<
 • Главная
Статьи

Як видалити розділи або відформатувати диск в Windows 10, 8 або 7

Читайте, про відмінності швидкого і повного форматування, яку файлову систему вказати при форматуванні. Як використовувати вбудований в Windows інструмент для форматування дисків, як з його допомогою створити або видалити розділ. У наші дні, більшість нових жорстких дисків вже відформатовані виробником і повністю готові до використання. Але часто вам доводиться форматувати їх самостійно. Читайте, про відмінності швидкого і повного форматування, яку файлову систему вказати при форматуванні

Наприклад, форматування повністю видаляє всі файли і каталоги на диску, що робить його найшвидшим способом стерти всі дані. Однак основною причиною форматування диска є зміна файлової системи. Windows працює з декількома файловими системами, включаючи FAT32, exFAT і NTFS, і кожна має свої переваги і недоліки. У той час як інші використовують NTFS для внутрішніх дисків на ПК під Windows 10, більше значення має вибір файлової системи при форматуванні зовнішнього USB-накопичувача.

Примітка. Більшість сторонніх дискових утиліт для Windows, використовують, так зване, «швидке форматування». Тобто не перуть всі дані на диску, а позначають їх як вільний простір для запису. Файли і каталоги залишаються неушкодженими після такого форматування, і ви з легкістю зможете відновити їх, використовуючи наше програмне забезпечення . Однак, якщо вам необхідно повністю стерти всі дані з диска без можливості відновлення, то потрібно використовувати «повне форматування», або скористатися спеціалізованим ПО від сторонніх розробників.

Відформатувати диск в Windows дуже просто. Стандартна утиліта «Управління дисками Windows» допоможе відформатувати диск, створити і видалити розділи на ньому. Але якщо форматування - це все, що ви хочете зробити, то є простіший спосіб.

Примітка. Якщо ви захочете відформатувати диск, на якому встановлена операційна система (за замовчуванням диск С: \), то Windows 10 виведе попередження - «Ви не можете відформатувати цей том. Він містить використовувану зараз версію операційної системи Windows ». Так ОС захищає вас від помилки випадкового видалення системних файлів. Його можна відформатувати, або завантажившись з USB диска, або при наступній перевстановлення ОС (В ході установки, інсталятор ОС попросить вибрати те для копіювання файлів і заодно запропонує кілька функцій з управління дисками).

Відкрийте «Провідник Windows» і зліва виберете «Цей Комп'ютер», виділяємо диск, клацаємо правою кнопкою миші і натискаємо «Форматувати ...»

»

Вікно «Форматування ...» має ряд опцій (випадаючих списків):

Ємність: в цьому полі відображається ємність накопичувача. У випадаючому списку показаний обсяг тільки обраного вами диска, і тут нема чого обирати або змінювати.

Примітка. Якщо на диску присутні помилки, як програмні, так і фізичні, то в цьому випадаючому списку може бути кілька варіантів обсягу цього тому. Постарайтеся згадати правильну ємність диска і знайдіть її в списку.

Файлова система: в залежності від розміру диска, ви побачите тут декілька параметрів, включаючи FAT32, exFAT і NTFS і REFS . Якщо збираєтеся форматувати тому об'ємом більше ніж на 32 ГБ, то варіант FAT32 буде відсутній.

Примітка. Є кілька способів відформатувати диск більш 32GB в файлової системі FAT32. Перший: завантажити і встановити ПО, розроблений третьою (приклад «GUI version of fat32format»). Другий: запустити «Windows PowerShell» від імені адміністратора і запустити команду «format / FS: FAT32 X:», де «Х» - буква потрібного диска у вашій системі.

Розмір одиниці розподілу: цей параметр регулює максимальний розмір кластера на диску, тобто розмір найменшої одиниці в яку записується інформація. Ми рекомендуємо залишити це значення за замовчуванням, якщо у вас немає вагомих причин його змінити.

Примітка. Розмір кластера - це мінімальний обсяг простору на диску, яке буде виділено під запис файлу. Чим більше кластер, тим швидше відбуваються операції введення-виведення інформації, швидкість роботи комп'ютера з диском ставати вище. Але, якщо ви збираєтеся зберігати в основному багато маленьких файлів, то краще використовувати невеликий обсяг кластера, так маленькі файли будуть займати менше фізичного місця на диску.

Відновити налаштування пристрою за умовчанням: використовуйте цю кнопку для зміни всіх параметрів у вікні «Форматування ...» до значення за замовчуванням для будь-якого диска.

Мітка тому: введіть нове «ім'я для диска», так воно буде відображатися в Провіднику.

Швидке (очищення змісту): Цей параметр за замовчуванням і програма виконає високорівневе форматування томи. Воно виконується швидко і просто, очищається « MBR (завантажувальний сектор) »І записується порожня таблиця відповідно до файлової системи. Дисковий простір позначається як готове до перезапису, без фактичного очищення кластерів (видалення даних). Зніміть галочку, щоб виконати низькорівневе форматування (повне), яке займає набагато більше часу, але відбувається повне очищення (запис нулів) кожного сектора диска.

Для початку форматування просто натисніть «Почати».

Примітка. Пам'ятайте, що це призведе до стирання всіх даних на диску, тому, подбайте про створення резервних копій потрібних файлів і каталогів!

Операційна система виведе попередження про втрату всіх даних. Натискаємо «ОК», щоб почати форматування.

Натискаємо «ОК», щоб почати форматування

Коли все буде закінчено, ви отримаєте чистий відформатований диск.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью