<
 • Главная
Статьи

Як відформатувати зовнішній жорсткий диск

 1. Як відформатувати зовнішній жорсткий диск за допомогою Windows
 2. Як відформатувати зовнішній жорсткий диск через командний рядок
 3. Як відформатувати зовнішній жорсткий диск через Управління дисками

Зовнішні жорсткі диски нічим принципово не відрізняються від жорстких дисків, які встановлюються в настільні та портативні комп'ютери. Тому форматування зовнішнього жорсткого диска відбувається точно так само, як і інших жорстких дисків. Але, раз користувачів цікавить цей момент, то в даній статті ми розповімо про те, як відформатувати зовнішній жорсткий диск.

Як відформатувати зовнішній жорсткий диск за допомогою Windows

Підключіть зовнішній жорсткий диск до комп'ютера і відкрийте вікно "Мій комп'ютер». Після того, як зовнішній диск визначиться системою і з'явиться у вікні «Мій комп'ютер», відкрийте контекстне меню зовнішнього диска (правий клік по диску) і виберіть пункт «Форматувати».

Після цього перед вами відкриється вікно з настройками форматування диска.

Тут потрібно вибрати файлову систему NTFS, вказати мітку тому (назва диска), а також активізувати швидкий форматування.

Файлову систему краще вибирати саме NTFS, так як FAT має безліч обмежень і в сучасних умовах виглядає відверто застарілою. Функція швидкого форматування це режим форматування, при якому на диск записується чиста файлова система без фізичного видалення файлів з диска. У більшості випадків швидкого форматування більш ніж достатньо, тому сміливо включаємо. Якщо ж відключити функцію швидкого форматування, то процес форматування зовнішнього жорсткого диска може зайняти кілька годин. Мітку тому можете вказати на свій розсуд.

Після того як ви налаштували всі необхідні параметри, можете натискати на кнопку «Почати». Далі перед вами відкриється вікно з попередженням про видалення всіх даних з форматируемого диска.

Якщо на диску немає потрібної вам інформації, то натискаємо «ОК». Процес форматування зовнішнього жорсткого диска займе одну або кілька хвилин.

До речі, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею про те, як відформатувати карту пам'яті SD.

Як відформатувати зовнішній жорсткий диск через командний рядок

Також ви можете відформатувати зовнішній жорсткий диск через командний рядок . Для цього підключіть диск і запустіть командний рядок Windows (Меню «Виконати» - команда «CMD»).

Форматування дисків через командний рядок проводиться за допомогою команди FORMAT. Щоб дізнатися всі параметри, які може приймати дана команда, введіть «FORMAT /?».

Для форматування зовнішнього жорсткого диска нам потрібно виконати команду формат з наступними параметрами:

 • / FS: NTFS - форматування з використанням файлової системи NTFS.
 • / V: MyDisk - вказівка ​​назви диска. Замість MyDisk можете використовувати будь-яке інше назву диска.
 • / Q - включення функції швидкого форматування.

У підсумку команда для форматування зовнішнього жорсткого диска за допомогою командного рядка виглядає так:

 • FORMAT X: / FS: NTFS / V: MyDisk / Q

FORMAT X: / FS: NTFS / V: MyDisk / Q

Де X: це буква, яка присвоєна даному зовнішньому диску. При форматуванні через командний рядок важливо не переплутати диски, інакше ви можете відформатувати не той диск, що загрожує великими неприємностями.

Також потрібно відзначити, що при форматуванні диска через командний рядок, система не виводить ніяких додаткових попереджень. Тому потрібно бути особливо обережним.

Як відформатувати зовнішній жорсткий диск через Управління дисками

В операційній системі Windows є дуже зручний інструмент під назвою «Управління дисками». З його допомогою можна створювати і видаляти розділи, форматувати диски, а також виконувати інші операції. Для того щоб отримати доступ до цього інструменту відкрийте меню Виконати і введіть команду «diskmgmt.msc».

Після того як відкриється вікно «Управління дисками», знайдіть ваш зовнішній жорсткий диск і відкрийте контекстне меню (права кнопка мишки).

Після того як відкриється вікно «Управління дисками», знайдіть ваш зовнішній  жорсткий диск  і відкрийте контекстне меню (права кнопка мишки)

У контекстному меню потрібно вибрати пункт «Форматувати». Після вибору даного пункту контекстного меню ви побачите попередження про видалення всіх даних з цього диска.

Після вибору даного пункту контекстного меню ви побачите попередження про видалення всіх даних з цього диска

Щоб почати форматування зовнішнього жорсткого диска натисніть на кнопку «Так».

Щоб дізнатися всі параметри, які може приймати дана команда, введіть «FORMAT /?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью