<
 • Главная
Статьи

3G аксесуари і антени

Для забезпечення безперебійної і високошвидкісний роботи інтернету в умовах, коли відсутня можливість підключення модему до кабельних (оптоволоконним) мереж, єдиним варіантом є установка ефективного і надійного 3G обладнання

Для забезпечення безперебійної і високошвидкісний роботи інтернету в умовах, коли відсутня можливість підключення модему до кабельних (оптоволоконним) мереж, єдиним варіантом є установка ефективного і надійного 3G обладнання.

Монтаж такої апаратури вимагає наявності додаткових аксесуарів ( перехідник , Акумулятори, погоджують пристрої). Але головним елементом мобільного 3G мережі є приемопередающая антена. Від її правильного вибору залежить якість і стабільність обміну даними при роботі 3G інтернету в умовах сільської місцевості або під постійним впливом сильних промислових перешкод.

Антени та їх типи

Всі пристрої відносяться до необхідних аксесуарів і використовуються з метою прийому / передачі і здійснення достатнього посилення слабких електромагнітних сигналів, що надходять від віддалених джерел на використовуваний модем або роутер .

Залежно від висунутих вимог і умов експлуатації, антени можуть бути різного типу і виду. Наприклад, якщо GPS антени призначені для спільної роботи з низькоорбітальними супутниками, то GSM і 3G необхідні для стабільного прийому сигналів від стаціонарних, наземних ретрансляторів і для їх передачі на підключений модем.

Існує кілька виконань представлених пристроїв:

внутрішні - розташовуються безпосередньо в приміщенні, мають компактні розміри і не вимагають спеціальної установки або особливої ​​настройки при підключенні до модему (використовуваної мережі), наприклад, GSM або Wi-Fi пристрої;

зовнішні - встановлюються на щоглах і високих будівлях, забезпечуючи прийом слабких сигналів в будь-яких кліматичних умовах;

вузькоспрямовані - дозволяють приймати електромагнітні сигнали зі строго певного напряму, тим самим значно послаблюючи вплив інших потужних джерел випромінювання;

широкодіапазонні пристрої - дають можливість працювати з електромагнітними хвилями різної частоти, стабільно приймаючи необхідну інформацію, необхідну для повноцінної роботи інтернет обладнання на різних робочих каналах.

Навіщо потрібна 3G антена

Навіть в разі повномасштабного покриття території 3G операторами іноді виникають проблеми зі зв'язком на окремих ділянках місцевості. Вирішити цю проблему допомагає потужна антена, багаторазово підсилює корисний сигнал від стаціонарних випромінювачів.

Якість обміну інформацією між передавальною станцією і прийнятою модемом забезпечує правильно обрана CDMA антена, тип якої багато в чому залежить від рівня вхідного сигналу і інших зовнішніх факторів.

Як вибрати 3G антену

Вибір конструкції антени визначається відповідно до розташування і умовами експлуатації інтернет обладнання. Зокрема, якщо 3G сигнал має стабільний, але слабкий рівень, то рекомендується застосовувати внутрішню, широкодіапазонні антену.

З іншого боку, в разі прийому сигналу, що має переривчастий характер з наявністю великої кількості промислових перешкод, найбільш оптимально використовувати зовнішню, вузькоспрямовану CDMA антену.

самостійне підключення

Як правило, самостійне підключення не викликає особливих проблем - при відповідному, коректному поєднанні, модем здатний виконувати, в повній мірі, свої функції. Якісна настройка комплексу обладнання вимагає наявності високоточних вимірювальних пристроїв і спеціально підготовленого персоналу, які забезпечать максимальну швидкість інтернет з'єднання і безпомилковий обмін даними між інформаційним центром і модемом комп'ютера користувача.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью