<
 • Главная
Статьи

Чи не визначається зовнішній жорсткий диск через USB

 1. Підключаємося правильно!
 2. Чи не бачить зовнішній жорсткий диск через USB?
 3. Бракує харчування
 4. Чи не визначається зовнішній HDD через USB - оновлюємо драйвера
 5. Невідповідність файлової системи
 6. Неправильна мітка тому

Що робити, якщо не визначається зовнішній жорсткий диск через USB? Фактори можуть бути різними, відповідно - розберемося з кількома можливими рішеннями, які можуть допомогти в «виявленні» з'єднується з ПК накопичувача.

Фактори можуть бути різними, відповідно - розберемося з кількома можливими рішеннями, які можуть допомогти в «виявленні» з'єднується з ПК накопичувача

ЗМІСТ СТАТТІ:

Підключаємося правильно!

Зовнішні HDD / SSD стали популярними кілька років тому, коли їх вартість істотно знизилася, а обсяг інформації, що зберігається - збільшився. Це дуже зручний засіб для розміщення даних - не тільки документів, музики, відео, а й завантажувальних файлів операційної системи.

Але часом все йде не за планом, при спробі підключитися виникають помилки, носій не визначається в Windows 7.

Відразу після покупки пристосування варто виконати наступні маніпуляції:

 • Після того, як з'єднайте диск з комп'ютером, спробуєте відкрити його і побачите повідомлення, в якому Віндовс просить форматувати - потрібно зробити необхідну операцію.
 • Для цієї мети можна застосовувати як вбудовані засоби ОС,

Для цієї мети можна застосовувати як вбудовані засоби ОС,

так і сторонні утиліти, наприклад - Aomei Partition Assistant, про який я розповідав в статті - « Як розділити диск ».

 • Інтерфейс російською мовою, тому розібратися з елементами управління не складе особливих труднощів. Просто клікаєте правою кнопкою мишки на виявленому накопичувачі і в меню вибираєте операцію форматування. Далі вказуємо тип файлової системи

Далі вказуємо тип файлової системи

Після завершення процедури зможете повноцінно користуватися пристроєм.

Але що робити, якщо все було в порядку, але раптово накопичувач перестав визначатися? Розглянемо кілька методів виправлення ситуації.

Чи не бачить зовнішній жорсткий диск через USB?

Найчастіше причина криється в механічному пошкодженні, що виникло внаслідок ударів, падінь. Досить подивитися на корпус і, якщо є тріщини, відколи, глибокі подряпини та інші ознаки, то можна з великою впевненістю сказати - HDD не працює через внутрішні порушень.

Або ж пристосування відпрацювало багато років, механізми зносилися (це не характерно для SSD), при підключенні чуються незвичайні звуки - постукування, скрегіт і т.д. Або ж навпаки - Ви не чуєте нічого, повна тиша при з'єднанні з ПК також говорить про несправності.

На жаль, тут Ви безсилі. Можна віддати «залізо» в сервіс, але не факт, що вони допоможуть. Все залежить від ступеня критичності пошкоджень.

Бракує харчування

Був у мене старенький Seagate, якому не вистачало підживлення від USB, потрібно було додатково приєднувати його до енергомережі (вставляти блок живлення в розетку). Інакше апарат не визначався в Windows 10 або будь-який інший версії Віндовс.

На більш сучасних моделях WD MyPassport Ultra, які підтримують стандарт USB 3.0, несправність може виникати, коли Ви поєднуєте девайс з ноутбуком через роз'єм ЮСБ другого покоління. У подібних ситуаціях краще застосовувати таку схему конекту:

У подібних ситуаціях краще застосовувати таку схему конекту:

Якщо ж в ПК немає потрібного гнізда, то уважно прочитайте цей посібник з експлуатації. Цілком можливо, виробники передбачили можливість вирішення проблеми за допомогою установки драйверів.

До слова, нерідко носій не працює через несправність порту на комп'ютері. Тому, варто спробувати вставити кабель в інший вхід, а також перевірити його на іншому комп'ютері.

Чи не визначається зовнішній HDD через USB - оновлюємо драйвера

Не варто також забувати про встановлення апдейтів для «заліза», інакше в певний момент система перестане «дружити» з застарілим обладнанням.

Я вже неодноразово рекомендував вдаватися до автоматичного оновлення через інтернет - підійдуть як стандартні методи :

Я вже неодноразово рекомендував вдаватися до автоматичного оновлення через інтернет - підійдуть як  стандартні методи  :

так і сторонній софт IObit Driver Booster.

Driver Booster

Невідповідність файлової системи

Таке буває, коли ви тривалий час користувалися диском на ПК зі старою версією Віндовс XP, а потім перейшли на «сімку» або «десятку». У підсумку, накопичувач має файлову систему FAT, яка не зовсім підходить для сучасних ОС.

Доведеться виконати форматування, вказавши тип NTFS. При цьому всі дані втечуть без можливості відновлення.

Якщо ж потрібно зберегти інформацію, то слід скопіювати її на ПК зі встановленою Windows XP (де зовнішній накопичувач нормально визначається), а потім відформатувати його і перейти до використання нової операційки.

Неправильна мітка тому

Іноді трапляється так, що при коннекте USB HDD система привласнює накопичувача букву, яка вже зайнята іншим диском. Поправити це можна наступним чином:

 • Через пошук Віндовс 7/10 знаходимо «Керування комп'ютером»:

Через пошук Віндовс 7/10 знаходимо «Керування комп'ютером»:

 • У вікні, слід зліва переходимо до «Управлінню дисками»:

У вікні, слід зліва переходимо до «Управлінню дисками»:

 • Тепер в переліку розділів знаходимо зовнішній пристрій і натискаємо по ньому правою кнопкою мишки, вибираємо дію - «Змінити букву ...»:

»:

Ці ради повинні допомогти вирішити проблему - не визначається зовнішній жорсткий диск через USB 3.0. Також, раджу переглянути нашу рубрику «Залізо» , Де зібрані корисні поради щодо усунення інших апаратних несправностей.

Чи не бачить зовнішній жорсткий диск через USB?
Але що робити, якщо все було в порядку, але раптово накопичувач перестав визначатися?
Чи не бачить зовнішній жорсткий диск через USB?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью