<
 • Главная
Статьи

Віртуальний номер телефону. Безкоштовно, без паспорта, для СМС

 1. Сервіси віртуальних номерів для СМС
 2. Від кого можна приймати СМС
 3. Чому SMS не доходять?
 4. альтернативи
 5. Сервіси віртуальних номерів для дзвінків і АТС

Для тих, кого цікавить телефонний номер в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії, хто бажає влаштувати віртуальну АТС - при якій всі вхідні переадресовуються на даний напрямок, для тих, хто хоче все організувати безкоштовно і не хоче розсилати свій справжній номер, допоможе послуга «віртуальний номер» з безкоштовною установкою. Тепер ще оператори, діючи в рамках закону, не завжди просять завантажувати скан паспорта щоб ідентифікувати особу.

Для тих, кому треба прийняти СМС
Для тих, кому потрібен номер для дзвінків

Тематика додаткового тимчасового номера в інтернеті ділиться на дві великі частини. одним потрібно отримати смс онлайн , Щоб зареєструватися в ВК, фейсбуці, взяти хостинг в оренду, іншим потрібні контактні дані для ведення бізнесу в Москві, для розміщення оголошень на Авито або для інших цілей.

Московський прямий телефонний номер істотно підвищує довіру до звонящему.

Якщо в першому випадку можна орендувати безкоштовно і без реєстрації (правда, він буде загальний), то в другому випадку теж платити не треба - принаймні за надання послуги. Списується лише невелика сума за оренду, але в неї входять безкоштовні вхідні і навіть деякий набір вихідних хвилин. Тепер про все підряд.

Сервіси віртуальних номерів для СМС

Найсучаснішим і ефективним з них є onlinesim.ru . Там навіть реєструватися не треба. Просто зайти на сторінку «Прийом СМС», вибрати один з варіантів, ввести його в Вконтакте абоіншої сервіс (що краще, так як багато популярні сайти вже навчилися банити і ігнорувати такі телефони) і чекати, коли прийде «наша SMS».

Видно, що цією можливістю користуються постійно. На популярних напрямках постійно з'являються нові повідомлення про те, що хтось десь зареєструвався і приходять нові коди:

На популярних напрямках постійно з'являються нові повідомлення про те, що хтось десь зареєструвався і приходять нові коди:

УВАГА! Як уже повідомлялося, багато великих сайти вже внесли пропозиції в бан. Причому не тільки цього сервісу, але і багатьох інших аналогічних. Не варто розраховувати на те, що все пройде без проблем. Але є хороша новина - все старе оперативно замінюється на нове. Якщо щось вже неможливо використовувати, оператор надає заміну: наприклад те, що ми бачимо зверху, вже змінилося три дні тому. Пройде ще трохи часу - і все знову оновиться.

Ще проблема: Деякі сервіси передають через телефон логін і пароль. У цьому випадку вони будуть на очах у всіх і вже ніхто не може утримати зловмисника від входу на сайт. Тим більше, що ім'я сайту теж відображається. Чи потрібна така реєстрація? Хто знає…

Від кого можна приймати СМС

Просто наведу скріншот:

Основне правило: ніяких фінансових махінацій. Не можна зареєструватися в Webmoney, отримувати повідомлення від Альфабанка, стільникових операторів (Мегафон, МТС, Теле2 і т.п.), платіжних систем (Рапіда, Ківі і тому подібних).

Чому SMS не доходять?

Варіантів може бути два. Або одержувач в чорному списку, або просто потрібно трохи почекати. У нашому тестовому випадку пройшло приблизно 5 хвилин, перш ніж повідомлення з'явилося на сайті. Але все працює - все доходить!

альтернативи

Напевно один з кращих receivefreesms.com . Дозволяє працювати не тільки з російськими операторами, але і відразу з декількома країнами. Правда, на цілу країну виділяється 1-2 номера і вони, як правило, швидко потрапляють в «бази». Але це стосується тільки безкоштовних варіантів.

Ще один - sms.sellaite.com . Характерний тим, що трафік на його номера не такий і великий. Мінус - приналежність до якої-небудь країні визначити важко. Так що буде хтось відправляти СМС на такий номер - ще питання. Але спробувати можна.

Ще один кандидат на розгляд - receive-sms-online.com . Переваги - багато країн, красиві, хороші пропозиції. Багато позитивних відгуків, середній за величиною трафік. Недоліки - рідко замінюють. Висять по 200 і більше днів, давно у великих в чорних списках. Але для невеликих сайтів цілком підійде.

Ще один - варіант без дефісів - www.receivesmsonline.net - живе за рахунок реклами, нічим особливо, крім дизайну, не відрізняється від своїх аналогів. Країни - Британія, США, Канада.

Сервіси віртуальних номерів для дзвінків і АТС

Ділити з кимось загальний номер, нехай навіть не платити за нього грошей, напевно, навряд чи кого влаштує, якщо мова йде про дзвінки та розмовах. Якщо ваша фірма не має красивого телефону в одному з міст Росії (або який-небудь іншій країні), але цей телефон повинен бути - варіант - просто орендувати те, що потрібно для досягнення своєї мети. Один з лідерів ринку - компанія з трохи неохайним назвою zadarma.com . Безкоштовне підключення, крихітна абонентська плата, яку ще можна скостити впополам при оплаті за цілий рік.

І тут багатьох чекає каверза - «перевірки документів«! Раніше було потрібно завантажувати в якусь «задарма» скан паспорта. Зараз цього не треба. Додана нова опція - ідентифікація за допомогою сайту держпослуги. Тобто замість повної інформації і персональних даних (хто знає, де потім вони випливуть), оператор отримує тільки повідомлення від державного сайту про те, що цей суб'єкт їм відомий. І цього достатньо.

Номерів багато, деякі з них «красиві». Вони називаються «срібними» або «золотими», відрізняються невеликою платою за підключення. Але можна вибрати і звичайні 495- або 499- безкоштовні.

Але можна вибрати і звичайні 495- або 499- безкоштовні

Чи потрібна така реєстрація?
Чому SMS не доходять?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью