабайти

  Після виконання зазначених маніпуляцій тисніть «OK».

 12. Після виконання зазначених маніпуляцій тисніть «OK»

 13. Повернувшись в основне вікно управління розділами, в його нижній області можна спостерігати, що тепер з'явився нерозподілений накопичувач. Тисніть ПКМ по його найменуванню. Типовий шаблон цього найменування «Диск №». В меню оберіть варіант «Ініціалізувати диск».
 14. В меню оберіть варіант «Ініціалізувати диск»

 15. Відкривається віконце ініціалізації дисків. Тут просто слід натиснути «OK».
 16. Тут просто слід натиснути «OK»

 17. Після цього в списку у нашого елементу відобразиться статус «В мережі». Клацайте ПКМ по порожньому місці в блоці «Не розподілений». Вибирайте «Створити простий том ...».
 18. »

 19. Запускається вітальне віконце «Майстра створення томи». Тисніть «Далі».
 20. Тисніть «Далі»

 21. У наступному віконці вказується розмір томи. Він автоматично обчислюється з тих даних, які ми заклали при створенні віртуального диска. Так що тут нічого змінювати не потрібно, просто тисніть «Далі».
 22. Так що тут нічого змінювати не потрібно, просто тисніть «Далі»

 23. А ось в наступному вікні потрібно зі списку вибрати букву назви томи. Важливо, щоб на комп'ютері томи, що має таке ж позначення, не було. Після того, як буква вибрана, тисніть «Далі».
 24. Після того, як буква вибрана, тисніть «Далі»

 25. У наступному вікні вносити зміни не обов'язково. Але в поле «Мітка тому» ви можете замінити стандартне найменування «Новий том» на будь-яке інше, наприклад «Віртуальний диск». Після цього в «Провіднику» даний елемент буде виступати під назвою «Віртуальний диск K» або з іншою буквою, яку ви вибрали на попередньому кроці. Тисніть «Далі».
 26. Тисніть «Далі»

 27. Потім відкриється віконце з тими сумарними даними, які ви ввели в поля «Майстри». Якщо ви бажаєте щось змінити, то тисніть «Назад» і проводите зміни. Якщо ж вас все влаштовує, то тоді клацайте «Готово».
 28. Якщо ж вас все влаштовує, то тоді клацайте «Готово»

 29. Після цього створений віртуальний накопичувач відобразиться у вікні управління комп'ютером.
 30. Після цього створений віртуальний накопичувач відобразиться у вікні управління комп'ютером

 31. У нього перейти можна за допомогою «Провідника» в розділі «Комп'ютер», де знаходиться список всіх дисків, приєднаних до ПК.
 32. У нього перейти можна за допомогою «Провідника» в розділі «Комп'ютер», де знаходиться список всіх дисків, приєднаних до ПК

 33. Але на деяких комп'ютерних пристроях після перезавантаження в зазначеному розділі даний віртуальний диск може не відобразиться. Тоді запускайте інструмент «Керування комп'ютером» і знову переходите до відділу «Управління дисками». Клацайте в меню «Дія» та обирайте позицію «Приєднати віртуальний жорсткий диск».
 34. Клацайте в меню «Дія» та обирайте позицію «Приєднати віртуальний жорсткий диск»

 35. Запускається віконце приєднання накопичувача. Клацайте «Огляд ...».
 36. »

 37. З'являється інструмент перегляду файлів. Перейдіть в ту директорію, де ви раніше зберегли об'єкт VHD. Виділіть її та натисніть «Відкрити».
 38. Виділіть її та натисніть «Відкрити»

 39. Шлях до обраного об'єкта відобразиться в поле «Розташування» вікна «Приєднати віртуальний жорсткий диск». Клацайте «OK».
 40. Клацайте «OK»

 41. Обраний диск буде знову доступний. На жаль, на деяких комп'ютерах доводиться проробляти цю операцію після кожного перезапуску.

На жаль, на деяких комп'ютерах доводиться проробляти цю операцію після кожного перезапуску

Спосіб 4: UltraISO

Іноді потрібно створити не жорсткий віртуальний диск, а віртуальний CD-привід і запустити в ньому файл образу ISO. На відміну від попередньої, це завдання не можна виконати виключно за допомогою інструментів операційної системи. Для її вирішення потрібно використовувати стороннє ПО, наприклад, UltraISO .

урок: Як створити віртуальний привід в UltraISO

 1. Запустіть UltraISO. Створіть в ньому віртуальний привід, як описано в уроці, посилання на який наведено вище. На панелі управління клацайте по значку «Монтувати у віртуальний привід».
 2. На панелі управління клацайте по значку «Монтувати у віртуальний привід»

 3. При натисканні на цю кнопку, якщо ви відкриєте список дисків в «Провіднику» в розділі «Комп'ютер», то побачите, що до списку пристроїв зі знімними носіями додасться ще один дисковод.

  «Комп'ютер»,

  Але повертаємося в UltraISO. З'являється віконце, яке так і називається - «Віртуальний привід». Як бачимо, поле «Файл образу» у нас в даний момент порожній. Необхідно прописати шлях до файлу ISO, який містить образ диска, який слід запустити. Клацніть по елементу праворуч від поля.

 4. Клацніть по елементу праворуч від поля

 5. З'являється віконце «Відкрити ISO файл». Зайдіть в каталог розміщення потрібного об'єкту, позначте його і тисніть «Відкрити».
 6. Зайдіть в каталог розміщення потрібного об'єкту, позначте його і тисніть «Відкрити»

 7. Тепер в полі «Файл образу» прописаний шлях до об'єкта ISO. Щоб його запустити, клікайте по елементу «Монтувати», розташованому в нижній частині вікна.
 8. Щоб його запустити, клікайте по елементу «Монтувати», розташованому в нижній частині вікна

 9. Потім тисніть «Автозавантаження» праворуч від назви віртуального приводу.
 10. Потім тисніть «Автозавантаження» праворуч від назви віртуального приводу

 11. Після цього образ ISO буде запущений.

Ми розібралися, що віртуальні диски можуть бути двох типів: жорсткі (VHD) та образи CD / DVD (ISO). Якщо першу категорію об'єктів можна створити як за допомогою стороннього ПО, так і скориставшись внутрішнім інструментарієм Windows, то із завданням монтування ISO можна впоратися тільки шляхом використання сторонніх програмних продуктів.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью