<
 • Главная
Статьи

Сервіси і провайдери віртуальних мобільних і міських номерів

Послуга Віртуальний номер дозволяє приймати дзвінки і SMS в потрібній країні / місті. При цьому дзвінки перенаправляються на ваш мобільний телефон. Зазвичай VoIP провайдери надають віртуальні номери безкоштовно, а ви оплачуєте тільки перенаправлення викликів на свій телефон.

19.04.19. Телфин починає продажу віртуальних мобільних номерів Москви і Санкт-Петербурга
19
компанія Телфин диверсифікує пул віртуальних номерів і пропонує мобільні двох міст: Санкт-Петербурга в коді +7 931 і Москви в кодах +7 999, +7 995, +7 977, +7 969, +7 966, +7 958, +7 939, +7 930. Вартість підключення віртуального мобільного номера Москви становить 990 руб., Санкт-Петербурга - 500 руб. Щомісячна абонентська плата - 290 руб. і 150 руб. соответственно.Абонентам віртуальних мобільних номерів доступні всі опції АТС «Телфін.Офіс»: статистика і журнал викликів, інтеграція з різними бізнес-додатками, запис і зберігання телефонних розмов та інші сервіси. Додатковий сервіс віртуального мобільного номера - інформування абонентів про отримання СМС. На даний момент йде робота по розробці даної опції.
2017. Інтеграція Zadarma і ЕСІА (держпослуг) - просте підключення віртуальних номерів

Сервіс хмарної телефонії Zadarma перший на ринку IP-телефонії здійснив інтеграцію з Єдиною системою ідентифікації і аутентифікації (портал держпослуг). Завдяки інтеграції російський номер телефону (включаючи мобільні номери та номери 8-800) можна підключити без завантаження документів буквально за одну хвилину.
2016. Телфин запустив послугу Бізнес-номер для малого бізнесу

Телфин запустив нову послугу для малого бізнесу - Бізнес-Номер - яка являє собою власне міський багатоканальний номер + просту віртуальну АТС на 3 співробітників. Послуга стане в нагоді для швидкого запуску стартапів, відкриття нових філій в короткі терміни, тестування бізнес-ідей. Функціонал включає голосове меню, переадресацію дзвінків, голосову пошту, запис розмов, відправку факсів. Вартість підключення становить 1 000 рублів. Розмір щомісячної абонентської плати - 650 рублів для номерів Москви і 450 рублів - для інших регіонів. Усі вхідні безкоштовно, які виходять від 0,45 руб. / Хвилина.

2015. OneTel - єдиний вхідний номер для всіх ваших телефонів

VoIP провайдер AltegroFon запустив новий сервіс Onetel , Який допоможе об'єднати всі його номера - мобільні або міські - в єдиний номер в зручному для абонента географічному коді. Вхідний дзвінок надходить на єдиний номер телефону OneTel і за допомогою спеціального сервера перенаправляється на задані користувачем номера за тарифами інтернет-телефонії. Правила переадресації налаштовуються абонентом. Можна задати різні сценарії для вхідних дзвінків в залежності від важливості такого дзвінка, дати і часу доби, поточного місця розташування абонента. Єдиний телефонний номер клієнт сервісу вибирає для себе самостійно зі списку запропонованих вільних номерів. Також є можливість підключити вже наявний у користувача віртуальний номер (обліковий запис SIP) від будь-якого провайдера. В цьому випадку підключений номер стане єдиним для даного абонента.
2015. Mango Office запускає сервіс Віртуальний Номер для мікробізнесу

Mango Office, провідний провайдер хмарної АТС, запустив сервіс Віртуальний номер , Який зможе покрити потреби в комунікаціях індивідуальних підприємців і мікробізнесу (від 1 до 3 співробітників). Послуга включає в себе багатоканальний номер з голосовим привітанням і налаштуванням схем переадресації, можливість прийому дзвінків на мобільні телефони, АОН, запис розмов, голосову пошту, факси, історію викликів та інші. Можна підключити багатоканальний номер з кодом будь-якого міста присутності Mango Office незалежно від фізичної присутності компанії. В даний час можна вибрати номер у сімнадцяти регіонах РФ, а також легко запам'ятовується «красивий» номер. Щомісячна абонентська плата за «Віртуальний номер» становить 490 рублів.
2015. Сервіс Callibri допоможе проаналізувати джерела нових клієнтів

Callibri - це сервіс для колл-трекінгу - тобто для аналізу ефективності рекламних кампаній на підставі вхідних дзвінків. Зазвичай, для такого аналізу потрібно запитати кожного абонента потенційного клієнта, звідки він дізнався про вашу фірму і записати це в його картку. Але, як правило, менеджери з продажу цього не роблять (або лінуються, або забувають - вони ж отримують зараплату за продажу, а не за маркетинговий аналіз). А ось Callibri дозволяє реєструвати джерела клієнтів автоматично. Як? Він підміняє номер телефону на сайті в залежності від того, звідки прийшов клієнт. Таким чином, ви зможете, точно підрахувати вартість одного дзвінка, що надійшов завдяки, наприклад, рекламу в Директ. Вартість сервісу - 1 500 рублів на місяць за міський номер, 3500 руб - за номер 8-800.
2014. Манго-Офіс тепер дозволяє підключати номера сторонніх операторів

Раніше вибір операторів зв'язку, номери яких можна було підключити до Віртуальної АТС Манго-Офіс без використання додаткового обладнання, був обмежений. Він включав тільки тих операторів, які виконують переадресацію дзвінків на облікові записи SIP в інших мережах. Тепер це обмеження знімається - до віртуальної АТС можна підключити телефонні номери всіх операторів, що надають своїм абонентам можливість приймати дзвінки за допомогою SIP (наприклад МультіФон, Skype Connect, Sipnet). Таким чином, бізнес-користувачі можуть переходити на Манго-Офіс, зберігши свій телефонний номер і підключатися до сервісу в тих регіонах, де Манго Телеком поки не надає міські номери. Абонентська плата за обслуговування лінії стороннього оператора зв'язку залежить від тарифного плану Віртуальної АТС Манго-Офіс починається від 500 руб. / Міс.
2012. Віртуальна АТС YouMagic.Pro починає підключати номера 8-804

Сервіс віртуальної АТС YouMagic.Pro починає надавати послугу підключення номерів 8-804. Номери 8-804 ідентичні вже звичним для великих компаній номерами 8-800. Ця послуга дозволяє власнику номера приймати дзвінки з будь-яких телефонів Росії, повністю оплачуючи вхідний трафік. В результаті, дзвінок на цей номер буде безкоштовним, з якого б міста Росії на нього ні подзвонили. Номер 8-804 дозволяє компанії, що використовує YouMagic.Pro, організувати найрізноманітніші види обслуговування своїх клієнтів, починаючи з промо-акцій і закінчуючи організацією всеросійського центру підтримки клієнтів. Також з його допомогою можна забезпечити безкоштовний зв'язок для відряджених співробітників фірми з будь-якої точки Росії. Вартість входить хвилини з будь-яких телефонів Росії для власника номера 8-804 складе 1,60 руб. без НДС.
2011. Сервіс Zadarma роздає безкоштовні телефонні номери в Україні

сервіс Zadarma почав надавати українські телефонні номери з кодом 089. Щоб отримати і використовувати номер необхідно зареєструватися на сайті компанії і поповнити рахунок на будь-яку суму. За активацію номера оплата не стягується, гроші з рахунку будуть використовуватися для міжнародних дзвінків. Дзвінки на прямий номер можна приймати за допомогою звичайного телефону, офісної ip-атс, комп'ютерної програми, смартфона або usb-телефону не залежно від географічного розташування. Українські оператори тарифікують дзвінки на ці номери як на звичайні мобільні або дешевше (наприклад Utel). Вихідні дзвінки, в Україну та інші країни, з використанням безкоштовного номера, тарифікуються відповідно до обраного тарифного плану сервісу Zadarma. Оплатити послугу можна за допомогою кредитної карти, WebMoney, PayPal, терміналів поповнення або за безготівковим розрахунком.
2010. Віртуальний додатковий номер - нова послуга Octopus

У віртуальній АТС Octopus з'явилася можливість призначити для кожного співробітника додатковий (до загального багатоканальним) номер, дзвінки на який будуть переадресовані на його особисті засоби зв'язку: мобільний або міський телефон, Skype або SIP-телефон. Це дозволить співробітникам використовувати віртуальний номер для бізнес-контактів і зберігати свій приватний номер в таємниці. Крім того, співробітник зможе обмежити час для дзвінків (наприклад ночами) - в цьому випадку дзвінки будуть перенаправлятися на голосову пошту, а також, чи зможе переводити дзвінок на номер свого колеги, набравши «зірочку» і його додатковий номер. Додатково є можливість запису розмов і прийому факсу на будь-який додатковий номер (факс прийде у вигляді графічного файлу на e-mail).
2010. Telphin Voice - російський аналог Google Voice

Російський VoIP провайдер Telphin запустив сервіс Telphin Voice , Призначений для всіх, хто кусає лікті в очікуванні Google Voice . Telphin Voice дозволяє отримати локальний номер в одному з міст Росії або іншої країни, встановити правила обробки вхідних дзвінків, приймати голосову пошту і перенаправляти дзвінки на свої телефони. Правда, на відміну від Google Voice, в Telphin Voice номера далеко не безкоштовні. Наприклад, за московський номер (499) доведеться заплатити 1000 руб за підключення + 300 руб в місяць абонплата. Нагадаємо, нещодавно Telphin також відкрив сервіс, який реалізує послугу SkypeIn для Росії , Який дозволяє купити місцевий російський номер і перенаправити його на Skype. ***
2010. E1tele.com створив альтернативу SkypeIn
VoIP провайдер E1tele.com представив на російському ринку послугу віртуального телефонного номера (DID). DID - це місцевий номер в будь-якій країні, дзвінки на який для ваших абонентів будуть коштувати, як місцеві дзвінки в даній країні. Дзвінки, що надходять на персональний телефонний номер (DID), можна переадресувати на свій мобільний або міський телефон в Росії, SIP-клієнт, Skype або інший месенджер за допомогою панелі управління на сайті www.e1tele.com. Придбати номер можна онлайн на тому ж сайті. Вартість персонального телефонного номера варіюється від $ 5 до $ 80 в залежності від тієї країни, в якій планується купувати номер.
2007. Google придбав GrandCentral
Компанія Google завершила операцію з придбання фірми GrandCentral Communications - розробника оригінальною технологією передачі інтернет-дзвінків для користувачів кількох телефонів і інтеграції офісної та мобільного зв'язку. В якості маршрутизатора вхідних дзвінків використовується єдиний телефонний номер - з нього виклик можна переадресувати на кілька інших номерів відразу. В цей сервіс також входить голосова пошта з веб-інтерфейсом, на яку при необхідності можна переадресувати дзвінок, а потім прослухати його на мобільному телефоні. Крім того, на голосову скриньку можна записати і уривок поточного розмови. Після оголошення про угоду представники Google заявили, що технологія GrandCentral дозволить пошуковому гігантові запропонувати користувачам новий спосіб для комунікації. Можливо, розробка фірми стане в нагоді і в власних сервісах Google, таких як Gmail і GTalk. Однак докладні плани Google щодо програмного забезпечення GrandCentral поки не відомі, оскільки в даний час технологія знаходиться на стадії бета-тестування.

Як?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью