<
 • Главная
Статьи

Налаштування інтернету в VirtualBox на реальному прикладі

Не так давно ми писали про чудовій програмі для віртуалізації - VirtualBox. Оскільки на той момент ми навіть не збиралися підключати віртуальну машину до інтернету, то опустили дане питання до кращих часів. І ось, нарешті, диво сталося. Пропонуємо вашій увазі один з варіантів настройки інтернету в VirtualBox на прикладі реальної комп'ютерної мережі.

{Mosloadposition debug}

Як приклад ми взяли VirtualBox версії 2.1.0 зі стабільно працюючою мережею. Наш VirtualBox встановлений на операційній системі Windows Vista, а на створену в VirtualBox віртуальну машину ми інсталювали Windows XP SP2.
Комп'ютер з Windows Vista підключений до інтернету через шлюз, що має адресу 192.168.0.100. Даний шлюз роздає інтернет всім комп'ютерам локальної мережі по wi-fi. Налаштування шлюзу і wi-fi до теми не належать, тому на них ми не будемо зупинятися, а перейдемо відразу до справи.
Перш за все, перевіримо на нашому реальному комп'ютері властивості реального мережевого підключення, через яке він взаємодіє з інтернетом. Так, в Windows Vista відкриємо «Пуск» - «Панель управління» - «Центр управління мережами і загальним доступом» - «Управління мережевими підключеннями».
Як приклад ми взяли VirtualBox версії 2
Клацнемо правою кнопкою миші на ім'я мережевого з'єднання, через яке ПК підключений до інтернету або локальної мережі, і виберемо Властивості. На вкладці «Сеть» повинен бути включений пункт «VirtualBox Host Interface Networking Driver». Якщо галочка не варто, її потрібно поставити і натиснути «ОК».

Тепер займемося брандмауерами - ми повинні дозволити їм випускати VirtualBox в мережу. У вбудованому брандмауера Windows ( «Пуск» - «Панель управління» - «Брандмауер Windows») VirtualBox повинен бути доданий в список виключень. Якщо на комп'ютері встановлено інший фаєрвол, наприклад, Agnitum Outpost, включаємо його в режим навчання, тому що пізніше нам доведеться вирішити з'єднання VirtualBox з мережею і створити відповідні правила. Краще буде, якщо брандмауер запитає нас про це, а не мовчки заблокує всі спроби VirtualBox вийти в мережу.
На цьому залишаємо в спокої реальну операційну систему і звертаємо свій погляд на VirtualBox. Нам потрібно додати в віртуальну машину мережевий адаптер і налаштувати його: виділивши віртуальну машину в списку VirtualBox, натискаємо кнопку «Властивості».

У списку ліворуч вибираємо розділ «Мережа». На вкладці «Адаптер 1» встановимо галочку навпроти «Включити мережевий адаптер». Ви можете вибрати тип адаптера, як на скріншоті, але можете і поекспериментувати, вибираючи зі списку різні адаптери.
У списку «Приєднаний до:» вибираємо «Хост-інтерфейс». Це означає, що мережева карта віртуальної операційної системи буде взаємодіяти з інтернетом і локальною мережею безпосередньо.
Відразу хочемо сказати, що можна вибрати і інші настройки, але методом наукового експерименту нам вдалося змусити працювати інтернет тільки таким чином. А все тому, що настройки віртуальної мережі тісним чином пов'язані зі зміною вашого інтернет-підключення і вашої реальної комп'ютерної мережі. У кожному конкретному випадку доведеться поекспериментувати. Але найчастіше за все, застосувавши зазначені на скріншоті опції, нам вдавалося отримати працюючий в VirtualBox інтернет.
Не забуваємо поставити галочку навпроти «Кабель підключений», а в списку хост-інтерфейсів нижче виділити ту мережеву карту нашого реального комп'ютера, через яку він підключений до інтернету або локальної мережі.
На цьому додавання мережевого адаптера в віртуальну машину завершено. Натискаємо «ОК» для застосування налаштувань.

Запускаємо створену в VirtualBox операційну систему (у нас це Windows XP SP2). Тепер нам належить налаштувати раніше доданий мережевий адаптер. У Windows XP дані настройки доступні через «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Мережеві підключення».
У списку мережевих підключень знаходимо «Підключення по локальній мережі», клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо «Властивості».

На вкладці «Загальні» в списку використовуваних підключенням компонентів виділяємо «Протокол Інтернету (TCP / IP)» і натискаємо кнопочку «Властивості».

Налаштування, зазначені нижче, повністю залежать від конфігурації вашої мережі. Як ми вже говорили, у нас є шлюз з адресою 192.168.0.100, який роздає інтернет всієї локальної мережі. Тому, наш віртуальний комп'ютер повинен вписатися в конфігурацію реальної мережі і мати адресу 192.168.0.Х, де Х - будь-яка цифра від 1 до 254, що не зустрічається ні в якому іншому адресу комп'ютерів мережі. Оскільки у нас вже є комп'ютер з адресою 192.168.0.100, то ми можемо вибрати будь-яку цифру від 1 до 254, крім 100.
У нашому прикладі вибір припав на адресу 192.168.0.77. Маска підмережі вводиться автоматично, досить клацнути в даному полі мишкою. В поле «Основний шлюз» вводимо адресу комп'ютера, який роздає інтернет або шлюзу провайдера. В поле «DNS-сервер» вводимо адресу відповідного сервера. Він може збігатися з адресою шлюзу чи ні. Якщо у вашій мережі є інший (альтернативний, вторинний) DNS-сервер, введіть його адресу в поле нижче.

На цьому настройка мережевого підключення в віртуальне операційне середовище завершена. Натискаємо «ОК».
Тепер необхідно перевірити з'єднання зі шлюзом. Відкриваємо «Пуск» - «Виконати» і вводимо в поле команду «cmd» (без лапок і англійською).

Відкриється командний інтерпретатор Windows. Набираємо «ping 192.168.0.100» (без лапок), де 192.168.0.100 - це адреса шлюзу або іншого комп'ютера в мережі, з яким ви хочете перевірити зв'язок з віртуальної машини. Якщо ви побачите, що відповідь від шлюзу отримано, значить, інтернет працює. Тепер ви можете насолоджуватися серфінгом по всесвітній павутині прямо з VirtualBox.

Якщо відповіді від шлюзу або будь-якого іншого комп'ютера мережі немає, варто змінити налаштування на більш підходящі для вашої мережі. Тут все в ваших руках.

Спеціально для проекту Ячайнік , Олена Карлтон

{Mosloadposition cpanel}Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью