<
 • Главная
Статьи

Тест сервісу «Віртуальний номер» від МТС: інкогніто від оператора

Для більшості з нас номер мобільного телефону став чимось більшим, ніж просто комбінація цифр. Це справжнісінький місток, що зв'язує нас з рідними, друзями, колегами і партнерами. Однак іноді в житті виникають ситуації, коли залишити свій номер телефону потрібно, але «світити» основний номер зовсім не хочеться. Наприклад, так може бути при продажу автомобіля або спілкуванні на сайті знайомств.

Як вчинити в цій ситуації? Найпростіший варіант - купити «тимчасову» SIM-карту, яка буде викинута після того, як відпаде необхідність. Однак, крім самої «сімки» потрібен ще додатковий телефон, який також доведеться носити з собою. А якщо таких тимчасових номерів потрібен не один? Звичайно, є варіант придбати апарат з двома, трьома і навіть чотирма SIM-слотами. Але, чи готові ви змінити, наприклад, iPhone або «андроидного» флагмана на трехсімчного «китайця»? Може коштувати пошукати більш зручний спосіб?

І у абонентів компанії МТС такий спосіб є - досить підключити послугу «Віртуальний номер» , Що дозволяє приєднати до своєї SIM-карті до трьох додаткових номерів, доступних для вхідних і вихідних дзвінків і sms-повідомлень. Причому, цю послугу можна підключити самостійно, без візиту в офіс оператора і покупки нової SIM-карти.

При використанні послуги «Віртуальний номер» тарифікація дзвінків і sms-повідомлень здійснюється згідно з чинним у абонента тарифного плану. Послуга доступна всім абонентам мережі МТС Росія на більшості масових і корпоративних тарифних планів. Вартість послуги «Віртуальний номер» складається з двох компонентів: одноразової плати 30 рублів за підключення кожного віртуального номера і щоденної абонентської плати за користування послугою. Розмір щоденного плати за використання «Віртуального номера» залежить від типу підключається номера: 1,5 рубля за «звичайний», 3,0 рубля за «золотий» і 9,0 рублів за «платиновий».

На мій погляд, тарифи на послугу більш ніж гуманні - підключення «звичайного» віртуального номера терміном на 1 місяць обійдеться всього в 75 рублів, з яких 30 рублів складе одноразова плата за підключення, а 45 рублів (46,5 руб., Якщо в місяці 31 день) - вартість користування послугою. Другий і наступний місяці використання віртуального номера обійдуться ще дешевше, так буде стягуватися лише плата за користування послугою.

Віртуальні номери доступні як в домашній мережі, так і у внутрішньо-роумінгу. При цьому дзвінки, що надходять на віртуальні номери дуже легко відрізнити від викликів, що надходять основний номер. За кожним з віртуальних номерів закріплений префікс: «0761» для першого, «0762» для другого і «0763» для третього. Відповідно, цей префікс відображається при надходженні вхідного дзвінка або sms, а для вихідного дзвінка з віртуального номера або відправки sms-повідомлення цей префікс необхідно додати перед номером абонента. Наприклад, при вихідному виклику з першого віртуального номера, номер абонента має формат: «0761» - «код країни» - «номер абонента».

Підключити послугу «Віртуальний номер» можна трьома способами:

 • через "Особистий кабінет" послуги;
 • За допомогою USSD-команди;
 • За допомогою sms-повідомлення на короткий номер 7600.

Розглянемо кожен з цих варіантів докладніше. З USSD-командами і sms-повідомленнями все досить просто. Для підключення «простого» віртуального номера використовують USSD-команду * 760 * 01 # або відправляють sms-повідомлення з текстом 01 на номер 7600. Для підключення «золотого» і «платинового» номерів, відповідно, служать USSD-команди * 760 * 02 # і * 760 * 03 #, або sms-повідомлення з текстом 02 ( «золотий») або 03 ( «платиновий»). У мережі МТС на території Росії відправка sms-повідомлень на номер 7600 не тарифікується, у всіх інших випадках тарифікація проводиться згідно роумінгових тарифів. При використанні USSD-команд з префіксом * 760 * плата не стягується, в тому числі і при знаходженні в роумінгу.

Зверніть увагу, після підключення послуги, до моменту першого використання виданого номера, в «Особистому кабінеті» сервісу абонент може один раз змінити виданий номер, а при підключенні послуги через «Особистий кабінет» є можливість вибрати номер зі списку запропонованих ще до підключення послуги. Вхід в «Особистий кабінет» послуги віртуальний номер виконується за допомогою логіна / пароля, використовуваних для входу в «Особисті кабінети» інших сервісів МТС.

Для додавання віртуального номера в «Особистому кабінеті» сервісу клацають по однойменній гіперпосиланням, вибирають тип номера ( «звичайний», «золотий», «платиновий») і що подобається номер (з 5 доступних варіантів). До речі, серед «звичайних» номерів також зустрічаються досить цікаві комбінації цифр.

Після натискання кнопки «Підключити», що знаходиться навпроти вподобаного номера, послуга буде підключена, а на телефон надійде відповідне sms-повідомлення.

Крім того, інформація про підключеному номері з'явиться в «Особистому кабінеті».

Аналогічно можна підключити ще два віртуальних номера.

Користуватися послугою «Віртуальний номер» досить просто. Порядок прийому вхідних дзвінків на віртуальний номер аналогічний прийому звичайних дзвінків - досить «зняти трубку». Однак на екрані телефону номер абонента відображається з префіксом, за яким слід номер в міжнародному форматі, але без «+». Нагадаю, в послузі «Віртуальний номер» використовуються префікси:

 • 0761 - перший віртуальний номер
 • 0762 - другий віртуальний номер
 • 0763 - третій віртуальний номер

Наприклад, під час отримання виклику на другий віртуальний номер від абонента МТС з номером +7 (915) 5000000 на екрані буде відображено номер 076279155000000. Причому, на ряді пристроїв (наприклад, Android-смартфонах), якщо абонент занесений в адресну книгу (навіть в звичайному форматі), то буде показаний не тільки номер, але і ім'я абонента.

Власне в такому ж форматі (для міських номерів: префікс - код країни - код міста - номер телефону, для мобільних номерів: префікс - код країни - 10-значний номер телефону) слід здійснювати вихідні виклики з віртуальних номерів і зановсіть в записну книжку телефону абонентів , яких потрібно викликати з віртуальних номерів.

Наприклад, для здійснення вихідного дзвінка з другого віртуального номера абонента з номером +7 (915) 5000000 знадобиться набрати 076279155000000. Для здійснення вихідних дзвінків з першого і третього віртуальних номерів перед номером абонента слід додавати префікси 0761 і 0763 відповідно.

Для здійснення вихідних дзвінків з першого і третього віртуальних номерів перед номером абонента слід додавати префікси 0761 і 0763 відповідно

Зверніть увагу, на «іншій стороні» дзвінки і sms з віртуальних номерів відображаються без будь-яких префіксів, як абсолютно звичайні номери МТС в федеральному форматі. Інформація про дії вчинені з віртуального номера видно в «Особистому кабінеті» послуги.

Інформація про дії вчинені з віртуального номера видно в «Особистому кабінеті» послуги

Відключити послугу нескладно. Після того як необхідність в віртуальному номері відпаде досить скористатися USSD-командою * 760 * 2х # (х - порядковий номер, що відключається віртуального номера) і підтвердити відключення sms-повідомленням на номер 7600. Наприклад, для відключення першого віртуального номера ця команда має вигляд * 760 * 21 #. Альтернативний варіант відключення послуги - sms-повідомлення з текстом 21, 22 або 23 (друга цифра - порядковий номер віртуального номера) на короткий номер 7600. Ну а найпростіший варіант відключення стала непотрібною віртуального номера - «Особистий кабінет».

Ну а найпростіший варіант відключення стала непотрібною віртуального номера - «Особистий кабінет»

Будь-яких складнощів і проблем з підключенням і використанням послуги «Віртуальний номер» у мене не виникло - все досить просто. Не викликає питань і система префіксів, які легко запам'ятати: «076» свідчить про використання віртуального номера, а наступна за ним цифра «1», «2» або «3» показує який саме з підключених віртуальних номерів використовується. До речі, можливість підключити кілька віртуальних номерів вельми корисна. Наприклад, при подачі двох оголошень про продаж чого-небудь можна розділити покупців «за номерами» і, бачачи префікс, заздалегідь знати, про що піде мова. Одним словом компанія МТС представила потрібну і корисну послугу, яка може стати в нагоді всім її абонентам.

Як вчинити в цій ситуації?
А якщо таких тимчасових номерів потрібен не один?
Але, чи готові ви змінити, наприклад, iPhone або «андроидного» флагмана на трехсімчного «китайця»?
Може коштувати пошукати більш зручний спосіб?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью