<
 • Главная
Статьи

Як перевірити сайт на зовнішні посилання, чи потрібно їх закривати від індексації

 1. Чи потрібно закривати посилання атрибутом nofollow
 2. Як перевірити сайт на зовнішні посилання
 3. Як позбутися від непотрібних зовнішніх посилань на всьому сайті

Ви любите навчатися по відеоуроку? тоді сайт alrego.ru точно для вас. Дивіться, вчіться, розвивайтеся.

Привіт хлопці! Багато поштою і в коментарях часто мене запитують: чи потрібно закривати зовнішні посилання від індексації. Навіщо? А на соціальні мережі? Постараюся відповісти на подібні питання в одному уроці.

Чи потрібно закривати посилання атрибутом nofollow

Припустимо сторінка має якийсь вага = 6. З неї йде 3 посилання. Кожна сторінка, куди посилається наша, отримує за вагою = 2. Якщо поставити на одну з посилань атрибут rel = "nofollow" , То раніше (кілька років тому) 2 сторінки отримували вага = по 3. Зараз же (вже в принципі з давніх часів), сторінки отримають вага = 2, а по тій посиланням, де стоїть nofollow вага піде, просто її не отримає та сторінка , куди проставлена ​​посилаючись:

Тобто двійка просто-напросто випаровується Тобто "двійка" просто-напросто випаровується. Тому практично немає сенсу ставити на зовнішні посилання атрибут rel = "nofollow". Є сенс тільки тоді, коли ми посилаємося на сумнівні сайти. Зазвичай це можуть бути активні посилання з імені коментаторів WordPress, а то там якісь тільки посилання невідомі!

Більш того, посилатися на якісь авторитетні сайти - це тільки плюс. Я вже писав про те, як корисно посилатися на сайти своєї тематики . Більш того, пошукові системи теж люблять подібні посилання.

Теж саме нормально мати зовнішні посилання на свої акаунти в соціальних мережах. Пошуковики це прекрасно розуміють і цінують! Тому, закривати посилання на соціальні мережі в nofollow практично немає сенсу.

"Тоді чому твої посилання на соціальні мережі закриті в nofollow?" - запитає уважний читач. А справа в продажу посилань. Всі ви знаєте, що я продаю посилання в GoGetLinks . І там часто виникають такі вимоги:

Як ви розумієте, якщо всі посилання були б відкритими для індексації, я б не зміг розмістити продажну посилання на даній сторінці. Адже у мене є наскрізні посилання в сайдбарі на Вконтакте, Твіттер, Facebook та ін. Але там же в завданні написано, що "посилання з rel =" nofollow "ігноруються", тому проставивши посилання на соціальні акаунти в nofollow, я з легкістю можу продавати посилання.

Тому, якщо Ви не продаєте посилань, то немає ніякого сенсу закривати зовнішні посилання в атрибут rel = "nofollow". І ще: ніколи не використовуйте rel = "nofollow" для внутрішніх посилань.

Якщо вам насправді потрібно позбутися посилання, то я рекомендую взагалі її видалити. А так закривати в nofollow все, що є на сайті - це, по-моєму, маразм. Багато хто навіть ставлять якісь спеціальні плагіни, які закривають ВСЕ зовнішні посилання від індексації. По-моєму, це маячня. Чи не здається вам сумнівним сайт, де немає жодної зовнішньої посилання? Або ж жодної зовнішньої посилання на сайти своєї тематики, а навколо тільки посилання на пластикові вікна або натяжні стелі? 🙂

Як перевірити сайт на зовнішні посилання

Певна сторінка

Якщо вам потрібно перевірити зовнішні посилання на конкретних сторінках (наприклад, на головній), можна скористатися ось цими сервісами:

 1. http://pr-cy.ru/link_extractor/
 2. http://www.my-seotools.ru/analiz-links.php

Таким чином я зазвичай перевіряю головну сторінку і будь-яку внутрішню при проведення аудитів.

Як позбутися від непотрібних зовнішніх посилань на всьому сайті

Виникає необхідність, коли потрібно видалити непотрібні зовнішні посилання на всьому сайті, а не тільки на якихось конкретних. Коли вік сайту вже досить старенький, кількість зовнішніх посилань досить велика.

биті посилання

Ось, наприклад, я недавно видалив близько 500 зовнішніх посилань. Уявіть собі. Причому я не з тих, хто знімає вже продані зовнішні посилання. Просто багато посилань було битих. Тобто колись посилався на якісь сторінки / сайти, а тепер вони віддають 404 помилку. За допомогою плагіна Broken Link Cheker знаходжу зовнішні посилання, які віддають помилку:

Тільки не поспішайте видаляти всі непрацюючі лінки, якщо ви продаєте посилання. А то в різних сервісах, типу GoGetLinks ваші огляди можуть вийти в "проблемні". Щоб видалити посилання, які у вас купили в GGL, що віддають 404 помилку, потрібно виконати наступне:

 1. Скласти список битих посилань, які відносяться до GGL.
 2. Написати в техпідтримку GGL, мовляв ці сторінки віддають 404 помилку, дозвольте їх видалити.
 3. Вони попросять вас почекати 2 тижні.
 4. Якщо через 2 тижні ці сторінки будуть віддавати 404 помилку, вони дадуть добро на видалення цих посилань.
 5. Сміливо видаляємо посилання. Тим самим у нас звільняються ще додаткові сторінки для продажу нових посилань.

Ось вирізка з правил GGL з даного питання (http://gogetlinks.net/faq.php#110):

За правилами нашої системи веб-майстер має право зняти оплачену посилання оптимізатора (http://gogetlinks.net/faq.php#110):

1) Якщо сайт оптимізатора протягом 2 тижнів недоступний через мережу (перестав існувати) Ви спочатку повідомляєте нам про це. А через два тижні (якщо посилання все ще не робоча), Ви пишіть нам повідомлення з проханням про зняття. Як тільки сторінка виходить в проблеми - перевіряти ще раз, якщо посилання оптимізатора не працює - пишіть нам, ми видаляємо з проблем. Якщо посилання працює - відновлюєте (так як за правилами системи оптимізатор оплачує вічне розміщення посилання).

2) Якщо замість сайту, включаючи піддомен або конкретну сторінку сайту, на який ставилося посилання в огляді, тепер відкривається тематично інший сайт (піддомен сайту) або стоїть редирект на інший сайт. Ви повідомляєте нам про це, ми ще раз перевіряємо інформацію і, якщо вона підтвердиться, дозволяємо Вам зняття посилання. Як тільки сторінка виходить в проблеми Ви пишіть нам і ми її забираємо.

Ви можете надіслати нам все посилання одним списком, ми поставимо кампанії на перевірку на 2 тижні, і після закінчення цього терміну дамо вам добро на зняття.

Посилання з імені коментаторів

Як ви пам'ятаєте, у мене вже накопичилося понад 30 000 коментарів на блозі. Раніше з імені авторів йшли активні посилання. Таких посилань стало дуже багато і я вирішив прибрати активні посилання з імені авторів. Про це писав тут .

Видалення непотрібних посилань за допомогою плагіна

Всі зовнішні посилання на сайті можна також подивитися через плагін Broken Link Cheker (Клікніть, щоб збільшити):

Там можна побачити:

 • куди веде посилання;
 • який код стану віддає;
 • анкор посилання;
 • в якій статті розташована посилання.

Дуже зручно, прямо з одного місця можна правити все посилання на сайті.

Перевірка і видалення непотрібних посилань за допомогою різних сервісів

Також можете скористатися різними сервісами, типу LinkPad, Ahrefs і побачити все посилання c сайту. Правда там не зовсім актуальні дані, припустимо в LinkPad дані оновлюються тільки раз в 2 місяці. А в ahrefs безкоштовний аккаунт практично нічого не дає, тарифи за нинішнім курсом долара досить кусючі.

ось в LinkPad дивитися тут:

ось в  LinkPad  дивитися тут:

У Ahrefs дивимося тут:

У Ahrefs дивимося тут:

Як бачите в ahrefs все дуже зручно реалізовано, видно яка сторінка посилається на цей домен, який використовується анкор. Мені здається, якщо тарифи ahrefs були б в районі 1000 руб. / Місяць дуже багато вебмайстрів з Росії підключилися б до них. 🙂

А як ви перевіряєте сайт на зовнішні посилання?

Навіщо?
А на соціальні мережі?
Тоді чому твої посилання на соціальні мережі закриті в nofollow?
Чи не здається вам сумнівним сайт, де немає жодної зовнішньої посилання?
Або ж жодної зовнішньої посилання на сайти своєї тематики, а навколо тільки посилання на пластикові вікна або натяжні стелі?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью