<
 • Главная
Статьи

Як встановити Windows 10 на VirtualBox

 1. зміст
 2. Три основні кроки
 3. Важливі попередні дії
 4. Крок 1-й: скачайте і встановіть VirtualBox
 5. Крок 2-й: Скачайте Windows 10 Technical Preview
 6. Крок 3-й: створіть нову віртуальну машину для Windows 10 Technical Preview
 7. Крок 4-й: дві останні настройки
 8. Крок 5-й: установка Windows 10 Technical Preview
 9. Ще трохи приготувань, щоб все безперешкодно завантажувалося
 10. Випробуйте Windows 10 Technical Preview

Покрокова інструкція з безпечного тестування нової ОС Windows 10 на віртуальній машині VirtualBox. Попереднє налаштування VirtualBox, завантаження і установка системи Windows 10 Technical Preview

Попереднє налаштування VirtualBox, завантаження і установка системи Windows 10 Technical Preview

Автор: Фред Ланга
Оригінал статті: How to safely test-drive Win10 - step by step
Переклад на російську мову: Comss.ru

зміст

Три основні кроки
Важливі попередні дії
Крок 1-й: скачайте і встановіть VirtualBox
Крок 2-й: скачайте Windows 10 Technical Preview
Крок 3-й: створіть нову віртуальну машину для Windows 10 Technical Preview
Крок 4-й: дві останні настройки
Крок 5-й: установка Windows 10 Technical Preview
Ще трохи приготувань, щоб все безперешкодно завантажувалося
Випробуйте Windows 10 Technical Preview

Як це буває з будь-яким іншим продуктом, ще знаходяться в розробці, запуск Windows 10 Technical Preview - справа ризикована. Тут описаний найнадійніший і простій спосіб установки і роботи з попередньої версією наступної Windows - на віртуальній машині.

Дана стаття охоплює недавні зміни в програмному забезпеченні для створення віртуальних машин (VM) і процес установки Windows 10 Technical Preview (Win10 Preview, якщо коротко).

VM не тільки надійні і прості в установці, з ними може працювати майже будь-яка операційна система. І в даному випадку як Windows 10 Preview, так і програма для створення віртуального ПК на 100 відсотків безкоштовні. Найкраще з цього, що працює в VM, Windows 10 Preview по суті не представляє небезпеки для вашої основної системи (хоста). Це як якщо б система Windows 10 була встановлена ​​на її власний, окремий фізичний комп'ютер.

Три основні кроки

У цих кроках передбачається, що ви ще не встановлювали програмне забезпечення для створення віртуальних машин. Ми будемо використовувати VirtualBox від Oracle. Крім того, що вона безкоштовна, вона ще досить розвинена і її відносно легко встановлювати. (Примітка: VirtualBox часто оновлюється. Якщо у вас ця програма вже встановлена, то тепер саме час отримати останню версію.) Кроки:

 • Скачайте і встановіть VirtualBox на стандартному ПК;
 • У VirtualBox створіть нову віртуальну машину, оптимізовану для запуску Win10 Preview;
 • Скачайте Win10 Preview і встановіть її на новій віртуальній машині.

Важливі попередні дії

Вимоги для запуску Windows 10 Preview всередині віртуальної машини VirtualBox щодо помірні. Переважна більшість сьогоднішніх персональних комп'ютерів, що працюють в будь-якій сучасній версії Windows - Vista, Windows 7 або Windows 8.x - ймовірно, будуть відповідати або перевищувати мінімальні технічні характеристики.

Ось те, що потрібно:

По крайней мере 3 ГБ системної оперативної пам'яті. Для Win10 Preview потрібен як мінімум 1 ГБ ОЗУ, VirtualBox потребує ще в 512 МБ, і хост-системі зазвичай потрібен, принаймні, ще 1 ГБ або близько того. Додайте ще трохи пам'яті для спільно використовуваних системних функцій. Краще мати більш ніж 3 ГБ ОЗУ - типовий ПК, який продається сьогодні, спроектований з об'ємом від 6 до 12 ГБ. (Щоб швидко перевірити кількість встановленої у вашій системі пам'яті, натисніть Start / Control Panel / System (Пуск / Панель управління / Система). У розділі System (Система) знайдіть заголовок "Встановлена ​​пам'ять (ОЗУ)".)

Як мінімум 30 ГБ вільного місця. Для Win10 Preview необхідно приблизно 25 ГБ вільного простору плюс ще 4 ГБ або близько того для інсталяційний файл Win10, але як і з ОЗУ, більше вільного дискового простору - завжди краще. (Ви, звичайно, компенсуєте це простір, коли видаліть VM c Win10.) Немає вимоги, щоб віртуальна машина Win10 перебувала на основному диску (C:), але це дозволить набагато спростити процес установки.

Підтримка апаратної віртуалізації. Майже на всіх ПК, що продаються в останні роки, є вбудована апаратна підтримка віртуалізації, яка використовується в VirtualBox (і подібних продуктах VPC / VM). Але в більш старих системах цієї необхідної функції може і не бути.

Ось способи визначити, чи є у вашому ПК підтримка віртуалізації:

1) Один метод полягає в тому, щоб просто встановити VirtualBox і встановити нову віртуальну машину (більше про це буде сказано нижче). Потім для встановленої машини клацніть правою кнопкою, виберіть меню «Налаштувати ...» і перейдіть в розділ «Система». Клацніть вкладку «Прискорення» і перевірте, чи включена опція апаратної віртуалізації Включити VT-x / AMD-V, як показано на малюнку 1. (Примітка: в деяких системах, вам, можливо, доведеться включити підтримку апаратної віртуалізації в BIOS системи. Подивіться ось цю сторінку форумів Windows SevenForums, щоб швидко в цьому розібратися.

Малюнок 1. Опцію апаратної віртуалізації VirtualBox можна знайти, відкривши Налаштування / Системи / Прискорення

Якщо ваша система не підтримує апаратну віртуалізацію, залишається просто видалити VirtualBox.

2) Intel пропонує свою безкоштовну утиліту "Does my processor support Intel Virtualization Technology?" ( "Чи підтримує Мій процесор Технологію віртуалізації Intel?") ( більше інформації ). Аналогічно, AMD пропонує "AMD Virtualization Technology and Microsoft Hyper-V System Compatibility Check Utility" (перевірочних утиліту сумісності технології віртуалізації AMD і системи Hyper-V від Microsoft) на своїй сторінці Utilities . (Прокрутіть до нижньої частини списку або клацніть по цій прямій засланні , Щоб завантажити.) Ви можете також спробувати "Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool" ( "Засіб виявлення апаратної підтримки віртуалізації") від Microsoft ( сторінка завантаження ), Але додаток працює тільки в Windows XP, Vista і Windows 7 - не в Windows 8.

3) Ви можете також пошукати номер моделі свого ЦП на сайті виробника і переглянути перераховані специфікації.

Але знову ж зауважимо, що майже всі машини, продані в останні роки, мають підтримку віртуалізації.

І нарешті, перш ніж продовжувати, зробіть резервне копіювання своєї діючої системи ( програми для резервного копіювання ). Незважаючи на те, що жоден з описуваних далі кроків не є особливо ризикованим, цей захід - просто корисна звичка щодо створення резервної копії перед установкою нового програмного забезпечення або внесення будь-яких змін в хост-системі.

Крок 1-й: скачайте і встановіть VirtualBox

Зайдіть на сторінку VirtualBox для Windows (На момент написання статті - це версія 4.3.18). Ця програма буде працювати на всіх актуальних сьогодні версіях Windows.

Примітка: компанія Oracle також пропонує VirtualBox Extension Pack, окремий пакет, який дозволяє гостьовою операційною системою більш повно інтегруватися з ОС хоста. У вашому конкретному випадку може знадобитися - а може й ні - Extension Pack. Щоб не ускладнювати процес, я пропоную встановити тільки основний пакет VirtualBox. Якщо буде потрібно Extension Pack, то на цей випадок для вас буде підказка пізніше. Ви тоді зможете повернутися до корисних посилань на сторінці скачування VirtualBox, щоб встановити Extension Pack.

Як тільки файл установки VirtualBox для Windows повністю скочується, клацніть по ньому, щоб запустити процес установки програми (рисунок 2).

Малюнок 2. Безкоштовна програма VirtualBox від Oracle забезпечує надійне середовище для тестування програмного забезпечення, такого як система Windows 10

.

Після появи введеного вікна VirtualBox покаже два призначених для користувача діалогових вікна Custom Setup, перше з яких показано на малюнку 3. Technical Preview добре працює з настройками за замовчуванням - без внесення змін; просто натисніть Next (Далі) у обох діалогових вікнах.

Малюнок 3. Погодьтеся з настройками за замовчуванням і в цьому діалоговому вікні Custom Setup, і в наступному

Ви отримаєте попередження про те, що ваші мережеві інтерфейси будуть скинуті (рисунок 4). Для VirtualBox необхідний цей крок, щоб вбудуватися в мережеву систему вашого ПК і дозволити операційній системі VM (гостя) - Windows 10, в даному випадку - отримати доступ в Інтернет.

Малюнок 4. Попередження VirtualBox, що параметри мережі будуть скинуті

Це припинення роботи мережі буде недовгою, але вона тимчасово перерве ваше Інтернет-з'єднання. Переконайтеся, що в даний момент у вас не відбувається виконання завдань, наприклад таких як скачування програмного забезпечення. Натисніть кнопку Yes (Так), щоб продовжити установку VirtualBox.

Потім ви побачите вікно підтвердження Ready to install (Все готово до установки). Натисніть Install (Встановити). З цього моменту, головним чином, процес автоматизований; програма по ходу процесу просто буде запитувати дозвіл на різні повноваження. Дайте необхідні дозволи і погодитеся зі всіма настройками за замовчуванням - в результаті ви побачите, що заключне діалогове вікно (рисунок 5) повідомляє, що установка VirtualBox завершена. Натисніть кнопку Finish.

Малюнок 5. Натисніть кнопку Finish, і ви тепер можете встановлювати віртуальний ПК

Крок 2-й: Скачайте Windows 10 Technical Preview

Залежно від швидкості вашого Інтернет-з'єднання завантаження Win10 Preview займе приблизно 30 - 45 хвилин (розмір завантажуваних ISO-файлів варіюється від 2.91 до 3.96 ГБ). На настройку віртуального ПК піде тільки кілька хвилин. Таким чином, зараз саме час почати скачування інсталяційний файл Win10 Preview. Нехай він скачується в фоновому режимі, поки ви налаштовуєте нову віртуальну машину Windows 10.

За Win10 Preview не потрібно платити, але потрібно, щоб у вас була обліковий запис Microsoft і щоб ви приєдналися до інсайдерської програмі Windows Insider Program ( веб сайт ). Як тільки це виконано, клацніть посилання «Install Technical Preview», яка направить вас до сторінці завантаження файлу ISO. Виберіть мову і розрядність (32 або 64), які вам потрібні, і натисніть Завантажити.

Якщо ви в даний час працюєте в 64-розрядної Windows, ви можете завантажити і запустити або 32-розрядну, або 64-розрядної версії Win10 Preview; якщо у вас 32-розрядна система, ви можете використовувати тільки 32-розрядну версію.

Зверніть увагу, що існує тільки один ключ - NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR - але вам, ймовірно, він не знадобиться.

Слід мати на увазі, що файл ISO-образу - це по суті образ DVD. VirtualBox може використовувати файл установки Win10 Preview безпосередньо - вам не знадобиться записувати образ на оптичний диск або флеш-пристрій. Просто залиште його на своєму ПК в зручному місці, такому як папка Downloads (Завантаження).

Крок 3-й: створіть нову віртуальну машину для Windows 10 Technical Preview

Коли ви в перший раз запускаєте VirtualBox, його основний менеджер VirtualBox Manager виведе на екран діалог вітання (рисунок 6). Почніть процес установки нового віртуального ПК, клацнувши блакитний значок Створити в верхньому лівому кутку менеджера.

Малюнок 6. Натиснувши кнопку Створити ви почнете процес створення віртуальної машини

Тепер VirtualBox проведе вас через серію діалогових вікон установки.

 • Вкажіть їм і тип ОС (ім'я віртуального ПК і операційна система): ім'я віртуальній машині краще дати просте і говорить. У наступних прикладах я буду встановлювати 64-розрядну версію Win10 Preview. Таким чином, в поле Ім'я я ввів абсолютно самоочевидною заголовок: Win10-64 Preview. Назвіть свою віртуальну машину так, як вам подобається.

Далі, в полі Тип позначте операційну систему: Microsoft Windows.

Нарешті, використовуйте такий простий спосіб для вибору версії. Win10 Preview використовує ті ж попередні установки VirtualBox, що і Windows 8.1. Таким чином, якщо ви скачували 32-розрядної версії Win10 Preview, виберіть Windows 8.1 (32-bit); якщо ви скачували 64-розрядну версію Win10 Preview, виберіть Windows 8.1 (64-bit). Малюнок 7 показує, що вибрав я.

Малюнок 7. Введіть ім'я для створюваного віртуальної машини Win10, а також виберіть тип і версію

Коли закінчите, натисніть Next (Далі).

 • Налаштуйте розмір віртуальної пам'яті: в діалоговому вікні «Вкажіть об'єм пам'яті» (малюнок 8) упевніться, що вашій Win10 призначений принаймні 1 ГБ ОЗУ. Краще, якщо більше. Переміщення регулятора контролю вздовж шкали, на який нанесена кольорова маркування, регулює загальний обсяг ОЗУ, доступний VM. Встановіть регулятор в зеленій області таким чином, щоб і у VM, і у невіртуальної хост-системи було достатньо пам'яті для нормальної роботи.
Малюнок 8. Установка регулятора поза помаранчевої області буде гарантувати, що у хост-системи є досить ОЗУ для її власної роботи

Коли виконаєте, натисніть Next (Далі).

 • Інші параметри налаштування: тепер ви будете проходити через діалоги Виберіть жорсткий диск, Вкажіть тип (жорсткого диска), Вкажіть формат зберігання (зберігання даних на фізичному жорсткому диску), а також Вкажіть ім'я та розмір файлу (місце розташування файлу і розмір). Просто підтвердіть пропоновані стандартні параметри в кожному діалоговому вікні: «Створити віртуальний жорсткий диск», «VDI (VirtualBox Disk Image)», «Динамічний віртуальний жорсткий диск» і «25 ГБ» в якості розміру віртуального диска.

В результаті у вас буде створений простий, нічим не заповнений і незайманий віртуальний ПК, підготовлений до установки нової операційної системи.

Крок 4-й: дві останні настройки

За замовчуванням нова VM спробує завантажитися зі свого віртуального жорсткого диска. Але віртуальний диск вашої віртуальної машини в даний момент порожній. Щоб встановити Win10 Preview на порожній диск, VM повинна спочатку завантажити скачаний файл ISO за допомогою virtual optical drive (віртуального пристрою для оптичних дисків). (В цей момент, однак, файл, швидше за все, поки що скачується. Зробіть перерву на чашечку кави).

Вибір віртуального накопичувача на оптичних дисках для VM потребують лише кількох кліків, - так само як і інша предустановочной настройка - вибір маніпулятора курсора VM. Давайте почнемо з маніпулятора.
Виберіть нову віртуальну машину в менеджері VirtualBox і клацніть значок «Налаштувати» (велика помаранчева шестерня), як показано на малюнку 9.

Малюнок 9. Натисніть значок Налаштувати (помаранчеву шестерінку) в менеджері VirtualBox

Перейдіть в розділ Система у вікні «Налаштування», щоб увійти в неї. На вкладці «Материнська плата» відкрийте спадаючий список Маніпулятор курсора і виберіть PS / 2 миша, USB планшет або USB Multi-Touch планшет, в залежності від того, який маніпулятор використовується на вашому хост-комп'ютері. Я використовую стандартний ПК з мишею, тому я вибрав PS / 2 миша (див. Малюнок 10). Коли виберете те, що необхідно, натисніть "OK".

Малюнок 10. Виберіть Маніпулятор курсора, які використовується на вашій хост-системі

Тепер вам потрібно зробити так, щоб програма VirtualBox використовувала інсталяційний файл Win10 Preview (ISO). Вся справа в тому, щоб правильно вставити віртуальний інсталяційний DVD в віртуальний оптичний накопичувач VM. (Наступні кілька кроків проілюстровані на малюнку 11.)

Клацніть основний значок «Налаштувати» ще раз і виберіть «Носії». Потім, в розділі «Носії інформації» під пристроєм Контролер: IDE натисніть Пусто (це №1 на малюнку 11). На правій стороні панелі «Носії» з'являться нові опції.

Тепер в розділі «Атрибути» відзначте прапорець Живий CD / DVD (№2) і потім клацніть значок у вигляді диска праворуч від напису Вторинний майстер IDE (№3). З'явиться спливаюче меню. Виберіть Вибрати образ оптичного диска (№4).

Малюнок 11. ISO-образ Win10 потрібно відкрити в віртуальному CD / DVD-привід.Дотримуйтесь кроків, викладеним в тексті

На цьому кроці відкривається якого всі люди знають вікно у вигляді Провідника. Знайдіть завантажений вами файл ISO - швидше за все в папці Завантаження (Downloads) - і виберіть його (зазвичай він буває позначений як-небудь на зразок WindowsTechnicalPreview-x; див. Малюнок 12). Натисніть Відкрити.

Малюнок 12. Знайдіть і виберіть завантажений iso-файл Win10 Preview

Програма потім поверне вас до діалогу Налаштування / Носії. Натисніть OK.

Примітка: Як зазначалося раніше, у вас може з'явитися діалогове вікно, яке пропонує встановити VirtualBox Extension Pack. Цей додатковий пакет не потрібно оплачувати і можна завантажувати з тієї ж сторінки , Звідки ви отримали основний файл установки VirtualBox.

Вітаю! Тепер установка віртуальної машини завершена, можна встановлювати і запускати Windows 10!

Крок 5-й: установка Windows 10 Technical Preview

У головному меню менеджера VirtualBox або двічі клацніть на віртуальну машину Win10, або виберіть його і клацніть значок «Запустити» (рисунок 13).

Малюнок 13. Запустіть VM Win10, щоб встановити і налаштувати нову операційну систему

VM тепер завантажиться з інсталяційного ISO-файла, що знаходиться в віртуальному DVD-привід, і запустить установку Win10 Preview. Початкові діалогові вікна, ймовірно, будуть знайомі вам - вони дуже схожі на ті, що були в попередніх версіях Windows.

Примітка: при першому натисканні всередині вікна VM може з'явитися повідомлення VirtualBox, в якому говориться, що ваш курсор буде тимчасово замкнутий в межах вікна. Це звичайна ситуація. Якщо ви вирішите вийти за рамки вікна VM, просто натисніть ліву (або в деяких системах праву) клавішу Ctrl, щоб контроль над мишею повернувся до хост-комп'ютера.
У першому діалоговому вікні установки Win10 програма попросить, щоб ви підтвердили або змінили мову і тип клавіатури. Виберіть «Russian (Russia)» в спадаючому меню «Time and currency format» (рисунок 14). Потім ви побачите вікно з кнопкою Install now (Почати установку). Клацніть її. Потім вам буде запропоновано прийняти умови ліцензійної угоди - зробіть це.

Малюнок 14. Віберіть «Russian (Russia)» в спадаючому меню «Time and currency format»

Відкріється діалогове вікно "Which type of installation do you want?" (Який тип установки ви віддаєте предпочтение?) Віберіть установку Custom (Вібіркова), як показано на малюнку 15 - ця опція Підходить для установки Win10 на Ранее НЕ вікорістовувався жорсткий диск, такий як наш диск VM. Малюнок 15. Щоб Встановити Win10 на чистий жорсткий диск VM, віберіть тип установки Custom

Натісніть Next (Далі) и підтвердіть пропоновані значення за замовчуванню - тут и далі; буде проведена повна процедура установки Win10 з нуля на жорсткий диск VM.
Через Якийсь час VM Зроби перезавантаження. Проігноруйте пропозицію "Press any key to boot from the CD / DVD" ( "Натисніть будь-яку клавішу, щоб завантажитися з CD / DVD") і нехай VM сама завантажиться зі свого жорсткого диска. Після перезавантаження програма проведе вас через заключну серію налаштувань Win10 (значення за замовчуванням прекрасно підходять) і налаштувань персоналізації, таких як запит даних облікового запису Microsoft.
Якщо у вас немає облікового запису Microsoft, або якщо ви не хочете використовувати існуючий обліковий запис, ви можете безкоштовно по ходу справи створити нову. Завершальні опції і функції процедури установки кажуть самі за себе; для користувачів Windows 8 або 8.1, як і раніше, вони будуть знайоме виглядати.
Коли ви закінчите, Win10 буде запущений і готовий до вашого тестування. Якщо в якості маніпулятора ви вибрали миша, ви потрапите безпосередньо на Робочий стіл Win10, показаний на малюнку 16.

Малюнок 16. Якщо все пройшло вдало, ви отримаєте Win10 Technical Preview - встановлений і запущений на віртуальному ПК

Примітка: у Windows 10 Technical Preview вже було кілька оновлень. Одна з ваших перших завдань полягає в тому, щоб запустити Windows Update (Оновлення Windows). (Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Start (Пуск) з прапором Windows і у спливаючому меню виберіть Control Panel (Панель керування), натисніть System і Security / Windows Update (Система та безпека / службою Windows Update), і потім клацніть посилання Check for Updates (Перевірити наявність оновлень)).

Ще трохи приготувань, щоб все безперешкодно завантажувалося

В даний момент ваша віртуальна машина все ще налаштована на завантаження з інсталяційного ISO-файла. Якщо ви залишите все як є, то кожен раз при запуску вашого VPC ви будете отримувати запит "Press any key to boot from the CD / DVD" ( "Натисніть будь-яку клавішу, щоб завантажитися з CD / DVD").

Щоб уникнути цього, ви повинні від'єднати файл ISO від віртуального DVD-приводу. Потрібно виконати лише кілька простих кроків.

Закрийте Win10 як зазвичай - тобто правою кнопкою миші на кнопці Start (Пуск) в Win10 і виберіть Shut down or sign out (Завершення роботи або вихід із системи), потім Shut down (Завершення роботи). Коли Win10 закриється, ви повернетеся в менеджер VirtualBox. (Примітка: більшу частину налаштувань віртуального ПК неможливо змінити, поки триває сеанс роботи віртуальної машини.)

При обраної VM c Win10 клацніть значок «Налаштувати» і перейдіть в розділ «Носії» (ви заходили туди раніше, див. Малюнок 11.) На правій стороні вікна «Носії» клацніть значок у вигляді диска поруч з елементом Вторинний майстер IDE.

У списку опцій виберіть Вилучено диск з приводу, як показано на малюнку 17.

Малюнок 17. Як тільки Win10 належним чином запустилася, виберіть в VirtualBox в меню Носії опцію Вилучити диск з приводу

Натисніть OK, щоб закрити вікно налаштувань. Готово!

Випробуйте Windows 10 Technical Preview

Якщо ви знаєте Windows 8, то, головним чином, і в Win10 Technical Preview будете відчувати себе як риба у воді. Загальна концепція в основному така ж, але з додаванням багатьох очікуваних поліпшень. Якщо ви ніколи не працювали в Windows 8, робота в новій ОС може виявитися для вас трохи важким.

Наступна інформація про Windows 10 Technical Preview на нашому сайті повинна допомогти вам зорієнтуватися:

- Microsoft представила нову ОС Windows 10 . Офіційний преcc-реліз Microsoft.

- Використання Windows Technical Preview . Керівництво користувача російською мовою.

- Антивіруси для Windows 10 Technical Preview . Інформація про офіційну підтримку нової платформи від антивірусних вендорів, досвід користувачів в установці антивірусних рішень.

Intel пропонує свою безкоштовну утиліту "Does my processor support Intel Virtualization Technology?
Чи підтримує Мій процесор Технологію віртуалізації Intel?
Який тип установки ви віддаєте предпочтение?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью