<
 • Главная
Статьи

Віртуальна карта віза що це, як отримати і де використовувати ПОВНА ІНСТРУКЦІЯ 2017-2018

 1. Віртуальні карти Visa
 2. Як використовувати віртуальну карту
 3. Віртуальні карти Ощадбанку Росії Visa Virtual
 4. Як створити віртуальну карту Ощадбанку
 5. Що ще потрібно знати про віртуальну карту
 6. Як отримати віртуальну карту
 7. Мій досвід використання віртуальної карти VISA
 8. Visa Virtuon
 9. Як отримати карту Visa Virtuon
 10. Як поповнити картковий рахунок персоналізованої карти Visa Virtuon
 11. Visa WebCard (Віртуальні карти)
 12. Безпека використання WebCard
 13. Як отримати WebCard
 14. Віртуальна карта, її особливості
 15. ВІДПОВІДІ на типові запитання:
 16. Як відкрити віртуальну карту
 17. Перші кроки для відкриття карти
 18. Сайт Ощадбанку Росії
 19. Вибираємо пластикову карту
 20. банківські карти
 21. Як зареєструватися в «Сбербанк Онлайн»
 22. Віртуальна карта Ощадбанку
 23. Призначення віртуальної карти - платити тільки в Інтернеті
 24. Оформлення віртуальної карти
 25. Безпека і надійність Інтернет-платежів
 26. Віртуальна карта Visa Ощадбанку
 27. Як дізнатися баланс і список операцій по віртуальної передплаченого карті Visa Ощадбанку

Віртуальна карта Віза Доброго часу доби, дорогі друзі.

Дивився сьогодні після роботи телевізор. Новинний канал, блок про досягнення IT-індустрії.

І тут зупинив себе на одній думці - адже якого прогресу досягли технології в останні роки!

Взяти, наприклад, віртуальну карту «Віза». Не потрібно носити з собою в гаманці. Ввів дані для оплати на сайті і все - платіж здійснений.

Ні, не можу на цьому зупинитися. Зараз розповім вам про цю карту цікаві подробиці. Друзі, долучайтесь до сучасних технологій.

Зміст статті:

Віртуальні карти Visa

Оскільки віртуальну карту неможливо вставити в банкомат, то використовувати її можна тільки для оплати покупок і послуг в інтернеті.

Увага!

Основна особливість цієї карти полягає в тому, що вона призначена для захисту підручних засобів на рахунку основної картки і служить додатковим заходом для забезпечення безпечної оплати через інтернет.

Для оплати покупки в інтернет-магазині ви переводите з основної картки на віртуальну карту конкретну суму покупки. Чи отримуєте одноразовий пароль від банку (СМС) і виконуєте оплату.

Баланс карти обнуляється, що виключає ймовірність розкрадання коштів з неї, одночасно захищаючи реквізити і засоби основної картки, оскільки ви їх не використовували. Для оплати покупок в режимі онлайн до основної пластиковій картці повинна бути обов'язково підключена послуга смс-банкінг.

Головна перевага віртуальної карти в тому, що ви не використовуєте дані пластикової банківської картки при оплаті покупок або послуг через інтернет.

Крім того, ви можете встановити добовий ліміт витрачання грошей з віртуальної карти і отримувати СМС-інформування про рух цих коштів. Невелика вартість такої карти дає можливість відкривати необмежену їх кількість, що в деяких випадках стає виправданим і надійним способом захисту.

Як використовувати віртуальну карту

Оплата з віртуальної карти. Найкраще процес використання карти пояснити на конкретному прикладі. Припустимо, що вам необхідно купити ж / д квиток. На сайті компанії, що продає ж / д квитки, ви вибираєте відповідний вам варіант і вирішуєте його оплатити.

Однак, вам вже багато разів доводилося чути про розкрадання платежів пластикової карти і тому не виникає особливого бажання вказувати їх на незнайомому сайті. Тим більше, що на рахунку карти після оплати залишиться ще чимала сума. У такій ситуації надійно вас виручить віртуальна карта.

Попередження!

Ви створюєте її і переводите на неї суму вартості квитків з рахунку основної банківської карти. Після оплати ж \ д квитків, ви можете і зовсім закрити цю віртуальну карту, а для наступної покупки створити нову карту, з новим номером і паролем.

Віртуальні карти Ощадбанку Росії Visa Virtual

Що необхідно для отримання віртуальної карти? Вимоги практично у всіх банків однакові. Давайте розглянемо, як відкрити її в Ощадбанку.

Ощадбанк пропонує оформити віртуальну карту тільки власникам дебетових карт Ощадбанку. Зверніть на це увагу, кредитна банківська карта для цих цілей не підходить. Тільки та карта, на якій є «ваші» гроші, у вигляді зарплати, пенсії і т.п.

Як вже було сказано вище, до основної картки повинні бути підключені додаткові послуги смс-банкінг та інтернет-банкінг. Тобто, перш вам потрібно підключити до основної банківської карті Ощадбанку платіжної системи Visa послугу «Ощадбанк ОнЛ @ йн» і послугу «Мобільний банк», оскільки код віртуальної карти CVV2 / CVC2 передається на мобільний телефон у вигляді SMS-повідомлення, а дії по карті виконуються в особистому кабінеті «Ощадбанк ОнЛ @ йн».

Для віртуальної карти створюється 16-значний номер, а також вказується термін дії карти, які можна дізнатися на своїй сторінці в «Ощадбанк ОнЛ @ йн». Поповнити баланс щойно створеної карти можна перекладом з основною дебетової картки через Ощадбанк ОнЛ @ йн або через банкомати і термінали Ощадбанку.

Ви можете мати кілька видів банківських карт, в тому числі кілька дебетових карт, але віртуальну карту можна мати тільки одну, одну для кожної платіжної системи, а саме, одну Visa Virtual та одну карту платіжної системи MasterCard Virtual.

Якщо у вас виникають труднощі при оформленні віртуальної карти, ви можете отримати безкоштовну консультацію і на своїй сторінці Ощадбанк ОнЛ @ йн.

Як створити віртуальну карту Ощадбанку

Система інтернет-банкінг Увійдіть в систему «Ощадбанк ОнЛ @ йн» і відкрийте свою особисту сторінку. На сторінці «Платежі та перекази» в розділі «Всі платежі і перекази» виберіть вкладку «Операції по вкладах, картам і кредитами» і відкрийте пункт «Оформити заявку на віртуальну карту» або пройдіть по посиланню «Заявка на віртуальну карту» на панелі операцій.

Форма заповнення заявки інтуїтивно зрозуміла будь-якому користувачеві, ми лише зупинимося на найбільш важливих моментах. Вказуйте той номер мобільного телефону, за яким вам буде зручно отримувати смс в будь-який час. На цей номер будуть приходити SMS-паролі та оповіщення.

При виборі економного пакету послуги «Мобільний банк» не стягується абонентська плата, але передбачається ряд обмежень, наприклад банк не буде інформувати вас про надходження або зняття грошей з віртуальної карти. Якщо ви під час заповнення заявки зробили помилку, її легко виправити. Для цього є посилання «Редагувати».

Натисніть на неї, і ви повернетеся на сторінку заповнення реквізитів заявки. Якщо необхідно заявку роздрукувати, натисніть кнопку «Друк заявки». В системі «Сбербанк Онл @ йн» завжди можна звернутися за допомогою до консультанта, не забувайте про це.

Що ще потрібно знати про віртуальну карту

Крім номера віртуальної карти і номери коду CVV2 або CVC2, власник також вказує свої ім'я та прізвище в латинській транскрипції. Щоб заблокувати віртуальну карту, наприклад, якщо ви забули код CVV2 / CVC2, вам слід зателефонувати в Службу допомоги Ощадбанку і попросити карту заблокувати.

Порада!

Для подальшого використання ця карта вже не придатна і тому вам знадобиться оформити достроковий випуск заблокованої віртуальної карти. Для закриття віртуальної карти ви повинні знову ж зателефонувати до Служби допомоги Ощадбанку і передати розпорядження про її закриття.

Попередньо не забудьте на своїй сторінці «Ощадбанк ОнЛ @ йн» перевести залишок грошових коштів віртуальної карти на рахунок основної картки. Вартість випуску однієї віртуальної карти становить 60 рублів. Кошти з рахунку основної картки списуються на наступний день після випуску віртуальної карти.

Код банківської карти CVV2 / CVC2

Код CVV2 або CVC2 використовується для забезпечення безпечної оплати покупок і послуг в інтернеті. Цей код є додатковим заходом захисту і складається з трьох цифр. Де знаходиться захисний код CVV2 або CVC2? На звороті карти, на смузі де ви розписалися.

Номер рахунку банківської карти

Використовуючи карту для різних операцій, іноді доводиться вказувати номер рахунку банківської карти. Особливо часто співробітники банку вимагають вказати номер рахунку банківської карти при виконанні операцій із зарахування коштів, перекладів на карту.

Не всі види карт можна використовувати для відкриття віртуальної карти оплати. Наприклад, Ощадбанк пропонує відкрити її тільки для дебетових карт, на яких зберігаються ваші заощадження або зараховується зарплата і т.п.

Пін-код банківської картки. Варто три рази набрати неправильно пін-код, як карта автоматично заблокується банком. Якихось чотири цифри коду карти можуть стати причиною великих неприємностей, якщо ставитися до них недбало і вже тим більше дозволити їх дізнатися стороннім.

джерело: http://www.finuse.ru/virtualnaja-karta.html

Як отримати віртуальну карту

Віртуальні карти відмінно підходять для інтернет-покупок, зокрема для покупок додатків в магазинах Google Play і Apple App Store. Як отримати віртуальну карту розглянемо на прикладі платіжної системи Qiwi:

 1. Заходимо в свій гаманець на сайті qiwi.com. Якщо у вас ще немає qiwi-гаманця, вам потрібно буде натиснути кнопку «Створити гаманець» і слідувати інструкціям, там все дуже просто.
 2. Відразу після входу в гаманець, натискаємо на посилання «Банківські картки» у верхній частині сторінки.
 3. Переходимо по посиланню Банківські карти
 4. Потрапляємо на сторінку зі списком банківських карт (у вас він поки порожній). Прокручуємо трохи вниз і бачимо список дій з картами.
 5. Нас цікавить пункт «Створити віртуальну карту QIWI Visa Card».
 6. Створити QIWI Visa Card

Будьте уважні! Не вибирайте пункт QIWI Visa Virtual, хоча він здається найбільш логічним вибором! Відмінність цих двох пунктів в наступному:

QIWI Visa Virtual створюється на фіксовану суму. Тобто, по-хорошому, на одну покупку. А ми ж не збираємося при покупці кожної програми заново створювати карту. Тим більше, що при прив'язці карти завжди знімається додаткова сума для перевірки карти, про це треба пам'ятати.

Попередження!

QIWI Visa Card - це теж віртуальна карта, але вона прив'язана до рахунку вашого гаманця. Щоб її поповнити досить поповнити qiwi-гаманець. Її досить буде один раз прив'язати до аккаунту Google або Apple і розплачуватися при покупці додатків протягом усього терміну дії карти.

Отже, після вибору пункту «Створити віртуальну карту QIWI Visa Card» ми потрапляємо на сторінку з описом умов і переваг карти використання віртуальної карти. Натискаємо на кнопку «Отримати карту» Ось і все! Тепер ви гордий власник карти VISA.

На ваш телефон, на який ви зареєстрували qiwi-гаманець прийдуть реквізити карти, які потрібно буде вказати при прив'язці карти до аккаунту Google або Apple або при оплаті покупок через інтернет.

джерело: http://polyglotmobile.ru/virtualnaya-karta-visa/

Мій досвід використання віртуальної карти VISA

Зовсім недавно переді мною постала проблема оплати за скрипт на одному із західних сайтів. При цьому оплатити покупку можна було тільки картами VISA або MasterCard. З незрозумілих причин їх процесинг відмовився приймати мою карту MasterCard, якої я вже давно і з успіхом оплачую всі свої покупки на західних сайтах.

Після трьох спроб я вирішив шукати інші варіанти оплати. Таких залишалося трохи, а саме - картка VISA.
Оплату потрібно було проводити терміново, та й сума була невелика (близько 100 $). Варіант із замовленням карти в найближчому банку відпав відразу, тому що карту довелося б чекати близько 7-10 днів.

Тут у мене в голові спливла якась туманна інформація про віртуальні картки VISA, які, з одного боку, можна купити за електронні гроші. Почав шукати інформацію про подібні карти. І, насправді, як виявилося, є багато сайтів, які пропонують послуги з формування віртуальних карток VISA.

Схема проста - ви їм гроші, а вони вам 16-ти значний код карти з датою закінчення її дії (як правило, це 3-6 місяців) і контрольний код cvv, який зазвичай розташований на задній стороні карти і який потрібно обов'язково вводити при онлайн- розрахунках в інтернет-магазинах.

Але, як відомо, все, що пов'язано з переказом грошей в Інтернеті на рахунку незнайомих компаній часто відгонить шахрайством, тим більше, що на більшості таких сайтів зовсім мало інформації про ту організації, яка цим займається.

З усіх компаній, які пропонували подібну послугу, у мене на слуху була тільки QIWI (ківі), їх термінальна мережа захопила вже всю Росію. Хоча тарифи у них не найнижчі, ризикувати не хотілося, і я вирішив оформити карту через них.

Спочатку подумав, що все буде дуже складно, потрібно буде заповнювати договору, слати копію паспорта і т.д. і т.п., як це зазвичай буває. Але насправді все виявилося набагато простіше, і вже через 10 хвилин у мене на руках був 16-ти значний код карти з терміном її дії і cvv код.

Весь процес, наскільки я пам'ятаю, виглядав так:

 • На їхньому сайті я ввів номер свого телефону.
 • Далі було запропоновано ввести суму, яка повинна бути на мапі, і вказано, що гроші на карту будуть переведені з рахунку мого мобільного телефону, який я вказав на першому кроці.
 • Я відразу поповнив рахунок свого мобільника через Яндекс.Деньги і ввів суму, яка мені була необхідна + невеликий запас на конвертацію валюти, тому що гроші на карті будуть лежати в рублях, а оплачувати я буду в доларах.
 • Натиснув «продовжити» і через хвилину мені на мобільний телефон прийшов дивний запит від Мегафона на зняття суми з мого рахунку на користь віртуальної карти VISA від QIWI. Такий запит я бачив вперше, але, вирішивши, що таке цілком може бути, погодився.
 • З мого рахунку була списана зазначена сума, а ще через хвилину прийшла смс-ка з усіма даними по моїй карті. Все виявилося набагато простіше, ніж я думав.
 • Я відразу ж ввів дані на тому сайті, де мені потрібно було зробити оплату, і, на мій подив, оплата пройшла.

Ось до чого техніка дійшла.

Для більших сум цей спосіб, звичайно, не дуже підходить, тому що комісію вони беруть пристойну і краще вже відкрити звичайну карту VISA +. Сроок дії такої карти всього 3 місяці. А дані власника, як я зрозумів, можна вводити будь-які.

Так що, якщо коли-небудь Вам терміново знадобиться щось оплатити на амазон або аукціоні ebay, або ще на якомусь сайті, то цей спосіб вам може стати в нагоді, як і мені в тій ситуації.

джерело: https://evgeniypopov.com/blog/moy-opyit-ispolzovaniya-virtualnoy-kartyi-visa.html

Visa Virtuon

Карта Visa Virtuon - це карта, призначена для оплати товарів і послуг в мережі Інтернет. Карта може бути також використана клієнтом при замовленнях поштою і телефону. Отримання готівкових коштів та оплата товарів / послуг в торгово-сервісній мережі (крім розрахунків в мережі Інтернет) по даній карті не здійснюється.

Як отримати карту Visa Virtuon

Персоналізована банківська карта Visa Virtuon (випускається на рік, кількість поповнень рахунку необмежено). Карта Visa Virtuon випускається клієнту за його заявою без використання реального пластика.

Увага!

Для отримання картки необхідно ознайомитися і погодитися з Умовами її отримання та використання і подати заяву на випуск Visa Virtuon. Випуск картки здійснюється шляхом генерування банком (і подальшим наданням клієнтові) спеціальних реквізитів, необхідних для здійснення операцій по карті, а також номери карткового рахунку.

Передплачений неперсоналізована карта Visa Virtuon випускається на три місяці з одноразовим поповненням в момент випуску карти. Карта поширюється через мережу платіжних терміналів і точок прийому платежів, підключених до системи CyberPlat® ( «КіберПлат»).

Як поповнити картковий рахунок персоналізованої карти Visa Virtuon

Картковий рахунок можна поповнити, особисто звернувшись в банк або ж без особистого звернення до банківської установи.

При особистому зверненні в банк потрібно внести гроші на відкритий картковий рахунок карти Visa Virtuon або написати заяву на переказ коштів на рахунок карти Visa Virtuon з іншого вашого рахунку в банку.

Без особистого звернення в банк - банківським переказом через будь-який банк за реквізитами карти. Не пізніше другого робочого дня після отримання коштів, внесених вами на картковий рахунок Visa Virtuon, вони стають доступні до використання по вашій картці.

Передплачений неперсоналізована карта Visa Virtuon не поповнюється!

Рекомендації по користуванню картою Visa Virtuon:

 1. Користуйтеся карткою для оплати товарів і послуг тільки в Інтернет-магазинах (сервісних організаціях), які ви знаєте і яким ви довіряєте.
 2. Перед підтвердженням оплати картою будьте впевнені, що ви ознайомилися з умовами доставки, повернення і конфіденційності.
 3. Використовуйте тільки безпечне з'єднання. Засвідчується в цьому, перевіряючи адресу (він повинен починатися з https: //) або наявність знака у вигляді закритого замка в рядку стану браузера.
 4. Найчастіше переглядайте на сайті банку виписку по картковому рахунку.
 5. У разі підозр на використання карти іншою особою, негайно повідомте про це в банк.
 6. Для мінімізації ризиків несанкціонованого використання картки в Інтернет, не ставте на картрахунку карти надлишкову суму коштів.
 7. Ніколи не вказуйте реквізити карти по електронній пошті.
 8. Ніколи не вказуйте реквізити карти на сайтах, що вимагають їх для підтвердження віку.
 9. Зберігайте інформацію про здійснені операції.

джерело: https://www.platina.ru/person/visa_virtuon.shtml

Visa WebCard (Віртуальні карти)

Міжнародна розрахункова банківська карта Visa WebCard / MasterCard WebCard Банку ГПБ (АТ) (далі - WebCard або Карта) спеціально розроблена Газпромбанком для оплати товарів і послуг в інтернет-магазинах і онлайн-сервісах.

Попередження!

WebCard не має магнітної смуги і чіпа, по ній не можна розплатитися в звичайному магазині або зняти готівку в банкоматі. Для розрахунків по WebCard використовуються лише її платіжні реквізити (16-значний номер, термін дії1, код безпеки CVV2 або CVC2 2).

Безпека використання WebCard

Для забезпечення додаткової безпеки використання WebCard Вам будуть підключені послуги 3 «Безпечні платежі в Інтернеті» та «SMS-інформування».

Поповнення рахунку WebCard можливо:

 • Шляхом Внесення готівкових коштів на рахунок WebCard через додаткові офіси / філії Газпромбанку;
 • Шляхом переказу копійчаних коштів з рахунків Банківських карт через банкомати Банку ГПБ (АТ), систему «Телекард» и автоматизованого систему «Домашній Банк»;
 • Шляхом переказу коштів з других рахунків;
 • шляхом внесення готівкових коштів через банкомати Банку ГПБ (АТ) з використанням додаткової карти MasterCard Unembossed, відкритої до рахунку основної WebCard.

Як отримати WebCard

Оформити WebCard Ви можете в додатковому офісі або філії Газпромбанку. Про можливість отримання WebCard в регіонах Ви можете дізнатися в офісах Газпромбанку у Вашому регіоні.

Реквізити WebCard будуть надані Вам безпосередньо в момент звернення до Банку за Картой.По усіх питань, пов'язаних з оформленням WebCard Ви можете звернутися в будь-який з додаткових офісів або філій Газпромбанку або за телефонами Служби підтримки держателів банківських карт Банку ГПБ (АТ).

джерело: http://www.gazprombank.ru/personal/bank_cards/cards/169381/

Віртуальна карта, її особливості

Віртуальна карта Visa - це банківська передплачений карта міжнародної платіжної системи, емітована в електронному вигляді. Для оформлення Віртуальної карти, вам необхідно укласти окремий Договір про комплексне обслуговування клієнта «Віртуальна карта».

Порада!

Ознайомтеся з повними умовами цього Договору на сайті www.rnko.ru. Випуск і обслуговування Віртуальної карти - безкоштовно. Для оформлення Віртуальної карти скористайтеся кнопкою «Купити віртуальну карту». Віртуальну карту можна оплатити будь-якою картою: MasterCard або Visa.

Порядок укладення Договору про комплексне обслуговування клієнта «Віртуальна карта»:

 1. повідомте наступні дані: номер телефону, за яким є можливість отримання коротких текстових повідомлень (SMS-повідомлень) і суму поповнення Віртуальної карти (від 200 рублів, але не більше 15000 рублів);
 2. введіть код перевірки, отриманий від РНКО на вказаний номер телефону, у вигляді короткого текстового повідомлення (SMS-повідомлення);
 3. введіть реквізити карти MasterCard або карти Visa, з якої здійснюється поповнення Віртуальної карти;
 4. підтвердіть свою згоду з усіма умовами Договору про комплексне обслуговування клієнта «Віртуальна карта».

Віртуальна карта дозволить вам здійснювати операції оплати покупок в інтернет-магазинах з використанням банківської передплаченого карти за технологією міжнародної платіжної системи Visa.

Отримання готівкових коштів і перекази грошових коштів на банківські рахунки одержувачів не допускаються. При здійсненні покупки в інтернет-магазинах необхідно ввести реквізити Віртуальної карти у відповідних полях на сайті продавця.

Поповнення карти здійснюється виключно безготівковим шляхом і виробляється за рахунок коштів, наданих вами РНКО «Платіжний Центр» (ТОВ) з використанням вашої банківської карти. Повторне (додаткове) поповнення Віртуальної карти не допускається.

Дізнатися інформацію по Віртуальної карті (залишок, останні операції) ви можете, скориставшись кнопкою «Отримати інформацію по віртуальній карті».

Термін дії Віртуальної карти 1 рік. Віртуальна карта стає недійсною після закінчення терміну дії, зазначеного в отриманому вами SMS-повідомленні з реквізитами карти. При втраті реквізитів відновити реквізити можна по кнопці «Відновити реквізити віртуальної карти».

Використання Віртуальної карти (обслуговування, інформування) - безкоштовно. SMS-запити оплачуються операторам мобільного зв'язку за тарифами операторів. При розрахунках за операціями, здійсненими в іноземній валюті, конвертація здійснюється за курсом Банку Росії на день розрахунків.

ВІДПОВІДІ на типові запитання:

1.Зачем потрібна Віртуальна карта?

Віртуальна карта призначена спеціально для безпечних інтернет-платежів. Віртуальна картка випускається в електронному вигляді і має тільки реквізити (номер картки, термін дії та CVV2-код), але не має фізичного носія.

Попередження!

Ви можете розплачуватися Віртуальної картою в інтернеті так само, як звичайною банківською картою, не піддаючи при цьому ризику свої основні зарплатні та кредитні картки.

2. Як отримати Віртуальну карту?

Натиснути на кнопку «Оформити віртуальну карту» на цій сторінці і далі діяти за інструкцією. Процес оформлення займає кілька хвилин.

3. Як дізнатися номер Віртуальної карти та інші реквізити?

Реквізити Віртуальної карти Visa: 16-значний номер картки, термін дії та 3-значний CVV2-код прийдуть вам в SMS-повідомленні на номер телефону, який ви вкажете при оформленні карти.

4. Як відновити номер Віртуальної карти?

Натиснути на кнопку «Відновити реквізити віртуальної карти» на цій сторінці і далі слідувати інструкції. Реквізити карти прийдуть вам в SMS-повідомленні на номер телефону, вказаний при оформленні карти.

5. На Віртуальної карті закінчилися гроші, як її поповнити?

Внести кошти на Віртуальну карту можна тільки один раз - в момент її оформлення, другий раз внести грошові кошти неможливо. Але ви завжди можете придбати ще одну Віртуальну карту потрібного номіналу. Кількість випущених Віртуальних карт не обмежена.

6. На яких сайтах можна розплачуватися Віртуальної картою?

Віртуальної картою можна розплачуватися на будь-яких інтернет-сайтах, за винятком інтернет-казино.

джерело: https://pay.cardstandard.ru/vcsite/beeline

Як відкрити віртуальну карту

Не знаєте, яку карту вибрати для здійснення Інтернет-покупок або перекладів? Відкрийте віртуальну карту Ощадбанку Росії.

Зручна система авторизації, захист паролем і кодом, цілодобова доступність, непотрібність інкасації свідчать на користь онлайн платежів. Інструментом блискавичних угод є віртуальна карта.

Перші кроки для відкриття карти

Перший крок - попереднє оформлення дебетової карти.Обладателям паспорта громадянина Росії і потенційним клієнтам Ощадбанку Росії пропонується зручний інструмент з ознайомлення з пропозиціями банку - Інтернет-сайт.

Якщо ви хочете відкрити віртуальну карту, для початку потрібно стати клієнтом банку і оформити реальну (дебетову) карту. В першу чергу, необхідно зайти на офіційний сайт Ощадбанку www.sberbank.ru

Сайт Ощадбанку Росії

Незалежно від способу спілкування з банком (здійснюючи візит або за допомогою Інтернету) необхідно вибрати відділення Ощадбанку, в якому ви будете укладати договір, і отримувати «реальний пластик». Щоб знайти найближчий або найбільш зручний офіс, потрібно з головної сторінки «пройти» до переліку відділень.

Програмісти Ощадбанку не полінувалися завантажити географічні карти, за якими ви зможете віртуально подорожувати від будинку до будь-якого банку.

Вибираємо пластикову карту

Дебетові карти можуть мати фізичний носій або існувати віртуально. Реальну карту ви замовляєте в банку, чекаючи її виготовлення. На сторінці, де перераховані відділення банків, є інформація про офіси. Тут же номера телефонів, за якими зручно дзвонити і дізнаватися про готовність «пластика».

Приблизний час виготовлення реальної платіжної картки - 10 днів (2 тижні). Віртуальну карту матеріалізувати не потрібно. Її необхідно вибрати і замовити, але тільки після того, як буде оформлена реальна.

банківські карти

Припустимо, ви вибрали для себе «Універсальні дебетові карти», «Електронні картки Visa і MasterCard» і, оформивши договір банківського обслуговування і рахунок, стали повноправним клієнтом банку. Коли реальна карта виявиться в ваших руках, її необхідно підключити, а також підключитися до дистанційних сервісів «Мобільний банк» і «Сбербанк онлайн». Обидві послуги важливі для роботи з реальними і віртуальними картами.

Як зареєструватися в «Сбербанк Онлайн»

Мрія будь-якого зайнятого сучасника - зручно, швидко і, не виходячи з офісу або квартири, управляти рахунками, відкритими в Ощадбанку.

Якщо у вас вже є якась карта Ощадбанку (в т.ч. зарплатна, пенсійна), термін дії якої не закінчився, але ви ще жодного разу не користувалися системою «Сбербанк Онлайн», то, зайшовши на офіційний сайт, необхідно в ній зареєструватися ( «кнопка в правому верхньому куті»).

Увага!

Після реєстрації ви станете власником особистого Інтернет-кабінету. Це сторінка, на якій буде відображатися стан всіх ваших рахунків: залишок, операції по картах, і на якій ви будете керувати рухом коштів між своїми рахунками, наприклад з зарплатою картки на віртуальну.

При вході в «Сбербанк Онлайн» на вказаний в договорі телефонний номер будуть приходити СМС. Онлайн-кабінет - один із засобів для оформлення заявки на віртуальну карту. Віртуальна карта, це не та, яку ви можете тримати в руках. Вона віртуальна в прямому сенсі. Її пластикового аналога не існує.

Після процедури оформлення в особистому кабінеті відсутні номери рахунків (по 16 цифр). Для здійснення операцій знадобляться коди CVV2 або CVC2, а також коди безпеки, що надходять за допомогою СМС на вказаний при реєстрації телефонний номер.

В Ощадбанку Росія існує спец-послуга «Мобільний банк». Клієнти підключаються до неї через термінали, банкомати, у відділеннях Ощадбанку або по дзвінку в Контакт-Центр.

Постійний пароль і ідентифікатор користувача можна отримувати за допомогою банкомату (чека) і за допомогою слова «Пароль», відправленого по СМС в банк. Всі перерахування здійснюються за разовим паролем.

Віртуальна карта Ощадбанку

Коли ви вже уклали договір з ВАТ «Сбербанк России», володієте основною дебетовою карткою і точно знаєте, що віртуальна карта - це те, що вам потрібно, заходите на головну сторінку сайту. Пройдіть курсором по шляху «Вибрати карту», ​​«Дебетові карти», «Універсальні дебетові карти», «Віртуальні карти». Перед нами відкривається пропозицію - карти VISA і MasterCard.

Попередження!

На відміну від власників інших електронних карт, власник віртуальних рахунків може відкривати тільки 1 карту VISA і 1 карту MasterCard. Їх зручно використовувати для покупок в Інтернет-мережі, переказу коштів з картки на картку і поповнювати через пристрої самообслуговування. Валюта віртуальних карт - рублі.

Призначення віртуальної карти - платити тільки в Інтернеті

Незалежно від того, давно або тільки що ви стали клієнтом Ощадбанку, у вас є право оформити віртуальну карту. У розділі «Вибрати карту», ​​«Дебетові карти» є ще одне, свого роду, попередження. Якщо в таблиці зліва вибрати прапорець «Платити тільки в Інтернеті» відбудеться миттєвий автоматичний перехід до короткого опису віртуальних карт.

Ще раз нагадуємо: не дивлячись на те, що картки зображені на малюнку у вигляді прямокутних пластикових пластин, насправді, вони існують лише як номери рахунків в вашому особистому кабінеті і будуть використовуватися виключно в онлайн операціях.

Оформлення віртуальної карти

На вкладці «Тарифи і оформлення» вказано номер телефону 8-800-200-37-47, за яким можна дізнатися все про оформлення та здійснити його. Як і раніше популярним способом відкрити віртуальний рахунок є відвідування банківської установи і безпосереднє оформлення договору через менеджера.

Найлегший шлях стати власником віртуальної карти - «попрацювати» у власному онлайн кабінеті. Заходьте в «Сбербанк Онлайн», вибирайте «Платежі та перекази», «Операції по вкладах», «Оформити заявку на віртуальну карту». Заявка повинна бути заповнена відповідно до вимог Ощадбанку. На її базі буде створено Інтернет-карта, яка дійсна 3 роки.

По закінченню терміну перевипуск карти станеться автоматично, а нові коди надійдуть по СМС. Ідентифікаторами віртуальної карти служить 16-ти значний код. Всі операції здійснюються за допомогою кодів CVV2 і CVC2 і зареєстрованого мобільного телефону.

Безпека і надійність Інтернет-платежів

Оплачувати покупки в Інтернеті, використовуючи онлайн-сервіси надійних банків, безпечно. Всі операції підлягають СМС-підтвердження банком і ініціюються введенням надісланого системою коду. Задіяні ваша власна рука і особистий телефонний номер. Завдяки віртуальній карті Ощадбанку ви отримуєте можливість вивести гроші з електронного гаманця WebMoney.

Карта співпрацює з сервісом PayPal, Яндекс-гроші тощо. При бажанні перевести рублі з Ощадбанку, наприклад, в валюту Payeer, легко скористатися одним з Інтернет-обмінників. Ви можете поповнювати карту через платіжні термінали, а при бажанні заблокувати - вивести залишок на основну дебетову карту (обнулити). Витрати лімітовані в розмірі 300 000 руб / сут.

Увага!

Номер тієї карти, з якої здійснюються платежі, ніде не «засвічується». Ви не вводьте жодні реквізити, а лише вибираєте потрібну картку.

Обслуговування 1 віртуальної карти коштує 60 руб в рік. Ця сума зніметься з карти на наступний день після її «народження». Всі розрахунки за допомогою віртуальної карти надійні. Її не можна втратити. Відомості про неї ніде не розголошуються. Бажаємо успіху в освоєнні віртуального банківського простору.

джерело: http://sbankin.com/uslugi/kak-otkryt-virtualnuyu-kartu.html

Віртуальна карта Visa Ощадбанку

Віртуальна передплачений карта Visa Ощадбанку - це банківська карта міжнародної платіжної системи Visa, яка не має матеріального носія. На електронному прообраз віртуальної передплаченого карти Visa Ощадбанку зображена символіка XXII Олімпійських зимових ігор 2014 року в м.Сочі.

За допомогою віртуальної карти Visa можна не тільки безпечно оплатити покупки в Інтернеті, а й придбати квитки на Ігри на офіційному сайті Оргкомітету «Сочі 2014» www.tickets.sochi2014.com, а також розплатитися в офіційному інтернет-магазині ліцензійної продукції «Сочі 2014» www.shop.sochi2014.com/ru *

Ви можете розплачуватися віртуальної передплаченого картою в Інтернет-магазинах, де приймають картки міжнародної платіжної системи Visa, за винятком Інтернет-магазинів, створених за межами території Російської Федерації і інтернет-казино.

Оплата віртуальної картою відбувається так само, як і оплата будь-який інший банківською картою. Розплачуватися картою можна протягом всього терміну її дії, який вказується в момент оформлення картки.

При оплаті покупок в Інтернет-магазинах необхідно ввести ім'я та прізвище латинськими літерами (як у закордонному паспорті) та 3х-значний CVV2-код, який буде направлений Вам в момент оформлення картки.

Як дізнатися баланс і список операцій по віртуальної передплаченого карті Visa Ощадбанку

Дізнатися баланс і список операцій по віртуальної передплаченого карті можна на цій сторінці.
Договір про комплексне обслуговування клієнта

Попередження!

Передплачений карта не призначена для здійснення переказу електронних грошових коштів на користь організацій, створених за межами території Російської Федерації, а також на користь некомерційних організацій (крім релігійних і благодійних організацій, зареєстрованих в установленому порядку).

Розпорядження клієнта про здійснення зазначеної операції не береться до виконання РНКО «Платіжний Центр» (ТОВ) на підставі пункту 1.4. статті 7 Федерального закону від 07.08.2001 N 115-ФЗ (ред. від 16.05.2014) «Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму».

Віртуальна передплачений карта Visa Ощадбанку є банківською передплаченого картою платіжної системи Visa. Емітент карт - РНКО «Платіжний Центр» (ТОВ). Ліцензія Банку Росії № 3166-К. Послуга надається на підставі Договору про комплексне обслуговування клієнта, див. На сайті www.sberbank.ru і www.rnko.ru

джерело: http://sochi2014-sberbank.ru/products/visa-virtual/

Де знаходиться захисний код CVV2 або CVC2?
1.Зачем потрібна Віртуальна карта?
2. Як отримати Віртуальну карту?
3. Як дізнатися номер Віртуальної карти та інші реквізити?
4. Як відновити номер Віртуальної карти?
5. На Віртуальної карті закінчилися гроші, як її поповнити?
6. На яких сайтах можна розплачуватися Віртуальної картою?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью