<
 • Главная
Статьи

Безкоштовний віртуальний номер

 1. Що таке віртуальний номер?
 2. Proovl SMS
 3. Безкоштовний сервіс з віртуальними номерами
 4. Проблема з віртуальними номерами для прийому SMS
 5. Як відправити SMS з віртального номера?
 6. Як дізнатися чи знаходиться "У мережі" номер телефону?
 7. Як отримати багато віртуальних номерів для отримання дзвінків?

Привіт друзі! На моєму блозі є достатньо інформації про те, як відправляти безкоштовні SMS з пошти, сервісу розсилок і з номера 777 (на Київстар). Але, справа така, що іноді все ж доводиться не відправляти, а отримувати SMS на анонімне номер. Для цього і придумали віртуального номера телефону, які іноді різні сервіси надають безкоштовно, а іноді за гроші.

Що таке віртуальний номер?

На скільки я розумію, то віртуальні номери - це для нас тільки віртуальні. За ними все ж стоять реальні телефонні номери. У кого-то вдома або в офісі встановлюється обладнання яке підтримує безліч сімкарт, і здатне приймати SMS (а більш просунуте - дзвінки).

Ми і самі легко можемо зробити собі сервіс віртуальних номерів і заробляти на цьому - потрібно всього лише вкласти гроші в обладнання і програмне забезпечення.

Пам'ятаю, коли заробляв на WMMAIL то купував по 300 стартових пакетів, частина навіть отримував безкоштовно по акції від Київстар. Ось тоді у мене була задумка просто купити кілька десятків модемів і підключити ці номери через HUB - таким чином була б можливість приймати велику кількість СМС одночасно на різні номери.

Але якось ця ідея не була реалізована мною особисто. А зараз в інтернеті є вагон і візок таких сервісів, які надають платні віртуальні номери і дозволяють приймати СМС з різних сервісів.

Proovl SMS

Proovl SMS - платний сервіс для прийому будь-якого СМС, від будь-якого відправника або сервісу на SIM номера в США і Англії. Всі номери нові і доступні для використання, через веб панель. Вхідні повідомлення, можна преренаправіть на електронну пошту або скрипт.

https://www.proovl.com/ru

Привіт друзі

Безкоштовний сервіс з віртуальними номерами

У пошуках сервісів з безкоштовними номерами для прийому SMS я знаходив їх велика кількість. В основному все ж все за бугром, при цьому багато їх надає саме платні послуги.

Також значна частина сервісів, які видав пошук хоча і надавали послуги, але при спробі відправити тестове СМС (щоб перевірити чи реально працює сервіс) - мої СМЗ не були доставлені.

При спілкуванні з друзями мені вдалося дізнатися два сервісу, один з яких все ж працює більш-менш стабільно (так як мої СМС доставлялися на номер), а інший думаю в платному режимі буде також працювати нормально.

Безкоштовний сервіс по прийому СМС про який я говорю - це RECEIVE-SMS-ONLINE.INFO - ось, тільки настійно рекомендую заходити на нього виключно з комп'ютера, а не завантажувати додаток на андроїд (так як може вийти так, що ваш номер поповнить список їх номерів).

Сервіс англомовний, при цьому нічого не заважає нам перевести його перекладачем в хромі на російську мову. Але, один раз розібравшись що як працює сенсу переводити його думаю немає.

І так, зайшли ми на сайт і бачимо відразу весь список номерів, які доступні в даний момент для прийому СМС. Тут знаходяться номери як Румунії, України, Індії, США, Німеччини, Болгарії, Італії, Іспанії, Франції, і буває навіть Росії.

Тут знаходяться номери як Румунії, України, Індії, США, Німеччини, Болгарії, Італії, Іспанії, Франції, і буває навіть Росії

Вибрав собі один номер з України +380991595793 і вирішив відправити тестове повідомлення з свого мобільного номера, щоб перевірити, чи працює сервіс чи ні. І бачимо на скріншоті, що повідомлення практично відразу було доставлено і відображено на сервісі - що говорить, що отримання і відображення вхідних SMS повідомлень тут працює коректно.

І бачимо на скріншоті, що повідомлення практично відразу було доставлено і відображено на сервісі - що говорить, що отримання і відображення вхідних SMS повідомлень тут працює коректно

Точно також ми можемо зайти в будь-який номер, у якого зараз статус "У мережі" і там подивитися всі вхідні повідомлення і можливо скористатися одним з них для своїх потреб.

Проблема з віртуальними номерами для прийому SMS

Чесно кажучи, я коли вперше дізнався про віртуальних номерах, то вирішив одразу ж зареєструвати собі аккаунт в ВКонтакте - і обламався, так як цей номер вже був використаний.

Це говорить про те, що віртуальні номери, які знаходяться в публічному доступі дуже швидко використовуються людьми в найрізноманітніших цілях - а значить, що популярні сервіси завжди зайняті.

Але, якщо нам наприклад потрібно зареєструвати собі тестовий період якогось VPS сервера на нікому не відомому сайті - то ці номери будуть для нас справжньою знахідкою.

Як відправити SMS з віртального номера?

Справа в тому, що публічні номера працюють тільки в напрямку прийому повідомлень, і з запропонованого сервісу відправити СМС нам не вийде. Але у нас є можливість відправити SMS з номера 777 на Київстар , Або ж зареєструвати віртуальний номер на сервісі розсилок SMS.RU - і вже звідти відправивши повідомлення будь-кому воно буде відправлено з нашого публічного віртуального номера.

Як дізнатися чи знаходиться "У мережі" номер телефону?

Буває таке, що ми знайшли якийсь сервіс, і бачимо, що там надаються публічні номера. Але ось, йде трансляція і взагалі включений цей номер чи ні - ми не знаємо.

Так ось, можна перевірити відправивши СМС з свого номера або сервісу SMS розсилок, що найчастіше вдарить нас по копійці. Зателефонувати на цей номер також буде марно (якщо номер не з нашої країни - то і грошиків може зняти пристойно).

Як варіант можна використовувати безкоштовний сервіс, який відправляє HLR запит, і показує нам реальний статус даного номера (і ще деяку інформацію). Наприклад, якщо у мене є номер телефону, на ньому вказана переадресація на неіснуючий номер і при дзвінку ви Слиш "Не вірно набраний номер" - то за допомогою цього сервісу ви можете дізнатися, що номер реальний, просто абонент встановив переадресацію (це як спосіб обчислення різних шахраїв).

Приклад інформації, яку видає сервіс на мою особисту номером телефону - вона збігається з тим, що є в реальності (номер в мережі, переадресація встановлена ​​на номер вказаний на скріншоті). Решта інформації не є конфіденційною - але все ж може комусь буде корисною.

Решта інформації не є конфіденційною - але все ж може комусь буде корисною

Посилання на сервіс - http://smsc.ua/testhlr/

Також, якщо ми кілька разів введемо номер телефону (почнемо масово перевіряти номери HLR запитами на доступність) то сервіс відразу ж нам напише, що мовляв так робити не добре, і що продовжити процедуру можна через годину (або необхідно змінити IP).

Як отримати багато віртуальних номерів для отримання дзвінків?

Є ще один сервіс, який надає нам необхідне для нас кількість віртуальних номерів абсолютно безкоштовно. Це сервіс fwcall.com

Проблема для мене, як жителя України в тому, що вони не підтримують наші телефони. Але для жителів Росії і інших країн халява полягає в тому, що створивши 100 номерів ми з легкістю можемо зареєструвати 100 акаунтів в ВКонтакте або будь-який іншій країні.

Печаль цього сервісу полягає в тому, що переадресовує він тільки дзвінки, а не СМС - але цього достатньо, щоб робити реєстрацію в усіх відомих нам соціальних мережах.

Печаль цього сервісу полягає в тому, що переадресовує він тільки дзвінки, а не СМС - але цього достатньо, щоб робити реєстрацію в усіх відомих нам соціальних мережах

На цьому друзі у мене все! Сподіваюся інформація була для вас корисною і ви відправите її в соціальні мережі - тим самим допоможете більшій кількості людей дізнатися про віртуальних номерах.

Що таке віртуальний номер?
Як дізнатися чи знаходиться "У мережі" номер телефону?
Як отримати багато віртуальних номерів для отримання дзвінків?
Що таке віртуальний номер?
Як відправити SMS з віртального номера?
Як дізнатися чи знаходиться "У мережі" номер телефону?
Як отримати багато віртуальних номерів для отримання дзвінків?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью