<
 • Главная
Статьи

Безкоштовна віртуальна машина, налаштована віртуальна машина, протестовані віртуальні машини

 1. Рішення для оптимізації установки продуктів «1С-Бітрікс»
 2. 1. «1C-Бітрікс: Віртуальна машина 7.3.4»
 3. 2. «1С-Бітрікс: Веб-оточення» - Linux
 4. 3. Virtuozzo Application Template для запуску оптимізованого VPS «Бітрікс»
 5. 4. Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2)
 6. Список ami по регіонах:
 7. Про продукт
 8. Віртуальна машина з підтримкою веб-кластера
 9. Як спробувати?
 10. Склад продукту
 11. Про віртуальних машинах
 12. Оренда

рішення

Рішення для оптимізації установки продуктів «1С-Бітрікс»

За допомогою спеціальних ВМ-рішень ви можете швидко отримати оптимально сконфігурованих сервер, який не поступається за продуктивністю BitrixVM, а по масштабованості - перевершує віртуальну машину «1С-Бітрікс». Пакети підготовлені фахівцями «1С-Бітрікс» і доступні для скачування і використання.

1. «1C-Бітрікс: Віртуальна машина 7.3.4»

«1C-Бітрікс: Віртуальна машина 7.3.4» спеціально налаштована для швидкого виконання програмних продуктів «1С-Бітрікс»: розгортається за хвилини і відразу ж готова до роботи! На віртуальну машину можна не тільки встановити ознайомчі версії продуктів «1С-Бітрікс», а й перенести свої, вже готові проекти.
Дистрибутив випущений під BitrixVM7.3.0. ZIP
Віртуальна машина BitrixVM7.3.0 з об'ємом диска 20 Гб для VMWare завантажити Віртуальна машина BitrixVM7.3.0 з об'ємом диска 20 Гб OVA (Sphere and etc.) завантажити Віртуальна машина BitrixVM7.3.0 з об'ємом диска 20 Гб для VirtualBox завантажити Віртуальна машина BitrixVM7.3.0 з об'ємом диска 20 Гб для HyperV завантажити

2. «1С-Бітрікс: Веб-оточення» - Linux

«1С-Бітрікс»: Веб-оточення »- Linux служить для швидкої і простий установки всього ПО, необхідного для роботи продуктів і рішень «1С-Бітрікс» на Linux-платформах CentOS 6 (i386, x86_64) і CentOS 7 (x86_64).
«1С-Бітрікс: Веб-оточення» - Linux .sh Версія: 7.3.4 від 20.12.2018
Час установки: залежить від інтернет-з'єднання завантажити
Опис установки і обговорення «1С-Бітрікс»: Веб-оточення »- Linux служить для швидкої і простий  установки  всього ПО, необхідного для роботи продуктів і рішень «1С-Бітрікс» на Linux-платформах CentOS 6 (i386, x86_64) і CentOS 7 (x86_64)

3. Virtuozzo Application Template для запуску оптимізованого VPS «Бітрікс»

Пакет Virtuozzo VZ Application Template для «Бітрікс» з використанням рішення «1С-Бітрікс: Веб-оточення» - Linux 2.0. Шаблон призначений для установки (створення) Virtuozzo контейнерів на основі CentOS 6 (i386, x86_64) і CentOS 7 (x86_64) packaged as a Virtuozzo EZ Template.
опис установки Пакет Virtuozzo VZ Application Template для «Бітрікс» з використанням рішення «1С-Бітрікс: Веб-оточення» - Linux 2

4. Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2)

Amazon EC2

- це веб-сервіс, що надає масштабовані обчислювальні потужності і створений для швидкого і простого розгортання веб-додатків на майданчиках (в хмарах) Amazon. Фахівцями «1С-Бітрікс» підготовлені предконфігурірованние образи BitrixVM (AMI-образи) для швидкого запуску додатків «1С-Бітрікс» в Amazon EC2, які включають:

 • CentOS 7.5
 • NGINX + Apache2
 • MySQL5 with InnoDB support
 • Mail server agent
 • A UNIX-like Control Menu with common tasks
 • IP address via DHCP, or configured by Amazon Elastic IP
 • HTTPS support
Список ami по регіонах:

Регіон BitrixVM-7.3.0_CentOS7.5_x64_EBS BitrixVM-7.3.0_CentOS7.5_x64_HVM_EBS us-east-1 ami-b8881ec7 ami-c99701b6 us-west-1 ami-a9d9c0c9 ami-e5243d85 us-west-2 ami-858dbdfc ami-4b98ea33 eu- west-1 ami-0f2a9476 ami-c397a7ba ap-southeast-1 ami-45417039 ami-6d556411 ap-northeast-1 ami-8d0ff8f2 ami-f612e589 sa-east-1 ami-ddacf0b1 ami-41bfe32d eu-central-1 ami-fedcf315 ami-0ac3ece1 ap-southeast-2
ami-8c8657ee
Опис процесу запуску ami способу BitrixVM Регіон BitrixVM-7

Установка пакетів вимагає навичок адміністрування Установка пакетів вимагає навичок адміністрування! Отримати додаткову інформацію ви можете в Центрі підтримки розробників, звернувшись до товариства на форумі з BitrixVM

Про продукт

Про продукт

«1C-Бітрікс: Віртуальна машина» спеціально налаштована для швидкого виконання програмних продуктів «1С-Бітрікс»: розгортається за хвилини і відразу ж готова до роботи! На віртуальну машину можна не тільки встановити ознайомчі версії продуктів «1С-Бітрікс», а й перенести свої, вже готові проекти. Більш того, ви можете на одній віртуальній машині через майстер запускати кілька сайтів.

Віртуальна машина з підтримкою веб-кластера


Віртуальна машина включає майстер створення кластера, майстер додавання slave-сервера, майстер перемикання slave-сервера в режим master. Тепер щоб розгорнути кластер, необхідно 5-10 хвилин. При цьому не потрібно нічого встановлювати або налаштовувати.
Детальніше про підтримку кластерної конфігурації в «Віртуальної машині»
Ви можете оцінити переваги віртуальних машин прямо зараз, навіть якщо ніколи ними не користувалися. скачайте повністю готову до роботи віртуальну машину. Запустіть її і переконайтеся, наскільки швидко працюють продукти «1С-Бітрікс» під правильно налаштованим віртуальним сервером.

Скачайте і використовуйте безкоштовно
Скачайте і використовуйте безкоштовно!
Оренда за ціною тарифу хостингу

«1С-Бітрікс: Віртуальна машина» реалізована з використанням технологій віртуалізації VMware і може бути використана в будь-яких рішеннях VMware, призначених для cloud computing.

Як спробувати?

Випробувати в роботі віртуальну машину можна двома способами:

 • самостійно завантажити і запустити інсталяційний файл у себе на комп'ютері (безкоштовно);
 • орендувати віртуальну машину хостерів (за ціною тарифу хостингу).

«1С-Бітрікс: Віртуальна машина» - некомерційний продукт «1С-Бітрікс: Віртуальна машина» - некомерційний продукт. При цьому ви можете звернутися за допомогою в Центр технічної підтримки «1С-Бітрікс», якщо виникнуть проблеми функціонування наших комерційних продуктів ( «1С-Бітрікс: Управління сайтом», «1С-Бітрікс: Корпоративний портал» і рішень ) На BitrixVM. Але інші питання, наприклад, щодо зміни конфігурації BitrixVM, вирішуються тільки співтовариством розробників на форумі з BitrixVM .

Склад продукту

«1С-Бітрікс: Віртуальна машина» емулює роботу реального комп'ютера. Продукт включає в себе сконфігуровані операційну систему, веб-сервер, базу даних, firewall, поштовий сервер, а також велике число налаштувань, від яких залежить надійність, продуктивність і безпеку веб-проекту. На Віртуальної машині ви можете запустити новий проект, або перенести на неї вже готовий сайт. Перенесення сайту можливий безпосередньо з сервера на машину.

Віртуальний сервер містить:

 • Операційна система - CentOS 7.5 з можливістю автоматичного оновлення
 • Конфігурація дворівнева - NGINX + Apache2
 • MySQL5 з підтримкою InnoDB
 • підтримка HTTPS
 • Майстри налаштування кластера і додавання додаткових сайтів
 • Майстри налаштування пошукового сервера sphinx
 • Додаткові пакети: geoip, catdoc, poopler, mc, man, strace, sphinx
 • настроєний firewall (iptables) і перевірена безпека конфігурації
 • IP адреса виходить по DHCP або встановлюється вручну
 • легконастраіваемий поштовий клієнт (msmtp)
 • мінімальні вимоги по пам'яті - 512М
 • максимальний обсяг дискового простору 100 ГБ
 • автооптімізація продуктивності під різні обсяги пам'яті (до 16 GB)
 • консольна панель типових дій для управління віртуальним сервером
 • велике число налаштувань, від яких залежить надійність, продуктивність і безпеку
 • Пароль root - bitrix (буде потрібно зміна при першому вході)
 • Пароль bitrix - bitrix (буде потрібно зміна при першому вході)

Про віртуальних машинах

Технологія віртуальних машин набуває все більшого поширення. Лідером ринку є VMWare , Активно розвивається Microsoft з Hyper-V , Citrix з XEN .
Технологія віртуальних машин набуває все більшого поширення Матеріал з Вікіпедії:

Віртуальна машина (Англ. Virtual machine) - програмна або апаратне середовище, виконуюча деякий код (наприклад, байт-код, шитий код, p-код або машинний код реального процесора), або специфікація такої системи (наприклад: «віртуальна машина мови програмування Сі») .
Найчастіше віртуальна машина емулює роботу реального комп'ютера. На віртуальну машину, також як і на реальний комп'ютер, можна встановлювати операційну систему, у віртуальної машини також є BIOS, оперативна пам'ять, жорсткий диск (виділене місце на жорсткому диску реального комп'ютера), можуть емулюватися периферійні пристрої. На одному комп'ютері може функціонувати кілька віртуальних машин.

Віртуальна машина в навчальному курсі «Адміністратор. базовий »

Оренда

Оренда

Продукт «1С-Бітрікс: Віртуальна машина» можна взяти в оренду у хостинг-провайдерів. Доступна оренда віртуальної машини в будь-яких технологіях віртуалізації: VMware, Parallels Virtuozzo Containers, Amazon EC2 (AMI), Open VZ, Citrix. Детальніше Продукт «1С-Бітрікс: Віртуальна машина» можна взяти в оренду у хостинг-провайдерів
орендувати

Як спробувати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью