<
 • Главная
Статьи

Кредитні картки поштою

 1. Кредитні картки поштою без довідок і візиту в банк Кредитні картки поштою Уже кілька років поспіль...
 2. Кредитні картки поштою: оформлення
 3. Питання 1. Як буде доставлена ​​карта?
 4. Питання 2. Як відбувається активація карти?
 5. Питання 3. Чи може хто-небудь інший активувати карту без власника і скористатися засобами на її рахунку?
 6. Питання 4. Якщо карта вже отримана поштою і активована, коли можна розпоряджатися кредитними коштами...
 7. Питання 5. Чи можуть відповісти відмовою у видачі карти після відправленої онлайн-заявки?
 8. Питання 6. Яким чином можна дізнатися відповідь банку після відправки онлайн-заявки?
 9. Питання 7. Що міститься в надісланому поштою конверті, крім карти?
 10. Переваги та недоліки кредитної картки, що висилається поштою

Кредитні картки поштою без довідок і візиту в банк

Кредитні картки поштою

Уже кілька років поспіль банки пропонують не просто заповнити онлайн-заявку на відкриття банківської карти, а й отримати її поштою. За адресою клієнта буде надіслано листа з міститься в ньому картою - дебетової, кредитної або іншого виду. Залишається лише її активувати, зробивши дзвінок в кол-центр. Не потрібно приїжджати в банківське відділення для анкетування і оформлення договору. Таку послугу з кожним днем ​​пропонує все більша кількість банків, але найбільшим попитом користуються саме кредитні карти, що відсилаються клієнту поштою.

Кредитні картки поштою: з чого все почалося

Кредитні картки поштою: з чого все почалося

Першопрохідцем у випуску та пересилання кредитних карт поштою був банк «Тінькофф» . Це було раціональне і обдумане рішення керівництва, так як воно не бажало витрачати кошти на відкриття нових відділень і робочих місць для кредитних фахівців. Потрібно було підвищити продажі кредитних карт, але при цьому не витрачати кошти на оренду офісів, найм додаткових консультантів і т.д. Тому ідея з відправкою кредитних карт поштою знайшла підтримку в особі багатьох клієнтів. По суті, банк вів віддалену діяльність, а його клієнти могли скористатися кредитним продуктом, не відвідуючи відділення для його оформлення.

Оформити кредитну карту Альфа = Банк онлайн, тут

Пізніше все велика кількість користувачів інтернету стали відправляти запити на отримання кредитних карт поштою. Їм не потрібно підписувати договір у відділенні банку або ж спілкуватися з кредитним фахівцем безпосередньо. Потрібно було просто відправити електронну заявку і чекати свою карту поштою практично в той же день. Це пов'язано і з тим, що карти, як правило, не є іменними, тому не потрібно багато часу на їх випуск.

Тепер можна відправити запит на отримання карти не тільки на сайті банку , Але і з агрегатора пропозицій від різних фінансових організацій. На такому ресурсі є список всіх банків, які можуть оформити кредитну карту онлайн і відправити її клієнтові поштою. При цьому користувачеві не нав'язуються процентні ставки, терміни кредитування або інші умови. Він може ознайомитися з кожною програмою на сайті і вибрати кредитну карту з такими умовами, які підходять саме для нього.

Такі сайти-агрегатори носять виключно інформаційний характер і містять посилання для переходу на сторінку банку, де є онлайн-анкета. Після її заповнення і відправки можна буде отримати підтвердження на відправку карти поштою. Але якщо користувач вже давно визначився з банком, то можна відразу зайти на його сайт, заповнити та надіслати анкету в онлайн-режимі. Звичайно ж, не потрібно їхати в офіс компанії, заповнювати там анкети та інші документи.

Якщо виникнуть будь-які питання, то на багатьох банківських сайтах вже давно є окремі діалогові вікна з онлайн-консультантами. Також для клієнтів відведені і окремі гарячі лінії, на які можна зателефонувати навіть вночі.

Кредитні картки поштою: оформлення

Кредитні картки поштою: оформлення

Слід перейти на сайт банку безпосередньо чи використовуючи агрегатор пропозицій від різних організацій. У всіх цих випадках користувач перейде на сторінку сайту, яка описує кредитну карту банку, яка пересилається клієнту поштою. На цій же сторінці є анкета для відправки заявки на оформлення такої кредитної картки. Вона складається всього лише з декількох питань і полів, де потрібно залишити свої контакти. Заявка вирушає з цієї ж сторінки сайту, після чого приходить відповідь від представника банку. Після затвердження запиту карта буде відправлена ​​користувачеві за вказаною ним адресою.

Начебто все просто, але у багатьох користувачів виникає багато питань про те, як же відбувається пересилання і активація кредитної картки. Далі йде перелік популярних питання і відповідей на тему оформлення такого банківського продукту.

Питання 1. Як буде доставлена ​​карта?

Кредитні карти: доставка

Відповідь: Кредитна карта пересилається в постовое відділення, яке вказав сам клієнт. Але багато банків останнім часом відкривають свій кур'єрський відділ. У штабі кур'єрів працюють і кредитні фахівці, які не просто зможуть доставити карту за адресою, але і допомогти з її активацією, підписанням договору. Кур'єр може відповісти і на всі питання клієнта. Час його приїзду обмовляється заздалегідь.

Питання 2. Як відбувається активація карти?

Кредитні карти: активація

Відповідь. Після того, як клієнт отримає конверт з картою, він може його розкрити і знайти в ньому контакти дистанційного центру обслуговування банку. Слід зателефонувати за вказаним телефоном і повідомити консультанту про бажання активувати свою картку. До цього моменту вона була неактивованої і неробочий. Потрібно повідомити кілька персональних даних і закінчити активацію карти в телефонному режимі. Навряд чи це може зробити інша людина, так як такі дані може знати тільки власник. До того ж, потрібно буде повідомити і деякі дані, що стосуються кредитки, яка повинна бути на руках.

Питання 3. Чи може хто-небудь інший активувати карту без власника і скористатися засобами на її рахунку?

Чи може хто-небудь інший активувати карту без власника

Відповідь. Це практично неможливо з тієї причини, що для активації кредитної картки потрібно обов'язково мати її на руках і повідомити ряд персональних даних. Для цього будуть потрібні і особисті документи, які навряд чи є у третіх осіб. У представника банку є ряд механізмів того, як перевірити особу людини навіть в телефонному режимі. Він не активує кредитку до тих пір, поки не буде впевненим в тому, що спілкується з її власником, а не іншою людиною.

Питання 4. Якщо карта вже отримана поштою і активована, коли можна розпоряджатися кредитними коштами на її рахунку?

Відразу після активації власник кредитки може управляти і розпоряджатися кошти на її рахунку на свій розсуд. Не потрібно їхати в банк, щоб зняти гроші або підписати ще якісь папери.

Оформити кредитну карту Тінькофф онлайн, тут

Питання 5. Чи можуть відповісти відмовою у видачі карти після відправленої онлайн-заявки?

Онлайн-заявка, яку можна заповнити на сайті банку, є невеликою анкету в елементарними питаннями. Потрібно відповідати на них правдиво і вписувати в поля анкети тільки правдиві персональні дані. До таких відносяться дані з паспорта, інформація про доходи, місце роботи, сімейний стан і т.д. Також питання можуть стосуватися і майна користувача. Банківським представникам потрібно переконатися в платоспроможності клієнта. Якщо відповіді в анкеті буде свідчити про це, то користувач отримає схвалення.

Питання 6. Яким чином можна дізнатися відповідь банку після відправки онлайн-заявки?

В анкеті є поля, що стосуються вказівки контактних даних: телефону, пошти, адреси. Тому відповідь банку на запит про отримання кредиту може прийти в електронній формі на пошту або ж у вигляді СМС на вказаний номер телефону. Тому не потрібно чекати відповіді біля екрану або звертатися у відділення банку, щоб дізнатися там цю інформацію. Іноді клієнту можуть просто зателефонувати і повідомити своє рішення про видачу кредитки з подальшою її пересиланням поштою.

Питання 7. Що міститься в надісланому поштою конверті, крім карти?

Кредитні картки поштою: що в конверті

У конверті є Неактивована кредитна карта, інструкції з її активацією, короткий опис умов, а також деякі рекламні проспекти (іноді). Також там є непідписаний кредитний договір. При активації карти знадобляться не тільки особисті дані і документи, а й той самий кредитний договір. Дані повідомляються оператору банку в телефонному режимі. Після цього надсилається та ПІН-код. Як правило, він приходить у вигляді СМС.
Можна активувати карту і користуватися засобами на її рахунку. Договір залишається на руках у клієнта, необхідно тільки його самостійно підписати. Іноді допомогу надає кур'єр, який працює в штабі банку. Але, як правило, кредитка надсилається поштою, і послуги такого кур'єра зовсім не потрібні. Всі інструкції по активації будуть отримані в телефонному режимі. Обов'язково слід поставити свій підпис на зворотному боці кредитки.

Обов'язково слід поставити свій підпис на зворотному боці кредитки

Переваги та недоліки кредитної картки, що висилається поштою

Кредитні картки поштою: плюси і мінуси

Основним плюсом такого банківського продукту є те, що для його отримання не потрібно їхати в офіс банку. Кредитка не просто надсилається поштою, а й активується в дистанційному режимі, тобто по телефону. До інших переваг відносяться наступні пункти:

1. Повністю оформити і активувати кредитку можна в будь-який зручний для себе час. Можна отримати її поштою, але активувати тоді, коли це зручно.
2. Відправку заявки та оформлення можна здійснити в домашній або робочій обстановці. Не потрібно витрачати час на поїздку в банк і очікування своєї черги.
3. Карту можна отримати не тільки на будинок, але і в своєму найближчому поштовому відділенні.

Єдиним мінусом є те, що багато банків стали самостійно відправляти кредитні картки своїм постійним клієнтам. У такому випадку потрібно просто не активувати її. Якщо ж виникне потреба в такій карті, то завжди можна відкрити конверт і закінчити оформлення карти.

Іноді банк вимагає самостійно зробити скан-копії деяких документів і відправити їх в банк. Але цієї ж процедурою займаються і кур'єри, які користуються для цього портативними пристроями. Тому потрібно заздалегідь поцікавитися, як відбувається остаточне оформлення і активація кредитки. В цілому, це дуже популярний банківський продукт, які має безліч позитивних відгуків.

Вступайте в нашу групу вКонтакте 1. Як буде доставлена ​​карта?
2. Як відбувається активація карти?
3. Чи може хто-небудь інший активувати карту без власника і скористатися засобами на її рахунку?
5. Чи можуть відповісти відмовою у видачі карти після відправленої онлайн-заявки?
6. Яким чином можна дізнатися відповідь банку після відправки онлайн-заявки?
7. Що міститься в надісланому поштою конверті, крім карти?
1. Як буде доставлена ​​карта?
2. Як відбувається активація карти?
3. Чи може хто-небудь інший активувати карту без власника і скористатися засобами на її рахунку?
4. Якщо карта вже отримана поштою і активована, коли можна розпоряджатися кредитними коштами на її рахунку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью