<
 • Главная
Статьи

Віртуальні машини для windows 7

 1. Віртуальна машина Microsoft Virtual PC
 2. Віртуальна машина VMware
 3. Віртуальна машина Oracle VirtualBox

Один з найлегших способів установки Ubuntu в парі з іншою операційною системою або інший установкою Ubuntu - застосування програми віртуалізації. Ця технологія створює віртуальний ПК таким чином, що для встановлюваної операційної системи він виглядає як фізичний комп'ютер.

Ви можете створити віртуальні жорсткі диски і CD-ROM дисководи, а також вказати обсяг наданої оперативної пам'яті і інші параметри налаштування. Існує ряд програмних продуктів, що пропонують подібну технологію. У наступних розділах дається короткий опис лише деяких з них.

Хоча я написав в підзаголовку про Windows 7, це не означає, що всі ці віртуальні машини програми можна встановити тільки в цій OS, просто користувачі Linux зазвичай більш просунуті і такі загальні огляди читають рідко. А ось тим, хто ще сидить на Windows, але вже поглядає в бік пінгвінів, ця стаття проллє певне світло на це питання.

Віртуальна машина Microsoft Virtual PC

Як правило, для віртуалізації Ubuntu я не рекомендую використовувати продукт Virtual PC корпорації Microsoft, так як ця програма підтримується тільки в версіях ОС Windows XP Professional і Tablet PC, Windows Vista Business, Enterprise і Ultimate або в Windows 7. Користувачі операційних систем, таких як Windows XP Home або Windows Vista Home Premium, скористатися цим продуктом не зможуть.

З іншого боку, я досяг деякого успіху в роботі з Virtual PC, навіть коли установник попереджав, що вона може відмовитися працювати, тому ви, можливо, теж вважаєте, що і ця програма вам підходить.

Якщо ви вирішите її застосовувати, хочу заздалегідь вибачитися за те, що вам самим доведеться розбиратися з усіма проблемами, що виникають, вирішення яких лежить за межами необхідного мінімуму знань про Ubuntu і має виконуватися в Virtual PC. Тут можна завантажити Virtual PC.

Віртуальна машина VMware

VMware включає в себе набір потужних систем віртуалізації, які будуть працювати в Linux і Max OS X, а також на більшості платформ Windows. Це патентована система, але є одна версія (VMware Player), яку можна завантажити з Інтернету без оплати.

Часто саме ця віртуальна машина працює на дискових масивах серверів HP EVA P6500, де зазвичай використовують віртуалізацію для вирішення багатьох завдань. Вона дуже популярна і задовольняє потреби багатьох користувачів. Комерційна версія VMware Workstation пропонує ще більшу кількість можливостей.

Якщо для запуску Ubuntu ви застосовуєте цю програму і стикаєтеся з необхідністю налаштувань, які не можна виконати безпосередньо в самій Ubuntu, будь ласка, звертайтеся до документації, що надається разом з програмним забезпеченням VMware.

Єдина пов'язана з настільної виртуализацией VMware завдання, яке доводиться вирішувати більшості людей, - це пошук і установка підходящої для них версії Ubuntu (або інших операційних систем). VMware пропонує ряд заздалегідь налаштованих "модулів", які можна завантажити з Інтернету. Тут можна завантажити VMware.

Віртуальна машина Oracle VirtualBox

Це, безумовно, моя улюблена система віртуалізації. вільно розповсюджувана система VirtualBox годиться для Windows, Mac OS X, Ubuntu і Solaris, і являє собою саму стійку, але тим не менш легку в застосуванні систему, коли-небудь бачену мною.

Більш того, вона безкоштовна при використанні в особистих і навчальних цілях. Ця програма була створена компанією Innotek з використанням вихідного коду емулятора Qemu1. Перша публічно доступна версія VirtualBox з'явилася в січні 2007 р, а майже через рік (в лютому 2008 р) компанія Innotek була придбана компанією Sun Microsystms, але модель поширення VirtualBox при цьому не змінилася. Нарешті, в січні 2010 р відбулося злиття Sun Microsystems і Oracle Corporation, але модель поширення VirtualBox як і раніше залишилася без змін.

Існує два способи застосування VirtualBox для установки або запуску Live CD / DVD: вставити фізичний диск в дисковод або вказати файл образу ISO.
Більш докладно про те, як встановити Linux в VirtualBox можна дізнатися з цієї статті .


Чи не знайшли відповідь на своє питання? Скористайтеся пошуком ...

На жаль, поки немає коментарів :(

Чи не знайшли відповідь на своє питання?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью