<
 • Главная
Статьи

Новинки та тренди Яндекс.Метрики в 2017 році - Бізнес-поради від WebCanape

 1. 1. Можливість аналізу мети крок за кроком
 2. 2. Звіт по крос-девайсним конверсії
 3. 3. Простий спосіб створення сегментів
 4. 4. «Більше можливостей» в звітах
 5. 5. Примітки на графіках в Яндекс.Метрика
 6. 6. Вебвізор 2.0
 7. Що нового
 8. 7. Яндекс.Метрика тепер відстежує будь-які конверсії
 9. 8. Як онлайн-реклама впливає на офлайн-продажу
 10. 9. У AppMetrica з'явилося мобільний додаток
 11. 10. Новий інструмент Яндекс.Метрики - Радар
 12. 11. Сертифікація агентств
 13. підсумки

У 2017 році користувачам представили близько десятка нових можливостей Яндекс.Метрики. Інструменти для аналізу стали різноманітніше, звіти - точніше, а робота з сервісом - простіше. Розглянемо докладніше найважливіші новинки Яндекс.Метрики за рік і з'ясуємо, яку користь вони принесли рекламодавцям.

1. Можливість аналізу мети крок за кроком

З березня в Метриці можна покроково розбивати складову мета за сегментами. Це допомагає у вивченні візитів, в яких відвідувачі сайту пройшли не повний шлях до конверсії. Наприклад, якщо почали оформляти замовлення, додали товар в корзину, вибрали спосіб і дату доставки, але не завершили останній крок оформлення покупки.

Фільтр «Став останнім» дозволяє відбирати візити, де користувач «застряг» на певному етапі, наприклад, після вибору способу оплати.

Сегментація по кроках реалізована і в Вебвізор.

Це нововведення - відмінний засіб для аналізу відмов клієнтів від покупки. Веб-майстер разом з власником сайту зможуть врахувати ключові кроки, після яких користувач йшов без покупки, і вжити всіх необхідних заходів, щоб це виправити в подальшому.

2. Звіт по крос-девайсним конверсії

У травні в Метриці з'явилася бета-версія звіту «Крос-девайс». Він допомагає відслідковувати конверсії клієнтів, що відвідали сайт з різних пристроїв. Ще одна корисна властивість звіту - точність вкладів кожного типу пристрою в конверсію.
За допомогою крос-девайсного звіту вийде збирати точні відомості про кількість користувачів, оскільки звіт не прирівнює відвідувача до браузеру. Логічно, що воно може бути менше, ніж в інших звітах.

Всі відвідувачі будуть розбиті на кілька груп: десктопи, мобільні пристрої і обидва типи пристроїв. Грошові метрики теж розраховуються окремо для кожної групи.

Грошові метрики теж розраховуються окремо для кожної групи

Для отримання доступу до нового формату звіту потрібно, щоб сервіс накопичив достатньо даних про відвідувачів, які використовували кілька пристроїв (мінімум 2 типу).

Всі нововведення спрямовані на ефективний розподіл бюджетів маркетингових каналів.

3. Простий спосіб створення сегментів

У Яндекс.Метрика з'явилася можливість простого створення сегментів і фільтрації Вебвізор.

При наведенні на рядок звіту можна побачити дві нові іконки «Створити сегмент» і «Записи візитів». Клік по сегменту дозволяє відразу його створити: веб-майстру будуть доступні візити і відвідувачі з цього рядка; а «записи Вебвізор» фільтрують візити, які відносяться до зазначеної рядку.

Таким чином, можна проаналізувати сегменти за джерелами трафіку, вибирати відвідувачів з високою конверсією і дізнатися їхню поведінку.

4. «Більше можливостей» в звітах

Буває, що той чи інший звіт не відображається з незрозумілих причин. Нова кладка «Більше можливостей» в настройках лічильника розповість про те, чому стався збій. Вона покаже статуси по всіх звітів, які потребують додаткових настройках або певних умовах для підключення.

5. Примітки на графіках в Яндекс.Метрика

Тепер до графіків Яндекс.Метрики можна додавати примітки - наприклад, про запуск нової рекламної кампанії, яка викликала збільшення трафіку, або про зміну дизайну, що може відбитися на конверсії.

Щоб додати позначку, просто клікніть по потрібній точці на графіку. Для приміток різних типів можна вибрати свій колір. Відмітки з буквами М (monitoring) і H (holidays) робляться автоматично, перші повідомляють про результати моніторингу сайту, а останні - про державні свята і вихідні:

Відмітки з буквами М (monitoring) і H (holidays) робляться автоматично, перші повідомляють про результати моніторингу сайту, а останні - про державні свята і вихідні:

Створені примітки будуть відображатися і на графіках Зведення.

Новинка зручна для роботи з декількома активними кампаніями для різних промосайт з одним лічильником. Рекламодавці зможуть робити позначки про те, що, коли і на якому сайті було змінено, щоб правильно проаналізувати дані.

6. Вебвізор 2.0

Завершився етап закритого тестування Вебвізор 2.0, він став доступний всім користувачам.

Що нового

Записи візитів стали точніше. Вебвізор 2.0 може записувати:

 • динамічно оновлюваний контент;
 • сторонній контент;
 • візити з мобільних.

Крім того, нову версію не потрібно додатково налаштовувати під особливості конкретного сайту. Вебвізор 2.0 запише все взаємодії користувачів саме з тим контентом, який вони переглядали.

7. Яндекс.Метрика тепер відстежує будь-які конверсії

Багато подій при оформленні замовлення в інтернет-магазині можуть відбуватися поза інтернетом. Наприклад, викуп товару в пункті самовивозу, дзвінки на замовлення послуг і та багато іншого. З квітня всі події, пов'язані з конверсією, можна передавати в Метрику.

Новинка дозволяє простіше і точніше оцінювати віддачу від кожного каналу залучення аудиторії, розуміти причину, по якій відвідувач прийшов до остаточного кроку покупки, і підтягувати слабкі канали. Це допоможе і для реклами в Ю Я - будь-які цілі і сегменти офлайна можна використовувати для налаштування показу реклами, коригування бюджету та створення автоматичних стратегій.

Передавати інформації про офлайн-продажах в Яндекс.Метрику також допоможуть колл-трекери . Клієнти трекерів можуть вивчати дзвінки через звіти метрики і аналізувати офлайн-поведінку покупців.

Якщо клієнти організацій здійснюють замовлення не тільки через сайт, але і по телефону, ця опція стане їм у нагоді. Наприклад, тим, що можна більш точно підрахувати кількість конверсій по різних каналах і детально проаналізувати роботу сайту в розрізі прив'язки до бізнес-завдань.

Дзвінок може бути доданий в Метрику як звичайна мета, для якої розраховуються такі показники, як кількість цільових візитів, відсоток конверсії і т. Д. Деталі дзвінка - тривалість, первинність / вторинність, мітки «пропущений», «нецільової дзвінок» або «здійснення покупки »- також фіксуються і передаються в Метрику.

8. Як онлайн-реклама впливає на офлайн-продажу

Як онлайн-реклама впливає на офлайн-продажу

команда Яндекс.Метрики розповіла про принципово новому показнику PVL (place visits lift), пов'язаному з офлайн-продажами. Новинка допоможе оцінити, як реклама в інтернеті впливає на відвідування невіртуальних торгових точок.

Новинка допоможе оцінити, як реклама в інтернеті впливає на відвідування невіртуальних торгових точок

Компанія WebCanape вже встигла протестувати інструмент, зараз він готується до запуску в відкриту бету. Про релізі Яндекс повідомить в своєму блозі.

9. У AppMetrica з'явилося мобільний додаток

Моніторинг ключових показників мобільних додатків став мобільним завдяки новому додатку AppMetrica для iOS і Android.

У ньому можна налаштувати діапазон дат і часу. Доступна сегментація. Потрібні ключові метрики легко вивести на «дашборда» (документ зі статистичними даними, елементами інфографіки).

Потрібні ключові метрики легко вивести на «дашборда» (документ зі статистичними даними, елементами інфографіки)

10. Новий інструмент Яндекс.Метрики - Радар

У РФ, Білорусі, Туреччини та Казахстані Яндекс.Метрика запустила Яндекс.Радар - інструмент, що дозволяє відстежити зміни для різних платформ, типів пристроїв і ситуацію в загальному. Аналітика Радар базується на даних, отриманих в Яндекс.Метрика, а саме - з яких пошукових систем відвідувачі переходять на сайти, що використовують сервіс, на яких платформах і в яких браузерах ці сайти відкривають.

В майбутньому функціональність Радар буде розширюватися, щоб прийти до кінцевої мети - створення інструменту, який би максимально точно відображав поточну ситуацію на ринку інтернет-сервісів і технологій в РФ і ближньому Зарубіжжя.

11. Сертифікація агентств

У серпні була запущена агентська сертифікація по Яндекс.Метрика. Це спрощує клієнтам пошук фахівців з веб-аналітиці.

Наявність у агентства сертифіката означає, що співробітники можуть якісно інтерпретувати дані про поведінку відвідувачів сайту, пропонувати способи збільшення залученості, підняття середнього чека і зниження витрат на просування. Також фахівці сертифікованого агентства здатні впоратися з технічними завданнями: налаштувати облік заявок, що надходять офлайн або онлайн, проаналізувати дані електронної комерції та налагодити експорт сирих даних.

підсумки

Рік, що минає 2017 рік став для команди Яндекс.Метрики вельми продуктивним, нас порадували безліччю приємних оновлень. Можливість аналізу мети крок за кроком, передача в Метрику будь-яких конверсій, звіт по крос-девайсним переходів, додаткові трекери, Яндекс.Радар, сертифікація агентств і простий спосіб створення сегментів - завдяки цим новинкам аналізувати дії користувачів і джерела трафіку, а також оцінювати ефективність онлайн- реклами в інтернеті та офлайні стало ще простіше. Які зміни принесе нам наступний рік? Дізнаємося зовсім скоро. Залишайтеся з нами, щоб не пропустити жодної новинки.

Хочете замовити ефективну рекламу Яндекс.Директ ? Зв'яжіться з нами по телефону: 8-800-200-94-60, доб. 321 або залиште запит на електронну пошту [email protected] .

Які зміни принесе нам наступний рік?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью