<
 • Главная
Статьи

Краща віртуальна машина: Огляд віртуальних машин

 1. Краща віртуальна машина
 2. Що таке віртуальна машина
 3. Навіщо мені потрібна віртуальна машина
 4. Як ми тестували віртуальні машини
 5. продуктивність
 6. функціональність
 7. Gnome Boxes ★★
 8. Virt-Manager ★★★★
 9. Сумісність і снапшоти
 10. VirtualBox ★★★★
 11. VMware Player ★★★
 12. VMware Workstation ★★★★★
 13. Інтеграція з робочим столом
 14. графічне прискорення
 15. вердикт

Яка на твій погляд найкраща віртуальна машина

Яка на твій погляд найкраща віртуальна машина?

Я не буду вигадувати велосипед і переказувати інших. Краще я вам запропоную прочитати статтю з журналу Linux Format. В якій експерти зробили порівняльний огляд п'яти популярних віртуальних машин в надії знайти ту саму .., найкращу віртуальну машину. До речі, тим хто відрікся і зміг втекти з полону Windows дуже рекомендую підписатися на журнал .

Ще по темі: Використання віртуальної машини VirtualBox

Краща віртуальна машина

зміст

 • Що таке віртуальна машина
 • Навіщо потрібна віртуальна машина
 • Як ми тестували Віртуальні Машини
 • продуктивність
 • функціональність
 • Сумісність і снапшоти
 • Інтеграція з робочим столом
 • графічне прискорення
 • вердикт

Що таке віртуальна машина

Якщо простою мовою, без занудства, то віртуальна машина - це операційна система в операційній системі.

Навіщо мені потрібна віртуальна машина

У нашому випадку, віртуальна машина - це в першу чергу платформа для перевірки програм. Серед яких, як ви розумієте, можуть бути і шкідливі . Ще віртуальну машину використовують хакери для тестування своїх і чужих троянів, rat-програм та інших диво файлів. До якої групи належали б ви, вам все одно буде цікаво дізнатися побільше про віртуальних машинах і їх роботі.

Як ми тестували віртуальні машини

Спершу ми взяли двоядерний комп'ютер (через бюджетних обмежень) зі свіжим Arc Linux. Крім проприетарной VMware (версія 7.1.0 Рlауег і 30-денний пробний період Workstation 11), ми використовували офіційні пакети Arch, які дуже близько слідують релізів розробників. На кожній машині було 2 ГБ системної ОЗУ і 128 МБ відеопам'яті (при необхідності - 256 МБ).

Ми тестували кожного кандидата на різних гостьових ОС: Mint 17.1 і Kubuntu 15.04 beta, а також різних версій не-Linux ОС під назвою Windows. Для оцінки продуктивності ми скомпілювали основне ядро ​​Mint, запустили порівняльний тест JavaScript SunSpider і зіграли в різні ігри з нашої бібліотеки Steam. Щоб протестувати реальні варіанти, ми запустили їх на 8-ядерної машині з 16 ГБ ОЗУ і 4-ГБ Nvidia GTX, але потім нас змусили її повернути.

Технологія віртуалізації фундаментально змінила комп'ютерний ландшафт. Ми б зганьбилися, заявивши, що це - новий винахід (ранні мейнфрейми використовували її як середовищ ство надання ресурсів), але десятирічної давності інновації CPU означають, що майже рідний продуктивності ви досягнете хіба що з кодом x86. А нині нам вдається впихнути десятки машин (легко копіюються і відновлюваних) в один корпус, і робота дата-центрів стала набагато ефективніше. Можна і імітувати іншу архітектуру, скажімо, ARM, що зручно для розробників вбудованих систем.

Це також благо і для звичайних користувачів: знайомство з новою ОС тепер не повинно бути настільки витратним за часом вправою в постійному страху угробити свою систему. Навіть якщо ви просто хочете протестувати нову програму, це набагато безпечніше зробити в віртуальній машині замість того, щоб ризикувати своїм поточної налаштуванням. Підтримка віртуалізації всередині ядра (через KVM) і емулятор Qemu означає, що користувачам Linux більше нема чого вдаватися до пропрієтарним інструментам.

У минулі дні VirtualBox від Sun (що колись належала Innotek, а тепер Oracle) був єдиною реальною опцією. Але часи змінилися, так що давайте розглянемо і інші додатки віртуалізації.

І VMware, і VirtualBox використовують залежні від ядра модулі, які завантажуються, щоб сотворять свої чудеса. VMware знадобиться їх скомпілювати, для чого доведеться встановити пакети заголовків ядра і всю начинку компілятора. Потім ви отримаєте скрипт init для завантаження зазначених модулів, хоча для користувачів Systemd він буде марний. Якщо це ваш випадок, ви, можливо, побажаєте створити власний файл init, замість того, щоб весь час запускати цей скрипт як root (чи бачити все ті ж повідомлення про помилки). На момент написання статті ядра серії 3.19 вимагали підлатати вихідні VMware, але, сподіваюся, до моменту виходу журналу це вже буде виправлено. Пакети VirtualBox в більшості дистрибутивів є, і якщо у вас стандартне ядро, можете вже ні про що не хвилюватися.

Virt-Manager вимагає, щоб до його запуску в вашій системі був запущений сервіс libvirtd, про що вас повідомить люб'язне повідомлення, і якщо ви використовуєте повнофункціональну середу робочого столу, то вона сама зробить це за вас; вам залишиться тільки ввести пароль root.

І VirtualBox, і VMware Workstation досить прості, якщо тільки ви не надумаєте відволікатися на кожну опцію. А ось в VMware Player опцій не так вже й багато, і ви дуже швидко налаштуєте і запустіть свою машину. Але якщо ви повні рішучості задіяти всі ці опції по максимуму, доведеться встановити гостьові доповнення.

Гостьові доповнення Linux для VirtualBox набагато простіше в установці (CD запуститься автоматично), ніж додаткові «інструменти» для VMware, що вимагають копіювання програм з уявного CD, зміни дозволів і потім запуску скрипта. Невже на дворі 1999 рік? Зате, виконавши все це, ви будете винагороджені поліпшенням графіки і поруч додаткових функцій, які ми обговоримо далі.

Найпростішим у використанні з нашої вибірки є Boxes, нехай навіть це обумовлено наданням всього лише голого мінімуму функцій Qemu / libvirt. VMware Player і VirtualBox йдуть другими, а слідом - їх платний суперник (номінально вони важче, в силу більшої кількості опцій). Virt-Manager не дуже складний у використанні, але в ньому цілком достатньо від лабіринту налаштувань Qemu, щоб приголомшити новачка. Крім цього, механізм для управління зберіганням у нього досить-таки заплутаний, особливо якщо ви збираєтеся зберігати свій віртуальний диск в нестандартному місці: тоді вам спочатку треба додати необхідну директорію як «пулу зберігання». Однак всі необхідні екзотичні модулі надасть ваш власний дистрибутив, а в такому разі чому б і не ризикнути.

продуктивність

Повільну або моторну ВМ вони для вас створять?

Завдяки розширенням обладнання і технологій паравіртуалізаціі стало можливо виконувати деякі завдання зі швидкістю, близькою до швидкості справжнього обладнання.

Однак так, як воно є, зазвичай в наявності певне падіння продуктивності. Практично будь-яка конфігурація, на якій ми тестували гостьовий робочий стіл, демонструвала якесь гальмування. Але до цього звикаєш, та й можна відключити всякі красивості або включити відповідний режим нейтралізації несправностей, якщо вас це турбує.

Тут ми не беремо до уваги 3D-продуктивність - це було б не зовсім чесно, і для неї є власна категорія через сторінку. Однак для повсякденних завдань з використанням Terminal ви навряд чи помітите особливу різницю між нашими кандидатами. Експерименти з компіляцією ядра показали, що VirtualBox солідно відстає в змаганні. Порівняльний тест JavaScript SunSpider підтвердив цей висновок: обидва завдання виконалися на 20% повільніше, ніж у інших. Введення / висновок (I / O) диска (особливо якщо диск у вас SSD) і мережевий трафік у всіх наших кандидатів відрізнялися швидкістю. В кінцевому підсумку VMware забезпечила собі перевагу завдяки підтримці більш нових процесорів Intel.

функціональність

Що здатний запропонувати кожен кандидат?

Всі наші кандидати призначаються для різних сценаріїв використання, і тому у кожного є свої власні, індивідуальні переваги. Звичайно, наявність деяких стандартних функцій безумовно мається на увазі: до таких, наприклад, прийнято відносити здатність створити моментальні знімки, підтримку розширень процесорів Intel VT-x і AMD-V і гнучке налаштування віртуального обладнання. Все це пропонується усіма, проте деякі додатки здатні на більше героїчні подвиги.

Тут слід зробити застереження, що Gnome Boxes і Virt-Manager є всього-на-всього інтерфейсами до Qemu (через рівень абстракції libvirt). А Qemu по суті є емулятором процесора, який здатний забезпечувати віртуалізацію через KVM, але тим не менш є цілий світ.

Отже, займемося розглядом наших кандидатів окремо.

Gnome Boxes ★★

При виклику з командного рядка Qemu підтримує масу опцій, велика частина яких в Gnome Boxes відсутня: його метою (реалізованої) є простота і зрозумілість зовнішнього вигляду і роботи. Через його зручний інтерфейс майстра можна налаштувати віртуальну машину буквально трьома клацаннями - направте тільки його на відповідний ISO. Boxes абстрагує різницю між віртуальною і віддаленою машиною, і ви можете з'єднуватися і з тієї, і з іншого через протоколи VNC, SPICE (який дозволяє аудіо працювати через мережу) або OVirt.

Boxes абстрагує різницю між віртуальною і віддаленою машиною, і ви можете з'єднуватися і з тієї, і з іншого через протоколи VNC, SPICE (який дозволяє аудіо працювати через мережу) або OVirt

Gnome Boxes

Boxes не пропонує особливих можливостей управління вашої віртуальної машиною через мережу, але, по крайней мере, надає все чаклунство NAT, необхідне, щоб забезпечити спілкування вашої віртуальної машини зі світом. Решта кандидатів з успіхом налаштовують NAT, мережеві мости або мережі host-only, і все це в певних обставинах буває вельми зручно.

Virt-Manager ★★★★

Virt-Manager (він же Virtual Machine Manager) пропонує значно більше функцій Qemu (але знову-таки не всі). Він, схоже, переборщив зі своїм списком підтримуваних операційних систем x86, зокрема, з сімейства Linux.

Він, схоже, переборщив зі своїм списком підтримуваних операційних систем x86, зокрема, з сімейства Linux

Virt-Manager

Якщо залишити це в стороні, Virt-Manager відносно легко дозволяє налаштувати машину будь-якої складності - можна додавати будь-яке обладнання, в тому числі кілька мережевих інтерфейсів. Крім ВМ KVM, Virt-Man-ager вміє задіяти підтримку Qemu / libvirt для гостей Xen і контейнерів LXC. Опціонально він також може опитувати гостьові ресурси і, таким чином, забезпечувати дуже симпатичні графіки (на кшталт тих, що в розділі Продуктивність на стор. 25, на що потрібно близько 30 секунд після запуску Windows 10). Крім того, Virt-Manager використовує недавно додану в Qemu підтримку USB 3.0.

Сумісність і снапшоти

Чи можна переміщати віртуальні машини між реальними?

Іноді буває потрібно перемістити ВМ між гіпервізорами. Всі наші програми можуть імпортувати машини, що зберігаються в форматі Open Virtual Appliance (OVA), який є просто tar-архівом з образом диска VMDK (VMware), і дані про віртуальному обладнанні. VirtualBox дозволяє експорт в цей формат, але має ще й свій - Virtual Disk Image (VDI), а також справляється з усіма іншими.

Команду qemu-img можна застосовувати для конвертації форматів. Особливо відзначимо його улюблений формат QCOW2, що дозволяє зберігати численні моментальні знімки [snapshot] системи всередині, за допомогою відмінного прийому Copy On Write (COW).

Boxes, Virt-Manager, VirtualBox і VMware Workstation підтримують моментальні знімки системи, зберігаючи різні стану своєї ВМ. VMware Player дозволяє мати тільки один моментальний знімок для кожної машини на додаток до її поточному стану. Так що глибоке регресійне тестування виключається.

VirtualBox і VMware Workstation здатні також «клонувати» ВМ, і це ефективний метод створення моментальних знімків системи: дані записуються на відповідний клон, тільки якщо його стан відрізняється від стану батьків. VMware дозволяє монтувати гостьовий образ VMDK на хост, що теж буває зручно, хоча такий же трюк можна проробити за допомогою конвертації в образ диска raw та використання стандартних інструментів Linux і арифметики, щоб розрахувати зміщення розділів.

VirtualBox ★★★★

Будучи спочатку клієнтом віртуалізації робочого столу, VirtualBox досі, ймовірно, основний інструмент для багатьох. У цієї програми чітка структура, що спрощує настройку віртуальної машини, і безліч корисних опцій. Крім обмеження кількості ядер CPU, до яких має доступ гостьова ОС, VirtualBox дозволяє вказати граничний рівень використання CPU гостем у відсотках. VirtualBox також підтримує запис відео, так що за вечір ви зможете записати керівництво по Windows для свого каналу YouTube.

VirtualBox також підтримує запис відео, так що за вечір ви зможете записати керівництво по Windows для свого каналу YouTube

VirtualBox

Він може імпортувати будь-які віртуальні диски, але пропонує тільки підтримку хост-контролера USB 2.0, та й то тільки якщо ви встановите пропріетарний пакет розширень Oracle. Опції з розподіленим доступом буфера обміну і drag-and-drop (в одному або в обох напрямках, як забажаєте) дуже зручні. У VirtualBox є зручні індикатори для мережевого і дискового I / O і для використання CPU.

До речі, в статті « Налаштування VirtualBox »Ми детально розповідали про те, як встановити та правильно налаштувати віртуальну машину VirtualBox.

VMware Player ★★★

Вільне пропозицію від VMware пройшло довгий шлях з моменту своєї появи в 2008 році. Найцікавіше, що це вже не плейер: він більш ніж здатний створити для вас якісну віртуальну машину.

Найцікавіше, що це вже не плейер: він більш ніж здатний створити для вас якісну віртуальну машину

VMware Player

Крім підтримки ряду мережевих конфігурацій (NAT, bridged, host-only і т.д.), він пропонує дуже симпатичні опції формування мережевого трафіку, що дуже зручно, якщо ви тестируете останню версію, скажімо, клієнта DDoS або дивіться, скільки шкідливих програм можна навісити на свою віртуальну машину Windows XP, поки вона не лопне. VMware також підтримує пристрої USB 3.0, а установка гостьових інструментів дозволить використовувати блискучу графіком, буфер обміну з розподіленим доступом і директорії з розподіленим доступом. Player дещо поступається, коли мова йде про моментальних знімках (він дозволяє зробити тільки один), але ми розкритикували його в попередньому розділі.

VMware Workstation ★★★★★

Є невільна версія VMware Player (VMware Player Pro), але ми вирішили, що для даного Порівняння буде доречніше взяти замість неї більш високоякісну Workstation. У цьому додатку передбачено безліч додаткових функцій для розробників, в тому числі можливість групувати віртуальні машини в свого роду віртуальну фалангу, щоб вам вдавалося одним клацанням змусити їх вступити в дію одночасно.

VMware Workstation також пропонує підтримку нових команд сучасних процесорів Intel, а також дозволяє налаштовувати машини з віртуальними CPU, в кількості до 16 і 64 ГБ ОЗУ. Однак програма Workstation значною мірою націлена на інтеграцію з іншим (досить важким) пакетом VMware, і тому буде виглядати доречніше інших в середовищі підприємства.

Інтеграція з робочим столом

Чи будуть вони конфліктувати з вашої колірною схемою?

Одні користувачі люблять ідеальну гармонію інтерфейсів віртуальних машин і відповідних їм гіпервізора з робочим столом хоста, а інших це тільки заплутує.

VirtualBox використовує Qt4, що особливо дратує на робочому столі Arch Linux на основі Qt, де всюди використовується Qt5, але це лише щось на кшталт нішевого нестачі. Boxes ідеально поєднується з Gnome 3, чого і слід було очікувати; Virt-Manager і VMware використовують GTK3 і теж ідеально з ним поєднуються.

Всі наші кандидати дозволяють переключити віртуальну машину в повноекранний режим, і, на щастя, всі вони дозволили нам повернутися назад за допомогою відповідної комбінації клавіш.

Особливо виділяються режими Unity в VMware (ні, це не спосіб зробити все убунтовідним) and Seamless в Virtual-Box - обидва відображають вікна додатків безпосередньо з гостя на робочому столі хоста. Це дуже добре для Linux-ВМ (виключаючи потенційну плутанину між вікнами гостя і хоста), проте спроба запустити
попередній Windows 10 не дуже вдалася; Windows 7 з включеним інтерфейсом Aero теж виявилася не найприємнішим досвідом.

Всі наші кандидати підтримують запуск гостя в повноекранному режимі, і їх можна налаштувати на зміну дозволу при зміні розміру вікна. Для виходу з даного сценарію передбачені відповідні гарячі клавіші. Можливість drag-and-drop на машинах VMware дуже зручна, тому VMware і перемагає в цій категорії.

графічне прискорення

Чи можна уникнути проблем програмного рендеринга?

Будь-який з наших кандидатів відмінно б вам послужив, якби ви захотіли просто встановити віртуальну машину, не маючи наміру робити нічого з інтенсивним участю графіки.

Але якщо потрібно 3D-прискорення, треба брати VMware або VirtualBox. Як тільки ви впораєтеся з установкою гостьових доповнень (включаючи веде в бік питання VirtualBox, з подвійним запереченням, який намагається відвернути вас від його експериментальної підтримки WDDM, потрібної, наприклад, для інтерфейсу Windows 7 Aero), вам вдасться насолодитися 3D-прискоренням в VirtualBox і в двох клієнтів VMware.

Як тільки ви впораєтеся з установкою гостьових доповнень (включаючи веде в бік питання VirtualBox, з подвійним запереченням, який намагається відвернути вас від його експериментальної підтримки WDDM, потрібної, наприклад, для інтерфейсу Windows 7 Aero), вам вдасться насолодитися 3D-прискоренням в VirtualBox і в двох клієнтів VMware

Бум-бум, срібний молот Максвелла опустився на, е-е-е, вулик. Він загинув незабаром після того, як був зроблений цей скріншот в Do not Starve.

VirtualBox дозволяє виділяти віртуальної відеокарти до 256 МБ системного ОЗУ, а VMware - до 2 ГБ. Зверніть увагу, що ці гігабайти не беруть у вашій реальному відеокарти, так що часто ви не побачите особливих поліпшень понад 256 Мб. VirtualBox також забезпечує 2D-прискорення для гостьових Windows, що має сприяти прискоренню рендеринга відео, збільшення екрану і корекції кольору, хоча багато в чому це залежить від конфігурації хоста - на швидку машину ця настройка не особливо вплине. Віртуальна машина Windows, ймовірно, не запустить Battlefield 4 [Поле битви] або Middle-earth: Shadow of Mordor [Среднеземье: Тінь Мордора] (виходить, нам сильно пощастило, що вони перенести в Linux), коли все доведено до 11, але більш старі-менш вимогливі ігри підуть відмінно: ми добру годину угрохали на популярну інді-гру Do not Starve [Do not зачахні], начисто забувши про наше Порівняння.

На VMware все працювало краще, ніж на VirtualBox, але, можливо, справа тут було в більш виграшній конфігурації - на Arch Linux ми використовували найсвіжіший пропріетарний драйвер Nvidia, що могло зумовити перевага одного над іншим.

вердикт

Віртуалізація - тема для Порівнянь давня і складна. Бажаючи запускати 3D-ігри, ви навіть не поглянете на Gnome Boxes або Virt-Manager, і якщо тільки ви не досягнете в VirtualBox кращих результатів, ніж ми, ви виберете своїм гіпервізором VMware. Але знову ж таки, ця технологія аж ніяк не така зріла, як працює в рідному форматі DirectX 11. Можливо, з іграми вам навіть більше пощастить в Wine [Ред .: - Чи немає.] За яких-небудь експериментальних латках продуктивності. Ми взагалі-то не в захваті від ліцензій VMware, особливо від тієї, яка змушує вас платити після 30-денного пробного періоду, однак для деяких функції рівня підприємства в Workstation будуть істинним благом. Зокрема, якщо використавши vCenter Converter з VMware, ви віртуалізуете машину одним клацанням - ідеально, якщо потрібно протестувати щось нове на своїй поточній системі.

Ми не охопили масу інструментів командного рядка, які йдуть з усіма нашими кандидатами, але вони є, разом з більш ніж рясної документацією. Ви можете застосовувати їх в своїх скриптах, коли пуститеся в усі тяжкі віртуалізації, висунувши цілу рать віртуальних машин з безпечного середовища командного рядка. Можливо, хакери за краще працювати з Qemu безпосередньо, а тим, хто шукає просте безкоштовне рішення з відкритим кодом щастя складе Gnome Boxes.

Бульбашки виглядають непогано, якщо не бачити зусиль, витрачених на їх рендеринг.

Але в переможці виходить тільки один (нічия - рідкісний виняток), і на цей раз це Virt-Manager - ну не могли ж ми дозволити виграти VMware. Virt-Manager дозволяє загнуздати більшу частину мощі Qemu, не вдаючись до великих заклинанням з командного рядка. Віртуальні машини можна ставити на паузу, перенастроювати, переміщати і клонувати - і все це без особливого клопоту. Єдине, чого йому не вистачає - це підтримки графічно -го прискорення, але хтозна, можливо, вона і з'явиться. VMware Player і Gnome Boxes ділять друге місце, оскільки вони обидва набрали високі бали за свою простоту, і нам подобається значок Boxes, на якому зображений тессеракт (або гіперкуб, або куб в кубі - як вам буде завгодно).

Virt-Manager ★★★★
Всім би менеджерам так добре працювати.

VirtualBox ★★
Колись єдине рішення, а тепер на узбіччі.

VMware Player ★★★
Швидкий і зручний, та ось ліцензія підвела.

VMware Workstation ★★
Швидкий і повнофункціональний, але не безкоштовний.

Boxes ★★★
Найпростіший спосіб встановити і налаштувати ВМ.

Невже на дворі 1999 рік?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью