<
 • Главная
Статьи

Як правильно відформатувати жорсткий диск або флешку

Питання про те, як правильно відформатувати жорсткий диск комп'ютера або флешку в Windows досить поширений серед початківців користувачів Питання про те, як правильно відформатувати жорсткий диск комп'ютера або флешку в Windows досить поширений серед початківців користувачів. У цій замітці я хочу на нього відповісти.

Існують спеціальні програми, які дозволяють виробляти форматування . Але в самій операційній системі Windows є стандартні засоби, за допомогою яких можна провести форматування і жорсткого диска комп'ютера, і флешки, і будь-якого іншого знімного носія інформації, наприклад, зовнішнього жорсткого диска.

Саме про стандартні засоби Windows і піде мова в цій замітці.

За допомогою стандартної програми форматування ви зможете відформатувати будь-який розділ жорсткого диска вашого комп'ютера, крім системного. Системний - це розділ, на якому встановлена операційна система Windows. Але сказати по правді, я не уявляю собі ситуацію, коли треба було б відформатувати системний розділ. Справа в тому, що при форматуванні пропадає вся інформація з носія, а це означає, що після форматування системного розділу потрібно буде заново встановлювати операційну систему і всі раніше встановлені програми.

Форматування системного розділу має сенс виробляти при перевстановлення операційної системи і для цього найпростіше скористатися засобами програми-установника Windows.

Наступний важливе питання - форматування флешки. Навіщо може знадобитися відформатувати флешку?

Тут може бути кілька варіантів. По-перше, вам може знадобитися видалити всю інформацію з пристрою разом, тобто почистити флешку. По-друге, форматування флешки допоможе вам позбавитися від вірусу, який на неї проник. Але в цьому випадку краще, звичайно, спочатку перевірити пристрій за допомогою антивірусної програми. І по-третє, вам можливо захочеться змінити файлову систему флешки, наприклад, з FAT32 на NTFS або навпаки. Все це можна з легкістю виконати засобами Windows.

Про те, як форматувати пристрої зберігання інформації в Windows я розповів у відеоролику:

Навіщо може знадобитися відформатувати флешку?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью