<
 • Главная
Статьи

Як перевірити і видалити приховані зовнішні посилання

 1. Як знайти зовнішні посилання
 2. Пошук зовнішніх посилань у вихідному коді
 3. Як закрити зовнішні посилання
 4. Як видалити приховані зовнішні посилання в шаблоні WordPress

Привіт, шановні друзі. Тема сьогоднішньої статті: Зовнішні посилання. Ми розберемося, що таке зовнішні посилання, і які підводні камені підстерігають початківців сайтостроителей і не тільки. Сьогодні в Інтернеті кожен день реєструються і створюються десятки тисяч сайтів і блогів. І це тільки в російськомовному сегменті. Створити свій сайт сьогодні не складе труднощів ні школяреві, ні пенсіонеру. І це завдяки тому, що з'явилося багато систем управління контентом (CMS), різного роду конструкторів, безкоштовних шаблонів і безлічі навчальних матеріалів.

Але з такого безлічі, 90% так і не побачать своїх цільових відвідувачів і клієнтів. І причин для цього багато, адже в просуванні сайтів не буває дрібниць. Саме дрібниці і грають ключову роль в просуванні.

А зараз я розповім, де може бути така дрібниця, про яку навіть і не підозрюють новачки. А якщо і знають, то або не можуть самі вирішити цю задачу, або не надають їй належного значення.

Так ось, як відомо кожна сторінка сайту має свій статичний вага, а зовнішні і внутрішні посилання передають частину цього статичної ваги сторінок, на які вони ведуть. Тим самим зменшуючи вагу Вашої сторінки. І в результаті, це сумно позначається при пошуковому ранжируванні.

Але боятися немає причин, цю ситуацію завжди можна підправити і з часом ваш сайт набере вагу в очах пошукових систем.

Як знайти зовнішні посилання

Тут потрібно розуміти, що абсолютно всі зовнішні посилання закривати не обов'язково. Головне закрити посилання з головної сторінки вашого сайту. А також потрібно розуміти, що посилання можна закрити, а можна видалити. Тобто слід розуміти, які посилання варто залишити, а які краще прибрати.

Для початку розберемося, де найбільш часто зустрічаються зовнішні посилання. Як приклад будемо розглядати головну сторінку (так як принцип побудови шаблону у всіх однаковий).

Як правило, зовнішні посилання присутні в підвалі сайту (footer), це можуть бути різні лічильники, посилання на розробників і так далі. А на безкоштовних шаблонах WordPress, як правило, в підвалі приховані кодовані зовнішні посилання. Але про це трохи пізніше.

Також зовнішні посилання присутні у всіх банерах, блоці «нові коментарі», а також в анонсах статей, розташованих на головній сторінці.

Також зовнішні посилання присутні у всіх банерах, блоці «нові коментарі», а також в анонсах статей, розташованих на головній сторінці

Приклад зовнішніх посилань

А посилання в коментарях і СПАМ взагалі можуть завдати істотної шкоди вашому сайту.

Для полегшення візуального виявлення зовнішніх посилань раджу встановити розширення для браузера RDS bar , За допомогою якого ви вліт будете бачити, що за посилання. Це лише одне з безлічі переваг цього розширення.

Так виглядають закриті і відкриті зовнішні посилання, якщо дивитися через RDSbar.

Відображення посилань через RDSbar

Закриті посилання, обведені чорним пунктиром, або закреслено, відкриті обведені червоним пунктиром.

Але посилання бувають і приховані, тому для того щоб дізнатися точну кількість зовнішніх посилань з головної сторінки сайту потрібно скористатися спеціальними онлайн-сервісами: pr-cy.ru або dinews.ru .

ru

сервіс dinews.ru

Як видно на скріншотах, з головної сторінки мого блогу відкрита всього одне посилання. І то це зроблено навмисно, це необхідно для підтвердження авторства в Гугл . А всього зовнішніх посилань 11, і це ті посилання, які мені потрібні (посилання на мої сторінки в соціальних мережах, лічильники).

сервіс pr-cy.ru

Тепер, коли відомі способи пошуку зовнішніх посилань і де їх знайти, можна переходити до наступного кроку.

Пошук зовнішніх посилань у вихідному коді

Після того, як ви знайшли самі посилання і знаєте абсолютний URL, потрібно знайти це посилання у вихідному коді Вашого шаблону. Це добре, коли Ви бачите, де ця посилання, ну начебто підвалу або сайтбара. А якщо посилання не видно, допоможе пошук в вихідному коді.

Для виклику вихідного коду натискаємо комбінацію клавіш CTRL + U

Далі викликаємо пошукову форму CTRL + F

Вводимо адресу зовнішньої посилання і натискаємо клавішу Enter

Пошук в вихідному коді

Коли зовнішня посилання знайдено в вихідному коді, придивіться і визначте в якому блоці шаблону вона розміщена. На зазначеному вище скріншоті, якщо подивитися уважно, видно, що посилання знаходиться в блоці (footer). Тобто це лічильник Яндекс.Метрики в підвалі мого блогу.

Ось таким ось чином і здійснюється пошук в вихідному коді.

Як закрити зовнішні посилання

Перш за все, будемо закривати зовнішні посилання, які за визначенням потрібні для вас. Тобто ті посилання, без яких обійтися не можна, але можна закрити від пошукових роботів. І хоча алгоритми роботи пошукових систем постійно змінюються, і пошукові системи сьогодні враховують і закриті посилання, тим не менш, частинку статичної ваги Ви зумієте зберегти.

Отже, для закриття посилань використовуються:

тег <noindex> - закриває текст від індексації

атрибут тега посилання rel = "nofollow" - повідомлення роботу не переходити за посиланням

Тепер можна додати ці коди до зовнішніх посиланнях. За описаним вище прикладу шукаємо розташування зовнішньої посиланням в вихідному коді шаблону.

За описаним вище прикладу шукаємо розташування зовнішньої посиланням в вихідному коді шаблону

Визначення блоку в шаблоні

А потім переходимо в панель адміністратора WordPress в розділ «Зовнішній вигляд» - «Редактор» в файл, який відповідає за відповідний блок в шаблоні.

Для пошуку посилання, можна використовувати все той же пошук CTRL + F. Знайшовши посилання додаємо атрибут rel = "nofollow"

Приклад закриття зовнішнього посилання:

<a href=" ЗОВНІШНЯ ПОСИЛАННЯ "rel="nofollow"> анкор посилання або картинка </a>

Як видалити приховані зовнішні посилання в шаблоні WordPress

Найчастіше при створенні сайту або блогу на системах управління контентом, в тому числі і WordPress. Використовуються безкоштовні шаблони (теми оформлення). Але ось в цих самих безкоштовних шаблонах є ті самі приховані зовнішні посилання. Не у всіх, але у багатьох.

Видалення або приховування таких посилань, призводить до порушення роботи сайту. А за часту і повного паралічу сайту. Ну що ж це за робота, коли шаблон не завантажується і браузер відображає тільки квадрат Малевича.

Тому з такими посиланнями потрібно бути вкрай обережним. І якщо у Вас немає досвіду роботи з вихідним кодом, то краще пошукати іншу тему. Без зовнішніх посилань. Або ж довірити цю справу фрілансерам.

Ну а якщо Ви все ж вирішили спробувати, тоді обов'язково зробіть резервну копію і можна приступати.

Як приклад будемо розглядати видалення прихованих зовнішніх посилань з шаблону на тестовому домені. Це лише один окремий випадок, з іншими шаблонами буде простіше, а з якимись складніше. Приклад лише показує один з принципів захисту прихованих зовнішніх посилань і як цей захист обійти.

1. Перевіряємо шаблон на наявність зовнішніх посилань по вище описаним прикладам.

Всі зовнішні посилання в безкоштовному шаблоні

Як бачите, всього 15 зовнішніх посилань. Частина з яких веде на сторінки в соціальних мережах, а частина на хостинг, теми і пропозиції створити сайт безкоштовно.

Приховані зовнішні посилання

2. Велика частина цих посилань знаходиться в підвалі. Отже, переходимо в панель адміністратора WordPress в розділ «Зовнішній вигляд» - «Редактор» і відкриваємо файл footer.php.

Код посилань в footer.php

На скріншоті показаний код, який відповідає за виведення прихованих зовнішніх посилань.

&lt;? Php // This theme is released free for use under creative commons licence. http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ // All links in the footer should remain intact. // Warning! Your site may stop working if these links are edited or deleted?> <Div id = "info"> &lt;? Php __wordpress_pf (); ?> </ Div>

Де в коментарях попереджають про наслідки. Тобто якщо зараз видалити або підправити код, - сайт перестане працювати.

Також в файлі index.php присутній блок з дублюючими посиланнями, які зміщені на 1970 пікселів. Це щоб видно не було.

Це щоб видно не було

Дублювання зовнішніх посилань

Порушивши умова в цьому файлі, сайт також перестане працювати.

3. А враховуючи той факт, що WordPress працює на мові РНР, значить є керуючі файли, в яких прописані всі умови. І якщо умова перестане виконуватися, піде помилка і сайт перестане працювати.

Так ось, файл, який відповідає за функціонал, називається functions.php. У цьому файлі, головне знати, що шукати.

А шукати треба фрагмент з вищенаведеного коду «wordpress_pf», який розташований в файлі footer.php.

php

Умови в functions.php

Де потрібно видалити змінну і умова з цієї змінної. Після чого можна видаляти зазначені фрагменти коду в файлах footer.php і index.php.

Так ви видаляєте приховані зовнішні посилання, і сайт продовжує працювати без проблем.

Ну, ось друзі, на цьому тему вважаю розкритою. Якщо будуть питання, пишіть в коментарях, буду радий поспілкуватися. Заходьте в гості, буде багато цікавого. Бажаю вам успіху!

PS і обов'язково дивіться видеоурок в якому я детально показую і розказую як закрити і видалити зовнішні посилання.

З повагою, Максим Зайцев .

Lt;?
Your site may stop working if these links are edited or deleted?
Php __wordpress_pf (); ?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью