<
 • Главная
Статьи

Установка останньої версії Virtualbox за допомогою PPA на Ubuntu

 1. Установка Virtualbox 5.2 на Ubuntu 18.04
 2. Крок 2. Додайте список пакетів в sources.list
 3. Крок 3. Завантажте та встановіть ключі для Virtualbox
 4. Крок 4: Оновлення репозиторій
 5. Крок 5: Встановіть Virtualbox 5.2 (або будь-яку останню версію 5.2+)
 6. Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і додавайтеся до нас в соціальні мережі:

Дякую що ви з нами!

У цій статті мова піде про те, як встановити останнім програмне забезпечення Virtualbox VM на Ubuntu 18.04 LTS / 17.10 або на старий Ubuntu 16.04 LTS. Якщо ми встановимо Virtualbox на Ubuntu через офіційний репозиторій (PPA), він буде автоматично оновлюватися за допомогою системних оновлень і відповідно virtualbox, оновлюється при кожному оновленні системи. Ви також можете завантажити Virtualbox з офіційного сайту і встановити його через програмний центр. Ми ж пропонуємо вам користуватися тільки PPA, якщо у вас стабільне інтернет-з'єднання. В іншому випадку для автономної установки ви можете завантажити .deb пакет з офіційного сайту. посилання наведена в кінці цієї статті.

посилання наведена в кінці цієї статті

Virtualbox - краще програмне забезпечення для віртуалізації для Ubuntu і Linux. Через нього ми можемо запускати більшість програм Windows на віртуальній машині. Ми також можемо запускати додатки і безліч ігор через віртуальну машину. Більш того, ми можемо запускати Android програми.

Установка Virtualbox 5.2 на Ubuntu 18.04

Крок 1.

Перед установкою нової версії нам потрібно видалити стару версію за допомогою програмного центру або використовувати наступну команду:

sudo apt-get remove virtualbox virtualbox-4. * virtualbox-5.0

Крок 2. Додайте список пакетів в sources.list

sh -c "echo 'deb http://download.virtualbox.org/virtualbox/debian' $ (lsb_release -cs) 'contrib non-free'> /etc/apt/sources.list.d/virtualbox.list"

Примітка. Якщо ви хочете додати віртуальний пакет PPA в LinuxMint або Elementary ОS, необхідно вручну замінити тип дистрибутива, замість $ (lsb_release -cs).

Крок 3. Завантажте та встановіть ключі для Virtualbox

wget -q https://www.virtualbox.org/download/oracle_vbox_2016.asc -O- | sudo apt-key add - wget -q http://download.virtualbox.org/virtualbox/debian/oracle_vbox.asc -O- | sudo apt-key add -

Крок 4: Оновлення репозиторій

sudo apt-get update

Примітка. Ви можете отримати деяку помилку, наприклад, як в Ubuntu 18.04 LTS (приведена нижче), швидше за все вона буде виправлена в майбутньому. Але на даний момент ігноруйте цю помилку.

N: Skipping acquire of configured file 'contrib / binary-i386 / Packages' as repository 'http://download.virtualbox.org/virtualbox/debian bionic InRelease' does not support architecture 'i386' N: Skipping acquire of configured file 'non-free / binary-i386 / Packages' as repository 'http://download.virtualbox.org/virtualbox/debian bionic InRelease' does not support architecture 'i386'

Крок 5: Встановіть Virtualbox 5.2 (або будь-яку останню версію 5.2+)

sudo apt-get install virtualbox-5.2

Примітка. Коли вийде нова версія Virtualbox, вам потрібно буде тільки замінити крок 5 на «sudo apt-get install virtualbox- [version_number]», для версії 5.3: «sudo apt-get install virtualbox-5.3»

Якщо ви хочете перевірити ключовий відбиток для oracle_vbox.asc або oracle_vbox_2016.asc, будь ласка, Ви повинні зайти на офіційний сайт Virtualbox. Ви можете порівняти контрольну суму SHA256 або контрольну суму MD5, щоб перевірити цілісність завантажених пакетів. Контрольні суми SHA256 повинні бути дозволені, оскільки алгоритм MD5 розглядається як небезпечний!

https://www.virtualbox.org/wiki/Linux_Downloads

Спасибі за приділений час на прочитання статті!

Якщо виникли питання, задавайте їх у коментарях.

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і залишайтеся в курсі новин світу інфокомунікацій!

Щоб знати більше і виділятися знаннями серед натовпу IT-шників, записуйтеся на курси Cisco від академії Cisco , курси Linux від Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University .

Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Поспішайте подати заявку! Залишилося пару місць. Групи стартують 22 липня, а наступна 19 серпня, 23 вересня, 21 жовтня, 25 листопада, 16 грудня, 20 січня, 24 лютого.

Що Ви отримаєте?

 • Допоможемо стати експертом в мережевому адмініструванні і отримати міжнародні сертифікати Cisco CCNA Routing & Switching або Linux LPI.
 • Пропонуємо перевірену програму і підручник експертів з Cisco Networking Academy і Linux Professional Institute, сертифікованих інструкторів і особистого куратора.
 • Допоможемо з працевлаштуванням і зробити кар'єру. 100% наших випускників працевлаштовуються.

Як проходить навчання?

 • Проводимо вечірні онлайн-лекції на нашій платформі або вчіться очно на базі Київського офісу.
 • Запитаємо у вас про зручний час для практик і підлаштуємося: розуміємо, що часу вчитися мало.
 • Якщо хочете індивідуальний графік - обговоримо і здійснимо.
 • Виставимо чіткі дедлайни для самоорганізації. Особистий куратор буде на зв'язку, щоб відповісти на питання, проконсультувати і мотивувати дотримуватися термінів здачі іспитів.

А ще допоможемо Вам:

 • відредагувати резюме;
 • підготуватися до технічних інтерв'ю;
 • підготуватися до конкурсу на вподобану вакансію;
 • влаштуємо на роботу в Cisco за програмою Cisco Incubator, New Graduate і Experienced. Наші студенти, які вже працюють там: тисніть на # НашіВCisco Вконтакте , # НашіВCisco Facebook .
Щоб вчитися на курсах Cisco CCNA Routing & Switching і Linux LPI, подайте заявку або отримаєте безкоштовну консультацію .

Що Ви отримаєте?
Як проходить навчання?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью